Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka w te ponure popołudnie!!! mały śpi 2 raz a mój M też zasnął a ja nie poszłam a mi się chce spać!! kurde!!!! w sumie dobrze bo potem problem wstać!!!!
Za niedługo idziemy do mojego szwagra na 40 lat hehhe!!!!
Wiecie co dziewczyny mój mały je zupki i lubi ryby i mięsko ma czasem w zupie ale uważam że mógłby jeść więcej rzeczy zdrowych@!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka w te ponure popołudnie!!! mały śpi 2 raz a mój M też zasnął a ja nie poszłam a mi się chce spać!! kurde!!!! w sumie dobrze bo potem problem wstać!!!!
Za niedługo idziemy do mojego szwagra na 40 lat hehhe!!!!
Wiecie co dziewczyny mój mały je zupki i lubi ryby i mięsko ma czasem w zupie ale uważam że mógłby jeść więcej rzeczy zdrowych@!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika radochy jakiejś specjalnej nie było 😜 na początku pchała do buzi, a potem przestała jeść więc dokarmiłam widelcem.Czy dużo? Jak na jej możliwości ok.

A Michał to zdolniacha, powtarzam się? 😉
U mnie niby też się za kolędę nie płaci...ale gdzieś z boku jest koperta z ofiarą ową, którą daje się na koniec. A co miałaś na myśli pisząc płaci.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A w weekend jak zwykle jestem królową forum 😎
Nie przestaje padać dziś i jest ciemno już w domu 🤨

Marika zapomniałam, długopis to inna sprawa, kredek chyba za dużo i za kolorowe, więc świetne do przekladania 😉 😁 A długopisy pochowane, albo pod nadzorem srogim, żeby włączone nie były, bo kilka ciuszków usmarowanych już jest 🙃
A to co umknęło Ci z sodą to chlebek bananowy - Wanilia podawała link: http://www.mojewypieki.com/przepis/chlebek-bananowy-banana-bread
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Siąpi i siąpi u mnie 🤨 Mała na szczęście bez oporów dziś zasnęła, chwile na ręku ponosiłam i pośpiewałam 🙂
Wanilia jeśli upieczesz też chlebek bananowy to napisz jak wyszedł bez sody, może jutro też zrobię, na dziś ryż zapiekany z jabłkiem i cynamonem na podwieczorek 🙂

Coq niestety dzis nie upiekę bo nie udało mi się bananów kupic 😞 To znaczy kupiłam ale muszą dojrzeć, może jutro...
Byliśmy wymierzyć okna w nowym mieszkaniu - nie pasuje nam ani jedna roleta z tych które tu mamy 🥴 A firanka jedna od biedy...Bosh, przeciez firany kosztują majątek 😲
Za to okazało się że jest tam jedna duża szafa więc super - powinnismy się pomieścic z gratami bo swoich mebli tez trochę mamy 😉 Juz nie mogę się doczekać 🙃
Coq ty sie tez tak cieszyłaś jak się do większego lokum przenosiliście? Wtedy jeszcze nie wiedziałas o sąsiadce haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Marika radochy jakiejś specjalnej nie było 😜 na początku pchała do buzi, a potem przestała jeść więc dokarmiłam widelcem.Czy dużo? Jak na jej możliwości ok.

A Michał to zdolniacha, powtarzam się? 😉
U mnie niby też się za kolędę nie płaci...ale gdzieś z boku jest koperta z ofiarą ową, którą daje się na koniec. A co miałaś na myśli pisząc płaci.?



no o tym piszę że nic kompletnie się księdzu nie daje żadnej koperty z boku 😉ksiądz nic nie przyjmuje od ludzi w domach(ale to tylko w naszej parafii 😜 tak jest ) ofiarę możesz dać w kościele na tacę i to już tylko Twoja indywidualna sprawa (a płaci miałam na myśli-ksiądz wychodzi a ja mu płacę 😜 😜 😜 za to że przyszedł 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
A w weekend jak zwykle jestem królową forum 😎
Nie przestaje padać dziś i jest ciemno już w domu 🤨

Marika zapomniałam, długopis to inna sprawa, kredek chyba za dużo i za kolorowe, więc świetne do przekladania 😉 😁 A długopisy pochowane, albo pod nadzorem srogim, żeby włączone nie były, bo kilka ciuszków usmarowanych już jest 🙃
A to co umknęło Ci z sodą to chlebek bananowy - Wanilia podawała link: http://www.mojewypieki.com/przepis/chlebek-bananowy-banana-bread


przecież to nie możliwe jestem tu na bieżąco jak to możliwe..... 😮węszę spisek 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dzień dobry - pierwsza 😁
Marika..... 😜
Coq jak przeczytałam o tej zyletce to sobie moją Werkę z takim znaleziskiem wyobraziłam - bo ona bez zastanowienia wszystko do buzi pcha 🥴 Tak więc dobrze że tak to się skończyło - paluszek się szybko zagoi 😘

Dzień dobry 🙂
Proszę,proszę jaki ranny ptaszek 😜

Spać nie mogę....Ktoś mnie kopie 😁
Chyba dziś wypróbuję nowy przepis dla Werki, ograniczę cukier do 1/3 i tak się zastanawiam czy bez sody by wyszło? Chlebek bananowy:
http://www.mojewypieki.com/przepis/chlebek-bananowy-banana-bread


ufff znalazłam 😉 tylko jeden post mi umknął 😁 😁

ale fajnie jak tak piszesz uwielbiałam to "fikanie " pogłaskaj tam NIUNIA od cioci 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika a to świetnie u Was jest - bez kopert 🙂

Wanilia pewnie, że się cieszyłam i wolę tu mieszkać z tą sąsiadką niż tam 🤢
A wiesz, ja nie mam firan 🙃 i jest chyba ostatnia rzecz jaką będę kupować, bo mi ich nie brak 😜 Wystarczy, ze są okiennice więc jak światło się zapala to wystarczy zamknąć i jest ok. 🙂

Jaśmina wstała pół godziny temu i wpędzlowałyśmy nasz ryż 😜 smakowało.

Upraszam jeszcze zamieszczać wypowiedzi w sprawie herbat 😜 bo tylko Rita napisała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pierwsze zdjęcie zobaczyłam z września i byłam w szoku bo myślałam że taką masz pogodę 😮 ale faktycznie optymizmem nie wieje 🤢.....

Aniqa u nas też tak mniej więcej je rouzmiem że o słoiczek taki jaki przecier pomidorowy masz na myśli czasem nie zje wszystkiego a czasem jeszcze wola krzywi się złości i jąka że chce jeszcze 😉 to mu dokładam jak mam na świeżo a jak miałam tylko tyle to chrupeczkiem albo kromeczkę dam ale to rzadko dziś barszczyk czerwony gotowałam to chciał jeszcze to mu dołożyłam troszkę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂 mam dzisiaj urodziny 🙂 nic nadzwyczajnego bo nawet mąż zapomniał.... a tort mam... dobrze że jest komu jeść! taki tam zwykły zrobiłam.krem budyiowy z białą czekoladą(rozpuszczoną) i bitą śmietaną.taki puszysty wychodzi i bardzo dobry 🙂 nalizałam sie misek że aż mi bokiem wychodzi... ☺️ Milenka poszła spać ponad godzine temu i chyba potańcujem dzisiaj do północy 😮 🤢 jeszcze śpi ale Ł. właśnie coś zaczął wiercić w garażu pod naszym pokojem wiec moze się obudzi 🤔- no nie.nic z tego.dalej śpi 😮
Beata kiedyś pytałaś czy robiłam Pavlową.nie robiłam.raz próbowałam zrobić dużą bezę i mi nie wyszła ☺️
o znowu wierci więc może....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...