Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Chloe super że potwierdzone i kiecki będziesz w szafie miała takie tycie tycie 😁 świniak super 🙂 póki co zdrowy(tfu tfu).jak go brałyśmy to babka powiedziała zeby mu nie dawać przez 2-3 mies surowych rzeczy.się zdziwiłam lekko i przez miesiąc nie dostawał.zaczęłam od niedosuszonego siana a teraz codziennie po kawałeczku marchewki dostaje i jest super zadowolony z tego 😁 uwielbia marchewkę a jabłkiem gardzi 😮 myślisz że kazała nie dawać przez to że był za młody? już taki przytulaśny sie zrobił a jak urósł szybko! uwielbiany przez wszystkich 🙂 lubi nas podgryzać...nie wiem czy to z miłości czy ze złości może 🤢
Basia dzięki za obronę mojego tyłka forumowego 😁 przeczytałam do końca dopiero jak już odpisałam do Cherry 🙃
właśnie mi sie upiekło ciasto czekoladowe i idę spać.mam też spód do mojego widzimisię z bitą śmietaną 🙃 zrobiłam spód bananowy z przepisu na muffiny bananowe z krówkami.na to nałoże bitą śmietanę i powtykam truskawki 🙂 moje bieganie to muchy osrajtają 😜 za to przebiegnę dodatkowo trzecie okrążenie 😎 boje sie ze jak sie obudzę rano to pół ciasta nie będzie 😮 schować muszę przed małżonkiem bo dla rodzinki nie będę miała... ☺️
Milenka powiedziała do mnie dzisiaj;niecie.znaczy nie chce.pierwszy raz 🤪 no i na razie ostatni 😁 ale już taka kumata jest że czasami nie wierzę 🤔 tyle rzeczy rozumie...a Julka to mnie ostatnio roznosi na pył 😠 wrrrrrrr.jakiś wiek kolejny chyba przechodzi 😠nie lubić.
Wanilia wózek bardzo fajny.ile za niego dałaś? to ten używany czy nowy bo już nie pamiętam...moja koleżanka się zastanawia nad tym rozwiązaniem wiec pytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!!Dzięki za dobre słowa zobaczymy jak to będzie z nową pracą lekko jej znaleźć się nie da!!!! próbuję!!!!
Wanilia fotki ekstra macie fajnie wesoło w domku!!!!Wózek ładne kolory no na pewno się pcha ciężko!!!!
Cherry piękny i śmieszny filmik z waszymi dzieciakami!!!! Mówisz Cherry że uczysz się no tak nauka to potęgi klucz jejej!!!!
Chloe mega się cieszę że wszystko w porządku z dzidzią w brzuszku i fajnie że będzie dziewczynka!!!!
Asiaaa to imprezka się szykuje dobre rzeczy narobiłaś. pycha ciasto czekoladowe i pierożki mniami!!!!
Meliska mówisz że chciała byś już drugie heheh fajnie ja też tylko że na razie budowa w natarciu!!!!
Marika pięknie wczasy miałaś fajnie wypoczęłaś i z synkiem i rodzinką pobyłaś a teraz do pracy czasssss!!!!
Ja dziś w pracy!!!Zaraz idę robić towar !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa piątka.....u mnie też ostatni dzień urlopu.....ale spoko mam jeszcze dużo w zapasie bo w tamtym roku nie wykorzystałam..... 😉 więc jeszcze z 20 mam więc nie rozpaczam 😉

Siostra z m i dzieciakami spakowana i właśnie zostanie wywieziona do krakowa.....bo o 6 samolot rano.... 😞 fajnie było......relax i luz blues...... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesć dziewczyny.
przede wszystkim Chloe gratulacje z powodu ślicznie rosnącej dziewczynki w brzuchu 🙃 To teraz możesz szaleć z zakupami 😁
Ja dziś byłam z Miminkiem w klinice we Wrocławiu u chirurga i się załamałam. Dwa tygodnie czekania, wyprawa z samego rana, fatygowanie Cherry która zajmowała się dziś Werką mimo ze jutro ma egzamin i powinna się uczyć, czekanie w tej klinice 2 godziny a sama wizyta trwała jakieś 3 min 🥴 Lekraz luknął na rączkę (bo powiedzieć że spojrzał to byłoby juz za dużo), kazał przyjechać za 3 m-ce do kontroli i oczekiwał że wyjdę po tym z gabinetu....Ja się pytam co dalej, kiedy operacja to usłyszałam że około 9 m-ca i do tego momentu tylko kontrola co te 3 m-ce. No to mówię że przecież te paluszki się wyginają przez zrost i są mniejsze niż w drugiej dłoni i że to się będzie pogłębiać to ten buc stwierdził że jego zdaniem nie wyginają się przez to że skóra je trzyma a mniejsza to jest cała dłoń. Zaczęłam negować tą teorię i mówię że te paluszki bardzo ładnie pracują i da się je wyprostować i że rehabilitantka je oglądała i mówiła że jak się wyeliminuje przyczynę tego że się wyginają to można je wyprowadzić samym masażem i tejpami....I spytałam czy potwierdza że to zrost skórny tylko to przynajmniej tyle potwierdził że żadne kości nie są zrośnięte....Pewnie na podstwie szybkiego "rentgena ocznego" 😠 W końcu stwierdził że mam w poniedziałek przyjechać na konsultacje do jakiegoś profesora i na tym zakończyłą się wizyta. Normalnie masakra, nastawiłąm się że wreszcie ktoś mi rzeczowo wyjaśni na czym stoimy, co nas czeka i jakich możemy się spodziewać efektów po operacji rączki, czy będzie w 100% sprawna itd a trafiłam na takiego palanta...i nadal nie wiem nic...
Poszłam do rejestracji i zapytałam babki wprost czy warto mi jechać w pon czy wizyta znów będzie trwała 3 minuty a lekarz całą swoją wiedze w temacie zatrzyma dla siebie to powiedziały że profesor ma bardzo dobre opinie i że rozmawia z pacjentami. No więc pojadę...
Dzwoniłam też do naszej znajomej rehabilitantki i ma dać mi znać do kogo pojechać prywatnie. A M ma namiar na jakąś prywatną klinikę we wro i skoro trzeba to będziemy płacić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
wanilia - dobrze napisalas, buc a nie lekarz, nie wyobrazam sobie tak potraktowac wlasciciela psa a co dopiero rodzica!! no ale to powszechnie wiadomo ze w naszym kraju zwierzeta maja lepsza opieke medyczna niz ludzie... 🤢

u nas tez leje...


Jedna z opini tym lekarzu.... 🥴

Jeszcze nigdy nie zostałam przez nikogo tak chamsko potraktowana w służbie zdrowia. Przyjechaliśmy z 6 tygodniowym synkiem na kliniki z teoretycznie błahą sprawą - jednak młodym rodzicom każda nieprawidłowość spędza sen z powiek. Wystarczyło ludzkie empatyczne podejście lekarza i było by OK, ale ten człowiek chyba w ogóle nie zna takich pojęć. Powinien pracować w więzieniu i tam przelewać swoje emocje, a nie z małymi dziećmi. Być może się wypalił zawodowo - i tu pytanie do dyrekcji szpitala - czy na prawdę nie ma młodych lekarzy, którzy ze zrozumieniem opiekowali by się małymi pacjentami? dodatkowo lekarz odrażający z wyglądu, mało schludny, śmierdzący papierosami, z brudnymi paznokciami. ODRADZAM i WSPÓŁCZUJĘ jeśli ktoś trafi na niego na ostrym dyżurze - ja miałam pecha 2krotnie

O profesorze w zdecydowanej większości opinie bardzo dobre więc z nadzieją czekam do poniedziałku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny wpadłam wam powiedzieć że u nas wszystko dobrze Konstancja chodziła teraz ponad miesiąc do żłobka aż dostała katarek i siedzimy przyszły tydzień w domku razem 🙂 trochę sobie odpocznę i przynajmniej spędzę z nią dzień dziecka bo ode mnie idą do pracy.. a ja już na szczęście teraz nie muszę 🤪 jutro miałam iść na imprezę firmową którą organizuje mój prezes z okazji 25-lecia firmy zapisałam się już miesiąc temu ALE moja siostra załatwiła bilety VIP na "Orange Warsaw Festiwal na jutro za darmo 😮 🙃 bielty cztery sztuki jeden kosztuje 850 zł i do tego szofera mamy i jadę ja z moimi dwoma siostrami i moja mama i mój mąż się na mnie obraził nie odzywa się do mnie od wtorku mówimy sobie do tego przykre słowa jest mi przykro ale takiej okazji nie przepuszczę nigdy nie bedzie mnie stać na wyjazd za ponad 1000 zł gdzie już jutro z tego skorzystam i będę na stadionie Narodowym i będzie słynna gwiazda Beyonce! Do tego samochód mój jest w naprawie i nie wezmę męża bo on ma dyżur w weekend i musi być pod telefonem i jechać w razie czego do firmy.. i jadę dzisiaj autobusem o 21:45 już jestem spakowana małą właśnie położyłam i wracam w niedziele on będzie się nią opiekował ze swoimi rodzicami i powiedział że nawet po mnie nie przyjedzie w niedziele.. na prawdę fajnie z jego strony że jest tak obrażony 😞 aktualnie czekamy za decyzją z banku za kredytem naszym więc siedzimy jak na szpilkach.. dzisiaj się dowiedziałam w przychodzi że mam przynieść zaświadczenie że Konstancja chodzi do żłobka i będzie miała darmową szczepionkę na ospę wietrzną 🙂 fajnie! mam nadzieje że u was wszystko jest dobrze ja dzisiaj nie mam powodów do radości ale jutro wybawię się na całego i mam to w dupie trochę wam bym pospamowała tu brzydkimi słowami ale dzisiaj nie mam ochoty jak będę jechała autobusem zajrzę do was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!! Dziś dzionek paskudny ze względu na pogodę ale tak to spoko po pracy wzięłam małego i pojechałam do koleżanki na kawę i siedziałam tam do wieczorka było spoko zleciało!!!
Ona zafarbowała mi włosy bo jutro idziemy na wesele i spoko kolor wyszedł nowy z garniera blond miedziany !!!
Wanilia faktycznie współczuje boże człowiek tyle kasy płaci za te składki a tu takie buce się trafiają i jak tu się nie wkurzyć!!! masakra!!!!Widzi1sz opinie sprawdziłaś i bucu tak piszą ale może w poniedziałek się mile zaskoczysz.
Agaaa hejka jak tam popołudnie spędzone!!!
Marika mówisz że siostra już poleciała oj szkoda!!!!
Pamm witamy cię i cieszymy się że mala Konsti chodziła do przedszkola miesiąc!!!Super że sobie posiedzisz z nia teraz na urlopie!!!
Powiem ci imprezka ci się mega trafiła jak bym miała okazję sama bym poszla superowo na pewno będzie i jedz bo taka szansa się nie trafi nigdy pewnie już a mąż twój z twoją mama przesadzaja jeszcze sie odezwa i to szybciej niz myslisz!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pammant super imprezka ! Baw się dobrze 🙂

Wanilia luz. Trzy wdechy. DO poniedziałku szybko zleci... A w poniedziałek napewno będzie lepiej a profesor okaże się całkiem ludzki i fachowy 🙂 🙂 🙂
Co do mojego egzaminu to przesadzasz. Ja wierzę w siebie i juz sie nauczyłam 😁 😁 😁 Mam nadzieję że nie będę go pisała czy mówiła do 20 bo ja chcę na mecz zdążyć 😁 😁 😁 P.s. ja wychodzę z założenia że w życiu trzeba sobie wzajemnie pomagać. Więc to żadna fatyga była i polecam się na przyszłość. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia, szkoda słów..ale jeszcze gorsze jest to, ze napewno przynajmniej raz w zyciu każda miała taka "miła i fachową" pogadanke z jakims lekarzem. niestety, takie standardy w tym naszym zajechanym kraju
Pammat - ale ja Ci zazdroszcze!!!na koncert Beyonce sama bym poleciala jak na skkrzydłach!!! a o małzona sie nie martw, facetom stosunkowo szybko przechodzi obrażanie sie, jak wrócisz w niedziele, to sie ucieszy, ze już jesteś i bedzie git 🙂
u nas tez brzydko dzisiaj, padalo całe popołudnie.
jutro musze wstac o 7, bo na 9 do roboty. matko, ale ja sie odzyczaiłam od pracy 😮 😮 właśnie sobie policzylam, ze w maju bylam 6 dni w pracy 😜 ja sie nie dziwie, ze boss chce sie mnie w tym sierpniu pozbyc, hahaha 😁 😁 sama bym siebie wywaliła za taka frekwencje 😁 😁
no dobra, ide sie wykąpac i lulu. dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):

Wanilia wózek bardzo fajny.ile za niego dałaś? to ten używany czy nowy bo już nie pamiętam...moja koleżanka się zastanawia nad tym rozwiązaniem wiec pytam 🙂

Kupiliśmy używany za 650 zł plus za gondolkę miękką 120zł. I żałuję że nie rzuciłam się na nowy bo używka oczywiście swoje wady ma które wychodzą podczas użytkowania. Nowe kosztują ok 2000zł ale jest jeden sprzedawca na allegro który ma te wózki za 1300zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry kochane!!!
Wanilia mówisz że mogłaś kupić nowy wózio no wiesz ale przynajmniej kasę przeznaczycie na co innego dla dzieciaków!!!
ULka to ty pracujesz nie wiedziałam i jak ci się pracuje!!!
Marika helloł!!
!Ja dziś z męzem na wesele idziemy mały idzie do dziadków spać!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heJ 🙂
Mila śpi,Julka bajki ogląda i chwila dla mnie 🙂 popiłam wczoraj troche i dzisiaj sie czuję lekko sfatygowana ☺️ najpierw przyszła kuzynka z winem,więc je obaliłyśmy.potem zrobiłam po 2 drinki.słabe były ale były.wieczorem u rodziców też trochę na czysto i mieszanka z lekka wybuchowa...dochodzę do siebie 😎
ciasto wyszło boskie 🤪 szał!!muszę się powstrzymywać zeby nie zjeść bo jeszcze gości będę miała dzisiaj i jutro.jakby nie mogli się zgadać na jeden dzień,w morde rąbane...dostałam od meża stówkę (a jeszcze nigdy nie dostałam!),bo zapomniał o moich imieninach i nic nie miał wiec się wykaraskał z tego jakoś 😁 oglądałam portfele skórzane ostatnio i taki czerwony był fajniutki...hihi ALE.we wtorek idę do dentysty więc chyba zęba jednak za to zrobię 🤔 w ogóle to zostaliśmy zaproszeni na wesele w sierpniu 🙂 nie spodziewaliśmy sie i jest nam bardzo miło 🙂 Holi Ty sie dzisiaj bawisz,więc udanej szampańskiej zabawy życzę i oby Was głowy nie bolały... 🙃
Wanilia to się konował trafił 😠 moja koleżanka miała takiego ginekologa i teraz jak poszła do niego na wizytę to wcześniej napisała sobie na kartce o co ma zapytać bo on sam to nic jej nie mówi.tym razem grzecznie odpowiadał więc moze lepszy dzień miał 🥴 obyście teraz trafili na lekarza z powołania.mam taką nadzieję 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...