Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Moje dzieci dopiero pozasypiały 😮
Holi bangladesz się posprząta? 😁 🙃 Ten tekst wejdzie do słownika tak jak tanioszka 🙂 Próbowałaś zmniejszyć rozmiar zdjęcia?
Asia pewnie mi ta moja dwojka da jeszcze popalić 😎 A przy kapieli odkryliśmy u Huberta że w miejscu szczepienia na gruźlice wielka ropna gula 🥴 Zmierzyłam temperaturę i 37,6 więc może stąd dzisiejsza akcja mamo noś mnie na rękach i bujaj
No i nie wątpie że świniak ma rację i masz to coś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂

zabiegany dzień...

Wanilia to pewnie dlatego, że objawy poszczepienne to Hubercik chciał u mamusi na rączkach. jutro na pewno będzie lepiej 🙂 a jak po wizycie Meliski??? 🙂

Holi uwielbiam Twoje teksty! 🙃

Asia podobnie jak Wanilia nie wątpię, że masz w sobie to coś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misio ma trochę katar....i to już dość długo...ale mam podejrzenia że to od zębów bo dziś odkryłam że jedna górna 3 już przebita druga górna i obie dolne w natarciu .....tak spuchniete że szik 😮 więc może tak go w pon nosiło przez tego zęba....a nie skok rozwojowy.....mimo to jest bardzo dzielny nie płacze nie ma gorączki.....tylko ten wredny katar..... 🤢


Wanilia wizyta nie wątpię że udana 😉

Hasło dobre 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejja kochane moje!!!
To taki tekścik hehehe!!!
Pogoda mnie totalnie drażni i nie tylko mnie bo was zapewne też!!!
Obiadek zrobiony i zjedzony!!!
Dziś kupiłam sobie piankę z daxa samoopalacz zobaczymy co z tego będzie!!!
Agami hejka!!!
Marika witam szkoda że mały wasz ma katarek może jak tak długo to na pewno od zębów!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry deszczowy 🥴
Kupiliśmy wczoraj kalosze dla Werki, musimy jeszcze zapolować na płaszczyk przeciwdeszczowy...Ech, od kiedy to po zimie jest jesień?
U fryzjera byłam - teraz nawet widac po mnie pewne podobieństwo z gatunkiem ludzkim 😜 Zaliczyłam też na szybko tanioszkę, upolowałam 2 koszulki dla Małego na przyszły rok, 3 na teraz dla Większej i całą jedną dla Największej czyli dla siebie 😎 Odpinaną pod szyją więc się na czas karmienia nada 🙂 M ledwo wytrzymał sam z dziećmi (2h) i stwierdził że mi współczuje. Muszę go częściej tak zostawiać żeby tą empatię na odpowiednim poziomie utrzymać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.

Dziewczyny, na pogodę tak nie narzekajcie, miałyście w maju upały...ja mam od samego początku szarzyznę, chmury i temperaturę między 10-15 stopni! 🤔

Byłam dziś u dentysty. Mam na jednym zębie koronkę, masakra, w wieku 28 lat.
Ni w końcu usunął mi ósemkę 🤪 Siedziałam pół godziny w gabinecie, ale 25 minut to było mierzenie i poprawianie koronki....Wyrwanie zęba trwało trzy sekundy 😮 nic nie poczułam nawet. Teraz też mnie w ogóle nie boli, a obawiałm się bólu okropnego po tym jak znieczulenie ustąpi. Ale uwaga, jakie jaja 😁 😎 Przyszłam do domu, zaglądam w paszczę, a w dziąśle zamiast dziury widzę gulkę jakąś z kawałkiem kości, korzenia 😮 😮 😮 😮 😮 😮 Pół dnia zadawałam sobie pytanie co ten dentysta mi zrobił, nawet przyglądać się temu nie mogłam, bo robiło mi się słabo i prawie raz zemdlałam. Dzwonię do siostry, a ona, że ten mój dentysta ją niepokoi, bo pierwsze słyszy, o tym, żeby po wyrwaniu coś zostało i dziury nie było 😁 😁 Aż w końcu złapałam za to cudo i o dziwo wyjęłam 😮 🙃 😁 Okazało się, że to było wypełnienie zęba, które miałam wcześniej, dentysta pewnie myślałam, ze to wyplułam przy płukaniu, a ja wzięłam to za korzeń 😁

Mąż zrobił dziś zakupy na tydzień, Jaśminie wszystko na cały miesiąc, kupił gaz i...pieniążki które dostaniemy około 5, nieco ponad 200 euro pójdą na opłaty... więcej pieniążków nie mamy, a to początek miesiąca...coraz bardziej mnie to wszystko przeraża.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No calusieńki dzień pada.....szok poprostu 😮

Wanilia dobrze że się wyrwałas 🙂 i że m docenił hahaaaa terapia szokowa czasami wskazana 😉

Coq naprawdę współczuję ciężkiego czasu.....może warto poszukać nawet czegoś dorywczego na okres wakacji clermont chyba trochę turystów gości....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej 🙂

u nas też leje tak od ok 10... cały czas...
no ale do 10 umyłam drzwi balkonowe u góry, poprałam i powiesiłam firanki 🙂 no i posprzątałam generalnie u góry 🙂 potem obiad, i pojechaliśmy do brata M. bo tam chrześnica moja z prezentem na Dzień Dziecka dla niej 🙂 posiedzieliśmy dłużej niż mieliśmy w planie, ze szwagierką 🙂
a teraz Maciek śpi, a my w łóżku 😁

aaa, moje dziecko spało dzisiaj tylko 30minut.... 🤢

Marika dzielny Misiu 🙂 a katarek szkoda, że go męczy...

Wanilia no facetom trzeba dosłownie pokazać jak wygląda dzień z dziećmi... zostawiaj go tak częściej! 🙂

Aniqa a według Ciebie jak piesek? fajny?

Coq no niefajnie, że tak z kasą macie... ale u nas teraz też nie jest kolorowo... jak podliczyliśmy wydatki na ten miesiąc to jakby coś nieplanowanego wpadło to niestety ale nawet 10zł więcej nie będzie... i to mając zaplanowane pieniądze na jedzenie... określona kwota... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej meldujemy się z bremen

wszystkim naszym maluszkom dużo zdrówka i samych szczęśliwych dni -100 buziaków przesyła ciocia Rita 😘 😘 😘

jutro nadrobie zaległości i zdam relacje co u nas 🙂
ale dzisiaj musze Wam jeszcze kogoś przedstawić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
Dziewczyny Hubcio prze, prze, przesłodki 🤪 taka malutka, śliczna kruszynka... nawet moja Julka chciała go ino tulić... aż ją odganiać musiałam coby mu krzywdy nie zrobiła 😁 i o dziwo zazdrosna nie była jak u mnie na rękach był 🤔
Wanilia pomidory zrobiły szał... dzięki 😘 Z tym bangladeszem to przesada była... u mnie przy jednej dzidzi czasem gorzej 😜 A do ciasta nie tylko brakło cukru, ale i... proszku do pieczenia haha... ale i tak wyszło pyszne i prawie byliśmy się pobili o ostatni kawałek 😉
Marika katarku współczujemy 😘
Rita o rodzinka się powiększyła... bomba 🤪 A jak Maja zareagowała na nowego członka? czekamy na obszerną relację
Coq ale chociaż jeden problem z głowy... ból zęba 😉 Kochana, żeby się Wam tam szybko szybciorem wszystko poukładało po Waszej myśli 😘
Cherry, Wanilia shopping po czesku zaliczony? 😉
WSZYSTKIM DZIECIAKOM NAJLEPSZEGO 😘 😘 😘BO... WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ... na na na

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
po pierwsze spaaaaać!!!!!! hehe od 3 dni prawie nie śpie bo co 2 godziny psiaczek na dwór chce iść a co 3 je 🙂 ale przemęcze się kilka tygodni i będzie git 🙂
Majcia zakochana w psiaku tylko za bardzo mu zabawek swoich nie chce dawac bo nie podoba się jej jak je gryzie hehe

po urlopie jestesmy bardziej zmęczeni niż przed ale zawsze tak jest 🙂 goscie, objeżdżanie itd
byliśmy w szymbarku i toruniu pozwiedzać, po Boryska jechaliśmy 240 km to tez pozwiedzalismy trochę i nad jeziorkiem w moich rodziców przyczepie jeden dzień posiedzielismy-Adam sobie rybek połowił a ja biegałam za Majcia 🙂
tatko mój już w domku no i do pracy wrócił ale tylko w biurze siedzi a mamcie moją porwaliśmy do Bremen co by trochę doszła do siebie bo wymęczona tymi zmartwieniami o tatę 🙂 tak że tata pod opieką moich siostrzyczek został a mama u nas na tydzień może 2 🙂
kurcze niby tyle miałam do opowiadania a nie wiem co pisac hehehe
ogólnie było oki i teraz w wakacje jedziemy 🙂

później poczytam co u Was bo mama z Adamem na fluhmarkt pojechali a ja z maluchami sama zostałam wiec zaraz zmykam się bawić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Po pierwsze Rita - współczuję 😜 Ty wiesz co za potworka sobie do domu sprowadziłaś 😁 ? Szykuj się na falę zniszczeń i demolacji 😉 Beagle są przesłodkie ale skórę mają diabełkiem podszytą 🙃
Do nas znów zawitał katar przebrzydły i Werka zagilona cała. Wczoraj pojechaliśmy do opola po fotelik rowerowy i kask i jak wracaliśmy to zaczęła kichać a w nocy już była masakra i nos zawalony 🤨 🤨 Więc fotelik musi poczekać
Coq nie wiem co Ci napisać...Każdemu może się wydawać ze z kasą u niego cienko ale źle jest jak zaczynasz się zastanawiać co zrobisz jak Ci dziecko zachoruje i będzie trzeba odwiedzić aptekę albo czy na koniec miesiąca będzie co do gara wrzucić...Tak więc zaciskam z całęj siły kciuki żeby coś się u Was poprawiło i żebyście nie musieli każdego euro dwa razy oglądać przed wydaniem 😘
I miałam jeszcze zapytać- rowerek wypróbowany?
Meliska jeszcze raz wielkie dzięki za odwiedziny i prezenty 😘 😘 😘 Wyobraź sobie że w sobote dla równowagi Hubertus spał i spał 😁 Tylko do decathlonu z nim się wejśc nie dało bo od razu ryk. Więc zakupy na zmianę robiliśmy, raz ja z Werką wchodziłam a raz M. Mialam sobie spodnie kupić i coś na grzbiet ale nie było opcji 😎
Do Czech nie pojechałyśmy z Cherry bo Kacpra przeziębienie dopadło - dzień przed Werką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia tfu tfu mam nadz ze tak żle nie bedzie 😉 w teorii oczytana i przygotowana jestem bardzo dobrze,zobaczymy jak w praktyce bedzie 🙂 za dnia nie ma z nim problemu ale ma dopiero 5,5 tygodnii tak że w nocy płacz jest 🙂 ale ja twarda jestem tak że dam rade 😎
Coq 😘 trzymam kciuki żeby Wasza sytuacja się szybciutko poprawiła
zdrówka dla Kacperka i Weroniki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂
Rita, słodka psina
Aga, piesek taki sobie, niby fajne ma funkcje, ale ja oczywiscie nie doczytałam opisu do końca i okazalo sie ze on nie chodzi, tylko w miejscu wykonuje komendy. wiec troche lipa. Kalina jest przynajmniej rok za mala na taka zabawke, nie potrafi sie nim bawic, pies leży w kącie 🤔
jutro musze rano na badania krwi jechac. nie lubie. musze tarczyce ogarnac i profil wątrobowy zrobic, bo z pol roku już nic nie robilam, a w czwartek do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane jeden dzień się nie odzywałam!!! Byliśmy naszą trójką na wypoczynku połączonym noclegiem u chrzestnego naszego syna super było!!!
Dziś powrót do rzeczywistości!!!
Marika jak Mis???
Aniqa nie przejmuj się tym że prezent nietrafiony liczą się chęci!!!
Wanilia mówisz że miałaś 2 godziny wolności bez dzieci spoko mąż zobaczył jak to jest!!!Musisz tak częściej!!! Oby szybko Weronice przeszedł ten katar i nie rozwinął się większy!!!
Meliska mówisz że Hubcio słodki i że Juleczka nawet zazdrosna nie była to spoko
że wypad się udał!!!
Cherry zdrówka dla Kacpra!!!!
Rita superowy słodki piesek oby się szybko oduczył nocnego sikania!!!Cieszę się że Tata już powrócił do zdrowia i pracuje sobie spokojnie!!! mama u ciebie też odpocznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂
Wanilia swoje musiał chłopak odespać 😉 apropo lali bobaska to ja chyba kupię... dziś Jula prawie siłą dziewczynce wyrwała jak zobaczyła 😁 W wolnej chwili zapodaj przepis na ciacho, bo mój mi głowę suszy 😉 I pokaż jaki kask kupiłaś, bo ten nasz to nie wypał... specjalnie za nim do sklepu rowerowego pędziłam, a chyba byle co kupiłam 😠zresztą innego wyboru nie miałam, bo w tym rozmiarze był tylko jeden 😮a później w tesco identiko za pół ceny widziałam 😠 A katar Weroniki 🥴... mam nadzieję, że to nie ja jakieś dziadostwo przywiozłam, bo mnie też coś rozkłada 🥴 🥴... zdrówka 😘
Również dla Misia i Kacperka 😘
Holi super, że odpoczęliście 🙂
Marika fotki są... jutro się postaram Was czymś uraczyć... ale o fotkę Hubcia to musisz mamusię prosić... no mi się nie udało zrobić 😞
Aniqa to w takim razie pieska do szuflady i na przyszły rok będzie prezent jak znalazł 😉
U nas lego zrobiły szał 🤔 ale na kim większy? tata układa... dziecko rozkłada 😜 jak na moje oko to prezent trafiony dla mojej dwójki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No nic, postaram się jutro tez jakieś foto wrzucić jak czas pozwoli. Chyba że mi M wywiezie laptopa na którego zdjęcia pozgrywane bo ostatnio coś lubi go do pracy zabierać
Katar coś mi się zdaje wróży nam piątki w natarciu bo akcja z kupami juz była parę dni temu a teraz paluszki non stop w buzi
Dzisiejszy sukces : Młody niechętnie ale wypił mleko z butli więc dla mnie krok ku wyzwoleniu : mogę ściągnąć w razie potrzeby i wybyć na dłużej niż godzina czy dwie 🙃 No i po raz pierwszy śpi włóżeczku na noc, trzeba go zacząć przyzwyczajać do własnego wyrka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
A Hubcio już miesiąc skończył 🤪

szok jak ten czas leci 😮
A ciasto to najprostsze w świecie całoroczne z owocami http://www.wielkiezarcie.com/recipe4135.html
Ja daję mąkę pół na pół pszenną z ziemniaczaną i na koniec troszkę octu. Reszta jak w linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...