Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

no to teraz powstawiam Wam obiecane fotki 🙂

na plaży


i do wody! 🙂


dziwne miny mojego syna 🙂 jak tylko zobaczył takiego konia to wydzierał się "koń, koń" 🙂


do wody wszedł najdalej po pas 🙂


najpiękniejszy plażowicz na całym Wybrzeżu 🙂


rodzinnie przy zachodzie słońca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Aniqa najpierw do ciebie biedaku ale bezczelny ten gnojek co u niego pracowałaś jak on tak mógł a tak się już cieszyłaś i my też że zmieniłaś na lepsze!!! Ale tak jak mówią dziewczyny znajdziesz coś lepszego i będziesz zadowolona!!!
Chloe super że działa ci forum ekstraaaa!!!! Spoko że z Jagienką wszystko oki i ładnie już waży!!!
Wózek bardzo fajny i jakie fajne ułożenie gondoli do ciebie a starsze dziecko z przodu !!!
Wanilia helloł
agaaa ssuper że wczasy się udały!!!Zdjęcia fajne widać że Maciejka zadowolony a to zdj na leżaku hicior!!!
Ja dziś rano miałam rozmowę z opiekunką spoko babka z polecenia i będzie bawić Elusia od października bierze 6 zł za godz fajna i mieszka blisko mnie!!!
Eli dał jej cześć i pomachał i klocki podawał myślę że będzie spoko!!!
Zakupy rano zrobione moje dziecko dziś bardzo grzeczne siedział cały czas we wózku i w lumpku nawet pooglądałam przymierzyłam super!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello. ja tradycyjnie kompa nie mam czasu wlaczyc..a w telefonie moge czytac ale nie moge odpowiadac..wiec srednio w weekendy tylko siedze..
hmm u mnie nic nowego..młoda podglada mnie w kiblu po czym wskazuje na moja czesc ciala i mowi "pipa" tak ją moj maz nauczyl..hmm u siebie tez pokazuje..
chloe 32 tydz juz??? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
a wozek taki :



🙂 🙂 🙂
i wbrew pozorom bardzo stabilny, bo na zdjeciu wydawalo mi sie ze ta gondola bedzie przewazala do tylu, ale zgodnie z tym co mowila wanilia, jest calkiem ok 🙂

No i fajnie, my pomału będziemy się przesiadać na spacerówkę chyba bp nie dam rady z moim gondolowym wyjcem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my już po spacerku!!! spoko było !!!Byliśmy w miejskim ośrodku sportu i rekreacji na stadionie tam są dziś DNI Oświęcimia fajnie było ale wieczorem nie możemy iść bo nie mamy z kim małego zostawić !!! cóż !!!
Dziś występuje Szymon Wydra i coś tam jeszcze a jutro ZAKOPOWER i sztuczne ognie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Dziewczyny ja już nie wiem o co chodzi 😞 Jula w czwartek na kontroli... zdrów jak ryba. W piątek byliśmy zmuszeni ją do żłobka posłać na 2 godziny, ale M do mnie zadzwonił, że znów jakby cieplejsza, a od niedzieli już nie gorączkowała... więc od piątku znowu gorączkujemy 🥴 Bosh mam nadzieję, że to na ząbki, bo zwariuję od zamartwiania się... do tego znów luźne kupki 2, max 3 dziennie... ZĄBKI??????????????? Chyba jutro zaś do lekarza 🥴 A wczoraj na spóźnionym milicyjnym dniu dziecka byliśmy 😉... Jula się wyganiała ze 2 godziny po czym padła jak kawka, bo gorączka wróciła 😞... i trza się było zwijać...
O pracy już nie będzie jęczenia... sorki ☺️ od poniedziałku wraca kierowniczka, więc to wszystko z moich barków spada UFFFF... tylko jeszcze jedno słówko do Mariki... nadgodziny... ja mam w ryczałcie do wypłaty wliczone 36 nadgodzin, więc obojętnie czy je robię czy nie kasa ta sama, więc raczej wolę nie robić 😜... ten miesiąc, a właściwie ostatnie 2 tygodnie był hardcorowe, bo przecież na początku miesiąca na urlopie byłam i w tym miesiącu nadgodzin 10, czyli faktycznie 46 😮 😮 I oczywiście tych 10 nikt mi nie wypłaci tylko dostanę w tym miesiącu wolne za nadgodziny 🤢 woow 1 dzień!!!
A miało o pracy nie być... sorki ☺️
Basieńka idziesz z tym hiszpańskim jak burza 😉
Chloe oj to już ładnie masz co dźwigać... Jagienka rośnie i rośnie 🤪 Wózek wygląda superowo i mam nadzieję, że dobrze się będzie sprawował 🙂 I ciągle się nadziwić nie mogę, bo jesteś jedyna, która się na przyjazd teściów cieszy 😁
Wanilia poka buty 😉 ja na szybciora kupiłam trampeczki, ale już w nic innego poza sandałami nie wchodzimy, a u mnie dziś za oknem już jesiennie i co gorsza deszczowo 🤨... żadnych trzewików, adidasków, kaloszy... wszystko małe 😲 w niedzielę do Wrocka jadę i bez butów nie wracam 😎
Aniqa przykro mi 😘 nie wiem skąd się takie mendy biorą na tym świecie 🤢 🤢 🤢
Coq haha dobra jesteś... darcie japy 😁... w takim razie dobrze, że teraz Was dłuższa przerwa czeka 😉
Agaa fotki rewelka 🙂 a Maciej to się taki blondasek zrobił, że chyba najbardziej blond z grudniowych dzieci... poza Prezesem pewnie, ale on już do nas nie zagląda 😞
Holi to dobrze, że opiekunka wpadła w oko Elusiowi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie,

tesciowie pojechali i powiem Wam ze jak sie cieszylam na ich przyjazd to na wyjazd chyba jeszcze bardziej 😉 meliska widzisz ja lubie zmiany w zyciu, jak sie cos dzieje nowego. i tesciowa fajna jest, ale tesc ma takie toksyczny charakter ze cala atmosfera byla troche do dupy... ale skorzystalismy bo poszlismy wczoraj do kina na Elizium, pierwszy raz od roku!!! 🙂))

ulka - no 33tc aktualnie 😉 no i z tym nazywaniem, to moj nauczyl Julka i pyta gdzie mama ma bobra a on pokazuje i mowi "bobra!! 😉) ale siusiaka taty tez umie pokazac, a co mamusie nie zostala dluzna 😉

wanilia - ja tez mialam gondolowego wyjca i wiem co to znaczy, musialam podkladac mu poduszki i wozic na polsiedzaco, tak ze malo mi nie wylecial. mysle ze ta gondola ma ta zalete ze mozna ja podniesc wlasnie, no i ze sluzy jako fotelik samochodowy, to jest fajne jak dziecko usnie w wozku np a trzeba pojechac autem potem. troche ciezka tylko, wydaje mi sie ze ciut ciezsza od mojej poprzedniej z x-landera.
ciesze sie ze wozek sie wszystkim podoba! 🙂) mam tylko troche innym kolor gondoli, granatowo czerwony, bo byl 180zl tanszy, jakas wyprzedaz czy cos 😉

ok, zabieram sie za liczenie nadprozy bo kazal mi sie wykonawca zastanowic czy kupujemy gotowe czy wylewamy na budowie...
jakie wy mieliscie, tzn dziewczyny tkroe sa juz po etapie stropu?



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska buty kupiliśmy takie tylko w takim ciemnofioletowym kolorze: http://allegro.pl/ecco-kick-start-buty-trzewiki-lekkie-skora-24-i3489121243.html
Zamowilismy na allegro bo w zdrowej stópce we wro mieli wielkie G i oczywiście drożej niż na allegro. Buciki jeszcze nie przyszły i dlatego musieliśmy kupić wczoraj trampeczki 🥴 Ale trafiliśmy na super trampuchy po 30 zł w coccodrillo 🙂
Aaaa, Chloe : kupiłam w końcu dostawkę i Weronika jest zachwycona, w ogóle nie chce z niej schodzić 😁 Co do gondolki matrix to tez rozważałam jej zakup ale bałam się ze nie da się jej zamontować rozłożonej na płasko i spasowałam. Wiadomo e później to podwyższenie jest fajne ale noworodek jak dla mnie musi płasko leżeć. No ale widzę że się da 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aagaa dzieki za info o nadprozach, my chyba tez kupimy gotowe bo to szkoda roboty wylewac na budowie... sa tez systemowe z ytonga z betonu komorkowego (bo my mamy caly dom z betonu komorkowego) ale 3 razy drozej to wychodzi, wiec chyba damy zwykle i oblozymy styropianem i tyle.

wanilia - da sie na plasko, z tym ze to przednie siedzenie jest wtedy 90stopni, ale Julkowi to nie przeszkadza, szczegolnie ze 10 minut jedzie w wozku i 10 minut na nozkach i tak w kolko.

A dzis wybralam sie z nim na spacer i z psem (jednym na szczescie) i nie wzielam wozka, i wracalam z nim kilometr na rekach...masakra... bo nie chcial isc na nozkach i koniec.

wnilia - fajne butki, my mamy na jesien takie:
http://allegro.pl/ecco-mimic-polbuty-trzewiki-r-22-skora-i3496806279.html
bardzo lubie buciki ecco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry choć już strasznie jesienny.....szkoda że znowu zimno .....

Zdjęcia piękne 🙂

Meliska narzekać na pracę możesz śmiało ja tylko pisałam że bardzo oooooo współczuję i że niestety też miałam kiedyś z tym doczynienia.......a ględz 😉śmiało!!! 🙂

Jagienka już niezła dziewczynka 🙂 i te buty bardzo mi się spodobały !! Tyle tylko ze musiałabym mu przymierzyc wcześniej bo nie wiem do końca jaki rozmiar 23 chyba.....ale w sklepie pewnie droższe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Dzień dobry choć już strasznie jesienny.....szkoda że znowu zimno .....

Zdjęcia piękne 🙂

Meliska narzekać na pracę możesz śmiało ja tylko pisałam że bardzo oooooo współczuję i że niestety też miałam kiedyś z tym doczynienia.......a ględz 😉śmiało!!! 🙂

Jagienka już niezła dziewczynka 🙂 i te buty bardzo mi się spodobały !! Tyle tylko ze musiałabym mu przymierzyc wcześniej bo nie wiem do końca jaki rozmiar 23 chyba.....ale w sklepie pewnie droższe...


ja to na patyczek kupuję Maćkowi buty, bo on mi chyba podgina trochę paluszki. no i co z tego że zmierzy, że wydaje mi się, że jest ok, jak podegnie palce. więc wymierzyliśmy mu nogę, stanął do ściany, i na kartce zaznaczyliśmy, M. wyciął patyczek. no i do buta mierzymy, potem mu zakładamy na nogę, żeby zobaczyć jak leży etc. ale zaczynamy od patyczka...
kurde, fajne te butki i jedne i drugie, ale drogie...
my w czwartek kupiliśmy Maćkowi takie: http://neosport.pl/product-pol-35524-Nike-Lykin-11-Tdv-454476-003.html
przecenione na 55zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaagaa buty fajne i cena też super 🙂 Ja gdybym znalazła tez bym tańsze kupiła ale że nie znalazłam tańszych a porządnych.... Ubranka kupuję tanio bo 90% to używki więc z butami moge poszaleć 😜 Zapomniałam napisać że djęcia cudne moim faworytem jest to ostatnie chyba, to na którym jesteście wszyscy razem 🙂 Super ze wypad się udał
Aniqa jak tam u Ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aaagaa buty fajne i cena też super 🙂 Ja gdybym znalazła tez bym tańsze kupiła ale że nie znalazłam tańszych a porządnych.... Ubranka kupuję tanio bo 90% to używki więc z butami moge poszaleć 😜 Zapomniałam napisać że djęcia cudne moim faworytem jest to ostatnie chyba, to na którym jesteście wszyscy razem 🙂 Super ze wypad się udał
Aniqa jak tam u Ciebie?

Chyba dopiero teraz zaczyna docierac do mnie beznadziejnosc mojej sytuacji:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...