Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Jestem cała i zdrowa...tzn. nie do końca zdrowa...nawet Wam nie napiszę ile mam zębów do leczenia ☺️ Dziś tylko ogląd, w poniedziałek chyba trzy będzie leczył, w tym wyrywana ósemka będzie - stwierdził, ze nie ma przeciewskazań po paraliżu...ale nie jestem pewna czy on wie co mówi 🤔
Dentysta nie sadysta, ale okropny gaduła 🙃 jak się dowiedział, że włoski studiowałam to zaczął do mnie po włosku mówić , bo też się uczył 🤢 nawet już mi literaturę polecił do czytania 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Rita u mnie teraz jest ładnie, nawet błękit widać, wyszłabym z Małą na spacer. ale śpi.

Wanilia trzymam za Ciebie dzielna kobieto kciuki!!!!! Żeby w końcu Ci ulżyło na tym finiszu.

Cherry to piąteczka, ja też filolog tylko romański 😉 Może gdybym w Polsce została, to też myślałabym o tłumaczu przysięgłym, ale szczerze mówiąc nawet się orientowałam jak to wygląda, dobrnięcie do celu...tylko słyszałam, ze długa droga.
A mnie to nawet kiedyś tez przez głowę przechodziło, żeby czeski studiować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coq - u nas jets to samo, tata wychodzi to tylko papa i nara
a jak ja sie ubieram i on mi przynosi swoje buciki, a ja mu ich nie chce zalozyc to sie robi histeria, tylko do mnie na raczki, do taty nie chce i tez mowie papa i ze wroce i w ogole w koncu wychodze to go jeszcze na klatce dlugo slysze....

marika - my wywolywalismy w mediamakrt ale byly brzydkie kolory i przerzucilismy sie na empik.

wanilia- trzymaj sie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A Wy gdzie? Wchodzę a tu dwa posty!!!

Chloe no widzisz, u mnie identycznie 😉

Zrobiło się u mnie popołudniu ładnie, a wieczorem przeuroczo 🤪 🙃
Właśnie wróciłyśmy ze spaceru, to znaczy kąpiel już zaliczona i mleko wypite 😉 Niebo czyściutkie, świeci słońce i jest tak spokojnie, chociaż o 18 dość duży ruch samochodowy...Na placu zabaw Jasmina znalazła sobie w końcu godnego towarzysza do zabawy...gołębia 😁 Goniła go chyba 10 minut a on spokojnie chodził 😁
Idę robić kolację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia jak tam?
Chloe rosnie Wam malenstwo pręciochem 🙂
Maja tez beczy jak ja wychodze dlatego trzeba ją zagadac a ja uciekam kiedy nie patrzy

No a właśnie wróciłam ze sklepu, prawie biegiem ganialam po smoczki bo ta mała pipa przegryzła dziś 2 ostatnie smoki a nie wiem czy bez nich zaśnie, jutro wszystko pozamykane więc na wszelki wypadek kupiłam kilka sztuk i kurcze jak jej te badziewne 4ki wreszcie wyjdą to bedziemy odstawiac smoki-na razie niech tam sobie jakoś nimi pomaga 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dopadło i mnie... choróbsko 😞 WANILIA normalnie sobie wyobrazić nie mogę jak Ty się czułaś i jeszcze Weronika chora... kuruj się szybciorem, bo widzę, że Hubert Ci już po pietach depcze 😉
CHLOE a Jagienka za Hubertem biegiem... oj rośnie 🙂
MARIKA do ZOO do Chorzowa? Czyżbyś się do sis na Slunsk wybierała? Oklaska łap za ten slogan reklamowy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq generalnie jest tak żeby uzyskać tytuł tłumacza przysięgłego musisz miec tytuł magistra i ukończone studia podyplomowe dla tłumaczy. Następnie podchodzisz do egzaminu w Ministerstwie Sprawiedliwości - bardzo trudnego zresztą.... Niestety z otrzymaniem tytułu wiąże się szereg obowiązków wobec Państwa. Np. wezwania na tłumaczenia na komisariat, do szpitala, sądu, prokuratury. Sawka za takie tłumaczenie jest regulowana ustawą i jest bardzo niska bo za stronę obliczeniową w przypadku angielskiego, niemieckiego włoskiego czy rosyjskiego to 23 pln.... Więc sama wiesz... nie brzmi to ciekawie. Dlatego kisi mnie strasznie zwykły certifikat miedzynarodowy zrobiony w Pradze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak Meliska 🙂 12 szuruje na balice po sis i jej familie 🤪 potem prosto z lotniska do drugiej sis na ślunsk 😉 tam parę dni w tym zoo 😉 i nie wiem co jeszcze....później w góry i potem do domku po wspaniałych 2 tyg.......siostrę znowu na balice..... 🤢
Czyli pół maja się byczę 🤪 😁

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

my też w planie mieliśmy wycieczkę do zoo do Krakowa. albo dzisiaj, albo w piątek albo w niedzielę. dzisiaj zimno więc raczej odpada...

ale niedaleko, bo jakieś 35km od nas mamy Kurozwęki, a tam mini zoo, i bizony tam są. i się jeździ wśród tych bizonów. i tak się zastanawiamy czy by najpierw nie pojechać do takiego mini zoo zobaczyć jaka będzie reakcja Maćka 🙂

wczoraj wieczorem zajęłam się prasowaniem i zeszło do 23... masakra... i jeszcze nie wszystko, ale już sił nie miałam. dzisiaj muszę uprasować nowe zasłonki i nowe firanki 😁

Marika no to wesoły maj będziesz miała 🙂

Chloe no to ładnie Jagienka rośnie ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemkaa
ja kupuje na fotka 24 Tutaj podaj wyświetlaną nazwę linku...
nie wiem jak cenowo ale mozna sobie hmm kadrowac zdjecia? bo ostatnio jak zamawalam przez allegro to mialam np ucieta glowe wiem ze to chodzi od aparatu rozdzielczosci czy cos ale na fotce mozna sobie w te ramki wpasowac jakos po swojemu..
my spedzamy dnie w piaskownicy lub placu zabaw...a potem mloda wraca do domu i pada super zmeczona i spi ciurkiem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Obudziła mnie burza, już z godzinę grzmoci 🤔

Fajne Wam się wyprawy do zoo zapowiadają. 🙂

Cherry stawka faktycznie powala z nóg 🤢 A o tym, że na każde wezwanie musisz być mówił nam kiedyś jakiś wykładowca... A z tłumaczeń dokumentów nie da się wyżyć, wiele jest biur tłumaczeniowych, z którymi można współpracować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
RITA 😘 oby się tylko Julcia nie zaraziła
MARIKA to aż zazdraszczam tego urlopu z siostrami spędzonego 🙂
I pytm się gdzie te 30'C zapowiadane na 1maja? U mnie ledwie 11, pochmurnie, całą noc lało, a ja na tarasie suszylam koce 🤢 Z rowerów więc nici, w ogóle chyba się z domu nie ruszymy... jestem nie do życia... mój M śpi po nocy i na 14 zaś do roboty... może do mamy mojej skoczymy, tylko po to bym mogła spokojnie pod kocykiem poleżeć, ale tak mi się nie chce 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...