Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A my się z Werką przespałyśmy godzinkę, uffff. Teraz sprobujemy spacer zaliczyć z psem i może jakies zakupy. No i muszę sie pochwalić że zaczęłam segregować ciuszki 😉 Wczoraj odebrałam od listopadowej Cherry karton ubranek po jej synku ale ilośc tego mnie przytłoczyła i nawet tego nie powyciągałam 😁 Ale dzięki Cherry mam pół roku z głowy w kwestii ciuszków, bardzo się cieszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My wróciłyśmy pół godziny temu ze spaceru, Mała na samym końcu usnęła. Udało mi się ją na spiocha rozebrać.
Słonko super grzeje, ale chłodnwao jest.
Ech uwielbiam taka budzącą się wiosnę, trawa się zaczyna zielenić, te wszystkie male kwiatki kwitną, krzewy i nawet niektóre drzewa 🤪 Nawet odgłos kosiarki do trawy mnie dziś uradował 😁

Wanilia to miło ze strony Cherry, że Cię tak obdarowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
siemaa stawiam tylko kropke i przytaczam stwierdzenie ktore wszystko wyjasnia (gdzies z fecebooka)
macierzyństwo= kiedy samotne wyjście do supermarketu nazywasz urlopem

Haha, to jutro zapowiada mi się urlop 🙃 I jeszcze sama oddać krew rano idę, normalnie wypaaaas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widzę że wieczorne spotkanie na szczycie odwołane 😉 Ja właśnie wstawiłam mielone i ziemniaki na obiad 😁 M powinien byc za jakieś 30 min to zjemy obiadokolację 😎
I muszę Wam powiedzieć że dziś na przekór pogodzie i własnemu nastawieniu miałam przyjemny dzień - Weronika miała super humorek, byłysmy na dwóch spacerkach, zrobiłyśmy małe zakupy i przygotowałsmy miejsce w szafie dla Huberta 🙂 A na wieczor w planach film i segregowanie zdjęć - w końcu się z nimi obrobiłam i mam juz 250 wywołanych 🙃
Do jutra laski
ps. Nova jak tam wizyta dziś? 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
"." za "." i "." pogania....jest źle i na lepsze się nie zapowiada ☺️


...zbliżają się "odwiedziny" p. ojca ...i chyba wszystko jasne 🤨


Jakie rebusy......hahaaaa 😉
A wizyta.....hmmmm ciężka sprawa....kiedy był ostatnio...??? I jak wogóle Kajtus reaguje na tatę...???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Ulka napisał(a):
siemaa stawiam tylko kropke i przytaczam stwierdzenie ktore wszystko wyjasnia (gdzies z fecebooka)
macierzyństwo= kiedy samotne wyjście do supermarketu nazywasz urlopem

Haha, to jutro zapowiada mi się urlop 🙃 I jeszcze sama oddać krew rano idę, normalnie wypaaaas 😁


To jutro dzień pełen szaleństw...... 😉 wow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
NovaM napisał(a):
"." za "." i "." pogania....jest źle i na lepsze się nie zapowiada ☺️


...zbliżają się "odwiedziny" p. ojca ...i chyba wszystko jasne 🤨


Jakie rebusy......hahaaaa 😉
A wizyta.....hmmmm ciężka sprawa....kiedy był ostatnio...??? I jak wogóle Kajtus reaguje na tatę...???


Ostatnio w grudniu...mieszane mam uczucia 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
marika321 napisał(a):
NovaM napisał(a):
"." za "." i "." pogania....jest źle i na lepsze się nie zapowiada ☺️


...zbliżają się "odwiedziny" p. ojca ...i chyba wszystko jasne 🤨


Jakie rebusy......hahaaaa 😉
A wizyta.....hmmmm ciężka sprawa....kiedy był ostatnio...??? I jak wogóle Kajtus reaguje na tatę...???


Ostatnio w grudniu...mieszane mam uczucia 🤨

w grudniu??? 😲 napewno sie Kajtus ucieszy jak pana zobaczy.... 🤢 ja pitole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no dobra, ide sprzatac, bo nigdy z tego syfu nie wyjde.
A fajny namiocik Kalince kupiłam , na fb podejrzalam i Beaty i tez taki zapragnelam 😁 cholercia musiałam na debet wejsc, ale przynajmniej dziecko sie ucieszy mam nadzieje 🙂
http://allegro.pl/h04-suchy-basen-namiot-kojec-dla-dzieci-kulki-200-i3119848833.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nova podobno to z niemiec super ale naszdentinox n niby lepszy,
Holi jak babcia. Mój dziadek to 44 czwarty rocznik 😉 bo pytałas.o wiek
Ja dziś ostatni dzień antybiotyku poza tym padam po tańcach bo dziś.byłam na zajęciach...
Rita jak tata
A jutro w prognozie u nas śnieg;( już dziś w nocy;((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry!
Wiecie co wczoraj stwierdzlam,ze albo ja przegrzewam Sare albo tu ubieraja zbyt lekko. Sasiad jechal na rowerze z niespelna 8miesieczym synkiem i na wierzchu.dziecko mialo grubszy sweterek no i czapke,ale chodzi mi o to,ze ja balam sie jezdzic z Mala,bo nie chce zeby ja przewialo.Kurde moze faktycznie powinnam ja hartowac.
Pozniej wstawie fotki,bo musze zrzucic na komp.
Udanego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wlasnie doczytuje co napisalyscie. Z nocnikiem to u nas ciezko"parzy" w pupe niemilosiernie. Ostatnio jak Sarka siedzi z nami przy stole ,to z talerzyka sama sobie bierze i zjada.
HOLI jak po skleroterapii?
Dzis w planach jak M sie po nocce wyspi zakupy w Pl sklepie.Nie robie duzo w swieta,bo sami bedziemy i planuje jajka faszerowane,szynka w galaecie(maly polmisek),salatka jarzynowa i zurek na obiad. Te swieta dziwne sa przez ta zime :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...