Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
DZIEŃ DOBRY

pogoda piekna 😉

zdrówka Basiu dla Ciebie i Florcia 😘 😘 😘 😉 😉 😎

a jak Julka???? 🤔

HA!! a ja mam już weekend 🙂 😜 😜 😜
a ja się od jutra urlopuje i udeżam na ślunsk 😉 na urodziny siostrzenic 😉 i oczywiście na "GWARKI" 😉 😜 😎 to już taka nasza tradycja 🙂 bo moje siotzrenice mają urodziny jedna 8 a druga 9 września i zawsze się to zgrywa z "GWARAKAMI" 😉 😎więc korzystamy a pochód niedzielny naprawdę sympatyczny 😉 😎


Coq chyba idzie znowu to ciepło od Ciebie do nas 🙂 prosimy o jak najwięcej 🙂

Holi o niani nie pisałaś .......ale tzrymam kciuki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Coq cudna jest 🙂 i ma takie same książeczki jak Jula 😉
U nas tyci lepiej... tyci bo przynajmniej już dziś coś zjadła, ale gorączka nadal nie odpuszcza... i zastrzyki musimy wybrać wszystkie do końca 😞 Rozumiecie moja córeczka, która wszystkie szczepienia jak ukłucia komara znosiła teraz płacze w niebogłosy 😞 raz w przypływie energii wyrwała pielęgniarce strzykawkę z igłą z pupci 😮
Zastrzyki przypisała nam właśnie nasza anty-antybiotykowa lekarka, czyli już musiało być bardzo źle... zaawansowana angina ropna 🥴 Już sił nie mam komentować tych 2 lekarek, do których poprzednio trafiliśmy 😮... ja to chyba zaczynam bać się lekarzy 🤔 Za to tej naszej jakoś dziwnie ufam... jeszcze kazała zrobić nam badania zanim wykupiliśmy antybiotyk... chciała mieć 100% pewności...
I wzięłam opiekę na chore dziecko... długo się z myślami biłam ☺️... jednak doszłam do wniosku, że obydwie w tym stanie nie zniesiemy tego rozstania 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w ogóle niuńka moja już od 20 śpi 😮... tego to u nas od miesięcy nie grali 😉... no ale umęczona dziś, bo bez drzemki... wizyta u lekarza późno była, później pani na zastrzyk przychodziła, więc jakoś ją przetrzymaliśmy... a teraz już chrapcia... dosłownie... chrapie jak stary chłop 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Meliska biedna Juleczka kochana ale musi przeżywać te zastrzyki jak już widzi pewnie tą panią pielęgniarkę to jej się nie dziwie !!!
dobrze że wzięłaś opiekę!!!Julka na pewno teraz potrzebuje najbardziej ciebie!!!
Coq spoko zdjęcia w pociągu i na stacji kolejowej ale to z paszportu jakie poważne jakby mała Jaśmin pozowała!!!
Marika tu już wolne ale ci supeer!!
A ja nie pisałam o opiekunce fakt już od przyszłego tyg zostanie z Elusiem !!!! Także myślę że będzie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska 😞 nawet nie wyobrazam sobie co tam przezywasz z tymi zastrzykami 🤨 Oby po prostu po tych wszystkich kluciach bylo juz dobrze! I dobra decyzje podjelas z tym opiekunczym, dodatkowych nerwow sobie zaoszczedzisz i Julce z mama bedzie razniej. Sciskam Was mocno! 😘
Za mile slowa dziewczyny dziekuje 🙂

...i dobrej nocy zycze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem jak się przywitać bo dzien dobry chyba nie bardzo pasuje 😉
Coq cóż ja mogę powiedziec na temat Twojej Jaśminy- wiesz przeciez że jestem w niej zakochana 😉 No cudna jest poprostu
Meliska 😘 😘 😘 Mam nadzieję że się do tego lekarza nie spóźniliście przeze mnie 😉

Mnie jak widzicie coraz bardziej brakuje czasu, w sumei jeszcze się nie wyrobilam ale mam dość na dziś....Hubert ostatnio życzy sobie spać tylko ze mną więc w ciągu dnia jak chcę zeby pospał to albo wózek albo kłade się z nim 🥴 Na noc ląduje w łóżeczku ale co z tego jak budzi się co 2 h od paru dni...Zdecydowanie idą mu zęby, wiecznie ośliniony i z rączkami w buzi. Za to śmieje sie w głos jak ma dobry humorek i gada cudnie 🙂 W Weronike natomiast jakby diabeł wstąpił : wszystko jest na nie. Słysze to z jej ust jakieś 1000 razy w ciągu dnia. Do tego dochodzi cały wachlarz zachowań mających potwierdzać jej niezadowolenie - jednym słowem bunt dwulatka pełna parą 😮
Ja mam głowe kwadratową bo kupiliśmy materiał na ściany i niby powinnam się cieszyć ale to co zostało nam na życie w tym miesiącu napawa mnie przerażeniem. I chodzę i myslę skąd by tu wyrwać dodatkowe parę złotych, rozważam nawet likwidację swojego wkładu w KZP bo nie wiem czy za to co mamy uda się wyżyć - trochę się przeliczyliśmy 🤔 No nic, z głodu nie umrzemy, w ostateczności pożyczę od rodziców jak nie starczy do 1go. I jescze nieszczęśliwie się zożyło że za 2 tyg szczepienie : Hubert 130 zł a Werka 220 jakoś 🥴

A tak z innej beczki to dawno nas tu nie było 😜
[IMG]http://imageshack.us/a/img838/6074/r6ho.jpg[/IMG]

[IMG]http://imageshack.us/a/img28/1083/ywi5.jpg[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😁 🤪

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/8brn.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/4936/8brn.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/208/pyih.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8528/pyih.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Meliska dla Julki buziaki 😘 😘 😘

Coq no Jaśminka jest przecudna! 🙂

Wanilia Werka i HUbert super! a oczka Małego - cudne 🙂
co do końcówki pieniędzy... to u nas w tym miesiącu zaczyna być bardzo ciekawie... zamówiliśmy drewno do kominka, przyszło rozliczenie za gaz - dość spore...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
U nas mały dziś w nocy katar dostał męczył się bidok spać nie mógł!!!Rano już psikanie i jazda!!! Ogólnie ok ale to przez to że wczoraj na ziemi zimnej się bawił autami z nami był na budowie trochę za długo!!!
Wanilia współczuję tobie doby zaczyna brakować na ogarnięcie się ale i tak jesteś wielka!!!Dzieci wynagradzają uśmiechem!!!Weronika mówisz bunt dwulatka heheh Hubert też łobuz!!!
Super już piaskownicę macie nieźle duży ten dom!!!Fajnie już to ma jakiś wygląd i korzysta z tego Weronika!!!
Meliska jak się tam masz??? Jak Juleczka???
Ja w pracy spać mi się chce !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Moi M juz prawie zdrowy. Wczoraj caly dzien w lozku przelezal z goraczka. Ja sobie poszlam na Aqua Aerobik i poki co jest dobrze.
Aqua Aerobic jest swietny. nic mnie nie boli a nacwiczylam sie wczoraj niezle.
Moze uda mi sie namowic moja mame to bedzie ze mna chodzic 🙂
Floro troche jeszcze kaszle. Najwiecej w nocy i nad ranem, a potem caly dzien nic. Wiec w sumie nie poszlismy do lekarza. Dostaje syrop z cebulki i dzis bede robic syrop z czosnku. Mam nadzieje ze mu przejdzie 🙂
Zdjecia Wanilia sa super. Hubcio ma sliczne oczka, piaskownica swietna 😉
Meliska zdrowka dla Juleczki. Floro tez dostawalam dwa razy dziennie zastrzyki jak sie tylko urodzil, wiec wiem co czujesz. Bedzie dobrze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
U nas noc z dupy,Kalina obudzila sie o 3 i nie spala do 5:30:-S do tego nie chciala byc w lozeczku tylko u nas w loZku, wiec mialam 2,5 godz skakania po sobie. Pobudka za to juz o 8:30 wiec jestem mega niewyspana.
Wanilia,co do buntu 2 latka- juz pisalam o tym jakis czas temu,u nas tez jest na wszystko "nie", do tego nic a nic nie slucha.czamai nie wiem jak sobie z nia poradzic...
A u mnie nastroj dalej kiepski,chyba jakas deprecha sie zaczyna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello.Julkę dzisiaj sąsiad odbiera więc luz 🙂 koleżanka ma przyjść ale jakoś jej nie widzę 😮 z miesięcznym dzieckiem sie wybiera i już teraz wie jak ciężko jest wyjść z domu z dzieckiem 🙃 a z dwójką to już w ogóle! u mnie na obiad dzisiaj resztka zupy kalafiorowej i pizza 🙂 ale to wieczorem żeby mąż zjadł świeżą.jutro idę zbierać malinki wiec na zakupy codziennie będzie.poza tym wczoraj wydałam 4 stówy na zakupach wiec odrabiam.....ale kupiłam sporo jedzenia,sobie dwie pary spodni (czułam sie jak pół dupy z zza krzaka jak poszłam do Julki zerówki a tam babki pracujące i wyglądające...umalowane,na obcasach wiec przydałyby sie jakieś spodnie chociaż nowe bo została mi jedna para!!!!tyle czasu oszczędzałam na wszytsko ze o sobie zapomniałam.....)).szyby nie kazali naprawiać wiec nie robimy.teraz sie zastanawiamy czy nie ubezpieczyć szyb w aucie...jeśli nie będą ogladać wnikliwym wzrokiem to może ubezpieczą.mam najdroższą z możliwych szyb...solaryzacyjną jakąś tam.więc nowa kosztuje 1500zł.jak byśmy mieli wstawiać to oczywiście nie za tyle i nie taką wiec kazali jeździć póki się pęknięcie nie rozejdzie.wtedy będziemy myśleć.idzie koleżanka wiec zdrowia dla wszytskich!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurna, posta napisalam i net wcielo 😠
Wiec raz jeszcze...
Wanilia Hubert - rewelacja 🤪 W slady Werki idzie z tymi zebami, tez mu szybko wyjda pierwsze. A Weronika niech korzysta poki budowa trwa 😉 Spodnie na szlkach -super!
Basia jestes mega babka! 😆
Holi niech ten katar Elusiowi przejdzie bokiem!
Asia pewnie ,ze czas o sobie pomyslec i mysle tu rowniez o sobie 😉 jakas taka malo zadbana sie czuje. 🤔
Aniqa nocnej imprezy z Kalina wspolczuje 🤢
A moje dziecko dzis na sniadanie wolalo "inki inki" i zadowolilo sie dwiema garsciami rodzynek 😉 Na dokladke byly sliwki, uwielbia je.
Ja ide wstawic kajzerki do piekarnika i wyczarowac jakis obiad z niczego 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa nie dziwię się że nastrój taki sobie...Juz pomijając wszystko inne sam aspekt finansowy jest pewnie dołujący...
Aaagaaa a rozliczenie za wykończeniówkę w końcu zrobiliście? Ja dziś pojechałam zapłacić za drugą turę piasku i mimo że mieliśmy dobrą cenę po znajomości to facet jeszcze mi w dół zaokrąglił i 50 zł zostało w portfelu (a zapłaciłam 2200zł). Zamawiałam dziś też beton i uhandlowałam ponad 600zł 😜 Jest naprawdę śmiesznie bo taka kasa idzie a ja się martwię czy będę miała co do gara włożyć na koniec miesiąca..Bo zaoszczędzone pieniądze nie lądują na koncie - ich poprostu nie ma . Temu kolesiowi od betonu powiedzialam że albo nam sprzeda bez vatu (czyli na lewo, bez faktury) albo będziemy musieli do października czekac bo nie mamy tyle kasy. No i się zgodził 😉. W piątek zalewamy piaskownicę a w środę przyjedzie materiał na ściany - żeby się nie okazało że będziemy go musieli jeść 😁
Coq ja uwielbiam te ogrodniczki - wyhaczyłam je kiedyż na allegro z myślą o Hubercie a jak widzisz łobuziara w nich śmiga 🙂
Asia ja też czuję się trochę zaniedbana 🤔 I też zostałam z jedną parą spodni, miałam wyskoczyc we wrześniu na zakupy ale nic z tego...I troche mi przykro bo mam za chwilę 30te urodziny i też nic nie bede robić bo impreza też kosztuje 🤨
A w przyszłym tyg składamy w końcu papiery o kredyt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my wrocilsimy wlasnie z katowic, masakra, nie znosze tego miasta!!! pomimo ze byslimy w parku to i tak droga do parku byla koszmarna, tzn dla mnie , julkowi sie bardzo podobalo!!! 🙂

wanilia - tyle kasy na piasek???? my placilismy 250 potem 350 i 350 i koniec z piasekim u nas. Beton 195zl/m3 - tez mielismy bardzo dobra cene. I w ogole macie ogromny ten dom!!! u nas ze 3 razy mniejszy sie wydaje. a material na sciany jaki kupiliscie? ja zamawialam wlasnie 2 tygodnie temu i przeyjechal dopiero wczoraj, no ale juz sciany ida wgore : 🙂 🙂 🙂 to bardzo podnosi na duchu i co tam z enie bedzie co jesc 😜PP moje dziecko np zbiera jablka w parku co spadna z drzewa i takie mu najbardziej smakuja hahahah szczepienia olej 🙂

coq - zdjecie paszportowe jasmin mnie urzeklo i uwazam ze powinna sie zatrudnic w reklamie, co najmiej jakiegos benettona, przeciez ona jest mega!!!!!!

meliska - 3maj sie kochana, pewnie te zastrzyki bola bardziej Ciebie niz mala!!!!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Upal niemilosierny 🤢 Jak na zlosc Jasmina uparla sie na zjezdzanie ze zjezdzalni...goracej zjezdzalni 🤢 Wiec po jakis 30 cm, na ktorych mogla zjechac na pupie, musialam ja chwytac i zjazd na nogach... i tak wielo wielokrotnie 🙃
Teraz w koncu usnela.
Wanilia takie problemy finansowe sa mi znane 😉 Teraz co prawda lepiej, ale tez nie szlejemy, bo staramy sie jak najwiecej oszczedzac, moze uda sie mezwoi kiedys ten biznes w Polsce 😉 A teraz juz na koncie 7 tys. euro potrzebuje do karty pobytu.
Pociesze Cie moze choc odrobine, ze u Was o chociaz kosztem inwestycji - dom, a u nas to ot tak bylo - bida.
Chloe no wiesz, az obroslam w piorka 😁 zartuje. Dziekuje za mile slowa. 🙂
A ja w Katowicach nigdy nie bylam, tyle co kuzyn odwozil mnie i ciotke raz na dworzec z Bielska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...