Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wanilia tak z innej beczki? Czy dzis jakis wazny dzien w twoim zyciu? 😎
Czy fb nie klamie?
...To ja niesmialo zycze Tobie wszystkiego czego pragniesz, o czym marzysz, co sprawia Ci radosc. Niech Wam dom rosnie w oczach, dzieciaki troche wolniej 😉 ciesz sie kazdym dniem, usmiechaj i szczesliwa badz! 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Wanilia tak z innej beczki? Czy dzis jakis wazny dzien w twoim zyciu? 😎
Czy fb nie klamie?
...To ja niesmialo zycze Tobie wszystkiego czego pragniesz, o czym marzysz, co sprawia Ci radosc. Niech Wam dom rosnie w oczach, dzieciaki troche wolniej 😉 ciesz sie kazdym dniem, usmiechaj i szczesliwa badz! 🙂 😘

HAha, w tej jednej kwestii nie klamie 😁 Dziękuję za życzenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Wanilia tak z innej beczki? Czy dzis jakis wazny dzien w twoim zyciu? 😎
Czy fb nie klamie?
...To ja niesmialo zycze Tobie wszystkiego czego pragniesz, o czym marzysz, co sprawia Ci radosc. Niech Wam dom rosnie w oczach, dzieciaki troche wolniej 😉 ciesz sie kazdym dniem, usmiechaj i szczesliwa badz! 🙂 😘

HAha, w tej jednej kwestii nie klamie 😁 Dziękuję za życzenia 😘



no to Kochana sto lat !!!!
wszytskiego naj..naj....naj... i w tym pięknym budowanym domku 😎 w każdym kątku po ślicznym dzieciątku 😘 😘 😘 😘 😉 😉 ZDRÓWKA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane
!!!
Wanilia sto lat dużo szczęśliwych dni i zdrowych dzieciaków!!!Zdjęcia kochane jaki mały Hubcio słodki jakie kochane oczka a Weronika podobna do niego!!!Wózek się super prezentuje!!!Co do ciuszków masz rację dla chłopca są mdłe a z czapeczkami problem!!!

Agaaa i jak tam leci ???
Coq a ty jak ogarnęłaś obiadek zrobiony ciuszki dla Yaśminki wyciągnięte!!!!
ja w pracy Eluś z nianią był a potem od 15 z tatą spoko pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂

Wanilia wszystkiego naj naj najlepszego 😘 dużo słońca w każdym dniu 🙂 😘

zdjęcia piękne, a Hubercik jaki ładniutki 🙂 i jak pięknie chwyta zabawki! no a zdjęcia Werki - istnie jesienna aura! 🙂

Meliska no to super, że pojawiła się kupa o jakiej marzyłaś 😜 🙃

a ja dzisiaj miałam ciężki dzień w pracy. bardziej psychicznie niż fizycznie. nie wiem czy Wam pisałam, ale od początku września mamy nową koleżankę w pracy. już tu była na stażu pół roku a potem rok pracowała. no a teraz jej nie było 1,5 roku. no i chyba jej towarzystwo na mnie źle wpływa... nie chcę się do niej nastawiać negatywnie, ale jest strasznie zarozumiała, dopiero co przyszła a już jakieś swoje porządku ustala... i w ogóle taka jakaś działająca na nerwy...
robiłam kredyt ostatnio koleżance z sali, na dużą kwotę. no i ona ostatnio oglądała jak to teraz wniosku i umowy wyglądają. i akurat na dłużej się zatrzymała przy tym wniosku i umowie. a my mamy konta poblokowane, znaczy, że tylko ja i główna księgowa widzę swój stan kont. a inni pracownicy nie widzą. więc w takim wniosku były jakieś tam trzymiesięczne dochody wyliczone zarówno Agnieszki jak i jej męża. no i Dorota (ta nowa) tak się w to wszystko wpatrywała, że aż mi było głupio... bo Agnieszka na urlopie akurat...
no a ostatnio jak nie było kolegi dwa dni, to zabrała mu notes... i on dzisiaj chodzi, szuka, a widać jak na dłoni, że ona ma ten jego notes. i Marcin mówi do niej: czy to czasem nie mój, a ona że nie... potem zabrała mi linijkę, chodziłam szukałam i znalazłam na biurku przy którym siedziała. i wtedy Marcin niby żartem puścił tekst "odkąd przyszła Dorota to wszystko nam ginie" 😉
i ogólnie zauważyłam że gorzej mi się pracuje w jej towarzystwie...

no musiałam się Wam wyżalić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Wanilia zdrówka, zdrówka, zdrówka 😘 😘 😘... witaj wśród trzydziestolatków 😁 Toć to waćpanna jest panna 😎... już wiem skąd to zamiłowanie do codziennego szorowania podłóg... moja sis pedantka ma to samo 😜... a geburstag zaledwie wczoraj obchodziła 😉



To panny tak mają????? To teraz już wszystko wiem.....dlaczego mój M tak szoruje kuchnię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
Wanilia zdrówka, zdrówka, zdrówka 😘 😘 😘... witaj wśród trzydziestolatków 😁 Toć to waćpanna jest panna 😎... już wiem skąd to zamiłowanie do codziennego szorowania podłóg... moja sis pedantka ma to samo 😜... a geburstag zaledwie wczoraj obchodziła 😉



To panny tak mają????? To teraz już wszystko wiem.....dlaczego mój M tak szoruje kuchnię 😉

taaaa... ten typ tak ma 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczor. 🙂
Rano nie mialam internetu, za to czasu pod dostatkiem, bo dzien zaczal mi sie o 6, a raczej to Jasmina go o tej porze zaczela. Obudzila sie wraz z tatusiem, ale ze tato do pracy poszedl, to mama musiala sie rowniez obudzic 🙃
I tak caly dzien jak motorek, od 6 do 20, bez ustanku, bez drzemki moje dziecko dzis szalalo, cale 14 godzin 🤢
A ja przysiadlam tylko na moment jak Mala ogladala bajki, uszylam w tym czasie dwie nogi tygrysowi, wiec nie tak bezczynnie.
Na dworzu dzis u mnie bylo przyjemniej niz w domu, ze spacer nie chcialo sie wracac.
Beata wiosennie czy jesiennie? Wiem, ze Ty za letnimi upalami nie przepadasz wiec ciesz sie teraz swoja pora roku.
Ja przyznaje, ze im starsza jestem tym coraz bardziej lubie jesien 🤔
Aga niestety z roznymi trzeba pracowac i czasami przez takie rozne osoby, z ktorymi nam nie po drodze az do pracy nie chce sie chodzic.
Wanilia powazny chlopak juz z Huberta skoro jablka kosztuje 🤔 Moze z nastepnym pojdzie mu lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam moje drogie mamusie ja już u teściów w domu oni jadą właśnie w autobusie na wczasy !!!!
Eluś nam zasnął na szczęście bez problemu a my mamy dziś 5 rocznicę ślubu o której ja zapomniałam i hmmm jehehe a od męża dostałam kwiaty jestem przeszczęśliwa bo dawno kwiatków nie dostałam !!!!
Wanilia mówisz że Hubert wypluł całe jabłko heheh dobry jest!!
U nas kochane też dziś jesnień
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...