Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
dorianna napisał(a):
Witam,
Badania potwierdzily bakterie, ale żeby tego bylo malo to ma trzydniowke (to takie coc, ze najpierw trzy dni goraczka a teraz wysypka na calym ciele nie swedzaca)

Dorianno MUSI MUSI MUSI...w koncu byc dobrze!!! Zycze Wam tego z calego serca!!! Zostanie Wam to kiedys wynagrodzone to cale cierpienie 😘


Dori, biedactwo Twoj Dorianek, ale moze widzisz goraczka przynajmniej nie byla z samych bakterii co znaczy ze bakteriuria nie jest taka duza!!!! 3 mam kciuki za szybki powrot do zdrowka i i do domku 🙂))) 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka - no ja tez mam nadzieje ze z czasem wyjda jakies moje chociaz malutki ceszki 🙂))

A tak poza tym to WESOLYCH SWIAT!!! 🙂))

Dla mnie nie sa za wesole, a przynajmniej nie sa zbyt syte, poniewaz od piatku cierpie na zapalenie zoladka, boli mnie strasznie i zygam juz drugi dzien!!! i raczej to nie grypa zoladkowa bo poza tym czuje sie swietnie....

u nas mega snieg dzisiaj!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry! 🙂

My dzis na skonczone 4 miesiace dokonalysmy przewrotu z pleckow na brzuszek, pokracznie bo pokracznie ale byl !!! 😆

Chloe dobrze, ze chociaz czujesz sie przy tym wszystkim dobrze. 🙂
Agami podoblny Kuba do Ciebie 😆

A u mnie dzien jak codzien...

Zycze przyjemnego dalszego swietowania. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CHLOE niestety bakteria jest podobno powazna, jutro sie dowiem jak bardzo, leukocyty pokrywaja cale pole widzenia i jest obecnosc bialka... Ale przynajmniej wysypka juz zginela.

Troche lipa ze spaniem, dostalam tylko karimate i spiwor i klade sie obok lozeczka, a za to 6 zl za dobe:-S
Jedzenia mam tyle, ze nie dam rady chyba sama zjesc, rodzinka na szczescie podrzucila świąteczne pysznosci:-D

Maly wlasnie zasnal, jeszcze jakaz krzyzowka, mycie i spanie;-)

Calkiem znosnie tylko nudno.

Mokrego dyngusa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam,
coq u nas też słabo ze świętowaniem, jesteśmy tylko we trójkę, nie pojechaliśmy nigdzie bo...ech, to dłuższa historia i trochę czasu minie zanim ją przegryzę i odezwę sie do siostry mojego M 😠
Weronika tez na brzuszek się nie przekręca, kula się tylko na boki i dalej nie chce 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):

Troche lipa ze spaniem, dostalam tylko karimate i spiwor i klade sie obok lozeczka, a za to 6 zl za dobe:-S

Sorry za wyrażenie ale to czyste skurwysyństwo jest 😠 😲 Nie dość że mama nie ma łóżka przy dziecku to jeszcze za kawałek podłogi na noc musi płacić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej hej 🙂

u nas dużo nowości: Maciek wczoraj kilka razy po raz pierwszy przewrócił się z brzuszka na plecki 🙂 🙂 🙂 poza tym to synuś zaczyna naprawdę siadać, dzisiaj tylko się mnie przytrzymywał i dobrych kilkanaście razy usiadł i trzymał się prosto przez ok 2 minuty 🤪 🤪 🤪

Dorianna trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze 😘 😘 😘 ja miałam łóżko obok Maćka, ale spałam z nim na jednym. a Ty nie możesz spać z Doriankiem na jednym łóżku???

coq super, ze Bambina się przewróciła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Witam,
coq u nas też słabo ze świętowaniem, jesteśmy tylko we trójkę, nie pojechaliśmy nigdzie bo...ech, to dłuższa historia i trochę czasu minie zanim ją przegryzę i odezwę sie do siostry mojego M 😠
Weronika tez na brzuszek się nie przekręca, kula się tylko na boki i dalej nie chce 😜


Oby Ci sie udalo kiedys przegryzc kiedys 😉
No ja sama na polu swietowania, bo moj maz to inna parafia 😜

Masz racje, chyba w szpitalu im sie cos pomelilo z ta oplata 🤢 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej my tez dzis we 3 🙂 ide stol nakryc bo sniadanko jakos w biegu i zara nakryje stol i sobie posiedzimy... moj mis czasem z plewckopw prekreci sie na bok i tylw by bylo z jego prekecania ale do siadania go ciagnie nieziemsko jak sadzam go u siebie w pollezacej pozycji tomon sam do siadu sie podnosi tak glowke ciagnie 🙂
doriana to jest chamstwo w tym szpitalu,.... nie masz od kogo pozyczyc chociaz materaca jedynki? gdybys mieszkala blizej.... od razu bym ci go zawiozla.... u nas na szczescie mama ma wspolne lozko z dzieckiem... albo dostawke maja taka ala fotel...platne oczywiscie ale nie na ziemi...
coq super ze mloda sie turla widzisz jak ja wykarmilas slicznie 🙂
wanilka nie przejmuj sie swieta we 3 tez moga byc sliczne... pomysl ze to wasze pierwsze wspolne swieta.... i niech nic poza tym sie nie liczy....
udanych aaagaaa bo to chyba wy chrzcicie sie dzis co? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
KUKU 🙂
U nas widać już drugiego zęba 😮

masakra szalejecie,....
my daleko w tyle bo tylko delikatnie na boczek umiem sie przekrecic z pleckow i tyle... za to dupke tak wysoko trzymamy lezac na brzuszku ze czolgajac sie do krawedzi tapczanu dochodzimy;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To chyba nie objaw szaleństwa - zęby zazwyczaj wychodzą parami więc tej drugiej jedynki wypatrywałam 🙂 Co do objawów do megaślinienie ale naprawdę MEGA i rączki, maskotki, pieluchy non stop w buzi. Jest trochę bardziej marudna chociaż dziś sporo spała, ma wypieki na policzkach więc jakby stan podgorączkowy chociaż termometr tego nie pokazuje ale ja mam to bezdotykowe gówno a one niedokładne są. kupiłam kropelki o których pisała agami i polecam - fajnie sie dozuje bo poakowane są w pojedyńcze porcje i młoda po nich zasypia co znaczy że przynoszą jakąś ulgę. Mam też żel na dziąselka i tu bym się zastanowiła czy to ma sens bo mała od razu go zlizuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja kilka dni temu tez myslalam o zebach, bo Mala straszliwie marudna byla i placzliwa. Tez sie slini okropnie, czasami cala buzia w slinie,a do buzi pcha wszystko, jak ja trzymam to lapie moj palec i tak mocno gryzie, ze az czasami coary mi przechodza. No ale niczego nie moge sie dopatrzec wiec moze to dopiero jakis wstep 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Ja kilka dni temu tez myslalam o zebach, bo Mala straszliwie marudna byla i placzliwa. Tez sie slini okropnie, czasami cala buzia w slinie,a do buzi pcha wszystko, jak ja trzymam to lapie moj palec i tak mocno gryzie, ze az czasami coary mi przechodza. No ale niczego nie moge sie dopatrzec wiec moze to dopiero jakis wstep 😜

Wypatruj dolnych jedynek bo to one pierwsze wyłażą 🙂 Ja wczoraj też nie widzialam tego drugiego ząbka a dziś już widać białą kreskę na wierzchu - już się przebił częściowo ale myślę że najgorszy dzien będzie jutro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...