Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Właśnie wróciłyśmy z rajdu po lekarzach, a wyszłyśmy z domu przed 12...
... oczywiście była godzina opóźnienia, później w gabinecie z 20 min, bo pani doktor przebadała nas od stóp do głów ( ostatnio byliśmy u innej doktórki, która chyba niezbyt fachowo się nami zajęła... ja tam widziałam biały nalot na migdale, a ona stwierdziła lekką infekcję gardła i kazała łykać tylko witaminki i psikać gardziołko... w czwartek jeszcze inna potwierdziła, że dziecko zdrów jak ryba ), a od piątku dziecko znów gorączka 38-40'C... dostaliśmy na cito do zrobienia mocz, morfologię i CRP... biegiem do domu i w drodze powrotnej już na rączkach ino chciała, gorączka znów wzrosła, już w poczekalni i w gabinecie lekarskim dosłownie mi się słaniała... w domu afera, bo do kubeczka sikać nie chce, do nocnika w którym stoi kubeczek też, więc w końcu genialna matka wyszorowała nocnik, przelała wrzątkiem i na szczęście mocz wyszedł ok, morfologia słabsza, a CRP kompletnie do dupy 😞 I jeszcze jaki był płacz przy pobieraniu krwi 😞 Z doktórką umówiłam się na telefon... w przypadku złych wyników wykupuję receptę... zastrzyki 🥴 i z powrotem wracamy do przychodni 🥴... bosh jaki płacz był 😞... jakbym mogła to wszystkie te zastrzyki bym sobie w poślada zaaplikowała... ja do teraz wyję 😞 I tak 2 razy dziennie 😞... pielęgniarka będzie przyjeżdżać do nas do domu... mamy 8... w środę kontrola, jak się polepszy to przejdziemy na leki doustne... Taka słabiutka ta moja niuńka... teraz zaniosłam jej na śpiocha mleko, bo przecież śniadania nie, obiadu nie... na obiad była dziś mleczna kanapka... byle coś 🤢

😞 biedactwo,z tymi zastrzykami to sie nie dziwie, dorosły nie cierpi, a co dopiero taki maluch. Oby szybko przeszlo i zatrzyki tylko do srody byly 😘 a własciwie, to co małej dolega? jakaś infekcja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ooooooo biedna Julcia .....mówiłaś że Twoja doktorka antyantybiotykowa .......no ale bez przesady ...trochę Was załatwiła skoro Ty już nalot widziałaś.....mnóstwo buziaków dla Niuni!!!

A ja cierpię przez głupotę paznokcia za krótko obcięłam i mi wrasta ....pierwszy raz w życiu i nie wiem za bardzo co z nim zrobić ......narazie czerwony paluch.....muszę coś zaradzić......macie jakieś rady....????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Julka zdrowka!!!!!!!

a mysmy byli dzisiaj z Julkiem przetestowac nowy wozek!!! i calkiem fajny ale x lander chyba lepiej sie prowadzi, to jednak jest dluuuga limuzyna z tego Jane 😁
no i mam takie wrazenie ale jeszcze sprawdze na prostym, ze sciaga go troche w prawo, dziwne bo niby nowy i w ogole...hmm, dobrze ze mam tyle czasu to najwyzej oddam na gwarancji. no ale potestuje jeszcze 🙂
wanilia u Ciebie tez sie tak dzieje? a i woogle trojkolowe wozki chyba sa mniej stabilne, dzisiaj na nierownym ze dwa razy by mi fiknal na bok!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Julka zdrowka!!!!!!!

a mysmy byli dzisiaj z Julkiem przetestowac nowy wozek!!! i calkiem fajny ale x lander chyba lepiej sie prowadzi, to jednak jest dluuuga limuzyna z tego Jane 😁
no i mam takie wrazenie ale jeszcze sprawdze na prostym, ze sciaga go troche w prawo, dziwne bo niby nowy i w ogole...hmm, dobrze ze mam tyle czasu to najwyzej oddam na gwarancji. no ale potestuje jeszcze 🙂
wanilia u Ciebie tez sie tak dzieje? a i woogle trojkolowe wozki chyba sa mniej stabilne, dzisiaj na nierownym ze dwa razy by mi fiknal na bok!!!!

Chloe na nierównych chodnikach niestety trochę ściąga wózek, trzeba się przyzwyczaić - po prostej drdze prowadzi się super. Oczywiście nie ma porównania z wózkiem pojedyńczym i ja jak idę na spacer wokół komina to zostawiam autobus w domu 😉 Ale na dłuższe wyjścia jest niezastąpiony. Co do niestabilności to przy dwójce dzieci obciążenie jest już takie że nie ma szans na fiknięcie - Ty wiozlas tylko Julka więc miałaś obciążaony przód i pusty tył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq a zdjęcie paszportowe Yasmine masz? Poka poka 🙃 A co do Lyonu...Ja tam Cię jakos w wielkim mieście nie widzę 😉
Marika na paznokieć sama nic nie poradzę ale gdybys sobie nie potrafiła poradzić z problemem to mam sąsiadkę która sie pedicurem leczniczym zajmuje. Jak ją spotkam to podpytam
Zdjęcia cudne laski 🙂 Julki fryz wymiata 😁 Krótko z przodu długo z tyłu 🙃 A Florek to bańke wyczarował niemal większą niz on sam - super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂

Meliska drowka zycze Julci. Masakra, ze mozna trafic na lekarza, ktory nie stwierdzi nic, a dziecku nadal cos jest i trzeba pomocy u innego szukac.
Chloe temat sciagania wozka na ktoras ze stron wywoluje u mnie nerw 😉 bo u mnie te osiedlowe chodniki to ciagle podjazdy do garazy 🤢 A zapomnialam, twoj podwojny wozek wizualnie wyglada extra! 🙂
Wanilia mnie w duzych miastach cos pociaga, wiadomo tloczno, stresujaco itd. ale czlowiek staje se tam bardzo anonimowy. No i te strzeliste kaminice, dwie rzeki.... ach i och. Ale tak dla rownowagi na wies tez mnie ciagnie 😉
Zdjecie paszportowe wstawie pozniej, bo teraz imageshack cos nie dziala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂
co do małej Magdy i tej KU... to zostawie bez komentarza,bo dla mnie śmierć za śmierć powinna być w tym przypadku.
Moja Julka do zerówki chodzić zaczęła wiec teraz wszystko muszę podstosować pod jej zawiezienie i odbiór.kombinacja jednym słowem... 😁 już od jutra bo mamy odprysk na szybie i znowu musze jechać do warszawy i spróbują to wypełnić jak sie da.przy okazji miały być zakupy i teraz klops bo Julke tzreba odebrać o 12;35 a jestem umówiona na 10;30 i musze wziać ze sobą Milenkę co sie wiążę z opóźnieniami czego ja nie znoszę.... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Pamietacie glosna sprawe Katarzyny W. i zamoddowanej przez nia Madzie?
Jest juz wyrok:
http://wiadomosci.wp.pl/lbid,4441,title,Proces-ws-Katarzyny-W-Dzis-zapadnie-wyrok,nazywo.html
Zostala skazana na 25 lat wiezienia.


jak dla mnie za łagodny....... 🤢zero skruchy ....zero jakichkolwiek uczyć.....ludzkich odruchów...... 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq to się cieszę że spoko ale masz fajnie że u was gorąc u nas już chłodek czuć jesienny!!!
Na razie niania nie przychodzi dopiero od października planuję tak więcej a teraz od 13 września mam urlop i chce żeby przychodziła tak na chwilę i żeby Eluś się oswoił
Mam lenia dziś też spać mi się chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...