Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Rita napisał(a):
Wanilia super że sie lepiej czujesz 🙂
a my jednak jutro do PL jedziemy 🙂 o 10 Adam musi tylko do biura na chwile podskoczyc, zjemy coś i wyruszamy

no to super że już jutro 🤪 Tylko nam znowu nie zniknij na pare miesięcy 😠


teraz jedziemy na jakieś 10-12 dni tylko a poza tym bede wozić w torebce tableta 😉
a no i rozmawiałam z Adamem i jak papita bedą jeszcze w szpitalu trzymać to pójde do roboty siostrze pomoge bo teraz wszystko na jej głowie zostało a z nas 3 to ona najmłodsza (nie licząc małolaty 13 l.) no i jeszcze wszystkiego nie potrafi więc jej pomoge 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
myslalam że pośpie ale dupa -Maja jak tylko widzi że ktoś ma oczy zamknęte to szarpie i marudzi -musze sie nauczyc spać z otwartymi oczami
Chloe super że maluszka widziałaś 🙂
Marika "do roboty" znaczy siostrze w biurze w taty pracy pomóc i przypilnowac żeby mu nerwuska pracowników nie pozawalniała hehe
Basia jakie plany na urlop?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laseczki 🙂

ja dopiero dzisiaj, bo w pracy nie mam możliwości. a po pracy ugotowałam obiad i postanowiłam się wziąć za mycie okien 😁 no i w salonie umyłam, a mam tam podwójne drzwi balkonowe i duże podwójne okno na 3 metry szerokości 😁 no i czyściutkie 😁
a potem pojechałam na szybką kawkę do koleżanki. i tak zleciało. teraz M. karmi Maćka i zaraz będą się usypiać.

w pracy dobrze, nie mam co narzekać 🙂 podoba mi się 🙂
a M. ma teraz wolne od poniedziałku, więc to on siedzi z Maćkiem i jako niania też się sprawdza 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga no to gratulejszyn-widać praca na 5 Ci się trafiła super 🙂
my zaraz zabieramy się za kąpanie i usypianie Majci-super jak teraz wcześnie chodzi spać i wcześniej wstaje a no i tata jej przed myciem grzywe musi opitolic bo znowu jej o oczy zawadza -ciekawe jak mu wyjdzie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka, szybciorem tylko napiszę WYSIADAM !!!!!

Młody mnie do szału doprowadza i nawet spanie ze mną nie pomaga, w dzień jest ogólnie mówiąc chu*wo albo i gorzej...ręce mi odpadają, a kręgosłup powoli odmawia posłuszeństwa 😠 ...ząbkowanie, katar i ogólne wqrwienie...

Nie mam jak nadrobić bo młody jeszcze nie śpi a mam na jakiś czas bramkę zdemontowaną i co chwilę muszę za nim chodzić...a na schodach ma raj techniczny bo pracownicy sprzęt cały zostawili na schodach i Pączek się ślini na te wkrętarki wszystkie śrubokręty i packi 🙃 (klatkę schodową w końcu będę miała zrobioną 🤪 )

Byłam dzisiaj u pani P. ...przyznała, że tak silnej osoby dawno nie spotkała 😮 😮 😮 ...i przez chwilę zastanowiła się co ja tam w ogóle robię...skończyło się na tym, że widocznie zaaaaaaa duuuuuuużo już wytrzymałam i jak gąbka - po prostu przesiąkłam ☺️ ☺️ ☺️

Echhh znowu mi zginął z pola widzenia...idę na poszukiwania 😉

Później nadrobię a tymczasem buźki choruski , ciążówki i zdrowe sztuki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!! zaraz do domciu !!!Do mycia i spanko!!!
Z małym dzis trochę teściowa była i potem M !!!
Nova kurczę współczuję ci naprawdę!!! Ja nie wiem czy bym wytrzymała na twoim miejscu!!!Na siłę szukała bym kogoś chyba!!!
Fakt przesiąkłaś jak gąbka!!
Agaaa to ci fajnie z tą pracą!!
Za okna też się muszę wziąć!!!A jak Maciejka się czuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczor
U nas bez zmian 😞
Chloe super ze fasolka ma sie dobrze 🙂
Aga bardzo sie ciesze, ze jestes zadowolona z pracy. TRzymalam kciuki za Twoj pierwszy dzien w pracy 🙂
Waniliajak sie czujecie z Hubertem? Juz blizej niz dalej 🙂
A wlasnie sasiadka, ktora urodzila corke miesiac przedemna dzis urodzila druga corke. W sumie zorientowalam sie w zeszlym tygodniu, ze chodzi w ciazy a dzis juz przed domem ustrojone, ze malenstwo na swiecie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata dla Was zdrówka no i dla reszty chorusków 😘
Nova w to że masz zarąbiście silną osobowość to chyba tutaj nikt nie wątpi, silna baba z Ciebie i wierze że kiedyś ktoś zrekompensuje Ci te wszystkie smutki 😘

Maja była taka padnięta że od razu po kąpaniu przy butli zasnęła-oczywiscie w dzień nic nie spała no i grzywka upitolona i pekaesy tez bo jej dokuczały-wygląda śmiesznie ale jak się kitka zaplecie to ujdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
Rita super, ze z Tatusiem juz lepiej i jak Coq zazdrosze wyjazdu do Polski. U nas szykuje sie moze we wrzesniu.
Nie wiem co jeszcze chcialam napisac 🤔


dzięki 😘 no mamy to szczęście ze Adam może brac wolne kiedy chce, ciesze się że często do PL jeżdzimy ale to nam daje po kieszeni bo sporo kasy na to idzie nawet nie napisze ile zawsze do PL bierzemy bo nas za wariatów weźmiecie 🤨 ale coś za coś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chloe - jejjjj jak zazdroszczę tych milimetrów i serduszka 😘

Wanilia - rzeczywiście może lepiej nie pytaj 😉 echh czekam też na fotki brzuszkowe 😉

Holi - Ty nasza kawowa podróżniczko Tobie to czasu na te kawki oficjalnie zazdraszczam 🙂

Rita - udanej podróży Wam życzę no i rzeczywiście Majcia to nasza grudniowa mądrala 🙂

aaagaaa - super, że praca Ci się podoba...i o to przecież chodzi żeby do pracy iść z uśmiechem 🙂

Beata - Ty wiesz...buźka 😘

Asia - a Ty co tak zamilkłaś konczito ??????? Co tam się dzieje i co nowego upichciłaś ostatnio 🙂 ?????

Coq - daj trochę wiosny 😉 Bambina ma zajęcie na tych Waszych spacerach, albo kamyczki zbiera albo inne dzieci spotka...a mój jak na dwór wychodzi to gdzie nie spojrzy to śnieg...a placu zabaw brak 😞

Ulka - no zajebiaszczą atmosferę masz w robocie 😮 Też na Twoim miejscu bym się nie dała i szukała czegoś na boku 🤨

Pominęłam kogoś ??? Jeśli tak to proszę o wybaczenie ☺️

Młody śpi ale kaszle 🥴 Oby to tylko przez katar było 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...