Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aja u mamy...i spalamo 8 do 11 bo cala noc nie spala tylko siedzialam przymalym bo niespokojny.... gorączko do 39.4 dochodzila ale to mierzona tym termometrem na czole a on jak Kuba zdrowy okazuje u niego zawszew okolicach 37.4 bo pokazywalam to pediatrze... no terz gorączka dzien drugi... wszyscy mi mowia bym poczekala do jutra bo to wlasnie trzydniowka moze byc...narazie podaje paracetamol w czopkach 80 mg... wczoraj dostal o 14 i 23 i dzis dostal o 10 rano... nie wiem iletegomozna dawac...na ulotce pisze ze do 4 na dobe... jakja sie boje o niego ... wiem wiem panikara jestem... a na pogotowie boje sie jechac botam unasto dopiero zagłębie chorob... na jednej poekalni 2x2 metry siedza wszyscy i polamani i chorzy na grype i ostanio 2 z ospa dzieciaczkow byla i boje sie z cos mu przyniose jak on taki oslabiony... na dwor nie wychodzimy... mysle tylko czy wizyty do domu nie zamowic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wam. Ja dzis rano wyrwalam sie z siostra na galerie.
Nie bylo nas 2.5 godz maly zostal z tatusiem i super sobie radzili.
Teraz jestem z malym na polu siedze na lawce a on spi.
Agami ja bym poczekala do jutra i jak kubusiowi
Nie przejdzie to wezwij lekarza.
Meliska julcia prze fajna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
helooo u nas też dziś pięknie 🙂

mężczyźni na spacerku a ja obiad szykuje oczywiście od forum zaczynając 🙂 hehehe

a ja zła jestem bo mi akumulatorek padł w aparcie i musze dopiero kupić.... i fotek Miskowi nie mam czym robic .... 🤔 został telefon....ale to nie to samo... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami poczekaj faktycznie do jutra bo skoro wygląda ze to tylko gorączka to najprawdopodobniej 3-dnówka choć moja siostrzenica ostatnio to miała ale 4 dni .....

ale jak nic go nie boli je normalnie to na izbę przyjęć ja bym nie narażała... skoro 40 nie ma a czopki zbijają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
u mnie łóżko okupowane przez tatę i córkę - dla mamy miejsca zabrakło więc zajrzałam co na forum 😉
Meliska ja nie jestem wcale pewna czy Ty Julkę w grudniu rodziłaś - przyznaj się że ona z listopada conajmniej 😜 zdjęcia sliczne i ja dla nie możesz atakować częściej 🙂
Agami czekam na wieści po wizycie 😘
Ulka jak dla mnie Wasza pediatra do odstrzału - poszukaj kogoś innego. Ja zmieniłam i teraz jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzieki za troszke... mlody ma powiekszone wezly na tyle glowki i podejrzenie ze to wlasnie zaczyna sie 3-dniowka ale mam zrobic badanie moczu jutro i sie okaze czy to tylko to... poza tym pod jezykiem ta narosl co wam pisalam to sie okazalo torbiel do wylyzeczkowania 😞(((zmienil mi dawkowanie lekow przeciwgorączkowych na bardziej drastyczne bo za lekkie dawalam i teraz mam 3x3.5ml nurofenu i po 1.5 godziny od tego czopek 80mg a jak powyzej 39 to czopek 120 wiec mam nadzieje ze uda sie zbic...
lece bo w nocy dzis nie spalam wcale moze godzine sie kimne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
dzieki za troszke... mlody ma powiekszone wezly na tyle glowki i podejrzenie ze to wlasnie zaczyna sie 3-dniowka ale mam zrobic badanie moczu jutro i sie okaze czy to tylko to... poza tym pod jezykiem ta narosl co wam pisalam to sie okazalo torbiel do wylyzeczkowania 😞(((zmienil mi dawkowanie lekow przeciwgorączkowych na bardziej drastyczne bo za lekkie dawalam i teraz mam 3x3.5ml nurofenu i po 1.5 godziny od tego czopek 80mg a jak powyzej 39 to czopek 120 wiec mam nadzieje ze uda sie zbic...
lece bo w nocy dzis nie spalam wcale moze godzine sie kimne...


no to odpocznij i mam nadzieje że skończy się na tym że 3-dniówka

szybkiego powrotu do zdrówka 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!

Agami wspolczuje choroby u Kuby. Zycze, zeby na 3 dniowce sie skonczylo!!! Kiedy bedzie mogl byc poddany lyzeczkowaniu? Kurcze nawet nie wiedzialam, ze on ma cos pod jezykiem, gdzies mi umknelo. Wypocznij troche, bo pewnie ledwie chodzisz.

Meliska slodasne zdjecia 🙂 Piekna dziewczynka z naszej Julki! Ale jak ja Wam ZAZDOSZCZE tej dzialki.

Pusto dzis, bo:
Agami walczy z choroba Kuby 😘
Aniqa pewnie impreze odsypia 🙃
Kasia pewnie dalej leniuchuje u rodzicow 😜
Pam kotlety smazy 😉
Rita biznesplan pisze 🙂
... a reszta z pogody korzysta, bo chyba macie ladna....ja od rana deszcz 🙃

p.s. Basia ma sie dobrze. Zajrzy tu. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja pilotka 🙃
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/594/dscn1830d.jpg/][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/1812/dscn1830d.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]][/url]
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/805/dscn1832.JPG/][IMG]http://img805.imageshack.us/img805/1795/dscn1832.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]][/url]
[url=[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/546/dscn1833sr.jpg/][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/9273/dscn1833sr.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]][/url]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂
a my dzisiaj pół dnia na dwórku a potem się rozpadało i od 17stej do teraz spałam 🤪
budze się a tu dziecko nakarmione,wykąpane i smacznie śpi a Adam grzecznie czekał aż się obudze 🤪
oj biedny Kubulek-oby mu szybciutko przeszło 😘
a ja już zmykam pod prysznic i dalej lulu co mi wena do śpiochania nie przejdzie
buziaki 😘
aaaaaa.... a fotki przepiękne -tak to jest jak mama bajek nie chce włączyć i trzeba sobie radzić samemu hihi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami będzie dobrze, zobaczysz 😘
Coq czy Bambina ma na sobie kieckę??? 😁 Śliczne zdjęcia ale widzę że u Was już do konkurencji o pilota stają 3 osoby 😉
A ja właśnie smażę naleśniki na mleku sojowym - mam zamiar do roboty jutro je zabrać bo w domu taki stary chleb że mógłby robić za cegłę...Gotowego nic sobie rano nie kupię przez to wszędobylskie mleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita, Aga no my bez czapeczki to w wózku czasem, a tak to zazwyczaj też coś na głowie mamy... do tej fotki to specjalnie została ściągnięta, nie widzicie tego zmierzwionego włosa 😜 my wczoraj co prawda w opasce występowałyśmy no ale na pełne słoneczko czapta, bo się bałam, żeby sobie łysinki nie przyjarała 😉

holi32 napisał(a):

Moj maz pojechal do swoich rodzicow a ja zostalam w domu.

no nie wierzę, żeś w domu została 😜

wanilia napisał(a):

Meliska ja nie jestem wcale pewna czy Ty Julkę w grudniu rodziłaś - przyznaj się że ona z listopada conajmniej 😜

ups... bo ona z grudnia ale 2010 😜 😁 😁

Agami trzymam kciuki za Kubusia, żeby nocka w porządku była i mamusia też się troszkę przespała 😘

Coq właściwie to chcieliśmy się tej działki pozbyć, bo szczerze to przy dziecku za bardzo brak na nią czasu, ale jak tam zaszliśmy i zobaczyłam ile czereśni, agrestu, jabłek, borówek, poziomek, truskawek to do mojego mówię, że w życiu nie oddam i niech zakasa rękawy 😜 i działeczka przekopana, truskawki oplewione i chyba tylko pomidory się dokupi i wsadzi, bo na resztę to już raczej za późno, a pamiętam jak w zeszłym roku na tarasie pomidory koktajlowe, papryczki peperoni hodowałam... boshh już chyba nigdy nie będę miała na to czasu 🙃
I dobrze, że o Basieńce wspominasz, bo już chciałam dziś do niej smsa posyłać 🙂
I fotki słodziaśne 🙂 widzę, że to hit wśród naszej młodzieży... mam piloto, mam laptopo 😁

Ula ja też dziś do biedronki zajszłam i gazetkę przyniosłam 😉 i zdążyłam przylukać, że u nas regał hipp już stoi przed kasami, a za resztą nie zaglądałam, bo i bez gotówki większej poszłam... też pewnie w tą środę tam poszaleję trochę 😜

A no i Wanilia "bezbolesnego" powrotu do pracy dla Waszej całej trójki 😘

Pam żyjesz?? już widzę jak na swoim weselu krytykuje żarcie 😜 w końcu Pamcia by to lepiej przyrządziła, co? 😎

I Chloe coś umilkła 🤨

A ja czekam na męża, który lada moment wparuje i pewnie od progu zaryczy... ty zaś na forum 😜 😜 😜
PS
Dziękujemy wszystkim ciotkom za komplementy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć laseczki 🙂

u nas dzień poza domem - o 10 do kościoła, po kościele do teściowej pojechaliśmy. wróciliśmy ok 13.30, potem obiad. a o 15 wyszliśmy na spacerek i wróciliśmy o 18.30 😁 a Maciek już wymęczony na maxa, więc kąpiel, jedzenie i od 19.30 śpi 🙂

coq pilot widzę, że najlepsza zabawka 🙂
Agami dla Kubusia buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...