Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Dzięki za info od Chloe super że mała Jagienka rośnie no i powiem wam to już za niedługo następny bobas na naszym forum super!!!
A i może uda się Chloe uruchomić poprawnie mamusie forum!!!
Coq mówisz że u was jeszcze takie upały!!!życzę żeby mąż egzaminy zdał piątkowo !!!
Rita zdrówka dla Majci
Meliska jak tam Mała Julka lepiej coś !!!
Agaaa to co ty masz urlopek ale superrrr !!!!Udanego i pogody !!!!
Marika a wy jak tam ???
Co do pampersów pomarańczowych Aniqa to ja mam i już nie kupię nie lubię ich bo nie mają zapinania na gumce z boku nie naciągają się a Dada ma i zielone pampersy też!!!
Wanilia jak Hubcio !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
Ja przed chwilą wstałam 🙃... ale z roboty po 3-ciej wróciłam 🤢 i dziś to samo, albo jeszcze dłużej 🤢 🤢 No ale dziś dopiero na 15 idę... szał 😜
Jula poszła z tatusiem do żłobka, więc luz... kukam 😎
Za zdrówko dziękujemy... kupale się uspokoiły 😉
Agaa laska 😮... stara dupa i jeszcze ta mina skrzywiona 🤢... ale tu chodziło raczej o rynek w Wadowicach... a Holi nic 😜 😜 Ech i zazdraszczam tego wyjazdu... już tak blisko 😉 A pogoda będzie... ale nie wszędzie 😁
Agami za wieści dziękujemy 🙂 i czekamy na finisz remontu... będziesz siedzieć w fotelu i sobie tu z nami klikać 😉 buziole dla Was 😘 😘 😘
Chloe ja ostatnio tak intensywnie o Tobie myślałam, że nawet na brzuszku próbowałam Cię odszukać... i znalazłam 😎 niestety na czytanie czasu brak... ale widziałam, że jesteś, więc mnie to uspokoiło, że u Was ok 🙂 Jedynie przeczytałam ten wątek o dziewczynie, która urodziła Kubusia... bosh ale się przy tym zryczałam... 3mam kciuki za nich z całych sił 😘 Koledze mojego M też tak wcześnie się synuś urodził i ma się ok 🙂 Za Was też oczywiście 3mam kciuki 😘... już blisko 😉 To może na brzuszku na grudniówkach zostawiaj jakieś info dla nas... ja czasem z sentymentu lubię tam kuknąć 😉
Aniqa czymaaaaam 😘 a raczej trzymałam kciukasy, bo już raczej po 😉... no to dawaj znać co to za akcja!!!!!!!!!!!!!!!
Rita Majci zdróweczka 😘 😘 😘
Coq pomarańczowych pampersów nie lubię przede wszystkim za zapięcia, więc nie kupuję i już 😜 My w sumie ino na dadach jedziemy... wiem wiem u Was nie ma Biedronki 😉
Wanilia widzę, że ostro ruszyłyście z tym odpampkowaniem 😉 my na wyjścia to raczej w pampersie, jedynie na działkę bez, ale tam i nocnik i majty na zmianę 😜 Do żłobka też w pampersie, ale jak wczoraj tatuś po nią przyszedł to właśnie na nocniku siedziała. Też nam 2, czasem 3 pampersy schodzą... w domu w majtkach lub jeszcze lepiej bez 😉 ja nawet ją na drzemkę kładę bez, ale jak tata kładzie to zakłada... cykor 😜 Ja nawet za Twoim przykładem zaczęłam zastanawiać się nad tym nocnikiem na spacerach, tylko wiesz jaki mamy wielgaśny i znalazłam takie coś ---> nocnik turystyczny... tylko ile nam by posłużył... zaraz będzie chłodek i tyłeczka w parku raczej nie będziemy pokazywać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo.
samochód zrobiony.dzisiaj byłam na zbieraniu malin.zarobiłam 36zł i za to kupiłam 10 pojemniczków malin 🙂 sok malinowy na zime będzie 🙂 w poniedziałek też pójdę.babcia powiedziała ze przyjdzie do dziewczynek więc moze i dżem malinowy będzie 🙂 no i ciasto z kremem malinowym zrobię jak nic!!
biszkopt zwykły i krem budyniowy z rozdrobnionymi malinami.na wierzch moze jakaś galaretka malinowa? mmmmmm ale bym już zjadła!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
hejo.
samochód zrobiony.dzisiaj byłam na zbieraniu malin.zarobiłam 36zł i za to kupiłam 10 pojemniczków malin 🙂 sok malinowy na zime będzie 🙂 w poniedziałek też pójdę.babcia powiedziała ze przyjdzie do dziewczynek więc moze i dżem malinowy będzie 🙂 no i ciasto z kremem malinowym zrobię jak nic!!
biszkopt zwykły i krem budyniowy z rozdrobnionymi malinami.na wierzch moze jakaś galaretka malinowa? mmmmmm ale bym już zjadła!!

a Asia w swoim żywiole 😁 😁 😁 czyli tak jakby byłaś sobie malin nazbierać 😁 😁 😁
mnie też wczoraj na maliny naszło... chodzą za mną takie galaretki najeżone owocami... ale jak w warzywniaku za pojemniczek malin złapałam to rój muszek wyleciał... spasowałam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no widzisz a ja sobie sama urwałam 🙂 widziałam co rwe 🙂 ładne,smaczne i soczyste! no i musiałam urwać więcej żeby sie im skalkulowało 🙂 ile pojemniczek malin?? 6 zł chyba najmarniej. ale mnie te moje dziewuszyska wyprowadzają z równowagi 🤢 czasami człowiek głupieje bo nie wie czyją stronę wziąć...nie widzi sie wszystkiego a mała taka biedna.czasami diabełek taki,że Julkę za włosy ciagnie.no i umówiłam sie do lekarza z Milką apropo wagi.pewnie badania każą zrobić i tyle.zobaczymy.w pon dowiem się czy Julkę przyjmą po dobroci do zerówki czy musze meldunek zmieniać... tydzien ciekawy sie zapowiada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asia no maliny różnie 6 - 10 zeta... tam akurat 6, ale nawet za darmo bym nie chciała z tymi muchoma 😜
Rany Twoja Jula już do zerówki 😲 ale leci...
I trzymam kciuki oby się okazało, że po prostu taka uroda Milenki, że taka drobniutka 🙂

Ja dziś wkładkę z adidasków wyciągnęłam, bo tatuś poinformował, że wczoraj na spacerze dziecko na paluszki pokazywało... i co?... duży paluch jakieś pół centymetra wystaje 😲... zaś trza buty kupić 🤢 i to chyba od razu 25 😮... chyba będzie rozmiar buta po tatusiu 😜

Bajjjjjjjjjjjjjj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):


Ja dziś wkładkę z adidasków wyciągnęłam, bo tatuś poinformował, że wczoraj na spacerze dziecko na paluszki pokazywało... i co?... duży paluch jakieś pół centymetra wystaje 😲... zaś trza buty kupić 🤢 i to chyba od razu 25 😮... chyba będzie rozmiar buta po tatusiu 😜

Bajjjjjjjjjjjjjj...

U nas identiko, Werka za paluszki się zaczęła łapać, wyciągnełam wkładkę i widze że duży paluch odciśnięty na całości więc przymałe już buty 😲 To kiedy w regały ruszamy? 😉

Asia ja lubię owoce zbierać ale za malinami nie przepadam 🙂

Kurcze sprzedalam kilka ciuszków na allegro i jak wysyłalam paczkę to zamiast Nowa Wola wpisałam Nowa sól 🥴 Kod pocztowy był dobry i jesczze przypisek Piaseczno a paczka i tak wróciła 🥴 Zadzwoniłam do babki ją przeprosić...no i musze znów na pocztę poginać i jeszcze raz kiece wysłać. Odechciało mi sie tej sprzedaży 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska ja jeszcze na brzuszku bywałam jak pojawił się wpis o narodzinach Kubusia...Weszłam na to forum na którym Figa pisze, zryczałam się jak bóbr..Bosh jak człowiek łatwo zapomina ile ma szczęścia ☺️ I powróciła we mnie złość na nasza forumową Weronikę która udawała że urodziła wcześniaczka - bo pierwsza moja mysl wtedy, po wpisie o narodzinach Jakuba była czy to na pewno prawda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Basia ja też nie wiem o co chodzi o Kubusiu z brzuszka!!!
Kochane dziś dzień czyli popołudniu fajnie zleciało bo byliśmy ze siuskiem u koleżanki i jej synka na kawie spoko było tam posiedzieliśmy do 19 a potem jeszcze na podwórku na chwilkę !!!
Teraz siedze i piję piwko pozdrawiam miłego weekendu dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
bry bry 🙂

przedewszystkim zdrówka JULCI i MAJCI u jednej by juz przeszło a u drugiej by już się nie rozkręciło..... 😘 😘 😘

Aniqa trzymam kciuki za rozmowę 😉 😉 😉 😎 😘

Wercia niejedno dziecię grudniowe zawstydza..... ☺️ ☺️ ☺️brawo nieźle WAm idzie z nocniczkiem....u nas na tym polu nadallll klęska......ale jak już dziewczyny pisały wierzę żę do ślubu w pampku nie pójdzie 😉

co do pomarańczowych pampersów nie wiem nie miałam doczynienia ale słyszałam że są nieco gorsze niż zielone ....ja kupuję Dady na dzień(wiadomo tańsze 😉) i pampersy na noc i na dłuższe wyjścia /wyjazdy

Aga no oby pogoda się Wam udała 😘 ale ciepłe rzeczy też pakuj 😉


rozgryzłas mnie, hahaha 🙂 bylam rano u szefa powiedziec, ze nie przedluzac umowy i poinformowac, ze przechodze do konkurencji...jedo mina bezcenna 😉 szczerze, to spodziewalam sie , ze mnie tam zamorduje, bo taki ma kiepski charakter, ale efekt zaskoczenia zrobil swoje i najpierw tylko z 5 minut gadal, ze zle robie, ale jak zobaczyl, ze mnie nie przekona to zyczyl i powodzenia i grzecznie podziekowal za wspolprace - oczywiscie jeszcze na koniec raczyl jak to on poczestowac mnie zdaniem, że "postara sie zablokować mi zatrudnienie tam", ale teraz juz sie nie przejmuje. Nowa prace zaczynam najprawdopodoniej od 2 wrzesnia, ale za to w stalych godzinach 10-18 oraz wszystkie weekendy wolne 🙂 a pracowac bede dalej w orange, tylko u innego agenta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Hej,

Wlasnie wychodz z pracy. Nawet nie maial czasu dzis czytac co sie dzialo. Wpadlo mi w oko tylko cos o Kubusiu z brzuszka. Co sie stalo?

Kubuś to synek koleżanki Chloe z forum... wcześniak... Jagienka jeszcze w brzuszku, a on już 2 m-ce na świecie...
Wanilia ja właśnie też na to forum wlazłam... pół dnia przeryczałam... teraz kukam ciekawa wieści o Kubusiu... naprawdę mamy wiele szczęścia 🙂

A ja już wróciłam z pracy... nawet sprawnie nam to poszło... klienci nas rano pozabijają 😜
A teraz spać nie mogę 😎 a nie będzie zmiłuj... M rano do pracy 🤢

Aniqa gratulejszyn 🙂 🙂 🙂 Decyzja słuszna... jeszcze Cię pewnie szefffo w tym utwierdził... swoją drogą nierówno ma chłop pod deklem 🤢

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry

O widzicie dziewczyny a ja mam maliny u mamy i jeSt ich tyle że nie przejemy....więc robię co parę dni sok po 3-4 sloiczki.....a ja nie z tych co lubi takie rzeczy robić.....mogę urwać itd.....ale przetwory najlepsze od babci są.... 😜 😉 a teraz co sama muszę... 😜. więc wczoraj malin urwałam i nie wiem czy tego placka co Asia pisała nie zrobię......na moje umiejetności....ok 😉 🙂

Agaa to kiedy powrót na forum nam zameldujesz??? 🙂

Holi jakie te maliny robisz??? Całe zasypujesz???? Proszę o przepis 🙂


Aniqa gratulacje !!!!! Może nie potrzebnie mu nawet mówiłas gdzie idziesz.....no bardzoooo się chyba cieszysz z tych wolnych weekendów!!!!! Superowo!!!!



O Kubuniu czytałam ..... 😞 .zdrówka i sił im życzę.....fakt ...jesteśmy ogromnymi szczęściarami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Aniqa super, że się odważyłaś 🙂 i słuszna decyzja, tak myślę 🙂 a szef jakiś taki niedorobiony... ale jeszcze pocierpi jak Ciebie zabraknie, zobaczy jak to jest stracić dobrego pracownika 😉

coś jeszcze miałam pisać, ale zapomniałam...

aaaa, o Kubusiu jeszcze nie czytałam... nie mam teraz czasu, może potem uda mi się przeczytać bo jestem bardzo ciekawa sytuacji po Waszych komentarzach. i coś czuję, że i ja będę ryczeć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!!! 🤪 🤪 🤪
jak dobrze Was widziec!! 🙂)
ja nareszcie w pracy i mam tu dzialajace forum!!! Bo w domu niestety juz na zadnym komputerze mi nie dziala 😞((((((((((( a brzuszek normalnie...nie wiem czemu 😞

no w kazdym razie strasznie sie stesknilam!! Jagienka potwierdza kopniakami pod zebro ze ona rowniez 😉))

u nas budowa pelna para, mamy stan zerowy, zaczynamy eraz sciany, do zimy musi byc dach fchowiec obiecal ze do produ mojego hehe, zobaczymy 🙂))

Powiem Wam w ogole ze druga ciaza to zupelnie inna bajka... 😉 byc moze tez dlatego ze nie ma zadnych komplkacji, plamien czy twardnien brzucha (do tej pory z 5 razy stwardnial mi tylko a pamietam ze w poprzedniej t non stop od 23tc). a moze to dziala tak ze, wiem z enie moze sie nic dziac bo przeciez kto sie zajmie dzieckiem i budowa i przychodnia wiec nastawienie psychczne ez wazne!! 🙂)

w kazdym razie to 32tc, strasznie szybko zlecialo. powoli zaczyna mi brzuch przeszkadzac, np w ubieraniu skapetek 😉 ale poza tym czuje sie calkiem sprawna 🙂)

milo czytac o postepach gruniowych dziciaczkow!!! 🙂))
nasz Julus siklam przez 3 tygodnie do nocnika ale m si znudzilo i zaczal na podlo co jest wkurzajace bo juz raz sie poslizgnlam i lezalam jak dluga na tych szczochach!!!!

poza tym mowi niewiele wiecej, doszlo MAMA, IJOJO, MNIAM, i to w sumie tyle 😉

za to nauczyl sie podskakiwac i tobi t non stop, i ze wszystkiego, z kamienia, z kraweznika, ze schodow!!!

Pokazuje tez na moj brzuch i mowi dzidzi, hehe 😉

No nic, zabieram sie za czytanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Meliska ja jeszcze na brzuszku bywałam jak pojawił się wpis o narodzinach Kubusia...Weszłam na to forum na którym Figa pisze, zryczałam się jak bóbr..Bosh jak człowiek łatwo zapomina ile ma szczęścia ☺️ I powróciła we mnie złość na nasza forumową Weronikę która udawała że urodziła wcześniaczka - bo pierwsza moja mysl wtedy, po wpisie o narodzinach Jakuba była czy to na pewno prawda...

niestety moja pierwsza mysl byla taka sama, ale w tym przypadku niestety to okazala sie pawda 😞 Straszna tragedia, czekali na dziecko 7 lat, a teraz jeszcze takie przezycia i stres!!! i nieczula sluzba zdrowia... ech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a wlasnie,
myslimy tez o nowym wozku, bo moj julek polubil jazde i cos czuje ze szybko mu nie przejdzie.
mam na oku cos takiego: http://allegro.pl/wozek-dla-dwojki-kees-twin-k2-plus-czerwony-i3475215441.html gondolke mozna dac przodem lub tylem, wazy tyle co nasz xlander xa.

wanilia prosze podpwiedz cos! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chloe bardzo się ciesze że wsyztsko u Was ok 🙂 Przyznaje ze tempo budowy powala mnie na kolana, my dopiero zasypujemy fundament....Myslę ze przekonam M żeby zrobił chwilę przerwy na złapanie oddecu i wczesną jesienia ruszymy ze scianami. Kredytu nadal nie mamy ale planujemy się za to zabrać w najbliższym zasie, tj we wrzesniu postaramy się złożyć papiery.
Co do wózka to ja nie jestem przekonana do tych szerokich, przynajmniej w naszych polskich warunkach ze słupami na środku chodnika itd. Ja mam taki:
http://www.tosia.pl/jane-power-twin_p1145
jestem naprawdę zadowolona, jest lekki, zwrotny, hamulec tarczowy bardzo się przydaje przy zjeżdżaniu z górki. Za swój uzywany dałam 600zł ale trzeba polować na okazję. Daj koniecznie znać jak coś wybierzesz 🙂 NO i wciąz czekamy na zdjęcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
A mi dziecko padło o 1-wszej po południu przed obiadem jeszcze... niespotykane 🤔 ... ale coś mi ona podejrzanie ciepła... próbowałam mierzyć temperaturę w pupci, ale tak się przy tym zryczała, że aż usnęła właśnie... oby to na ząbki było a nie jakiś wirus żłobkowy zaś 🥴
Chloe jak dobrze Cię widzieć 🙂 szpiega aż za Tobą zapuściłam 😉... super, że macie się ok 🙂... to teraz zapraszamy do przychodni częściej 😉
Coq bo zapomniałam wczoraj o Tobie ☺️ co się dzieje????... mam nadzieję, że jedynie rozpracowujecie gang w piaskownicy 😉
Agaa spakowani?
Ja czekam na M i do pracy 🤢 🤢 🤢... ta mina chyba mówi sama za siebie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...