Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Przede wszystkim dziękujemy za gratulacje nowego domu 🙂 jest naprawdę cudownie!!! 😘 😘 😘

Marika świetnie Michaś chodzi!!! 🙂 No a co do króla Maciusia to bardzo lubi swój apartament 🙂 😜

Agami Kubuś też sobie dobrze radzi! 🙂

to tylko mój Maciuniek taki leniuch mały, że mu się nie chce 😉 Wszystko robił szybko, a teraz nagle mu się nie chce zacząć chodzić. No zdarza mu się po kilka kroczków robić samemu, ale nic więcej.

Coq też lubię "Osiem kobiet" 🙂 no i dobrze, że wizyta u lekarza się udała, no i że nie zaspałyście 😜

Pammat buziaki dla Konstancji 😘 😘 😘 dużo zdrówka... oj tak jej się łapią te choroby... bratanica mojego męża odkąd poszła do przedszkola to non stop choruje, dzisiaj też jej nie było, bo znowu chora. I okazało się, że to migdał ma za duży i musi mieć wycięty. A oni już zwiedzili mnóstwo lekarzy. bo jak nie angina, to zapalenia gardła, to zapalenia oskrzeli, to zwykłe przeziębienie, to katar, to kaszel i tak w kółko...

Beata super, że Mama do Ciebie przyjeżdża 🙂

Ulka jakie fajne zdjęcie Karolinki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
halo
spraw kilka....
Dla Saruńki milion buziaczków i wiecznego usmiechu na buziaku 😘
Pamm...az mi sie zsłabo zrobiło jak napisałas, że Konsti znowu chora...straszne, z jednej choroby w druga zapada...ja tez mysle jak Coq, może Konstancja poprostu sie do żłobka nie nadaje? 🤨 ucałuj tą biedaczke naszą od cioci 😘 😘 a Tobie życzę siły, bo wiem ile zdrowia kosztuje choroba dziecka 😞

Od wczoraj odstawilam Kaline od piersi...w końcu sie zdecydowałam, chociaż przyznam ze to glownie daltego, że w styczniu szykuje mi sie 4 dniowe szkolenie w Warszawie i mąż sam z nia zostanie, a cycka jej przecież nie da...i teraz mam pytanie: ile razy i jakie ilości wypijaja w nocy wasze dzieci??? jakieś inne plyny rowniez podajecie? (woda, herbatka?). Bo Kalina pije tak jak cycka, czyli na wieczór 240ml, potem ok. 1 w nocy 150ml (tyle jej dalam ale to bylo malo, bo wypila i chciala jeszcze), ok. 5 też 150ml. jak wstala o 8 tez jej zrobilam 150ml, ale nie chiala wogole pic. I tak sie zastanawiam, czy to nie za duzo tego mleka w nocy? mam jeszcze wode, ale szalu nie robi. Poza tym spodziewalam sie w nocy jakis cyrkow, ze daje butle, a nie cyc, a tu nic, moje dziecko bez protestow pilo z butli 😁 wiec chociaz to dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata tort zrobiłaś MEGA 🤪 🤪 🤪 Wyszedł Ci fantastycznie!!! I piętrowy! Wysokie loty kochana 🙂 Masz rację, daj ogłoszenie, że torty pieczesz!!! 🙂
Życzę Wam udanej imprezki.

Aga super, że u Ciebie też impreza urodzinowa się udała. A konie na biegunach 😁 udali się chrzestni 😁 Kiedyś też sprawie mojej takiego konia...moje niespełnione marzenie.
p.s. Teściowa była na urodzinach? 😜
Żeby Wam się miło odpoczywało na kanapie 🙂

Ulka kochana Karolinka, śliczna jest jej buzia! A prezent wymyślilaś świetny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa moja po kąpieli wypija mleko zagęszczone 120 ml, potem robię jej na dobranoc (bo ona chodzi spać ostatnio między 22 -00) też 120ml czasami zanim uśnie je wypije, tyle podejść do spania 😜 , a w nocy robię raz lub dwa po 120ml do 9 - 10 rano. Przedwczoraj nie robiłam w ogóle w nocy, dziś tylko raz. Ale ja jej zazwyczaj podaje porcje po 120 bo więcej raczej nie wypija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Beata tort CUDNY ale to było oczywiste że nas tu pięknym tortem zastrzelisz 😉 to ja poproszę przepis na masę cukrowa w wolnej chwili bo my roczek dopiero po nowym roku 😉

Chyba jesteśmy jedyni którzy obchodzą święta pierwszy raz w życiu 🙂........??? Juluś świąteczny 🙂 a był ktoś po nim....

Aniqa Michałek w nocy od bardzo dawna nie je 🙂 sam pomału rezygnował aż w końcu dałam mu ze dwa razy herbatke i chyba stwierdził że nie warto na herbatke się budzić 😉 a aktualniepo kąpieli ok 19.30 200 mleka z kaszką a rano ok 7 -8 180 mleka i tylko ok 15 je jeszcze mleko robię 180 nie zawsze wypije.....ale raczej znika 🙂 jak ostatnio miał 3 dniowke i w nocy dałam mu herbatke to butle wywalil z wielkimi oczami na mnie....mamo przecież śpię!!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika miałyśmy trójeczkę świątecznych dzieci...ale oczywiście tylko mama Julka jest aktywna 🙂
24.12 urodził się Awad Kasiuni, a 25,12 Adam Gosi. Oprócz poświątecznego Michałka jest jeszcze Lena Rubi z 02.01. 🙂
Kurcze, ale z dzieci mam forumowo aktywnych tylko dwoje jeszcze oczekuje na roczek ipeleton będzie zamknięty 🙃 🙃ale zleciało!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, jako że na forum królują już pustki, a mnie smutek świąteczny dopada...już dziś chcę Wam życzyć Ciepłych, rodzinnych świąt, takich spokojnych, żeby czas spędzany z rodzinami był przyjemny a nie z obowiązku. Niech Wasze dzieci odkrywają też ten inny, trochę magiczny czas. Korzystajcie z wypoczynku i z niecodzienności.



Chloe, twojemu Julusiowi również dziś życzę wszystkiego najlepszego z okazji Pierwszych Urodzin. Niech buzia mu się śmieje jak najwięcej!!!! 😘 😘 Udanej imprezki!!! 🙂

Całusy dla Wasz wszystkich!!! Odezwę się w czasie stosownym.pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

coquelicot napisał(a):

Aga super, że u Ciebie też impreza urodzinowa się udała. A konie na biegunach 😁 udali się chrzestni 😁 Kiedyś też sprawie mojej takiego konia...moje niespełnione marzenie.
p.s. Teściowa była na urodzinach? 😜
Żeby Wam się miło odpoczywało na kanapie 🙂


taki koń to też moje niespełnione marzenie, dlatego już kiedyś mówiłam mojej siostrze (chrzestna Maćka), że jak nie będzie wiedzieć co kupić to niech konika kupi 🙂 no a brat męża (chrzestny) pomyślał tak samo 😁
a teściowej nie było 🙂 dzisiaj przyjeżdża...

a my dzisiaj choinkę ubieramy... mąż miał po nią jechać, ale... samochód nie odpalił... ładował akumulator ale lipa... chyba wydatek nam się szykuje 🤢

Beata tort cudowny!!!!! 🙂 🙂 🙂 masz talent laska 🙂

Aniqa to Wy cały czas na piersi byłyście? Super, że Kalinka tak długo mleczko od mamusi piła 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!!
Beatka udanej imprezki a dla małej Sary najlepsze życzenia urodzinowe dużżżżżo zdrówka!!!!
Chloe dla Julusia też dużżżżżżo zdrowia i uśmieszku na twarzy!!
Marika jak tam dobrze już się czujesz!!!!
PAmmm biedaczko moja kochana współczuję że musisz cały czas te choroby u Konsti znosić i ona tak samo biedulka!!!!! dużooooo zdrówka dla niej i wszystkiego dobrego z okazji urodzinek i super udanej imprezy!!!
Mój mały już od 8 miesiąca nie je butli w nocy całą noc prześpi!!!
Dziś sobota porządki zrobione więc spoko mały śpi a mąż na zakupy pojechał pappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wyszedł super!!! 🙂 puszysty, nie opadł, taki leciutki, rozpływa się w ustach 🙂
zaniosłam rodzicom, i mamie bardzo smakował 🙂

a w międzyczasie bigos się gotuje, karkówkę siedzi w przyprawach, schab również 🙂

jutro o 8 mamy mszę za Maćka, zamówiona przez moich rodziców. No i zabieramy go do kościoła. A potem zapraszam rodzinę, która przyjdzie na mszę na popołudniową kawkę i torcika 🙂 oczywiście oprócz braci męża, bo oni już byli na imprezie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):


Od wczoraj odstawilam Kaline od piersi...w końcu sie zdecydowałam, chociaż przyznam ze to glownie daltego, że w styczniu szykuje mi sie 4 dniowe szkolenie w Warszawie i mąż sam z nia zostanie, a cycka jej przecież nie da...i teraz mam pytanie: ile razy i jakie ilości wypijaja w nocy wasze dzieci??? jakieś inne plyny rowniez podajecie? (woda, herbatka?). Bo Kalina pije tak jak cycka, czyli na wieczór 240ml, potem ok. 1 w nocy 150ml (tyle jej dalam ale to bylo malo, bo wypila i chciala jeszcze), ok. 5 też 150ml. jak wstala o 8 tez jej zrobilam 150ml, ale nie chiala wogole pic. I tak sie zastanawiam, czy to nie za duzo tego mleka w nocy? mam jeszcze wode, ale szalu nie robi. Poza tym spodziewalam sie w nocy jakis cyrkow, ze daje butle, a nie cyc, a tu nic, moje dziecko bez protestow pilo z butli 😁 wiec chociaz to dobre


zazdroszcze braku protestow, u nas musi byc cyc i koniec... bo jest darcie, na butelke musi miec ochote 🤢 ale jak mnie nie ma bo np jestem na dyzurze to tylko przelezie do lozka, przytuli sie do taty i spi, a jak jest mama to musi byc cyc,ech... sprytne te dzieci, coraz sprytniejsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale dzis cisza, a z nie mam co nadrabiac 😉
dzis bylam w pracy, mialam byc do 12 wrocilam o 16, bo masakra byla , musialysmy we dwie naraz przyjmowac, ludziom sie przed swietami przypomina o zwierzakach, a najbardziej o ich strzyzeniu i obcinaniu pazurkow 😉 no ale zapalen pluc niestety tez nie brakuje 😞

dziekujemy za zyczenia chociaz to jeszcze kilka dni 🙂
marika my tak na prawde tez dopiero pierwsze swieta razem bo z poprzednich tylko mieslimy 7 godzin, ktore spedzilismy w wiekszosci oddzielnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):

wiem jedno ze nie mozna miec ciepło w domu..takze zakrecaj kaloryfery, nawilzaj powietrze, wietrz. moze to wlasnie od tego, moja tez zachorowala jak siedzialysmy w domu i byl duzy mroz a ona byla noworodkiem wiec grzałam w domu zeby nie marzła..


cos musi byc w tych kaloryferach bo my mamy pozakrecane i Julus zdrowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...