Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wanilia widzisz my wszystkie tu dałybyśmy się za swoje dzieciaki pociąć i to takie przykre słuchać takich rzeczy 😞 są ludzie i ludziska... i tylko szkoda tych dzieci 😞 😞 😞

Rita to w takim razie trzymamy teraz te kciuki 2 x mocniej 🙂

A u nas niedawno kupka... taka imitacja małego bobka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/sam1832t.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/3458/sam1832t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Nasza nowa mata - staramy sie twardo brzuszkować ale wtedy mina sie do robienia zdjęc nie nadaje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/sam1832t.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/3458/sam1832t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Nasza nowa mata - staramy sie twardo brzuszkować ale wtedy mina sie do robienia zdjęc nie nadaje 😜

no jaka fajna ta mata, myslalam ze jest mniejsza, ale wcale nie 🙂
a teraz ma córka testuje moja cierpliwosc....nie śpi i drze sie w nieboglosy mimo ze w ciagu dnia spala moze z 40 min...ale ja twarda jestem, wytrzymam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/sam1832t.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/3458/sam1832t.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Nasza nowa mata - staramy sie twardo brzuszkować ale wtedy mina sie do robienia zdjęc nie nadaje 😜

fajna ta mata 🙂 ale Wercia śliczniejsza 🙂 🙂 aż dziwne, że taka poważna, no ale ba na nowej macie leży 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka wam!!!
Wanilia WERONIKA kochana na tej macie niezła powaga!!! Mata fajna i ta krowa słodka jak ona ją ładnie trzyma!!!
Meliska no wiesz ja myślę że możemy próbować z tym nocnikiem!!
Dziewczyny przecież my tego mleka ileż najemy tym naszym dzieciaczkom!!!
GERBER deserki są ok ale obiadki bleeeeee jak mogą to dzieci nasze jeść choć mój mały je moje!!!
Eligiuszek już śpi od 20 pozdrawiamy waass
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa trzymam kciuki za Maciejke 😘
wanilia fajna ta mata 🤪
holi32 ucałuj tego twojego słodziaka ELka 😉
dziewczyny żeby nie było że wam nie mówię od jutra mnie nie będzie cały piątek,sobote i niedziele dlatego że gotuję z teściową na komunie bo my gotujemy na różnych imprezach typu komunie,bale, 18-nastki, i różne inne uroczystości 😉 i od rana jutro startujemy a komunia na 50 osób więc trochę trzeba zrobić 🙂 żebyście się nie martwiły 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
a Maciek już śpi 🙂

jutro jedziemy na kontrolę do szpitala z nóżką... trzymajcie kciuki, żeby okazało się, że wszystko dobrze idzie...
bo ja boję się tego co powie pan doktor. on jak wyrocznia...

Na pewno bedzie dobrze, 3-mamy kciukasy oczywiscie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laseczki - dzięki za kciuki 😘 😘 😘

Wanilia Weroniczka jest prześliczna, a mata fajna 🙂
Pammat dobrze, że zapowiedzialaś, że Cię nie będzie. miłego gotowania 🙂
Kasiunia gdzie jesteś kochana????

a ja mam dylemat, co kupić Maćkowi na Dzień Dziecka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
aaagaaa trzymam kciuki za Maciejke 😘
wanilia fajna ta mata 🤪
holi32 ucałuj tego twojego słodziaka ELka 😉
dziewczyny żeby nie było że wam nie mówię od jutra mnie nie będzie cały piątek,sobote i niedziele dlatego że gotuję z teściową na komunie bo my gotujemy na różnych imprezach typu komunie,bale, 18-nastki, i różne inne uroczystości 😉 i od rana jutro startujemy a komunia na 50 osób więc trochę trzeba zrobić 🙂 żebyście się nie martwiły 😘


ok kurde, 50 osob!tylko we dwie gotujecie???
a teraz piecze sie szarlotka z przepisu Asi, trzymajcie kciuki,aby wyszla, coby wstydu jutro na urodzinach nie bylo 😜
a jutro kupa roboty, musze zrobic sałatki, torcik z serkiem mascarpone i truskawkami, jakies zakaski, karkowe na grilla przygotowac...ja nie wiem jak ja to wszystko zrobie, jak Kalina znowu nie bedzie chciala spac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
laseczki - dzięki za kciuki 😘 😘 😘

Wanilia Weroniczka jest prześliczna, a mata fajna 🙂
Pammat dobrze, że zapowiedzialaś, że Cię nie będzie. miłego gotowania 🙂
Kasiunia gdzie jesteś kochana????

a ja mam dylemat, co kupić Maćkowi na Dzień Dziecka 😁

A Kasia pisala, ze jej jakis czas nie bedzie bo do rodzinki jedzie 🙂
Aga, ja oczywiscie rowniez trzymam kciuki
Kosntancja i Majka buziaki od ciotki 😘 😘
dzień dziecka....no tak, zaczyna nas to dotyczyc 🙂 ja to sie pierwszego mojego dnia Matki nie moge doczekac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
trzymamy kciuki za ciasto 🙂
ja tez nie wiem co małej na dzień dziecka kupić-chociaz z tego co widze to największa radość sprawił by jej nowy pilot do telewizora albo jakiś kalkulator bo moje dziecko bardziej w takich zabawkach gustuje 🤔
a u nas dzisiaj dzień ojca-ja tam niemieckiego nie obchodze ale Adam chyba bierze to do siebie bo pół dnia wolnego w pracy sobie zrobił żeby z małą się pobawić i jakoś łazi po chałupie dumny jak paw -pfi ja tam sie germanic nie bede i czekam na PL siweto 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i Majcia dziękuje ciociom za życzonka 😘
Pamm to TY kuchareczka jesteś-suuuuper 🤪 ja tam do gotowania na poziomie podstawowym jestem -głównie to u nas Adam gotuje ale nie raz jak w pracy dłużej siedzi i mi wymysla do zrobienia jakiś gulasz czy inne steki to mam ochote go zabić... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
laseczki - dzięki za kciuki 😘 😘 😘

Wanilia Weroniczka jest prześliczna, a mata fajna 🙂
Pammat dobrze, że zapowiedzialaś, że Cię nie będzie. miłego gotowania 🙂
Kasiunia gdzie jesteś kochana????

a ja mam dylemat, co kupić Maćkowi na Dzień Dziecka 😁

A Kasia pisala, ze jej jakis czas nie bedzie bo do rodzinki jedzie 🙂
Aga, ja oczywiscie rowniez trzymam kciuki
Kosntancja i Majka buziaki od ciotki 😘 😘
dzień dziecka....no tak, zaczyna nas to dotyczyc 🙂 ja to sie pierwszego mojego dnia Matki nie moge doczekac 😉

gotujemy w 3 bo jeszcze siostra mojego M ale 50 osób to jest pikuś gotujemy co roku na balu dla 200 osób 🙃 SAME
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
pammat napisał(a):
TO JAK W ZESZŁYM ROKU ROBIŁAM SAMA 200 KOTLETÓW TO MYŚLAŁAM ŻE DOSTANĘ ZGOREM 🤔

woow Pam masz ode mnie oklaska-zazdroszczę -bo ja to na gotowaniu znam się jak świnia na gwiazdach
papapa

haha dzięki 😁 dobrej nocy Rita 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Aniqa ja też się nie mogę doczekać pierwszego Dnia Matki !! 🙂

Pammat podziwiam 🙂

no i żegnam się, bo mój M już w łóżku leży od 40 minut i co chwila mnie woła 😁 więc lecę.... 😁 😁 😁
paaaaaaaa 😘 😘 😘

tylko spokojnie mi tam 😁 😁 😜 😜
ja też spadam pod prysznic i spac, bo moja gwiazda pewnie znowu zrobi mi pobudke o 6
dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...