Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Meliska gdybyś sie planowala na pralinki rzucać to mi najbardziej smakują te migdałowo-marcepanowe. Do kokosowych dodałam pół słoika kremu kokosowego (takiego gotowego) bo za pierwszym razem wyszly trochę suche....Ale z kremem pycha, naprawdę jak bounty smakują 🙃
Marika ja dla Młodej na parze mięso robię ale do piekarnika chyba faktycznie wypadałoby w folię zapakować 🤔
Skapitulowałam z tym domowym usypianiem i poszłysmy na spacer. W rezultacie Werka dosypia w kurteczce w swoim łóżeczku a ja wietrzę tyłek przy otwarych oknach 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Kutwa młody mi narożnik popisał długopisem....który oczywiście dorwał z szuflady jak skladałam laptopa bo przecież wszystko trzeba chować 🤢a że włączony był to wystarczyło mu 10-15 sekund i piękny" rysunek "strzelił 🤢


O! Przyozdobił po swojemu 😜
Moja uwielbia długopisy, ale pilnuję i jej wyłączam, zeby ściany nie były porysowane.

A ja dziś się uśmiałam z Jaśminy. Przywlekła do kuchni koc i swoją maskotę goryla czy zympansa dość sporego, położyła się w progu na brzuchu, rączki sobie o małpiszona oparła i tak leżała -- plaża, a obok buty zimowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Padam 😉Przygotowalam juz na sobote i tylko odpieke i podgotuje. Na jutro biszkopty i w piatek dokoncze i bedzie luzik. Inaczej bym sie nie wyrobila. Ja okien nie mylam w tylko firany zmienilam, ciagle pada to nie bede sobie mnozyla roboty. I tak mi sie wydaje, ze stale mam burdel na kolkach 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurwości, dziś dopiero paczka dotarła do Warszawy!!!!!! Od 30 listopada w drodze!!!!! Dlaczego ją zawrócili te Francuzy to nie wiem! Ale jestem wściekła! 😠

Beata moje są mega brudne, szczególnie to w kuchni bo mój mąż nie może pojąć, ze jak okno zamykamy to wcale szyby nie trzeba dotykać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jej Coq wszystkiego najlepszego dla Babci.
U nas w okresie swiatecznym jest sporo przecen, ale generalnie od zeszlego roku wszystko bardzo zdrozalo. My jestesmy miesozerni, wiec jezdzimy do ubojni az 60km, bo mieso w markecie drogie np. szynka taka do upieczenia 900 gr -10euro, a kilo swiniaka to 1,75euro kupujemy polowe swini tak +-25kg to mamy na dlugo, drob i ryby z targu, bo 1kg piersi z kurczaka w markecie kosztuje 7 euro a na targu 2kg za 9euro, takze jest roznica. Kielbas takich do zagrzania to raczej nie ma oprocz bialej, ale cena rozsadna i w smaku dobra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jak wy to robicie... macie czas na forum... okna pomyte posprzatane ciastka upieczone.... ja z kuba nic nie moge zrobic 😞(( on wszedzie przy mojej nodze.... i mimo ze oficjalnie chodzi sam to i tak ciagle piszczy jak sie odwracam do zleu wieszam pranie czy cokolwiek.. woczrja probowalam zrobic pierniki.... spalilam bo sie rozplakal namietnie i 2 minuty za dlugo i ehhhh na forum czasu nie ma ani w pracy ani w domu.... a wy takie wzorowe panie domu... ja sie chyba nie nadaje... zero organizacji: 😞((( i do tego chyba deprecha jesienno zimowa nie dopadla 😞((((((((((((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
jak wy to robicie... macie czas na forum... okna pomyte posprzatane ciastka upieczone.... ja z kuba nic nie moge zrobic 😞(( on wszedzie przy mojej nodze.... i mimo ze oficjalnie chodzi sam to i tak ciagle piszczy jak sie odwracam do zleu wieszam pranie czy cokolwiek.. woczrja probowalam zrobic pierniki.... spalilam bo sie rozplakal namietnie i 2 minuty za dlugo i ehhhh na forum czasu nie ma ani w pracy ani w domu.... a wy takie wzorowe panie domu... ja sie chyba nie nadaje... zero organizacji: 😞((( i do tego chyba deprecha jesienno zimowa nie dopadla 😞((((((((((((((


Agami spokojnie, nadajesz sie i to bardzo. Ja np. wiele nie mam porobione, bo czasu brak. Mam to szczescie, ze maz mi pomaga, ale od nowego roku idzie do nowej pracy i nie bedzie mogl mi juz tyle pomagac, wiec musze tez inaczej sobie czas zorganizowac. Nie daj sie depresji, bo jestem wspaniala Mama i na pewno swietnie dajesz sobie ze wszystkim rade, a spalone pierniki to pikus 😘 Ja nawet nie zaczelam robic i pewnie nie zrobie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też okien nie umylam miałam to jeszcze zrobić ale zapalenie zatok....narazie wybilo mi to z głowy..... 😉 i usprawiedliwiona jestem 🙂 przynajmniej sama przed sobą 🙃
ale się tym nie przejmuje....ciul Misio jeszcze pieska przez nie widzi.... 🙂 a i mi nie umyte okna nie umniejsza świętowania..... 😉 dekorację muszę jeszcze walnąć świąteczną coby klimat był i gitara....choinka.....hmmmmmmm będzie coś na wzór....mały cyprysik ubrany 😉 bo mały jeszcze nie gotowy na to....a nie będę stawiać choinki i bać się że coś zmajstruje....kabelki, bańki....szkoda ryzykować....moja mama dokupila sobie na dół choinki plastikowe banki by mały nic nie zrobił..... 😉

Więc Agami wyluzuj i nie daj się!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misio poszedł dziś spać o 21.30 dla nas to szok i masakra bo chyba z godzinę dziś trwało usypianie wstawał wracał do salonu... 😮.potem marudzil tarł oczy już mnie trafiało......ale naszczęście m się nawinął i udało mu się przejąć Misia i jakoś padł nawet bez krzyku się udało.....nie wiem o co kaman 🤢ale mam nadzieję że jednorazowy wybryk..... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata dziękuję w imieniu babci 🙂

Agami zgadzam się z Beatą. Zresztą ja na przykład mogę być "idealną mamą" z tej prostej przyczyny, ze siedzę w domu, nie gonię, nie wstaję na godzinę, nie stresuję się. A z ta moją idealnością też różnie, czasami głodna chodzę bo się nie wyrabiam. Nie wmawiaj sobie, że coś Ci nie wychodzi, bo teraz jesteś sama, jesteś mamą pracującą, a że Kuba życzy sobie mieć mamę non stop..też to przerabiałam, teraz jest lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sarah poszla spac kolo 19 i juz wyspana jest takze dzis tez dupa jest ze spanie. Coq mozemy sobie przybijac 5,bo nasze krolewny do spiacych nie naleza 😉
Agami jestes idealna mama w oczach Kubusia i to jest najwazniejsze, a nie to ile ciastek upieklas,umylas okien i napisalas postow. Kochasz malego ponad wszystko i to sie liczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to chyba ja należę do tych śpiących 😉 Beata 🙂 już w łóżku co i tak jak na mnie to szał 😉 ale powiem szczerze że całkiem całkiem wypoczeta jestem na tym chorobowym a tak to praca potem wszystkooooo w biegu...coś ogarnąć zakupy, jakieś obiadki dla Misia....pranie....a i tak ciągle ciemno...i chyba to też tak męczy... ale spoko spoko ponoć od świąt dnia przybywa.... 😉 wg starych powiedzeń więc tego się trzymam 🙂

Dobranoc Clarisy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 😁
generalnie łazienkę dziś ogarnęłam i lodówkę przed zakupami umyłam 🙃 mąż mój dzisiaj kapcia złapał i taki wkurzony wrócił z pracy...najpierw spóźnił się na pociąg,po czym kolejny (po 30 min) przyjechał opóźniony o 10min więc szał.do tego papierochy mu się skończyły a tu wychodzi z pociągu i guma 😮 zmienił ale muszę jutro jechać przed zakupami i poprosić o zaklejenie dziurki...jak nie urok to sraczka.dopiero co kluczyk złamał w zamku w drzwiach 🤢 🤢 (w drzwiach samochodu!).miałam wystawić sobie jeszcze deskę do prasowania ale na forum żurawia puściłam 😜 no i po robocie bo zanim Was trochę podczytałam od wczoraj to już jest 23 😮 a o 5;20 trza wstać...i męża zawieźć na pociągto jak go zawioze to może wtedy zawalcze z ciuchami...ale nie 😁 hehe buziaki i nie przepracujcie się przed świętami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa Maciuś 1oo lat 1oo lat niech żyje żyje nam !! 😘
meliska twoje ciastka maślane zrobiły szał w domu i 3 porcje dzisiaj robiłam 😜 a choinka stoi nie ma problemu mała się nie interesuje nią aż tak żeby miała na nią spaść i jest przywiązana ale cicho nikt nie wie 😜 a ciastka z olejkiem cytrynowym robiłam i do jednych dodałam kakao 🙃
holi32 tez nie widze zdjęcia Elusia 😞
coq ja dzisiaj myłam okna robiłam rosół pranie byłam odebrać dwie córki męża siostry ze szkoły i juz dzisiaj mam dosyć 🙂

dzisiaj spałam z moją córką do 10 🤪 później ona poszła spać od 13-15;40 i teraz spi od 20 ja tez ide spac jeszcze liste robiłam co muszę kupić już jutro na impreze urodzinową mojej córki do tego jutro targowisko i bede latac dobrze ze mąż w domu 😉

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...