Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Coq Beata nosy w gore kuba co drugi dzien w cos uderza spada mimo ze cihodze krok w krok nie pisze wam juz nawet bo az mi wstyd wczoraj wbiegl w drzwi w kant rozcial brode odbil sie i tylem glowy uederzyl w panele a ja stalam obok :-(
I myslalam ze on to czort ale jak zobaczylam dziewczynke ur 18.11.20110na poczekalni w ciaglym biegu a kuba na kolanach grzeczny to stwierdzam ze to taki glupi okres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka kochane!!! My dziś dzionek spoko bo ja na rano w pracy do 14 potem poszłam do chińskiego sklepu i kupiłam sobie fajne trampeczki za 29zł !!!!
Zgrabniutkie!!!
Cherry witamy na pokładzie kochany Twój synuś!!!!
Wanilia mówisz że nadal katar zatkany nos no kurcze do lekarza mogła byś się wybrać!!!
Mówicie że wasze dzieciaki rozrabiaki no nasz też goni jak oszalały!!!
Też za nim krok w krok!!!
Agami cieszę się że u Kubusia już czysto na płucach i na oskrzelach!!!!
Aniqa mówisz że zakupy się udały super a mąż nieźle dorobił na 50 latka się ubrał!!!
Heeee
Dzięki babcia czuje się o niebo lepiej fajny ten szpital płuc i gruźlicy nóweczka!!!
Rita mówisz że tata jeszcze 4 tyg to dobrze odpocznie zrehabilituje się!!!
oki kończę pozdrawiam miłej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

dziękuję za miłe przywiatnie. Przepraszam, że jeszcze nie odpisuje na posty ale tyle Was jest 😮 😮 😮 że dopiero się uczę. 🙂 🙂 🙂

Mam nadzieję że wybaczycie 🙂

Wanilia i jak utopiłaś się w tym szlafroku ? 😁 😁 😁

Tak rowerek kupiłam i już testowaliśmy. Nie chciałam dużo tak bardzo na rowerek wydawać bo i tak to pewnie tylko na jeden sezon. W przyszłym roku albo biegówka albo dwukołówkan 😁 😁 😁 Jesteśmy zadowoleni. Kacper wczesniej juz jezdził na takim bo ma go córka sasiadki no ale wiadomo swoj to swój 😁 😁 😁

Ja mam tylko nerwa bo moj wział na jutro urlop i co....? Musi pojechac do Poznania bo jakis pacan coś namieszał i nie wysłał mu części a jak ta częsć nie dotrze do środy to w czwartek fabryka produkujaca pieluchy bedzie miala zastój.... co laczy sie ze stratami i takimi tam... oczywiscie zadna firma kurierska nie swiadczy takich usług !!! 😠 😠 😠 FAJNY URLOP !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaa, co do drzemki to Maciek z reguły śpi dwa razy po godzince...

a w ogóle to moje dziecko to jakieś nazbyt ruchliwe jest, była dzisiaj kuzynka z mężem i z 3,5 letnią córką i Maciek się tak przed nią popisywał, że masakra. non stop gdzieś wchodził, schodził, wspinał się, ciągał ją za rękę 😜 po prostu cyrki odstawiał 🙂

Cherry bo u nas to gwarno raczej 😁

teraz już w łóżku leżę to mam chwilę na szersze poodpisywanie 🙂

my w końcu musimy się wziąć za kupno rowerka. a przede wszystkim to musimy teraz barierki na balkonach zrobić i taras. bo u góry same drzwi balkonowe i to strach przy Maćku...

zdjęcia Werki i Kacpra super! 🙂 a Ty Wanilia pięknie w ciąży wyglądasz 🙂 ta kuzynka która u nas dzisiaj była ma termin na 10 lipca a brzuchol takiiiiii wielki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zdjecia oczywiscie super Werki Wanilii i Kacperka
Moj ma wolne pojutrze bo tu tez 1go jakies swieto

Mamy dzis cichy dzien.cichy bo Adam zalamany ,nawet plakal dzis przeze mnie 😞
Jutro bedzie powazna rozmowa bo dzis nie chce ze mna rozmawiac , nagadalam mu glupot w nerwach a teraz zaluje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heloł 😎
dzisiaj robilam za opiekunke dla 2 miesiecznego Tymka mojej szwagierki. 2 godziny z Małym byłam i powiem Wam, masakra!!!!! juz zapomnilam jak to jest z takimi maluchami, ze ulewaja, płacza...a jak mialam go przebrac, to normalnie łapki mi sie trzesły, nie wiedzialam jak body zmienic 😎 a poza tym pierwszy raz w zyciu przewijałam chłopca i nie wiedzialm co z siusiakiem zrobic 😁 tzn, czy go sie smaruje mascia, czy nie i czy jajka tez 🙂 🙂 normalnie mialam beke sama z siebie 😉
kalinka nawet nie byla zazdrosna, ładnie sie bawiła.
ja rowerka w tym roku nie kupuje, mam takiego kaczorka trzykolowego po moim chrzsniaku. na ten rok starczy, a w pryszlym kupi sie juz tki z odrkecanymi kolkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Zdjecia oczywiscie super Werki Wanilii i Kacperka
Moj ma wolne pojutrze bo tu tez 1go jakies swieto

Mamy dzis cichy dzien.cichy bo Adam zalamany ,nawet plakal dzis przeze mnie 😞
Jutro bedzie powazna rozmowa bo dzis nie chce ze mna rozmawiac , nagadalam mu glupot w nerwach a teraz zaluje 😞

oj tam, minie mu. ja tez czasami przeginam, ale wydaje mi sie, ze lepiej powiedziec, niz kisic w sobie. a moze dzieki temu cos sie zmieni....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Cherry, a Ty pracujesz, czy jestes w domu z Małym?
aaaa, własnie zapomnialam napisac, że kolejny przystojniaczek dołaczył do naszego grona. śliczny ten Twoj synek 🙂


Siedzę w domku z Młodym ... a jak nie wisi na mnie tzn na moje nodze to pracuje w domu (tłumacze) albo tak jak teraz w nocy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Rita napisał(a):
Zdjecia oczywiscie super Werki Wanilii i Kacperka
Moj ma wolne pojutrze bo tu tez 1go jakies swieto

Mamy dzis cichy dzien.cichy bo Adam zalam
any ,nawet plakal dzis przeze mnie 😞
Jutro bedzie powazna rozmowa bo dzis nie chce ze mna rozmawiac , nagadalam mu glupot w nerwach a teraz zaluje 😞

oj tam, minie mu. ja tez czasami przeginam, ale wydaje mi sie, ze lepiej powiedziec, niz kisic w sobie. a moze dzieki temu cos sie zmieni....


Juz sie wyjasnilo,zle mnie zrozumial- tzn zrozumial dobrze bo ja zle mu powiedzialam o co mi chodzi rety stara baba a glupsza od telewizora 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita to dobrze że się wyjaśniło 🙂 I proszę mi tam tak po mężu nie jeździć bo jak dla mnie plasuje się w czołówce grudniowych tatusiów 😉
Cherry szlafrok wcale nie jest za duży 🙂 Już spakowany do torby więc jeszcze raz wielkie dzięki 🙂 A ja za to oddam powiększony zestaw bo mam koszulę do karmienia z mothercare : jest super ale na mnie za duża. Mimo wszystko planuję jej używać bo jest wygodnie rozpinana. A Ty dostaniesz w spadku 😜
Agami dobrze że Kuba nareszcie zdrowy i możecie spokojnie planować przyjemności na majowy weekend 🙂
Meliska wypróbujesz fotelik to dasz mi znać jak się sprawuje, chciałabym zamówić po weekendzie żeby sobie spokojnie czekał az mi się dupsko zagoi 😁
A ja padłam dziś po 20 razem z Weroniką i wstałam o 23 🥴 Dziś pierwszy raz złapały mnie bolesne skurcze i to takie co parę minut 😮 Myslę że to efekt kiepskiego dnia Werki w związku z czym sporo czasu spędziła u mnie na rękach. Teraz spokój więc mam nadzieję ze jutrzejszy dzień minie bez żadnych rewelacji bo M wyjeżdża rano i wraca ok 20 🤨 I proszę mi tu nie szaleć jak się rano nie odmelduję bo muszę skoczyć do szpitala po wyniki paciorkowca. Dzwoniłam dziś czy już są więc wiem przynajmniej ze nie mam dziada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane z rana !!!!
miło Że u was wesoło!!!!
Wanilka mówisz że już skurcze!!!! Czyli rodzisz!!!
Cherry czyli tak jak u nas temat pierwszy Mąż!!!
Agaaa powiem ci ze u mnie też ja dzis wstałam o 6,30 a mały dalej spał eheheh pierwszy raz jak u ciebie!!!
Też miałam czas dla siebie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Wanilia trzymaj sie 🙂 oby Cie w szpitalu nie zatrzymali juz!
Rita najwazniejsze ze sie wyjasnilo
Cherry to jak ma taki urlop to moze lepiej go wycofac, skoro i tak w sprawach sluzbowych jedzie.

U nas dzis nawet niezle. Patrzac na to ze Floro nie zjadl wczoraj kolacji to przespal dzis do 5 🙂 dostal butle i spal do 7:20 🙂 wiec tez dluzej niz zwykle. Niestety zamiast wstac z lozka i sie przygotowac to spalam z nim. W koncu o 7:30 zwleklam sie z lozka i mialam 30 minut na przygotowanie sie do wyjscia plus zjedzienie sniadania 🙂 dobrze ze moj M przygotowuje sniadania bo bym nie zdazyla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Pada u mnie od samego rana.
Marika gacie puste 😜 Czuję chyba małe poddenerwowanie , ale myślałam, że będzie gorzej.
Rita mały huragan czasami oczyszcza atmosferę, ale też nie lubię jak za dużo słów pada.
Aniqa sama jestem ciekawa jak bym na takie dzieciątko zareagowała.
Cherry filologiem jesteś? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
Wanilia dziękuje w imieniu Adama za komplement 🙂
Coq u nas chyba dzis ładnie bedzie
Aniqa też bym miała stracha takie maleństwo przebierać hehehe a to niby tak niedawno było
Basia zazdroszcze tych Waszych wyjazdów,kawał świata zwiedzicie 🙂
zapomniałam co jeszcze miałam napisac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
dzień dobry
Wanilia dziękuje w imieniu Adama za komplement 🙂
Coq u nas chyba dzis ładnie bedzie
Aniqa też bym miała stracha takie maleństwo przebierać hehehe a to niby tak niedawno było
Basia zazdroszcze tych Waszych wyjazdów,kawał świata zwiedzicie 🙂
zapomniałam co jeszcze miałam napisac

Mi sie zawsze marzylo duzo podrozowac po swiecie. Poki co udaje sie pogodzic marzenia z praca i rodzina. Pewnie jak mojemu M skonczy sie wychowawcze to na delegacje bede jezdzic sama 😞 poki co wykorzystuje ile sie da 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
dopiero jedenasta a ja się czuję jakbym maraton przebiegła..... 🥴 Wyszłyśmy z domu o 9, odebrałysmy wyniki ze szpitala, zaliczyłysmy szybką kontrolę z Werką (gardło jeszcze zaczerwienione ale poza tym ok i podobno już nie zaraża), no i ja się umówiłam na wizytę na 16 więc będę musiała znów wyjść 🥴
Holi wcale nie napisałam że rodzę tylko że mnie skurcze zaczynaja łapać a to może potrwać i tydzień jak wiecie. Ale postawiłam dziś Cherry w gotowości że w razie W jej Werkę przywiozę bo rano przed wyjściem miałam serię skurczy jakby mi ktoś szpile w brzuch wbijał - aż sie zastanawiałam czy dam radę gdziekolwiek dojść bo normalnie zgięło mnie w pół z pięc razy. Ale przeszło 😉
Coq powodzenia u dentysty 😮 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry


oooo widzę że się nam tu szykuje dreszczyk emocji..... 😜 😉wszystkie kciuki zaciśnięte za Wanilię i Hubcia oby szybko wyskoczył jak już się tylko zdecyduje..... 😉 😜 ale nie obrazimy się jak to będzie po weekendzie majowym bo niechciałybyśmy nic nie przegapić..... 😉

i to jaka teraz komfortowa sytuacja .....nikt Cie nie ochrzania że w kolejkę się wpychasz 😁 😁 😁 jak to poprzednio było ....to chyba Pam nam kolejkę pilnowała hahahaaa 😉 😜 😜 😜

Cherry tłumacz .... 😉 spoko u nas jest forum wszechstronne 😉 nie tylko o dzieciaczkach....specjalizujemy się w wielu dziedzinach 🙂 😁 😁 😜 😜 😜 😜

budownictwo- z nami możesz stawiać dom 😉

kulinarne...upieczesz.... 😉ugotujesz ... 😁 torta zrobisz 🙃 lepszego niż z cukierni i to nie byle co .... światowa kuchnia u nas gości...niemiecka,holenderska,algierska a nawet francuska 😉

fitness .......diety cud..hahaa tylko yoga z kopyta nie może ruszyć.... 😜

farmaceutka doradzi, rehabilitantka wirtualnie wymasuje... nawet telefon z nami kupisz -najlepszy na rynku..... 😉 😁

weterynarz wyleczy.... 😜 😉

bankierka co się zna na praniu pieniędzy.... 😜

pracoholiczka 😉 która buja się po świecie w delegacjach.....

kiedyś była nawet szamanka.... 😎
nie ma bata z nami nie zginiesz jest i urząd skarbowy, policjant i strażak.... 😉

tak więc zawsze jakiś temat jest.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...