Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejka kochane!!!!
U nas dziś kaszel gorszy no mokry taki gęsty ale jakoś dajemy radę zobaczymy do pon!!!
coq mówisz że dziś twoje dziecię bez drzemki no to nieźle!!!
Basia te gwarki to nieźle długo trwają hehe
Agaa mówisz Maciejka też śpi no nasz też!!!
Wanilia a ty mówisz że Hubercik też coś mozolnie ze spaniem !!!
Ja jutro zostawiam pierwszy raz Elisia z niania na 2 godz ale dziewczyny jak myślicie dawać Elusia do niani do domu żeby tam spał i byl czy u nas?????
Z jednej strony lepiej że ma dziecko swoje środowisko a z drugiej obca baba w domu hmmm ???
Aniqa no twoje imię proste to mala woła Ania Ania ja mam też koleżankę o imieniu Ania i jej dziecko w wieku naszych pociech też tak woła heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
hejka kochane!!!!
U nas dziś kaszel gorszy no mokry taki gęsty ale jakoś dajemy radę zobaczymy do pon!!!
coq mówisz że dziś twoje dziecię bez drzemki no to nieźle!!!
Basia te gwarki to nieźle długo trwają hehe
Agaa mówisz Maciejka też śpi no nasz też!!!
Wanilia a ty mówisz że Hubercik też coś mozolnie ze spaniem !!!
Ja jutro zostawiam pierwszy raz Elisia z niania na 2 godz ale dziewczyny jak myślicie dawać Elusia do niani do domu żeby tam spał i byl czy u nas?????
Z jednej strony lepiej że ma dziecko swoje środowisko a z drugiej obca baba w domu hmmm ???
Aniqa no twoje imię proste to mala woła Ania Ania ja mam też koleżankę o imieniu Ania i jej dziecko w wieku naszych pociech też tak woła heheh

Holi, ja zawoże do niani i powiem Ci, że są plusy i minusy - po pierwsze jak chcesz u siebie, to zawsze musisz miec dom jako tako ogarniete, z rana posprzatane , bo to w końcu obca osoba i nikt nie chce wyjsc na bałaganiarza ( a na dłuza mete sprzatanie codziennie z rana jest uciazliwe 😉. z drugiej strony dziecko sie lepiej czuje u siebie i pewnie lepiej bedzie spał w ciagu dnia u siebie. wiec musisz rozważyć. Ja juz sie przyzwyczailam, ze Małą zawoże i generalnie jakbym drugi raz miala wybierac, to też bym chyba wolala zawozić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi ja bym wolala u siebie, pomimo ze nie mam idealnie posprzatane i pomimo ze to obca baba w domu 😉 jednak wazniejsze byloby dla mnie zeby dziecko bylo u siebie no i mniej wozenia, mniejsze ryzoko, chociaz ja tego nie powinna mowic bo woze dziecko autem ze 2-3 razy dziennie!

a moj Julek nie wiem czemu od miesiaca kaszle w nocy i w trakcie drzemki... no i jak sie obudzi to ma glos jakby taki zaflegiony i musi odkaszlnac. Nie mam pojecia co to, raczej nie wirus bo by nas zarazil dawno. Rosna mu dwie piatki teraz, no ale zeby miesiac kaszlal? oprocz tego nic mu nie jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry 🙂

Werka jest rewelacyjna!! 🤪 Szkoda, ze jak spiewa to film uciety 😜

??? Film się powinien kończyc jak przestaje śpiewać... 🤔 Potem zajrzę co sknociłam skoro śpiewu na filmie nie ma 😁


Slychac jak spiewa rewelacyjnie, ale tak jakby ucieto w polowie 😉
Oczywiscie z Jasmina obejrzalysmy wystep trzydziestokrotnie 😉
A ja mojej czarownicy nie moge nagrac jak spiewa... piosenka oczywiscie z Noddy'iego 😜
U mnie dzis d rana deszcz 🤢 Teraz co prawda nie pada, ale chmurzyska wisza i chlodno.
Holi to Elusiowi zdrowia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Holi dla Elusia dużo dużo zdrówka!!!

Meliska a jak Julka?

Wanilia no pięknie Weronika śpiewa 😁 i czy mi się wydaje, czy ona na jakąś konkretną melodię sobie podśpiewuje? jeśli tak to wielkie chapeau bas 😁

Maciek dzisiaj spał 2,5 godziny... jestem zaskoczona, bo u nas nie ma takich drzemek... co najwyżej godzina i kilka minut.... a tu 2,5 godziny... no szok 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
Chloe to już z góry było zapowiedziane, że antybiotyk będzie dalej... trzeba całą kurację wybrać i nie można przerywać jak tylko jest poprawa... także jeszcze 3 dni... a tak Julce nie smakuje 🤢
A apropo tej bakterii... skoro była poprzednio i rodziłaś w wodzie to dlaczego teraz nie? czy nie rodziłaś w wodzie? no już się pogubiłam ☺️
A Julek śpi w tym samym miejscu? może alergia na kurz, roztocza 🤔... ja opiekę nad Julką na sprzątanie wykorzystałam 😜 i właśnie w sypialni największy syf miałam ☺️... pod łóżkiem ogromne koty 😮 ale już jest cycuś glancuś wylizane, sama łoże przesuwałam, nawet klosze pozmieniałam, bo miałam takie papierowe i Ikeii, okno wyszorowane, firanki zmienione... najbliższych gości przyjmuję w sypialni 😜
Aniqa Kalina prze 😁 Julka też wie jak mama i tata na imię mają, ale kiedy powie?... kiedy powie coś innego niż mama? 🤔
Basieńka tort wyszedł? a pochwal się 😉
Holi a Eluś to tylko kaszle czy też gorączkuje? ja to teraz taka zesrana jestem, że pewnie z byle czym będę do lekarza lecieć 🥴 tylko co jak naszej pani doktor nie będzie 🥴 A jak Eluś poradził sobie z nianią???
Wanilia nie mogę 🤪 🤪 toż to ona kurki trzy śpiewa 🤪 🤪... szacun ogromny dla Werki 🤪 🤪
Coq mamuśka jeszcze milion razy będziesz snuć domysły czy pali 😁 a loki ma zabójcze 😎 To co Jaśmina śpi, że tyle czasu masz, żeby brzuszek wertować 😉... swoją drogą ile tam stron naklepane 😮... to były czasy 😁 i ciekawe co u tych brzuszkowych mamusiek słychać co już się u nas nie pojawiają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
I zapomniałam napisać co u nas ☺️
Jula z godziny na godzinę lepiej 🙂 i o dziwo dziś od rana w skarpetkach chodzi... bo u nas skarpetki to jakaś kara... nawet w żłobku ściąga kapcie i skarpety i na bosaka lata 😁


Super, ze z Julka juz lepiej 🙂
U nas po okresie letnim, o dziwo skarpetki noszone sa bez problemow, a nawet cieszy sie jak mowie, ze je trzeba zalozyc. Oczywiscie tez sie bawimy w "zakladamy i sciagamy" 😉
Meslika bingo! Jasmina spi 😜 Ale pewnie sie obudzi niedlugo, bo juz prawie dwie godziny w lozku spedza. A maz tez mi nie przeszkadza, bo wyszedl dzis w poludnie do pracy i wraca po 6 rano. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane Eluś NADAL kaszle ale za dnia nie tak bardzo flegmy ma
!!!!! Do lekarza narazie nie idę!!!
Własnie po zasnięciu kaszlał i po przebudzeniu zobaczymy nie gorączkuje tylko kaszle i katar!!!
Meliska cieszę się że Julka już prawie zdrowa !!!
Agaaaa jak tam???
Chloe super stronkę dałaś wspomnień
Coq mówisz że już u was koniec lata!!! Fajne zdj Jaśminki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

u nas wczoraj był znajomy i do 4 posiedzieliśmy, a o 8 mieliśmy mszę za dziadka na której byliśmy 😁 ja to tylko 3 piwka wypiłam, a M. z kolegą to już dużo więcej... no i przynajmniej M. ma dzisiaj mocno kiepski dzień 😉 ale dobrze mu tak 😉

pogoda piękna! i teraz dam mu chwilę się zdrzemnąć, tak max do 16 a potem na jakiś spacer wyciągnę chłopaków swoich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien Dobry,
Dlugo nas nie bylo i nie wiem czy uda mi sie nadrobic. Powiem tak, ze od jutra zaczynam dzialac z "reklama cukierni". Oczywscie cukierni w wielkiem cudzyslowie, bo w domu z brakiem profesjonalnych narzedzi, ale z zapalem i dobra mysla.
Dziewczyny, które sie buduja,trzymam za Was mocno kciuki, zeby szybko szla budowa 🙂 Bunt 2latka i do nas dotarl 😎 To tyle co doczytalam. Postaram sie czesciej zagladac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane nudy dziś w tą niedzielę!!
Beatka witamy!!! gratuluje a ruszenie z reklamą cukierni myślę że wszystko na dobrej drodze!!!
Odzywaj się częściej pozdrawiam
Agaaa to ładnie pobalowaliście gratki za pobudkę ranną nic nie spaliście!!! hehe
ja już wykąpana i za niedługo spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej...my dotarliśmy do domu 🙂
Zaliczone gwarki( Basiu bardzo dziękuję za wyjaśnienie Coq 😉 😉) heheeee. Byliśmy jeszcze w Ustroniu i szczyrku 🙂 tak więc dość aktywnie weekend spędziliśmy

Zdrówka Elusiowi!!! A Misio też po spaniu pokaszluje.....ale wierzę że się jakoś wybronimy...oby

Beata good luck!!!!!! 🙂

Werka cudna!!!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...