Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
asiadudzika napisał(a):

Wanilia wózek bardzo fajny.ile za niego dałaś? to ten używany czy nowy bo już nie pamiętam...moja koleżanka się zastanawia nad tym rozwiązaniem wiec pytam 🙂

Kupiliśmy używany za 650 zł plus za gondolkę miękką 120zł. I żałuję że nie rzuciłam się na nowy bo używka oczywiście swoje wady ma które wychodzą podczas użytkowania. Nowe kosztują ok 2000zł ale jest jeden sprzedawca na allegro który ma te wózki za 1300zl

pojeździsz teraz tym wózkiem z pół roku,góra rok i Werka sama będzie chciała chodzić obok wózka więc możesz sie przerzucić na pojedynczy po Werce 🙂 zawsze troche kasy zostało a z perspektywy czasu zobaczysz że dobrze zrobiłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka to jeszcze ja!!!!slub na 16 więc czasu jeszcze mam!!!
Z mężem nie bardzo się teraz dogaduje więc na wesele pójdziemy w niefajnej atmosferze!!!
asiaaaa dzięki !! jak przyszlo do ubierania się na to wesele to nic nie mam!!!
Buty mam od siostry sukienkę wyczyściłam i dałam 30zł a w niej nie idę tylko w takiej innej normalnie szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No faktycznie..... 😜

A my się chcieliśmy pochwalić że jesteśmy już BEZ SMOCZKOWI 😉
dziś już 4 dzień więc myślę że już na stałe 🙂 dlatego się chwalimy 🙂

Zaraz mecz więc pewnie trochę lookne bo pranie jeszcze musiałam puścić ......

Nawet nie mam co pisać bo dziś kiepski dzień....i jeszcze m mi humor popsuł.....swoim gledzeniem....

Więc miłego wieczoru 🙂

Cherry mam nadzieję że egzamin poszedł 😉 dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kochane poszło super. Denerwowałam się strasznie bo nic nie umiałam.... Weszłam i..... wylosowałam zestaw pytań.... co sądzisz o publicznym karmieniu piersia 😮 😮 😮 Mo szok i BOMBA 🤪 🤪 🤪trzy minyty się wypowiadałam. Noi CZWÓRECZKĘ dostałam 🤪 🤪 🤪 a babeczka mi na koniec rękę aż uścisnęła 😮 😮 😮 🤪 🤪 🤪

Zapytałam co to ma wspólnego z czeskim w biznesie usłyszałam że zdolność wypowiadania się na różnorodne tematy 😮 🙂 🙂 🙂

CAŁKOWICIE SIE ZGADZAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Ja po weselu super było pobawiłam się najadłam kaca nie mam!!!
Mały spał u teściów i nie bardzo w nocy spał płakał za nami ale teście stanęli na wysokości zADANIA!!
Cherry gratulacje zdania egzaminu ale ci się super trafiło pytanie!!! Ekstra A co powiedziałaś o publicznym karmieniu piersią zgadzasz się!!!
hehehe
Ja dziś jadę do brata na kawę a teraz robię sobie lekki obiad kasza gryczana jajko i kefirek po tych wszystkich mięsach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZień dobry 🙂
Holi super ze się wesele udało 🙂
Marika gratuluję odsmoczkowania 🙂. Zazdroszcze tym co mają juz smoka z głowy - u nas nadal do spania musi być. Za to Hubert zdecydowanie niesmoczkowy 🤔 Z jednej strony kiepsko bo nie mam uspokajacza a z drugiej lepiej ze względu na Weronikę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

a u nas dzisiaj festyn z okazji Dnia Mamy i Dnia Dziecka, byliśmy trochę z Maćkiem, sporo atrakcji dla dzieciaków, ale mały śpiący był bo nie spał jeszcze dzisiaj no i zaczęło go wszystko denerwować, złościł się i przyszliśmy do domu. i usnął w momencie. no i śpi na razie jakieś 20 minut...

Cherry gratuluję zdanego egzaminu! 🙂

Marika odsmoczkowania zazdroszczę... i tak myślę, że u nas też trzeba by zacząć... a smoczek do spania u nas...

Holi super, że wybawiłaś się na weselu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agaa u nas też był już tylko do spania ale zaczęłam go tak przetrzymywać że padał w minutę po mleku i tak jakiś czas było że jak musiał to dostawał a czasem padał bez.... 🙂 no i musiałam ja też dojrzeć bo z smoczkiem wiadomo było szybciej ..... 😜 ale postanowiłam wykorzystać ten urlop do wyeliminowania smoka i się udało 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa, Maciek na Dzień Dziecka już prezenty dostał 🙂

dziadek kupił drugą spacerówkę, tym razem składaną w parasolkę 🙂 a sobie do samochodu kupił fotelik 😁 mówi, że teraz będzie jeździł z Maćkiem 😉

no a poza tym kosiarkę dostał, taką która dźwięk wydaje, cymbałki i huśtawkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja
w pracy dzisiaj bylam i padam...tyle ludzi, ze szok. kuźwa , nie maja co robic, tylko telefony w niedziele kupowac 🤢
Marika, fajnie ze juz po smoczku i u was. a co do szczotkowania ząbków, to dotychczas mylysmy wieczorem, ale od jakis 2 tygodni Kalina wogole nie chce myc 🤔 no i mam problem, bo nie chce jej zmuszac, zeby sie nie zrazila, ale jak probuje jej myc, to jest ryk od razu i wywrywanie sie, bierze mi szczotke, wysysa paste i wyrzuca szczotke. trwa to ok. 5 sekund i tak wyglada u nas ostatnio mycie zebow. nie wiem , co z tym zrobic, macie jakies pomysły??
Maciulek fajoski 🙂
A dzisiaj kalina spedzila dzien z malzonen, bo ja w pracy. Zabral ja na odpust dzisiaj, a potem na dwór. pogoda - kiepsko, ok. 10st i wiatr. rezultat - kalina ma katar i kaszle. cholera no. zła jestem na siebie, ze mu nie zabronilam wychodzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry,

Patrzac na to ze dzis Poniedzialek to moze nie za dobry, ale od Czwartku mam 4 dni weekendowe 😁
Cherry Gratulacje zdania egzaminu !
Wanilia trzymam kciuki za wizyte dziesiejsza
Pam super imprezka 🙂 zdalabys relacje z niej na forum 😉
Holi najwazniejsze ze bez kaca po weselu sie odbylo. Mam nadzieje ze z M juz tez lepiej
Aniqa nie denerwuj sie na meza chcial dobrze... a wyszlo jak zwykle...

Co do mycia zebow Floro myje jak mi sie przypomni 😉 jakos nie zbyt regularnie to robi ostatnio. Dzis idzie z moim M do lekarza na kontrole mam nadzieje ze wszystko juz dobrze bedzie. Jako ze moje dziecko jest alergikiem co chwile ma katar i kaszel wiec teraz juz sie az tak nie martwimy tym.
Wczorajszy dzien prawie caly na dworze. Najpierw rowerkiem na cmentarz do babci (mama moja we Wroclawiu, wiec w jej imieniu swieczke zapalilam z okazji dnia Matki) wrobilismy to zjedlismy obiad i poszlismy z Florem na plac zabaw. Bawil sie swietnie. Wrocilismy do domu sciagam mu pieluche a tan odparzony tylek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!!
Co tam słychać??? U nas poniedziałek zaczął się nie fajnie!! Daliśmy kluczyki od auta służbowego małemu i nie ma przeszukaliśmy chałpę i nie ma !!!Ja mu dawałam je i nie pamiętam gdzie dał!!!Szef kazał wymienić wszystkie zamki w aucie !!!
Dorobić się nie da kluczyka!!!!
Basia mówisz że Florek alergik mały no to fakt nie ma co się tak martwić!!!!
Agaaa świetne zdjęcia Maciejki kochany ładnie mu w niebieskim !!!Fajny prezencik dostałaś od synka!!!
Aniqa u nas z myciem zębów było super a od tyg też jest jak u was!!! Mały zaciska i nie chce myć a jak mówie żeby sam to na chwile bierze i wyrzuca szczoteczkę!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo.
Holi dobrze ze wesele się udało 🙂 ja już sie nie mogę doczekać tego w sierpniu ale wiem że szybko zleci 🙂
rozmawiałam z mężem wczoraj o trzecim dziecku i chcielibyśmy ale nie stać nas...ach...miejsca też mamy nie za wiele bo cała trójka musiałaby być w jednym pokoju...więc chyba nic z tego nie będzie na razie.poza tym poczułam już presję rodziców,że jak my sobie damy rade z trzecim??żebyśmy sami mieszkali to co innego a my mieszkamy z rodzicami moimi i jeszcze mój brat ma pokój na górze.mam swoją kuchnię,łazienkę ale mieszkamy u nich.dokładamy do rachunków...zostaje też problem mojego męża który może sie pojawić znowu za jakiś czas...dobra,muszę przestać o tym myśleć.ZAKŁAD PRODUKCYJNY ZAMKNIĘTY 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...