Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
właśnie wlazłam do łóżka. robiłam dzisiaj porządki w papierach, różnych dokumentach, bo jeszcze część rzeczy w kartonach... a mieszkamy już 5 miesięcy... 🤔
jutro muszę koszulki kupić na dokumenty i dokończę robotę...

i za porządki porządne mam zamiar się jutro wziąć. nie wiem czy dół zdążę ogarnąć, ale górę to muszę... bo trzeci pokój powoli się zagraca...

Holi trzymam kciuki, żeby Cię nie zwolnili. no i żeby udało się wziąć kredyt... 🙂 a deserek to i ja bym zjadła 😉

Cherry brak słów na takich ludzi...

Chloe super super!!! 🙂

u nas dzisiaj ciepło, ale wietrznie... no ale popołudnie z Maćkiem na dworze spędziliśmy. trochę pobiegał koło domu. a potem poszliśmy na spacer, oczywiście w wózku, bo inaczej to bym się z nim zamęczyła. no i 2 godziny spacerowaliśmy i dał radę w wózku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wlasnie mi do domu przyszla przesylka 🙂
Dla Mamy na dzien Matki kupilam Jagody Goji. Takie drzewko do ogrodu. Podobno bardzo zdrowe i ladnie wygladajace.
Dla siebie na dzien Matki kupilam drzewko Mandarynki a dla mojego M drzewko Cytryny 🙂
Mam nadzieje ze sie wszystko poprzyjmuje i w przyszlym roku bedziemy sie cieszyc wlasnymi owocami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia cieszę się 🙂
Basia bardzo fajne prezenty wymyśliłaś 🙂
Asia brawo dla Ciebie za piaskownice, nich dziewczyny wyszaleją. 😉
Nadia jak się masz?

Ja zaczęłam sprzątanie, ale stanęło w miejscu, bo Jaśmina poszła spać. 😉
Chyba zabiorę się za upychanie ciuchów, bo wczoraj przyszła z Polski paczka i mamy nową dostawę rzeczy dla Małej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heloł
leże i śmierdze 😎 😎 😎 u nas dzisiaj ze 30stopni, upał na maksa. uffff, ciasto pieklam na jutro, bo malzon urodziny ma i w kuchni mialam jak w piekarniku, cala sie kleje od potu 🥴 grilla jutro robimy, ale jak zliczylam z 17 osob bedzie 🤢 no masakra, cos czuje ze jedno ciacho i jedna salatka to zamalo bedzie i bede musiala cos dorobic. pewnie torcik z mascarpone , bo jest najlatwiejszy a pyszny
Holi, u nas w prcy tez sie cos szykuje niedobrego....cos czuje ze sie zwolnienia posypia, bo bardzo spadla sprzedaz, w koncu ileż można kupowac nowe telefonu 🤨 pojde na wychowawczy najwyzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka kochane ciesze sie ze deser wam sie podoba.
Jutro mam na 14 to bede piec zwykly z maka placek z rabarbarem mniam juz sie doczekac nie moge.
Wanilia super ze usg wyszlo dobrze. Ciesze soe
Agaaa mowisz ze czas leci maly spi.
Aniqa czyli u ciebie tez nieciekawie w pracy no tak to jest zobaczymy.
Jak narazie baw sie dobrze na imprezie
Basia ja tez mam jutro weekend pracujacy ale sie ciesze. A gdzie kupowalas prezenty w postaci kwiatkow.
Coq tak musisz koniecznie deseru sprobowac.
Ja dzis nq grilu bylam u chrzestnego Elusia. Fajnie bylo chcieli zebysmy na noc zostali ale nic nie mielismy.
To dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka kochane ciesze sie ze deser wam sie podoba.
Jutro mam na 14 to bede piec zwykly z maka placek z rabarbarem mniam juz sie doczekac nie moge.
Wanilia super ze usg wyszlo dobrze. Ciesze soe
Agaaa mowisz ze czas leci maly spi.
Aniqa czyli u ciebie tez nieciekawie w pracy no tak to jest zobaczymy.
Jak narazie baw sie dobrze na imprezie
Basia ja tez mam jutro weekend pracujacy ale sie ciesze. A gdzie kupowalas prezenty w postaci kwiatkow.
Coq tak musisz koniecznie deseru sprobowac.
Ja dzis nq grilu bylam u chrzestnego Elusia. Fajnie bylo chcieli zebysmy na noc zostali ale nic nie mielismy.
To dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć i czołem 🙂
Moja księżniczka całkiem niedawno poszła dopiero spać. Dzisiaj moja mama z nią była, ja wróciłam o 16, ale dała mi takiego czadu przez ten czas, jakbym 24 h non stop się nią zajmowała. Czy Wasze dzieci przy Was są bardziej marudne niż przy innych? Jak weszłam do domu, to ładnie się z babcią bawiła, a jak tylko mnie zobaczyła, to koniec, szał, na ręce, nic nie pasowało. Na placu zabaw takiej histerii dostała, że aż się osmarkała 😮 nie chciała wracać. I nierozważnie Matka Polka wzięła rowerek (a propos kupiłam Smoby - beznadzieja z tymi kólkami plastikowymi, jak jedziemy chodnikiem, to ludzie z okien zagladają 😎 ) i na rękach dziecko wyrywające się musiałam nieść i pchać rowerek. W końcu jak się trochę uspokoiła to wytłumaczyłam jej, że jak będzie grzeczna to po kolacji dostanie coś słodkiego w nagrodę i pomogło!!! 😁 szok..
Wanilia super, że usg wyszło dobre.
Chloe jej zazdroszczę Ci tych ruchów... super uczucie..
Cherry na razie przeszło mi, jak powtórzy się to uderzam po skierowanie. Dzięki.
Beata aparatka jesteś z tymi lekarzami. ja to omijam ich szerokim łukiem, nie mam jakoś zaufania. Może kilku znam, którzy są z powołania i znają się i są ludzcy, a niestety spotkałam już tylu olewatorów, którzy np traktowali mnie jak królika doświadczalnego, ładowali antybiotyki (bo miałam wiele lat duże problemy z zapaleniami pęcherza) nie chcieli dawać skierowań i zachowywali się jakby wszystko wiedzieli najlepiej a nie umieli pomóc..
To pewnie źle, ale przez to mam takie podejście do lekarzy...

Poza tym u nas ciepło, nawet bardzo, ale wiatr wiał, więc znośnie było.

Oglądacie "Na krawędzi"?? Super serial. zasiadam do nast odcinka 🙂
bye bye
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nadia, wytłumaczylas, ze jak bedzie grzeczna to cos tam dostanie i dotarło???? wow, to my na tym etapie albo nie ejstesmy, albo Kalina mnie grubo olewa 😎 ona mnie wogóle nie słucha, eszcze sie chyba nie zdarzylo, zebym ja powiedziala ze nie wolno czegos tam zrobic, a ona by posłuchala 🙃 nieposłuszne to moje dziecko jak diabli
no dobra, pora sie wykapac 😉
A wanilia, zapomnialabym...bardzo sie ciesze, że usg wyszlo po Waszej mysli i Hubercik zdrowy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...