Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka kochane!!!
No imprezka super wybawiłam się że hej za wszystkie czasy!!!
Kaca nie miałam jedynie zmięta przez cały dzień wczoraj i zakwasy mam bo przyszłam do domu o 1.30 a rano pobudka już o 6.10
Wanilka pięknie TORT pierwsza klasa ślicznieeeee!!! Też bym chciała umieć!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
buuu, słaba frekwencja 😞
ale dzisiaj dziwny dzien,hmmm, dobrzez ze sie kończy


Ja za bardzo nie mam kiedy zaglądać, no i przyznaję się bez bicia, że komputer chce widzieć jak najmniej 😉
Jaśmina nadal się boi mamy 🤔 choć widać już jakiś postęp...Za dziećmi chyba będzie przepadać, Grześ wczoraj pojechał, ale dziś na moment wpadła żona kuzyna z ich synem pięcioletnim Kubą (na którego Mała wołała Kupa 😁 ) i też była zachwycona, że jest dzidzi 😉
Staram się mamie sprzątać, a jest wiele do zrobienia, więc generalnie nadrabiam wieczorami jak Dzikus śpi.
Wczoraj odwiedziłyśmy babcię moją, a ona nas dziś - Jaśmina też na nie 😎 A ta moja ukochana babcia tak się zmienia z upływającym czasem 🥴 Już nie ma tej samej dynamiki umysłu, zapomina się trochę...To taki człowiek skarb w moim życiu i ciężko się z tym pogodzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jakie kapcie noszą Wasze dzieci? Po domu to Julka nosi się na bosaka i jeszcze bez majtek najczęściej 😜 haha, ale potrzebuję do żłobka jakiś pantofli... te co ma po pierwsze robią się przymałe, a po drugie się rozłażą 🤢 mieliśmy takie ala balerinki z Coccodrillo, ale zastanawiam się nad Befado... naprawdę takie fajne?... bo kolory i wzory zupełnie mi się nie podobają, ale przeca chodzi o komfort małych stóp 😉

Dostałam dziś info, że moja sofa już jest!!!! i do soboty muszę ją odebrać 😲... OMG muszę na gwałt szukać jakiegoś transportu dla tej którą mam... a miała być dopiero w przyszłym tygodniu 🤢
Jutro w końcu wizyta u laryngologa... no doczekałam się wreszcie ( prawie 2 m-ce 😮 ) i katarzysko takie zatokowe też ofkors jest, więc git... jak na zamówienie 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika mam nadzieję, że forum się nie odforumuje, bo co ja zrobię po powrocie do Francji?! 😲
Meliska w sprawie kapci nie pomogę, bo my głównie na boso (haha sąsiad by non stop pukał gdyby Jaśmina w kapciach biegała 😉 ).
Super, że kanapa już przyjedzie...jak będziesz miała transport oczywiście 😉
Powodzenia u laryngologa.

Ja zaraz uciekam spać, bo Jaśmina od 18 w lóżku to się wyśpi, a ja znowu nie. 🙃 Jutro lecimy na pocztę...na drugi koniec miasta bez wózka 🤢 😲 Ale muszę wysłać chustę, która na allegro sprzedałam.. .właśnie, ale ze mnie ofiara losu, dostałam już 25 listopada powiadomienie, że kobieta zapłaciła, a ja czekam, czekam i czeeeekkam na przelew, w końcu do niej napisałam, ze mogę wysyłać paczkę tylko pieniedzy jeszcze nie mam....odpisała, że zapłaciła przez to pay...coś - hahha od tygodnia pieniądze na allegro a ja oczekuje 😎 😜 W dodatku wyślę bez instrukcji, bo zostawiłam w domu 🤢 jutro mąż mi ją wyśle,a ja jej to doślę....Chociaż, teraz pomyślałam, że może wysłać to prosto na adres kobiyty 🤔
No i właśnie buszowanie na allegro skończyłam, prezenty mikołajkowe dla dzieci kuionei to u jednego sprzedawcy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq też właśnie na Allegro buszuję 😉... pochwal się co kupiłaś 😉
Kanapa przyjedzie transportem z meblowego... problem w tym, że wcześniej muszę wytransportować swoją 🤢
Idę do wyra, tylko najpierw muszę M dobudzić, bo w opakowaniu usnął... Julę usypiał i padł przed nią 😁
Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq spoko, ja będę z Tobą trzymac wartę na forum zimą 😜 Poki co mam mało czasu bo koniec miesiąca i dziergam zlecenie, przez to przygotowywanie urodzin jestem w plecy z czasem. tez miałam dziś przygodę ze sprzedazą na allegro ale to potem opiszę 😉 A sprzedałam zeszłoroczny kombinezon Werki za...100zł 🤪
Meliska oby lekarz pomógł bo już wiem co znaczą zatoki.... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane ja dziś od 7 w pracy!!!
Mały robi nam rano pobudki między 5.30 a 6.30 i przy wstaniu jest chisteria ja nie wiem co się z nim dzieje ja muszę od razu wstać bo jak nie to on ryczy szoook!!! Kiedy to się skończy!!!
Meliska mój mały chodzi w skarpetkach po domu papci nie nosi!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry

mój papcie nosi..... czasem ....ale te skarpetkowe 😉 takie z biedry z anty poślizgami 🙂

Kurde ja to nic nie wystawiam na allegro.....jakoś trzymam ....chociaż chciałabym by się nie przydały ....... 😜 🙃
yyyyyy no bo jak.....na dziewczynkę 😉 😜 ale mimo wszystko trzymam w razie W 😮 😎 😜

Wanilia robiłaś jakieś badania przed Hubciem toxo, różyczkę bo nie pamiętam co by tam trzeba było ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Dawno sie juz nie odzywalam.
Werka wszystkiego najlepszego (przepraszam ze spoznione).
Wanilia tort sliczny
Coq super ze dotarlas szczesliwie. Jasminka sie na pewno przyzwyczai
meliska my kapcie do zlobka kupujemy takie zwykle trampki. Przynajmneij sie nie slizga. W CCC sa za 20 zl.

Co do tortu to koncepcja juz jest a wykonanie zobaczymy jak wyjdzie 😉 wkleje zdjecie jak mi wyjdzie 😉
Pozatym to wszystko dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basia juz mialam Cie dzis upomniec na fb za nieobecnosc 😜
Marika ja przed Hubim tylko cytologie robilam. Na rozyczke sie mozesz zaszczepic jak nie mialas, zwlaszcza ze dziewczynke planujesz 😁 czyzby cos na rzeczy bylo? 🙃
Holi moze Elusiowi cos ptzeszkadza w spaniu? Obczajalas zeby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basia juz mialam Cie dzis upomniec na fb za nieobecnosc 😜
Marika ja przed Hubim tylko cytologie robilam. Na rozyczke sie mozesz zaszczepic jak nie mialas, zwlaszcza ze dziewczynke planujesz 😁 czyzby cos na rzeczy bylo? 🙃
Holi moze Elusiowi cos ptzeszkadza w spaniu? Obczajalas zeby?

Ja czytam codziennie, ale jakos brak weny w odpisywaniu.
Dopadla mnie jakas handra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Basia juz mialam Cie dzis upomniec na fb za nieobecnosc 😜
Marika ja przed Hubim tylko cytologie robilam. Na rozyczke sie mozesz zaszczepic jak nie mialas, zwlaszcza ze dziewczynke planujesz 😁 czyzby cos na rzeczy bylo? 🙃
Holi moze Elusiowi cos ptzeszkadza w spaniu? Obczajalas zeby?

Ja czytam codziennie, ale jakos brak weny w odpisywaniu.
Dopadla mnie jakas handra 😉

Nawet Ciebie dopadło? uuuu, nidobrze...Ja się zbieram na spacer ale z takim zapałem że nie wiem czy zdążę zanim sie ciemno zrobi 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...