Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja zauważyłam, że moje dziecko bardziej kręcą takie dorosłe zabawki 🤪 pilot, komórka, myszka... aż się oczy błyszczą i jakąś gazetę, książkę pomemłać, potargać... już specjalnie przynoszę gazetkę z biedry te inspiracje kulinarne czy jakoś tak, bo tam żadnych zszywek nie ma i ona w jakieś 30 sek robi z tego taką sieczkę 😮 w książkach które czytamy wszystkie kartki wylizane, muszę jej z łapek wyrywać i taki wrzask 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej hej 😁

dzisiaj dzień pełen wrażeń 🙂

rano była koparka i elektryk. i kopanie było do słupa energetycznego i podłączenie już z domu do słupa. jutro jedziemy do PGE, żeby zapłacić za przyłączenie i umówić się na termin włączenia prądu.
byłam z Maćkiem na spacerze, ale krótkim, raczej do sklepu poszliśmy. bo zimno dzisiaj, wiało etc
a potem przyjechała do nas moja koleżanka ze studiów 😁 wracali z chłopakiem ze Szczawnicy do Lublina i po drodze do nas zajrzeli na obiad 😁 😁 😁 a nie widziałam jej od czerwca zeszłego roku, więc fajnie, że się zobaczyłyśmy 🙂
potem pojechaliśmy do teściowej. i w sumie do domu wróciliśmy po 18. chwila zabawy, kąpiel, jedzenie i Maciejka już śpi 🙂

oj, zrelacjonowałam Wam mój dzisiejszy dzień 🙂
a zaraz zabieram się za czytanie co tam u Was 😁

P.S. Fajnie, że przyjechał mąż 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A i mój mi dziś 2 nowiny przyniósł... jego dwaj kumple, których żony w zeszłym roku też urodziły, co prawda w pierwszej połowie - w ciąży są 😲 i to jeszcze nie koniec... jedna już urodziła w 5 m-cu 😲 i na chwilę obecną nie znam żadnych szczegółów, tylko, że dziecko urodziło się żywe
Zapowiedziałam już mojemu, że od dziś to tylko za rękę chodzimy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa u nas też ostatnio ze spaniem gorzej niż było kiedyś 🤢 A Kalinka już ładnie waży 😁
duża pannica 🙂 a i na pewno wszystko wybiega 🙂 i gratuluję, że Kalinka już umie klaskać 😁 my się uczymy cały czas 😉

Nadia my też zęby przeżywamy. ja już od ponad 3 tygodni widzę jakieś białe coś w miejscu jedynek na dole... i co? i wielkie nic... bo Maciek płacze, złości się, wkłada wszystko do buzi, a zębów nadal nie ma 😮 już nawet obmyślił sobie taki sposób: na palec nakłada sobie pieluchę tetrową i takim paluchem jeździ po dziąsłach... to szorstkie to mu pomaga, mój spryciarz mały 😉

Holi jak Eligiuszek się patrzy fajnie 🙂

Dorianna ucałuj Brianka od cioci Agi 😘 😘 😘 żeby paluszki nie bolały 😘

Basieńka to Florek chudziutki jest... a z tego co piszesz to naprawdę dużo je Florek. Mój Maciek nawet połowy tego nie zje, a waży już ponad 7,5 kg.
A co do badania twarzy to Maciek też lubi dotykać buzie innych 🙂

Agami 😘 😘 😘

Meliska Julka to mały hultaj jest 😁 Maciek często z takim hultajskim uśmiechem się za gazetę weźmie, ale tylko delikatnie pognie. więcej nie umie, jeszcze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
A i mój mi dziś 2 nowiny przyniósł... jego dwaj kumple, których żony w zeszłym roku też urodziły, co prawda w pierwszej połowie - w ciąży są 😲 i to jeszcze nie koniec... jedna już urodziła w 5 m-cu 😲 i na chwilę obecną nie znam żadnych szczegółów, tylko, że dziecko urodziło się żywe
Zapowiedziałam już mojemu, że od dziś to tylko za rękę chodzimy 🤢


w 5 miesiącu???

ale dzisiaj w Angorze przeczytałam, że najmniejsze dziecko na świecie urodziło się w Brazylii chyba i miało 26cm i ważył 360 czy 380gram... 😮 😮 😮 mam nadzieję, że nie pomieszałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
A i mój mi dziś 2 nowiny przyniósł... jego dwaj kumple, których żony w zeszłym roku też urodziły, co prawda w pierwszej połowie - w ciąży są 😲 i to jeszcze nie koniec... jedna już urodziła w 5 m-cu 😲 i na chwilę obecną nie znam żadnych szczegółów, tylko, że dziecko urodziło się żywe
Zapowiedziałam już mojemu, że od dziś to tylko za rękę chodzimy 🤢

łoooo matko, w 5 m-cu, toz to taka drobinka musi byc. Oby tylko było zdrowe....
Kalinka tez juz kima, malo wypila z cyckow, zaraz zasnela, a ja teraz z pelnymi balonami bede sie meczyc 🤢
ale dzisiaj tu cichooooo, gdzie wszystkich wywialo, hm???
a dzisiaj byl moj 3-czny chrzesniak w odwiedzinach, miesiac go nie widzialam, ale urósł, ale dalej drobinka, wazy "zaledwie" 6,5kg

dziewczyny czy któras pracuje w urzedzie skarbowym????? bo mialabym pytanie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczor 🙂
My jeszze nie spimy. Czekam az Sarka zasnir,bo maz robil przemeblowanie i trza posprzatac. Wogole moja Mamisia przyjezdza 6czerwca i zostaje na 3tygodnie!!Cieszymy sie bardzo nawet moj maz sie cieszy, bo bedziemy mogli wieczorami grac w Chinczyka 😉
Agami widze,ze Wy rowniez fani zuzla. My tez i wczoraj sie zasmucilismy baaardzo 😞(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Dobry wieczor 🙂
My jeszze nie spimy. Czekam az Sarka zasnir,bo maz robil przemeblowanie i trza posprzatac. Wogole moja Mamisia przyjezdza 6czerwca i zostaje na 3tygodnie!!Cieszymy sie bardzo nawet moj maz sie cieszy, bo bedziemy mogli wieczorami grac w Chinczyka 😉
Agami widze,ze Wy rowniez fani zuzla. My tez i wczoraj sie zasmucilismy baaardzo 😞(

no my z zielonej gory wiec falubaz.. jezdzilismy na wyjezdzie w gorzowie... a gorzow i zielona gora to jak pies z kotem no i mimo tragedi mecz trwal....;/ pewno czytalas... a tragedia straszna... 3 malych synkow mial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...