Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Misio jednak nie śpi ale krótka awantura z krzykiem z jego strony jakoś go wyciszyla.....ja poprostu po jego do lozeczka i z łóżeczka .....widzi mi się....wyszłam z pokoju na jakieś 3 min ten pokrzyczał i teraz aniołek....ja go nigdy tak nie zostawiam może się przestraszył.....że mama znikła....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
My dziś zaliczyliśmy spóźniony Dzień Babci i Dziadka... babcia, prababcia, dziadek obdarowani łakociami 😜 a co na łatwiznę się poszło 😜... a w weekend chyba jeszcze uderzymy do teściów... 🤢 🤢 🤢

Coq woow paczka doszła 🤪 pewno ze 2 razy półkulę okrążyła 😜 a tak w ogóle to sis 2-gi raz wysyłała czy to jakiś błąd poczty był? ... to pewnie Jasmina rada z prezentów bożonarodzeniowych w styczniu 😁 nasze dzieci już zapomniały, a Twoja szał 😁

Wanilia jaką fajową lalę ma Weronika 🙂 no właściwie to my lalki nie mamy jeszcze 🤔 🤔... no ten mały karakan co wygląda jak spasiony troglodyta się nie liczy 😜 Jula ino raz ugryzła go/ją w czoło i na tym się ta miłość skończyła 😁

Julka dziękować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cały dzień gdzieś...

to szkolenie, co miałam, dzisiaj miał być koniec i miało trwać ze 2 godziny, trwało ponad 4 😮 potem mąż pojechał do kadrowej 🙂 no i trochę nam zepsuli plany... bo w ten weekend kiedy robimy parapetówkę, czyli teraz w sobotę musi iść od 16 do 21... no i impreza urodzinowa jego zacznie się bez niego... no bo jakieś dni otwarte robią basenów w weekend.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Florek tez je nasze jogurty.
Ja od widzi jogurt to sie az trzesie wiec mu dajemy i tez mu nic nie jest 🙂 Glownie zjada jego kupione niby na MM ale nigdy nie mam pewnosci 🙂

też takie zwykłe dorosłe jogurty daję, najczęściej naturalne + jakiś domowy wsad, ale ostatnio spasowałam i czasem na bakusia pozwalam... Marika 😉 tych dziecięcych jogurcików już wcale nie kupuję
I w ogóle to się zastanawiam, bo Jula od jakiegoś czasu ma takie policzki czerwone i trochę chropowate... czy to uczulenie może być? raczej jadłospis mamy stały, żadnych extra nowości nie wprowadzamy i tak mnie dręczy, że to może jednak od tych bakusiów 🤔... ma tak któreś dziecię???????????????????????????????????

A w ogóle Basia tak se myślę Ty chyba powinnaś w rakach z domu wychodzić 😜... całuję w nadgarstek, kolanko, czy co tam potłukłaś 😘.... u nas też ślizgawica i zimnica 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
cały dzień gdzieś...

to szkolenie, co miałam, dzisiaj miał być koniec i miało trwać ze 2 godziny, trwało ponad 4 😮 potem mąż pojechał do kadrowej 🙂 no i trochę nam zepsuli plany... bo w ten weekend kiedy robimy parapetówkę, czyli teraz w sobotę musi iść od 16 do 21... no i impreza urodzinowa jego zacznie się bez niego... no bo jakieś dni otwarte robią basenów w weekend.

to dupa 😞 czyli w sumie jak wódeczkę będzie miał kto polewać to o 21 jak małżon wróci to już może po imprezie być 😜 biedny solenizant 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczoraj mój przyszedł z Julką do mnie na zakupy i on robił zakupy, a Julka przy mnie w regałach kopała, ja w tym czasie zamówienie robiłam i nagle jakiś problem przy kasach, mojego nigdzie nie ma, więc Julę na ręce i do kasy problem rozwikłać... i pani przy kasie do mnie: jakie dziecko do mamusi podobne... ech no normalnie jej nie znam, a już ją lubię 😁 i 20 cm w mig urosłam 😁... zawsze słyszę cały tata... całe szczęście, że taty nie było 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska paczkę siostra słała drugi raz...tym razem druga z Gdańska i jak zawsze słana stamtąd doszła. Nie wiem o co chodziło, ale mi ją celnicy zawrócili...A prezenty to jeszcze gorzej, urodzinowe (!) 😎 Gwazdor kasiurą sypnął na konto. 😉

Jaśmina chodzi z moją komórką i dzwoni chyba w ważnej sprawie, a mnie przyniosła swojego mopa i poszła sobie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Wczoraj mój przyszedł z Julką do mnie na zakupy i on robił zakupy, a Julka przy mnie w regałach kopała, ja w tym czasie zamówienie robiłam i nagle jakiś problem przy kasach, mojego nigdzie nie ma, więc Julę na ręce i do kasy problem rozwikłać... i pani przy kasie do mnie: jakie dziecko do mamusi podobne... ech no normalnie jej nie znam, a już ją lubię 😁 i 20 cm w mig urosłam 😁... zawsze słyszę cały tata... całe szczęście, że taty nie było 😜

hahah to nie tylko ja się dopatrzyłam podobieństwa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
Wczoraj mój przyszedł z Julką do mnie na zakupy i on robił zakupy, a Julka przy mnie w regałach kopała, ja w tym czasie zamówienie robiłam i nagle jakiś problem przy kasach, mojego nigdzie nie ma, więc Julę na ręce i do kasy problem rozwikłać... i pani przy kasie do mnie: jakie dziecko do mamusi podobne... ech no normalnie jej nie znam, a już ją lubię 😁 i 20 cm w mig urosłam 😁... zawsze słyszę cały tata... całe szczęście, że taty nie było 😜

hahah to nie tylko ja się dopatrzyłam podobieństwa 😉

zapewniała, że oczy moje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
Wczoraj mój przyszedł z Julką do mnie na zakupy i on robił zakupy, a Julka przy mnie w regałach kopała, ja w tym czasie zamówienie robiłam i nagle jakiś problem przy kasach, mojego nigdzie nie ma, więc Julę na ręce i do kasy problem rozwikłać... i pani przy kasie do mnie: jakie dziecko do mamusi podobne... ech no normalnie jej nie znam, a już ją lubię 😁 i 20 cm w mig urosłam 😁... zawsze słyszę cały tata... całe szczęście, że taty nie było 😜

hahah to nie tylko ja się dopatrzyłam podobieństwa 😉

zapewniała, że oczy moje 🙂

Aaaaaaaa a widzisz!!! też tak sądzę! 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Meliska paczkę siostra słała drugi raz...tym razem druga z Gdańska i jak zawsze słana stamtąd doszła. Nie wiem o co chodziło, ale mi ją celnicy zawrócili...A prezenty to jeszcze gorzej, urodzinowe (!) 😎 Gwazdor kasiurą sypnął na konto. 😉

Jaśmina chodzi z moją komórką i dzwoni chyba w ważnej sprawie, a mnie przyniosła swojego mopa i poszła sobie 🤔

nad czym tu się zastanawiać... myj matka 😁 😁 a ja wczoraj pomyłam podłogi i później idę, a moja drugi raz przedpokój pucuje mopem 😁... że co... że niedokładnie ☺️ haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
coquelicot napisał(a):
meliska napisał(a):
Wczoraj mój przyszedł z Julką do mnie na zakupy i on robił zakupy, a Julka przy mnie w regałach kopała, ja w tym czasie zamówienie robiłam i nagle jakiś problem przy kasach, mojego nigdzie nie ma, więc Julę na ręce i do kasy problem rozwikłać... i pani przy kasie do mnie: jakie dziecko do mamusi podobne... ech no normalnie jej nie znam, a już ją lubię 😁 i 20 cm w mig urosłam 😁... zawsze słyszę cały tata... całe szczęście, że taty nie było 😜

hahah to nie tylko ja się dopatrzyłam podobieństwa 😉

zapewniała, że oczy moje 🙂

Aaaaaaaa a widzisz!!! też tak sądzę! 🙂 🙃

no muszę Ci klasnąć 😘 ja się chyba dziś o futryny pozabijam, tak łeb będę wysoko nosić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
cały dzień gdzieś...

to szkolenie, co miałam, dzisiaj miał być koniec i miało trwać ze 2 godziny, trwało ponad 4 😮 potem mąż pojechał do kadrowej 🙂 no i trochę nam zepsuli plany... bo w ten weekend kiedy robimy parapetówkę, czyli teraz w sobotę musi iść od 16 do 21... no i impreza urodzinowa jego zacznie się bez niego... no bo jakieś dni otwarte robią basenów w weekend.

Aga Ty coś pijesz 🤔... czytam to już 2-gi raz 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...