Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

siemanko, Holi sto lat!
coz by tu napisac..dorwalam sie do kompa..urlop dzis mam 1 dniowy...
wiec pracuje gdzie pracowalam lecz odbylam rozmowy kwalifikacyjne itd i wszedzie ta najnizsza krajowa az mi sie rzygac chce i odmawiam bo zamienil stryjek siekierke na kijek..
młoda nie zamierzala odessac sie od cycka wiec pewnego weekendu jej odmawialam caly dzien, focha strzeliła, popychala mnie , nie chciala do mnie przyjsc, slowem obrazila sie na mnie i cycek sie skonczyl o dziwo bez wiekszych awantur, tylko foch prawdziwy i tylko tata byl najwazniejszy i wszystko z tata
i usypia sama bez ryku itd i moglam to zrobic wczesniej...bo teraz nawet zasypia szybciej
pozatym zaczyna ryczec jakby ja ze skory obdzierali i sasiedzi zaczepieja i pytaja co sie dzieje.. bo ma bunt dwulatka i albo chce zalozyc buty potem nie chce potem znowu chce i sama nie wie o co jej chodzi..a ja cwicze cierpliwosc!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiedziałam, że tak będzie 😞... zapierniczam w robocie jak osioł przez długie godziny, a postów naklepane tyle, że na 1 ręce zliczyć idzie...
Coq hoooop, hooooop....
Ulka medal Ci się należy 😉
Holi najlepszego
najlepszego
sto lat sto lat
najlepszego 😘
Wanilia a Ty już lepiej?... mi coś nie odpuszcza choć faszeruję się różnymi używkami...
Aniqa a Kala wymiata 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie skończyłam prasować 🙂 2,5 godzony mi to zajęło.

HOLI wszystkiego najlepszego 🙂

MARIKA u mnie taka sama pogoda jak u Ciebie. Mega brzydko, wietrznie no i zimnooo

ANIQA zdolniacha z Kalinki 🙂

COQ jak tam?

WANILIA jak zdrówko? Super, że bedziesz miała pomoc i wsparcie w osobie mamy 🙂

ULKA widać, że Karolinka ma charakterek 🙂 i dobrze!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
Hej
Dzisiaj na zakupy uderzam,ale mi lista wyszla!
Musze zrobic 2 ciasta, 2 salatki, 2 przystawki. Mieso przygotuje mi kumpela

Łącze się w bólu ja imprezy mam dwie bo teściów na nniedzielę mam i lista mega. Poza tortami wszystko robięsama;((((

Ja tez chcialam najpierw na 2 dni to rozbic bo miejsca tyle nie mamy,ale stwierdzilam ze mam to w d. Jak komus bedzie ciasno,to niech idzie do domu;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry.....

A to laski imprezy szykują.....ojjjj ja nie pomyślałam......bo mamy jeszcze ponad miesiąc..... 😜 🙂hahaaaa.......

To czekamy na piękne foty tortow!!!!!
Ja zapierniczam u rodziców łóżka wszystko odsuwam i odkurzam kurze....1,5 m-ca nikt tu nie mieszkał..... Potem sciera i jadę.....ale Misiek śpi....więc mam przerwę...no i dziś Ala przyjedzie....jutro dziadki więc weekend pełen wrażeń 🙂

Meliska brawo dla Julci!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂 🙂

Nie bardzo miałam jak wcześniej napisać.
Dotarłyśmy szczęśliwie po mega wyczerpującej podroży. Podroż samochodem ok, mieliśmy nawet sporą nadwyżkę czasową, bo nowa autostrada jest, ale już na obrzeżach Lyonu błądziliśmy po obwodnicach, w rezultacie Jaśmina mi zwymiotowała 🤢 kilka mlecznych pawii 🙃 Ale na lotnisku ją przebrałam, więc ok. W samolocie bez większych prblemów, oczywiście trudno było Małą przekonać do zapięcia sie w pasy, ale tłumaczyłam jej, że OuiOui czyli Noddy startuje albo ląduje 😉 Z lotiska odebrała mnie siostra, szwagier i Grześ - Jaśminy reakcja wiadoma 🙃 Potem było już już tylko gorzej, bo do Piły jechaliśmy pociągiem, Regio, wypełnionym na maxa 😮 Mnie jedna młoda dziewczyna ustąpiła miejsca, a reszta stała w korytarzyku, gdzie momentami było 16 osób 🙃 Mała w tym tłumie płakała, w końcu usnęła, ale jak się przebudziła to non stop wpadała w płacz, była zmęczona i miała dość... ja również. A podróz samochodem już dobrze, dopóki nie zaczęła domagać się Tygryska, który podróżował w bagażniku 😉
W domu nie mogłam siedzieć z wszystkimi przy stole,ani nawet przywitać się z mamą 🤢 ... po jakimś czasie zaczęła się bawić z kuzynem.
Ale dziś dramat, na babcię reaguje jak na lekarza... Niedługo ma przyjechać Grześ na weekend to może jakoś się rozkręci, bo jak na razie nie możemy nazet z moją mamą być w jednym pomieszczeniu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...