Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
bry
a ja dzisiaj wciekla jestem jak nie wiem co!!!! moj szef to świnia jakich mało!!!!! zabrał mi w tym miesiacu 500zł z wypłaty tak poprostu, bo stwierdzil ze za duzo zarabiam jak na pol etatu!!!! a dodam ze to sa moje wypracpowane pieniadze z prowizji, które sama musialam zarobic, nikt mi ich za darmo nie dal. Cham jeden karze mnie za to, że jestem dobrym sprzedawca 😠 normalnie mialam ochote dac mu wypowiedzenie, bo czuje sie cholernie pokrzywdzona, ale co ja wtedy zrobie? 🥴 fakt jest taki, ze nie znajde pracy na pol etatu z atakie pieniadze


he?????? co za huj jeden -to wgle tak można?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Rita napisał(a):
Holi zazdroszcze zakupów-ja nie mam się kiedy wyrwać z domu bo z małą nie moge w taką pogode a jak Adam wraca to już późno

dziewczyny jak u Was z kąpaniem maluchów wygląda? my Edzie kąpiemy różnie-czasami codziennie zwłaszcza w Bremen a jak w PL jesteśmy to tak co 2 dni a główkę tak co 3 dni bo wydziera sie przy tym jak diabli -chociaż zdarza się jak w PL jesteśmy ,ostatnio np 3 dni nie była kąpana bo późno wracaliśmy i tylko chusteczkami mokrymi ją obcierałam

MY SIE KAPIEMY CO DWA DNI ŁACZNIE Z WLOSKAMI. a codziennie wiadomo pyszczek, łapki i na wieczor dupcie wodą z płynem myje.


a jak Kalinka znosi mycie włosków? macie jakiś dobry patent? bo u nas nic nie działa-drze sie w niebo głosy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
bry
a ja dzisiaj wciekla jestem jak nie wiem co!!!! moj szef to świnia jakich mało!!!!! zabrał mi w tym miesiacu 500zł z wypłaty tak poprostu, bo stwierdzil ze za duzo zarabiam jak na pol etatu!!!! a dodam ze to sa moje wypracpowane pieniadze z prowizji, które sama musialam zarobic, nikt mi ich za darmo nie dal. Cham jeden karze mnie za to, że jestem dobrym sprzedawca 😠 normalnie mialam ochote dac mu wypowiedzenie, bo czuje sie cholernie pokrzywdzona, ale co ja wtedy zrobie? 🥴 fakt jest taki, ze nie znajde pracy na pol etatu z atakie pieniadze


he?????? co za huj jeden -to wgle tak można?????

u nas nigdy system wyplat nie byl do końca jasny, wyplacal jak mu pasowalo, ale teraz to już świnia przegiął
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
Rita napisał(a):
Holi zazdroszcze zakupów-ja nie mam się kiedy wyrwać z domu bo z małą nie moge w taką pogode a jak Adam wraca to już późno

dziewczyny jak u Was z kąpaniem maluchów wygląda? my Edzie kąpiemy różnie-czasami codziennie zwłaszcza w Bremen a jak w PL jesteśmy to tak co 2 dni a główkę tak co 3 dni bo wydziera sie przy tym jak diabli -chociaż zdarza się jak w PL jesteśmy ,ostatnio np 3 dni nie była kąpana bo późno wracaliśmy i tylko chusteczkami mokrymi ją obcierałam

MY SIE KAPIEMY CO DWA DNI ŁACZNIE Z WLOSKAMI. a codziennie wiadomo pyszczek, łapki i na wieczor dupcie wodą z płynem myje.


a jak Kalinka znosi mycie włosków? macie jakiś dobry patent? bo u nas nic nie działa-drze sie w niebo głosy

samo mycie ok, ale jak chce polozyc ja w wannie to tez darcie i wyrywanie sie. dopoki siedzi jest dobrze, a jak ja przechylam do splukania wlosów to znowu sie drzee. wiec tez nie mam patentu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Rita napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
bry
a ja dzisiaj wciekla jestem jak nie wiem co!!!! moj szef to świnia jakich mało!!!!! zabrał mi w tym miesiacu 500zł z wypłaty tak poprostu, bo stwierdzil ze za duzo zarabiam jak na pol etatu!!!! a dodam ze to sa moje wypracpowane pieniadze z prowizji, które sama musialam zarobic, nikt mi ich za darmo nie dal. Cham jeden karze mnie za to, że jestem dobrym sprzedawca 😠 normalnie mialam ochote dac mu wypowiedzenie, bo czuje sie cholernie pokrzywdzona, ale co ja wtedy zrobie? 🥴 fakt jest taki, ze nie znajde pracy na pol etatu z atakie pieniadze


he?????? co za huj jeden -to wgle tak można?????

u nas nigdy system wyplat nie byl do końca jasny, wyplacal jak mu pasowalo, ale teraz to już świnia przegiął

normalnie w głowie mi się nie mieści jak można komuś ukraść jego zarobione pieniądze-przykro mi że na taką świnię trafiłaś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Rita napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
Rita napisał(a):
Holi zazdroszcze zakupów-ja nie mam się kiedy wyrwać z domu bo z małą nie moge w taką pogode a jak Adam wraca to już późno

dziewczyny jak u Was z kąpaniem maluchów wygląda? my Edzie kąpiemy różnie-czasami codziennie zwłaszcza w Bremen a jak w PL jesteśmy to tak co 2 dni a główkę tak co 3 dni bo wydziera sie przy tym jak diabli -chociaż zdarza się jak w PL jesteśmy ,ostatnio np 3 dni nie była kąpana bo późno wracaliśmy i tylko chusteczkami mokrymi ją obcierałam


no to u nas dokładnie to samo 🤨
MY SIE KAPIEMY CO DWA DNI ŁACZNIE Z WLOSKAMI. a codziennie wiadomo pyszczek, łapki i na wieczor dupcie wodą z płynem myje.


a jak Kalinka znosi mycie włosków? macie jakiś dobry patent? bo u nas nic nie działa-drze sie w niebo głosy

samo mycie ok, ale jak chce polozyc ja w wannie to tez darcie i wyrywanie sie. dopoki siedzi jest dobrze, a jak ja przechylam do splukania wlosów to znowu sie drzee. wiec tez nie mam patentu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My się kąpiemy codziennie a włoski środa i sobota 🙂 no chyba że gdzieś zabalujemy i młody uśnie w drodze do domu to nie ma kąpieli.... 😉 u mnie mycie głowy spoko jak chcę mu umyć to wcześniej zabawiam i potem go kręce w wannie 🙂 potem kładę robimy "bzium" 😉 ale to musi iść etapami zabawy i wtedy na luzaka myje bez ani jednej łezki 🙂 bo z marszu to też nie bardzo....:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
No nie ogarniam ☺️... tyle piszecie, więc ino z ostatniej chwili... Julka kąpie się codziennie, włoski co 2 - 3 dzień i z myciem żadnych problemów, a spłukujemy wodą z prysznica i bez krzyków, może trochę posapie przez nos 😁
Wanilia a ja myślałam, że zabłysnę i na jutro zrobię te zawijańce Agi 😁 no nic.. proszę powiedz, że je uwielbiasz 😜 bo farsz już w lodówce siedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I zapominam Wam jeszcze opowiedzieć o tym spaniu z dziećmi... koleżanka ma 6 letniego syna, z którym śpi, mąż za granicą pracuje i jak wraca to do mamusi się chce poprzytulać, więc zagaduje syna: mogę spać z mamusią. Nie. A jak kupię ci lego. Ok, ale dużą paczkę. Na co wtrąca się mama... tak nisko mnie cenisz, za klocki oddasz mamusię. Ależ nie mamusiu, tatuś może spać z nami 😁 Tata się nie poddaje: bo pójdę do przedszkola i powiem dzieciom, że śpisz z mamą i będą się z ciebie śmiały. A jak ja pójdę do przedszkola to powiem, że mnie bijesz... i kto się będzie śmiał 😮 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!!!
My kapiemy małego codziennie!!! na mycie głowy się zgadza kładę go bez problemu on tego nie lubi ale przecierpi grzecznie oczka przymruża i z głowy potem dalej się bawi!!!
Współczuję tym mamom co mAJĄ PROBLEM BO NIE JEST POWIEDZIANE A U NAS SIĘ TEŻ POJAWIĆ MOŻE!!! EHHEHE ALE OBY NIEE!!!
mELISKA HISTORYJKA PRZEZABAWNA Z TYM synkiem 6 letnim hehehe
Aniqaaa ale ma pojeba..... ego szefa idiota totalny współczuję!!!
Wanilia no to mieszkasz ode mnie daleko!!!!
Heheheh
mały śpi a ja właśnie obaliłam kawkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
Rita napisał(a):
Holi zazdroszcze zakupów-ja nie mam się kiedy wyrwać z domu bo z małą nie moge w taką pogode a jak Adam wraca to już późno

dziewczyny jak u Was z kąpaniem maluchów wygląda? my Edzie kąpiemy różnie-czasami codziennie zwłaszcza w Bremen a jak w PL jesteśmy to tak co 2 dni a główkę tak co 3 dni bo wydziera sie przy tym jak diabli -chociaż zdarza się jak w PL jesteśmy ,ostatnio np 3 dni nie była kąpana bo późno wracaliśmy i tylko chusteczkami mokrymi ją obcierałam

MY SIE KAPIEMY CO DWA DNI ŁACZNIE Z WLOSKAMI. a codziennie wiadomo pyszczek, łapki i na wieczor dupcie wodą z płynem myje.


a jak Kalinka znosi mycie włosków? macie jakiś dobry patent? bo u nas nic nie działa-drze sie w niebo głosy

Rita powiem Ci tak-Julka darła się jak Twoja.no ale ja też nie lubię niekontrolowanej wody na sobie więc uważałam na jej oczy,uszy i w ogóle spanikowana byłam.przy Milence obiecałam sobie nie zrobić takiej głupoty i od samego początku polewałam jej czystą wodę na buzię,uszy,oczy i teraz płuczę jej włoski prysznicem i nie powiem,staram się nie lać na oczy ale troche też specjalnie czasami ją tą wodą obleję i ona nic nie mówi 🙃 od początku ją przyzwyczajałam.dla Julki kupiłam to takie rondo co Zawadzka chwaliła ale jest o dupe potłuc. na głowe się to zakłada a tam jest gumka przylegająca do głowy i ona nasiąka i ta woda i tak i tak leci na oczy czego Julka nie cierpi więc leży toto w szafce.widziałam że są takie jakby dzbanuszki specjalnie wyprofilowane do głowy i się po prostu nabiera wode,przytyka do głowy(gumowe) i płucze.poszukaj na allegro,może to jest sposób.najpierw by się mogła ty pobawić,poprzelewać wodę w wannie a potem po troszku na głowę i może się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w ogóle dzień dobry.
Aniqa co za palant 😠 😠 u mojej mamy w pracy też jest taki debil szef,co jak mama była w szpitalu przez 1,5 tyg to jej premię opierd.lił.złamas 😠 😠 i też nie moze za dużo powiedzieć bo ma premię uznaniową i dupa.Tobie powiedział ze masz za dużo na pół etatu.ciekawa jestem co by powiedział jakbyś wymówienie mu dała bo się z tym nie zgadzasz...no ale nie masz wyjścia i on o tym pewnie dobrze wie.i sobie pozwala gnój 😠 😠
uwaga,uwaga - kurczak wyszedł dobry nawet i soczysty ale farsz z mięsa mielonego nie pasi wcale ☺️ zjemy go na kanapkach 😁 w smaku jest dobry,z pieczarkami-smakowy.no ale z kurczakiem nie gra ni w ząb.mówiłam ze najmniej kaloryczny taki z piecyka aja cwana frytki sobie zrobiłam do tego 😁 😁 😁 ale się najadłam...i całkiem zapominając że godzina się 19 zrobiła zjadłam ze 3 cząstki czekolady a takie wyrzuty sumienia miałam ☺️ ☺️ no ale było pyyyysznie!!! no i surówka z pekinki z jogurtem naturalnym była 🙂 dzisiaj z piersi co została też bedzie obiad.ryż smażony z piersią z kurczaka i coś tam jeszcze zakombinuje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
dzięki Asiu za rade-poszukam czegoś takiego-kiedyś lubiła główkę myć i nagle jej się odwidziało,mam nadz że jej przejdzie
zazdroszczę tym mamom które problemu nie mają
wczoraj przed kąpaniem opitoliliśmy jej grzywkę bo jej strasznie oczka drażniła-wygląda jak jeden z tego filmu głupii i głupszy hehehe potem fotke wrzucę jakąś 🙂
Wanilia alee historyjka hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Wstyd się przyznać, ale my dziś o 11 wstałyśmy ☺️

Uwaga, uwaga! Zaczęłam pracować nad przemianą 😁 miejsca spania Jaśminy. Ale w taki sposób jaki jest ona w stanie zaakceptować, no i ja sama też.
Przytargałam łóżeczko do sypialni, co nie jest rzeczą prostą, bo są strasznie wąskie drzwi w mieszkaniu - jak przyjechałam z wakacji to się wiecznie o futryny obijałam. 😁
Mała usnęła u nas w łóżku, a ja razem z nią 😉 chyba krótko przed północą. Spałyśmy tak z godzinę, a miałam z nią tak tylko chwilę poleżeć 😜 Potem zrobiłam mleko, żeby było w pogotowiu przy przekładaniu. I o dziwo nie zbudziło ją łóżeczko na tyle, żeby wstać i domagać się wyciągnięcia, zapłakała tylko, na co dostała mleko i spała 😆 Jak się przebudzała to tylko do niej mówiliśmy "ciiii" 😎 i spała dalej, dostała drugi raz mleko i tak chyba do 6 rana spała 🤪 A potem już do nas do 11 😎
Eksperyment trwa, oby kolejne noce były podobne. Myślę, że gdyby wynosić ją do pokoju, to pierwsze przebudzenie, kończyłoby się powstaniem i histerią zanim bym do niej przyszła, więc póki co zaczynamy z łóżeczkiem u nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa a czy twój pracodawca ma w ogóle prawo odebrać Ci pieniądze? Przecież to nie jest obcięta premia za coś tam, tylko jego widzimisie, takie rzeczy chyba na początku miesiąca powinno się ustalać, a nie po tym jak ty sobie żyły wypruwasz, żeby pieniądze zarobić 😮

Rita ja kąpię Małą codziennie. Włosy dwa razy w tygodniu i nie ma z tym problemu, staram się je moczyć i spłukiwać szybko i sprawnie. Gorzej jest z umyciem buzi w ciągu dnia 🤔

Asia ważne, ze kurczak dobry wyszedł, a mielone masz już też gotowe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia nie bylo mnie slowem, duchem bylam 🙂))

coq - my tez mamy lozeczko w sypielani i to bez jednej sciany szczebelkow, tylko przylaczone do naszego.

Dzis przyszedl projekt domku naszego!!!!! (w sumie to dopiero dzis,bo architekt byl chory i nie mogl go wczesniej dokonczyc... 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzień dobry 🙂

Wstyd się przyznać, ale my dziś o 11 wstałyśmy ☺️

Uwaga, uwaga! Zaczęłam pracować nad przemianą 😁 miejsca spania Jaśminy. Ale w taki sposób jaki jest ona w stanie zaakceptować, no i ja sama też.
Przytargałam łóżeczko do sypialni, co nie jest rzeczą prostą, bo są strasznie wąskie drzwi w mieszkaniu - jak przyjechałam z wakacji to się wiecznie o futryny obijałam. 😁
Mała usnęła u nas w łóżku, a ja razem z nią 😉 chyba krótko przed północą. Spałyśmy tak z godzinę, a miałam z nią tak tylko chwilę poleżeć 😜 Potem zrobiłam mleko, żeby było w pogotowiu przy przekładaniu. I o dziwo nie zbudziło ją łóżeczko na tyle, żeby wstać i domagać się wyciągnięcia, zapłakała tylko, na co dostała mleko i spała 😆 Jak się przebudzała to tylko do niej mówiliśmy "ciiii" 😎 i spała dalej, dostała drugi raz mleko i tak chyba do 6 rana spała 🤪 A potem już do nas do 11 😎
Eksperyment trwa, oby kolejne noce były podobne. Myślę, że gdyby wynosić ją do pokoju, to pierwsze przebudzenie, kończyłoby się powstaniem i histerią zanim bym do niej przyszła, więc póki co zaczynamy z łóżeczkiem u nas 🙂


myślę że to bardzo dobry pomysł 😉 !!!! a po tzrydniówce Miska też tak zrobiłam 🙃 żeby go wziąść do siebie zanim się rozubudzi bo u nas w nocy mleko nie istnieje 😉
uważam że Ci się uda tylko radze od siebie że jak wstanie to weź ją do siebie by nie czuła się odrzucona i powinna coraz dłużej spać u siebie 🙃 a wynik dzisiejszy i tak super 😉 😎 !!!!

i wiem o czym mówisz bo też kojec musiałam złożyć bo on dość szeroki i nie ma opcji przejechac z pokoju do pokoju 😉 mimo że ma kółka 😜 więc piateczka 😉

aaaaa a własnie o godzinie wstania nic nie napiszę..... 😜 z zazdrości 😎 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...