Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzien dobry,

Baardzo brzydko dziś na dworze. Ciemno i niedługo pewnie lampkę trzeba będzie zaświecic. No ja już mam dosyć,kilka lat tu mieszkamy a ja nie mogę się przyzwyczaić do tej okropnej pogody. Sarczini ziewa stale a spala do 10:20. U nas ze spaniem to rożnie jest. Czasem prześpi cala noc, tak jak dziś a czasami budzi się wiele razy. Marudna dzis bardzo, ale to raczej wina tej pogody. Teraz termometr pokazuje 12st i ciągle pada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂
ależ mi sę tytuł dostał!! 😁 dzięki Meliska 🙂 w ndz jeździliśmy całą rodzinką na rowerach i tak mnie tyłek bolał strasznie...jakby mi kto kołkiem przywalił... wiec jak nie bieganie to jeżdżenie albo spacery i dobrze sie czuje 🙂 NOva odzywaj sie babo 🙂 a zamierzasz robić 6W ?? jak Meliska napisała mi zostało 5 dni i odpuściłam.dałabym rade ale mieśnie brzucha też odstają a ja bym wolała żeby mi nic nie odstawało 🙃
muszę jechać po sąsiada małego wiec odezwę sie później.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupiłam własnie miekką gondolę oryginalną do wózków Jane (montowaną na tylnym siedzeniu) a wieczorem jedziemy do Tychów oglądac wózek. Jak znów będzie zajechany trup to kupuję nowy bo nie mam już czasu ani nerwów (gorzej ze z kasa też srednio 😜 )
Młody daje popalić, zasypia tylko przy cycu lub na rękach - odkładam do łóżeczka i płacz. Za radą Cherry uspiłam go w wozku - przy Werce nie było takich akcji 🤔
Pomału zaczynam czuć zmęczenie haha. Do bałaganu chyba będzie się trzeba przyzwyczaić albo zmienić baterie na duracella 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Werka Ci zasnęła? Ja całą drogę się wydurniałam aby Kacper w aucie nie zasnął bo tak to spałby 20 min a nie 2,5 h.... W domu dostała ciut mleka i odjechał - podrodze oczywiście się przesikał.

Umieram boli mnie tak łeb że oczy mi wyskoczą zaraz z oczodołów 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry napisał(a):
Werka Ci zasnęła? Ja całą drogę się wydurniałam aby Kacper w aucie nie zasnął bo tak to spałby 20 min a nie 2,5 h.... W domu dostała ciut mleka i odjechał - podrodze oczywiście się przesikał.

Umieram boli mnie tak łeb że oczy mi wyskoczą zaraz z oczodołów 😮

Zasnęła, za to Hubert się obudził po półgodzinie 😁 idziemy na plac zabaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam znowu gromadkę dzieci w domu.4 sztuki. właśnie 10latek marudzi ze mu się nudzi w 'środku' co oznacza ze musiałabym zabrać wszystkie dzieciaki na dwór a dopiero co deszcz padał i burza była tak że podziękuję i nie skorzystam. zaraz skarpety w sandałach by mieli mokre a oni tak często chorują że nie chce mieć ich na sumieniu 🤢 ogólnie to myślałam że posiedzą u nas do 16 a nie do 17 albo i nie wiem jak długo...jeszcze tata sie nie pojawił.(to ten sąsiad co 2 taczki piachu przywiózł do piaskownicy 😆 ).mój kot wrócił dzisiaj pokiereszowany 😮 chodzi się włóczy że ze 2 tyg go nie widziałam!łapy zdarte aż do mięcha,na karku strupy,aż niemiło go głaskać 🤨 na łajzy chodzi a do domu zagrzać zadek i zeżreć co lepsze.ot taki kot łajdak.może nie długo marcowanie im się już skończy bo czerwiec zaraz 😁 😁 ciągle mi chodzi po głowie zeby Wam zdjecia wrzucić ale nie moge sie z tym uporac...obiecuje ale nie wiem kiedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂 🙂 🙂

no i hej hej, ale ja w zeszłym roku na wiosnę zrobiłam 6Weidera jeden raz i zaczęłam drugi raz robić 😁 no i poczułam mięśnie 😁

Marika pytasz o jedzenie w nocy, już dawno Maciek nie jada 🙂 chyba że na wieczór nie zje, to wtedy czasem budzi się głodny to mu daję. ale to rzadkość 🙂

Wanilia szkoda, że z wózkiem nie wyszło...

u mnie dzisiaj burza straszna była i lało mocno, aż M. przyjechał po mnie do pracy. mama moja do Maćka przyszła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry,

Na forum oczywiście się nie obraziłam, a ni na żadne forumowiczki 😉
Tak się złożyło akurat...
Każdą wolną chwilę wykorzystuję i siadam nad włoskim... angielskiego też powinnam się uczyć i francuski jakoś technicznie szkolić, ale skąd na to czas znaleźć...a niby siedzę w domu.
Poza tym nie mam za bardzo chęci pisać, ani głowy do tego. Jesteśmy z mężem coraz bardziej podłamani naszą sytuacją, zestresowani wszystkim. On szuka pracy, ja szukam pracy i nic, wiatr ciągle w pysk i pod górkę... Dobrze, że chociaż mimo tego między nami jest dobrze. Ale już czasami sił brakuje, żeby z optymizmem patrzyć.
Pogoda też robi swoje, działa negatywnie na morale jak cholera!
Dodatkowo Małej wychodzą trójki. Wczoraj rano obudziła się o 7, tylko po to, żeby o 9 usnąć, ja taka niewyspana cały dzień chodziłam. Potem cały czas marudzenie i płacz, a ja zestresowana przed dentystą więc myślałam, że eksploduję. Po południu dostała gorączki, oczywiście nie dała sobie do końca zmierzyć temperatury, na 38,1 wywaliła termometr. Dziś może lekki stan podgorączkowy, ale humor okropny. Teraz usnęła, bo drzemkę wcześnie zaliczyła.
Do dentysty wczoraj się nie dostałam...mąż się zdziwił , że idę, bo było jakieś święto. Na szczęście to blisko, jak wróciłam do domu to dentysta dzwonił i mnie przepraszał...Dziś byłam i w sumie nic nie zrobił, w labolatorium źle wykonali mi koronę na jednego zęba, próbował coś poprawiać, ale nie wychodziło, ósemka nadal nie wyrwana, a znowu się pokruszyła, więc niedługo sam korzeń zostanie 🤢 ale dziś już czasu nie miał, żeby się za nią brać. W rezultacie odkąd chodzę mam dwa zęby wyleczone, w tym jeden na koronę czeka i coś u góry troszkę wiercił....kiedy ja je wszystkie wyleczę? 🤢
O, Jaśmina już nie śpi 😉
A i nocy ona też nie przesypia. Raz wstajemy robić mleko i jakieś małe popłakiwania czasami....no i razem śpimy 😉

Tyle u mnie. Post znowu na czarno. Cóż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Coq to ci się teraz niefajne dni trafiają i u was z mężem nie zaciekawie i Jaśminka ząbki oj oj!!! Oby ten tydzień się już skończył!!!
Asiaaa ty to masz ciągle w domu jakiś młyn i tyle dzieciaków nieźle ale zawsze wesolutko!!!
Agaaaa mówisz że dobry dzień!!! Super!!!
Aniqa tobie to super tydzień urlopu a to prawda że jak dziecko śpi 3 godziny to zaczyna się nudzić hehe!!!
Meliska a to dla ciebie nie ma problemu z tym mlekiem porannym wczesnym!!!
Nova hejka!!!!
Wanilia mowisz że wózka nie masz nadal kurde niefajnie!!!
Powiem ci że daleko za tym wózkiem jedziesz aż do tychów to ile się jedzie od was???
Cherry co cię ta głowa często boli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

przeszło....

z tym wózkiem rano to faktycznie straszna lipa była. Nie widziałam go ale Wanilia mówiła że był w strasznym stanie. M.in jedno koło nie było od kompletu 😮 😮 😮 Stare jedzenie pozasychane, zdarte zajechane siedziska, blokada koła przedniego nie działa i hamulec w ogóle!!!!

Do tego laska perfidnie kłamała! Mi pisała ze trzy razy że wózek wyprała! Że jest w dobrym stanie !!! Jak do niej rano zadzwoniłam i mówię że ten hamulec nie dziła to udawała, że nie wie 😮 😮 😮 Ta jasne nie wiedziała !!!

Zrobiła szybką akcję w stylu przywiozę im wcześnie rano pomiędzy 5-7 będą zaspani nie sprawdzą.... KUPIĄ. Teraz siedziałam sobie i analizowałam e-maile od niej najlepsze jest zdanie że nie musimy wózka rozkładać 😮 😮 😮 😮

Z Wanilią doszłyśmy do wniosku że laska po prostu umie zdjęcia dobrze robić !!!

Wróciłam teraz do ogłoszenia a tam tekst w bardzo dobrym stanie 😮 😮 😮 przednie koło z mozliwością blokady 😮 😮 😮 😮

Nosz nosz nosz krcze pieczone oszustka !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

piję właśnie kawkę, niedługo do pracy. i tak sobie myślę... że w sumie to gdyby nie to, że mam umowę tylko do września to chciałabym być w ciąży....... a tak to lipa, bo z jednej lipnej pensji 4-osobową rodzinę i dom to nie ma szans utrzymać...

ale moja mama cały czas mi powtarza, że jestem w ciąży. i mówi w poniedziałek do taty mojego tak, i że ja my sobie damy radę ale tak z uśmiechem, a tata na to: "no i dobrze, a radę sobie damy"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry,
Choc pogoda brzydka 😞
Floro coraz bardziej przeziebiony ale poszedl do zlobka bo moj M w jeszcze gorszym stanie 😞
Florek zaczal zadziwiac wszystkich w zlobku i zabiera zabawki. Jest tylko jedna Pani, ktora moze mu je zabrac. Jak to dzis stwierdzila Floro sie nie boi nikogo bo ma duza nazeczona ktora zawsze go obroni. Wczoraj sie strasznie smiali z nich bo Florek siedzial u niej na kolanach 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Basia kropelki Adam wysłał-mam nadz ze nic nie pokrecił i dzis powinnas juz dostać je
u nas kocioł-nie ma na nic czasu ale chyba nas czekają 2 luźniejsze dni to sobie mam nadz odpoczniemy
byliśmy po tate na komunie i zwiedzilismy sobie Szymbark-masakra jaka pijana w tym odwróconym domu byłam hehe musieli mnie za ręke prowadzic 🙃
Maja na komunii była grzeczna i do każdego na rece chciała, jeszcze jedna nas w niedziele czeka no i w poniedziałek tata już z tego szpitala rechabilitacyjnego wychodzi a we wtorek wracamy do bremen
pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
U nas pogoda jak zawsze do dupy 🤢 Sarczini fatalnie spała dzisiejszej nocy a ja razem z nią 🤢 Mam pytanie czy Wasze dzieci też w nocy się przesikują? Sarah nawet jak nie pije nic w nocy to i tak przesika się, a jak ona prześpi calutką noc to ja sama bez alarmu się nie obudzę żeby ją przewinąć ☺️
Cherry a ile ona chciała za ten wózek jesli mogę spytać? Perfidne babsko,powinno ją pokarać za to,że chciała zarobić w taki sposób. Jeśli nie znajdziecie wózka koło Was to ja zobacze u siebie i przejazdem puszcze-taka propozycja z mojej strony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane dziś przyjezdza pluton egzekucyjny zobaczymy co to się podzieje ja mam do sierpnia ochronke wiec nie zwolnią dziś mnie ale wiecie!!!
Beatka mój mały się w nocy nie przesikuje ale wiesz jak Sarczini pije to może się przesikiwać!!!
Wanilia hej!!!
Cherry nie przejmuj się Wanilia będzie mieć jeszcze super wózek !!!!
Agaaa to ty może faktycznie w ciąży dacie radę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja 🙂
Aga zawsze to mogą być pierwsze tygodnie które mozesz odczuwać a na teście widać nie będzie.u mnie z kolei taka rzecz że z koleżanką już 3 okresy pod rząd miałyśmy jednego dnia nam sie zaczynały.jedna rano,druga wieczorem dostawała.no i teraz szkopuł jest taki że jej okres sie skończył a mój się jeszcze nie zaczął 😮 😮 😮 ona 17 dostała.tak że moze być wesoło... aczkolwiek szanse marne bo używamy gumek...no i rzadko sie bzykamy ☺️ zawsze gdzieś ten 1% jest.nie skakałabym z radości ale powiem szczerze ze zawsze chciałam mieć 3 dzieci i głęboko w sercu bym się cieszyła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata dzięki wielkie za propozycję 🙂 Wczoraj wieczorem pojechaliśmy do Tychów i kupiliśmy wozek 🙃 A przed chwilą odebrałam gondolkę - jeszcze jej nie rozpakowałam nawet.
Werka przesikiwała pieluchy czwórki i teraz na noc ma piątki i jest ok
Holi ja również trzymam kciuki
Asiu to nie wiem za co trzymać kciuki, za serce czy za rozum 😉
Ja na dwójce chcę zakończyc i z kolejnych dwóch kresek bym się nie ucieszyła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Beata dzięki wielkie za propozycję 🙂 Wczoraj wieczorem pojechaliśmy do Tychów i kupiliśmy wozek 🙃 A przed chwilą odebrałam gondolkę - jeszcze jej nie rozpakowałam nawet.
Werka przesikiwała pieluchy czwórki i teraz na noc ma piątki i jest ok



Nie ma sprawy, wiadomo lepiej kupić bliżej miejsca zamieszkania, ale jakby nie było to i tu by się wózek znalazł. Właśnie tak pomyślałam, żeby 5 kupić i zakładać jej na noc. DZięki za odpowiedz 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...