Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

noc u nas średnia - powodem zęby + gips. w związku z tym Maciulek ma wybaczone 😉 budził się ze 2 razy do 23. a potem zabrałam go do nas, i przytulał się raz do mnie, za chwilę do M. a potem położył się na pleckach, spał, a jedną ręką miział mnie po twarzy, a drugą miział M 🙂 no słodkieeee to było 😁
i od 23 spał już do rana, z tym że to rano dzisiaj było naprawdę rano bo o 5.35... 🤢 no ale do 6.40 skakał po nas na łóżku, dostałam gipsem w głowę, oj bolało 😞

no a teraz już szalejemy na dole 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,
ja wstałam dziś po szóstej żeby badania zrobić i tylko się wk....., zmarzłam i muszę jeszcze raz w przyszłym tyg iść 😠
Co do zdjęć w avatarze to ja chciałam zmienić na robione przez mojego tatę i się nie udało a te zmojego aparatu wchodzą. Myślę że chodzi o wielkość zdjęcia, spróbujcie zmniejszyć rozmiar pliku
Marika fotelik poszedł i nawet M się podjarał że fajnie tak coś sprzedać zamiast kisić w piwnicy więc pewnie przy okazji przeprowadzki będzie jakaś wyprzedaż u nas 😁
Za opinie na temat rowerków dziękuję 🙂
Meliska a Ty znów w regały? To może się i ze mną kiedyś umów w Opolu? 😉
My kombinezon zimowy mamy z Mariquity w rozmiarze 80. Na zapas z pewnością nie będę kupować, wolę kupić używkę w odpowiednim rozmiarze za rok. Zresztą w tym roku tez kupowałam uzywany 😉 Ciuszki nosimy 86 w większości ale zaczęłam kompletować 92 bo przewisuję zmianę rozmiaru na wiosnę
CO do siedzenia w domu z dzieckiem to ja miałam okazję spróbować obu rozwiązań i podjęłam deczję że wolę być w domu. Natomiast gdybym miała możliwośc pracy która nie niosłaby ze sobą stresu i frustracji to chętnie bym skorzystała. No ale nie narzekam - mam co chciałam i to była moja decyzja. Teraz musze pomału zacząć myśleć co dalej z moją "karierą zawodową". Pociesza mnie to że nie tylko ja zdecydowałam się na pzrerwę w pracy która nie dawała mi satysfakcji : Basienka pzdrowienia dla męża 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry!!! 🙂 🙂

Dziewczyny dziękuję za życzenia 😆 Miło znaleźć je i na forum 🤪 No 10 lat na forum obowiązkowo. Dziękuję za wszystkie słońca i pomyślne wiatry 😘 😘 😘
A lat...28 już 🥴

Beata współczuję 🤢 A ten opis to o śniegu chyba 🙃 🙃 U nas też spadł, ale jaka warstwa 😁 Zrobię zdjęcie i wstawię na fb 😎

Wanilia trzymaj się dzielnie przy drugim podejściu w przychodni!!!
Aniqa myślę, że miałabym niezłego nerwa jakby Yasmine tak szalała i w rezultacie wszystko w kupie było... 🤢 więc cierpliwości!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
Coq dzięki... 😉

Aga 92 wow!!! U nas króluje 80 😉

Kąpiel....bo zrzut w pieluszce już czuć w całym domu... 🤢 😮


U nas też 80...no i 74 nadal 😜 😜 92 to kosmos dla nas 😁
My też się wybieramy do łazienki 🙂

Witam w klubie my tez dalej 74 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Wreszcie nadrobila 🙂
Coq WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO. DUZO ZDROWKA SZCZESCIA I POMYSLNOSCI. CIERPLIWOSCI I SPELNIENIA MARZEN 🙂
Wanila dziekuje za pozdrowienia dla Meza 🙂
Aga gratulacje numerku domu 🙂
Aniqa ja tez sie cieszez ze chodze do pracy. Moj maly z opisu jest jak Twoja corka. Do tego stopnia ze podchodzi do dekodera wyciaga raczke i chwyta karte. odwraca sie kiwa glowa i mowi ze nie poczym ja wyciaga i przynosi Nam... Podobno najwiecej cierpliwosci ma sie do swoich wnuczat, wiec jeszcze wszystko przed Nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Beata,jak nocka? O ktorej Sara zasnela?? A ten holenderski opis.co mial znaczyc?:-)


Wygladam tak: 😮 🤢 Po kilku alarmach, nocnej zabawie,patrzeniu jak sypie snieg, przewijaniu, spiewaniu, opowiadaniu bajek, chodzeniu po domu, blaganiu corka zasnela chyba po 1, bo juz nie wiem, ale bylo na pewno po 1 w nocy. Nie wiem o ktorej napisalam, ze spi, ale jeszcze nie spala tylko w lozeczku protest byl, ale juz rady nie dalam, wiec napisalam, ze spi, bo pomyslalam, ze jak ja wyprzedze to moze zasnie 😜
Wlasnie chcialam sprawdzic, o ktorej pisalam, ze spi, ale nie napisalam.chyba zle ze mna 🤢 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
Coq dzięki... 😉

Aga 92 wow!!! U nas króluje 80 😉

Kąpiel....bo zrzut w pieluszce już czuć w całym domu... 🤢 😮


U nas też 80...no i 74 nadal 😜 😜 92 to kosmos dla nas 😁
My też się wybieramy do łazienki 🙂

Witam w klubie my tez dalej 74 🙂


Do klubu chyba jeszcze Karolinka i Milenka mogą się zapisać 🙃

Za życzenia dziękuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...