Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hello
my nie przesikujemy pieluch w nocy i ciagle mamy 4, zmieniam jej przed samym spaniem i czasem do rana sucha zostaje.
ale teraz w biedrze beda jakiejs majtki treningowe to jej 5 kupie
pozatym u nas wszystko oki młoda rozesmiana od rana do nocy,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje dzieci usnęły dzis równocześnie i biegusiem zabrałam się za porządki a tu zonk - położna 🥴 Zabrała mi z 20 min i rozbudziła Huberta, całe szczęście ponowne usypianie zajeło mi tylko kolejne 20 min. Wstawiłam pranie, pozamiatałam, spróbuję jeszcze pomyć podłogi i pewnie Weronika wstanie 😉
Czasem aż mnie śmieszy ten wyścig z czasem. Gorzej że bałagan w chacie mniej śmieszny....No nic, grunt że obiad wstawiony 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja nadal myślę,że nie ma opcji co by sie przytrafiło mi zaskoczyć wiec sie nie denerwuję i testu nie robię.się okaże a póki co to właśnie mama zadzwoniła ze ciotka z Mazur jest w ciąży.ciocia ma 4 dzieci z których dwoje już jest poza domem a ona sama ma 43 lata.przytrafiło sie biedaczce...oni maja wielkie gospodarstwo i ona musi zapierdzielać ostro wiec będzie jej bardzo cieżko a wujek cwaniak sie cieszy jak głupi 😮 no ale co,lepiej sie cieszyć niż siedzieć i płakać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo,
Moje dziecko znowu spi juz 3 godz, a ja od 2 godz ogladam tv,normalnie zyc nie umierac:-)
Wanilia,dlatego wlasnie Cie podziwiam...ja bym chyba rady nie dala z dwojka maluchow. A podobno tak jest, ze jak masz drugie dziecko to jest ono przeciiwienstwem pierwszego:-) z tego co piszesz, to Hubert inaczej niz Werka sie zachowuje:-)
Aga,Asia...hmmmmmm, a wam co po glowach chodzi,co???;-)
Beata, u nas od jakis 3 tygodni tez nocki kiepskie,tak jak cala noc byla przespana,tak teraz jedna,dwie pobudki z placzem.odzwyczailam sie.od tego normalnie i rozbudzic sie nie moge.
Aha,mam jeszcz pytanie,czy wasze dzieci w takie upaly jak byly teraz, mniej sikaja???? Bo Kalina od kilkku dni bardzo malo sika,pieluchy prawie suche. Czy to mozliwe ze jak sie poci wiecej,to mniej sika??? Bo pije tyle samo co zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry Mamusie 🙂
Zaś leje 🤢 i jeszcze obok mnie centralnie ostatnie mieszkanie ktoś kupił i remont trwa 🤢... qrwa normalnie mam wrażenie, że mi w tyłku borują, a moja niunia se śpi przy tym w najlepsze 😜
Wanilia no to super, że kolejna wyprawa po wózek owocna... czekamy w takim razie na fotki ze spacerku 😉
Aniqa oj my sikamy... czasem to mi potrafi meble podlać jak z gołym tyłkiem śmiga 😁 może Kalinka za mało pije?
Holi pluton był... kogoś odstrzelił?
Coq 3mam kciuki za szybką poprawę Waszej sytuacji 😘 a ten włoski to dla tego dentysty tak szlifujesz? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
WIecie co, Sarah nie mówi mama,jedynie tata. A do mnie woła "ej".Teściowa mi powiedziała, że dlatego, że woła o brata 😜

to w takim razie nie ma wątpliwości, że u mnie o siostrę 😜... ino mama i to jeszcze ile się trzeba naprosić, żeby powiedziała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!!
Był pluton denerwuje mnie wszystko w tej robocie czuję się jakbym pracowała w sklepie z gazetami normalnie wszystko wciskać ludziom na siłę bo jak nie to cię zwolnią albo przyjadą i wezwą na dywanik !!!!
JA właśnie dziś złożyłam cv do jednej z aptek bo już mam dość!!!!na pewno mnie wywalą w sierpniu bo jest nas za dużo i mamy mega ceny a firma nie chce obniżyć!!!
Wanilka podziwiam cię no musisz sobie dawać radę a my kobity zawsze dajemy!!!!
Fajnie że masz już wózek ale nie powiedziałaś ile jedziesz do Tychów!!!
Meliska witam!!!!
Beatka życzę ci super pogody !!!!
Ulka helloł miło że napisałaś!!!
Asiaaaa a ty mówisz że możesz być w ciąży wow spoko !!!
Mi się bardzo chce dzidzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.....ileż napisane 😮 😉

Wanilia gratulacje wózka!!!!czekamy na foty 😉

Coq życzę Wam już ścieżek już tylko z górki!!!! 😉 wierzę że jest ciężko ale cieszę się że mimo to się dogadujecie lepiej!!!! 🙂

Asia ,Agaa 😉 🙃

Meliska współczuję remontu za ścianą..... 🤢a o tym włoskim Coq też tak pomyślałam....przystojny ten dentysta Coq???? 😜

Holi obys trafiła na lepszą pracę trzymam kciuki!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A zapomniałam Wam napisać że właśnie wróciłam z 80 urodzin babci 🙂 mojej byliśmy w restauracji na obiedzie a potem grill u moich rodziców 🙂 fajnie było a impreza była na 23 osoby a to tylko część była bo moja babcia ma 4 dzieci ,16 wnucząt i 16 prawnucząt 🙂 dodać mężów/żony..... 🙂 wszystkich byłoby ok 50 osób 🙃 😁 więc impreza się podzieliła my dziś bo moja siostra wylatuje już w sobotę..... 😞 a reszta w niedzielę robi drugie urodziny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika na pewno miło było !!!! i... hucznie 🙂 A co a jak pod te 80 lat 🙂 🙂 🙂

Holi trochę dupa co...? Jak Ci się do roboty nie chce wstawać to masakra już jest... zapewne totalny brak motywacji.... Czasami sobie myślę czy szefowie wiedzą że nadgorliwość sprzedawcy tudzież farmaceuty jest odstraszająca? Ehhh zapewne tylko słupki się liczą.... 😞 😞 😞 ale jak mam być szczera że gdybym do apteki przyszła po aspirynę a Pani farmaceutka by mnie zachęcała do zakupu najnowszych plastrów na odciski to bym się załamała... i nie kupiłabym nic albo coś nawciskała... No w każdym razie trzymam kciuki żebyś na czasie znalazła coś ciekawego...

Meliska współczuję....

Wanilia w ten weekend jest Piana Bosmana czyli szereg imprez nad Odrą - Oława - B-g ... ja niestety mam zjazd i w ch... egzaminów na które jeszcze nawet się nie zaczęłam uczyć 😮 😮 😮 no ale może ty z M i dzieciaczkami na chwilkę pójdziecie...? Co..?

Jutro jestem cały dzień we Wro bo muszę nadgonić naukę i inne a dziadek będzie biegał za wnukiem. Proszę odezwij się o które w pt mi Werkę przywieziesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry obawiam się że z rana Werka zawita - około 7.30? I mam nadzieję że odbiore ją przed drzemką.
Filmik musze zgrać od Ciebie 🙂
Co do imprez to jakoś mi umknęło że się coś będzie działo a z chęcią sie wybierzemy chociaz podobno znów ma byc załamanie pogody -zimno i deszcz 🤔
Holi trzymam kciuki żeby się udało znaleźć pracę w innej aptece. Też nie rozumiem jak można wymagać od farmaceuty żeby wciskał klientom towar 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej hej 😁

całą chałupę dzisiaj wysprzątałam, taka mnie motywacja naszła 😁 i to łącznie z piekarnikiem w środku, wyczyszczeniem czajnika i kilka jeszcze innych dziwnych rzeczy 😜 podłogi pomyte 😁 ja również umyta, to teraz mogę się cieszyć z dobrze wykonanej roboty 😁

Holi to trzymam kciuki, żebyś dostała jakąś inną pracę! 🙂

Marika fajnie, że imprezka u babci udana 🙂

Aniqa 3 godziny??? zazdroszczę... Maciek ostatnio śpi raz dziennie i to ok godziny... w niedzielę spał dwa razy po godzinie. no a w tygodniu to i tak jego drzemki mnie omijają bo jestem w pracy

Meliska u mnie zaczęło lać dopiero jak zaczęłam się zbierać do wyjścia z pracy... 🤢 a tu brak parasola... ale niedaleko banku jest miejsce pracy taty mojego, więc zadzwoniłam tylko, czy jest na miejscu i udało mi się z nim wrócić 🙂 więc nie za bardzo zmokłam 🙂

Wanilia oj jak ja Cię podziwiam kobieto! 😁

aaaa, jeszcze Wam napiszę, bo się wkurzyłam. prałam sobie marynarkę taką cienką bez żadnej podszewki, rękawek 3/4 - ta niebieska ze zdjęcia (moja ulubiona). no i prałam ją pierwszy raz. i napisane, ze ręcznie. więc zamoczyłam ręcznie... i chwilę zostawiłam, wracam za chwilę, a ona puściła taki kolor, że masakra... no i w ten puszczony kolor poodbarwiał w niektórych miejscach materiał, tzn nawet nie tyle poodbarwiał co podkoloryzował, bo bardziej niebieskie są plamy... i żałuję, że nie wrzuciłam do pralki, mam taki program na 30 stopni i na 15 minut, z niewielkim wirowaniem. pewnie by się nic nie stało. a tak dupa. bo prałam jeszcze z vanishem i nic, wyschła. plamy są. potem uprałam z takim Silem (teściowa przywozi to z Niemiec, spray z benzyną na plamy - wszystkie schodzą) i nic, niestety ta plama nie zeszła. i to takie ze 3 plamy... więc marynarka do wyrzucenia. do dupy 😠 😠 😠


ja się zbieram, żeby Wam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...