Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Radosnych świąt!!! 🙂

My po spacerze. Zimno okropnie. Zarówno mi jak i Jaśminie zmarzły strasznie łapki, więc nawet całej godziny nie byłyśmy.
Miasto wyludniło...ale markety otwarte jak zawsze w niedzielę do około 12 🤔 trochę się zdziwiłam.

Przeczytałam Twojego posta i uznałam że skoro Francuzi robią dziś zakupy to ja mogę wstawić pranie 😜
Za oknem bialutko i cały czas pada 🥴 A M się przyznał że mu wczoraj dzik wyskoczył i uderzył w bok samochodu....Całe szczęście że nic się nie stało, zwłaszcza że uderzył od strony Weroniki. nie bylismy jeszcze oglądać samochodu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Radosnych świąt!!! 🙂

My po spacerze. Zimno okropnie. Zarówno mi jak i Jaśminie zmarzły strasznie łapki, więc nawet całej godziny nie byłyśmy.
Miasto wyludniło...ale markety otwarte jak zawsze w niedzielę do około 12 🤔 trochę się zdziwiłam.

Przeczytałam Twojego posta i uznałam że skoro Francuzi robią dziś zakupy to ja mogę wstawić pranie 😜
Za oknem bialutko i cały czas pada 🥴 A M się przyznał że mu wczoraj dzik wyskoczył i uderzył w bok samochodu....Całe szczęście że nic się nie stało, zwłaszcza że uderzył od strony Weroniki. nie bylismy jeszcze oglądać samochodu 🥴


Ojej, na szczęście nic się stało!!! ...mam nadzieję, że dzikowi też nie ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane ja w te święta katar mam !!! Psikam ale tylko mam nadzieję że mały nie złapie!!!
Babcia jak na taką poważną operację bardzo dobrze oby tak dalej troszkę marudna jest ale to normalne po takiej operacji!!!Jutro może do niej pojadę jak nie będę psikała!!!
Posyłam zdjęcie małego aktualne bo zaniedbałam was

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/202/dsc09706o.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1530/dsc09706o.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i tak dziewczynki ja TAK jak Coq nie czuję tych świąt!!!
Nie ma u mnie jakis spotkań rodzinnych zjazdów i w ogóle!!! NUDY total!!! także tylko czekam aż będzie nocka i tyle!!!
Pamm tyle dobrze że odpoczęłaś na te święta jeszcze jutro możesz pospać!!!
Wanilia mówisz że to nie ten kolor włosów chciałaś heheh ale szybko ci się splucze a poza tym w ciąży wiesz jak się farbują inaczej niż chcesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂

mam nadzieję, że wszystkie spędzacie święta rodzinnie i zdrowo 🙂

zabiegany dzień, i jeszcze Maciek spał tylko raz rano. i potem od 11 nie spał. na noc usnął ok 19.10. mam nadzieję, że do rana

jutro na śniadanie zaprosiliśmy rodziców moich 🙂 potem pewnie zajrzymy do teściów... dzień jakoś zleci

a teraz zrobiłam sobie francuski manicure i czekam aż M. z pracy przyjedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też się melduje 🙂 młody dziś się wybawił z dzieciakami 🙂 była kuzynka z 3 latkiem Henrykiem 😉 i moje siostrzenice wyjątkowo super się bawili nikt nawet nie zapłakał 🙂szok że się dogadywali 😉
No i Misiu znowu kimono w drodze do domu...... No i M też zmęczony hahaaaa położył się koło Misia i śpi..... 😉

Eluś fajny gospodarz 😉 pomaga mamie odkurzać....? 🙂 przystojniacha....

W pogodzie mówią że w nocy ma znowu śnieg padać.....ja pitole.już brak słów...na tą pogodę......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pammat no to masz z tą pracą. życzę wytrwałości 😘

Aniqa cieszę się, że się udał 🙂 mój też się udał i wszystkim smakuje 🙂

Nova 😘

Wanilia no widzisz jak teściowa się postarała 😉
i dobrze, że mężowi i Weronice nic się nie stało!

Marika no to Michaś długo sobie wczoraj pospał! 🙂 a co do teściowej to moja przyjechała w niedzielę tydzień temu, była u nas w poniedziałek jak ja byłam w pracy więc widziała się z M. i z Maćkiem. ze mną się jeszcze nie widziała. a on poniedziałku nie miała czasu do nas zajrzeć...

Holi jaki już duży chłopak z Elusia 🙂



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
marika321 napisał(a):
Nova powodzenia jutro !!!!!!!!! Trzymaj się dzielnie i z klasą......!!!!!sciskam!!


Tak jest,glowa do gory,cyc do przodu, Ty tu jestes. Panią 😘


Echhh...właśnie pojechał...do hotelu 😮
Ma być do soboty...
Dziewczyny ja chyba na serio chora na umyśle jestem ale...chyba brakuje mi "męskiego" towarzystwa i chciałam żeby został u mnie chociaż w pokoju małego spał z nim żebym się choć raz wyspała...
Qrwa ale mam bałagan w głowie ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
Ja troszku spóźniona ☺️... życzę Wam przede wszystkim zdrowych i rodzinnych Świąt 😘
a ciepło i słonecznie to pewnie w lipcu dopiero będzie 🤢
u mnie nawaliło śniegu, że ho ho 😮
Na śniadanku byliśmy u mojej mamy, później u teściowej, teraz M w pracy, więc mam chwilę na forum, bo ostatnie dni zapieprz totalny... piekłam dopiero wczoraj ok północy... sernik i babeczki wielkanocne i wszystko wyszło pyszne... nie przechwalając się 😉
NovaM Kajtek złoty rączka boski jest 🤪 A apropo samotności... przytulam 😘... wiem, że jest Ci cholernie ciężko, ale błagam Cię ---> nie myśl o nim!!!!!!! Najlepsza dla Ciebie byłaby nowa miłość... wiem, że ciężko znaleźć siedząc w domu z dwójką dzieci... ale wierzę, że Ci się uda... ZASŁUGUJESZ 🙂 też się kiedyś rozstałam z narzeczonym... ślubne przygotowania w toku... zostawił mnie dla innej... normalnie żyć nie chciałam... nawet pani psycholog nie potrafiła pomóc... aż poznałam mojego teraźniejszego M... to było w bardzo krótkim odstępie czasu... a wydawało się, że albo tamten albo żaden... a jednak... jesteśmy z moim M już 11 lat... i jestem wdzięczna losowi za takie rozwiązanie 🙂... z tamtym przez te 11 lat nie spotkałam się ni razu... wiem, że u Ciebie takie rozwiązanie w grę nie wchodzi... jest ojcem Kajtka 😞
Holi masz rację... zaniedbałaś nas, ale zostaje Ci to wybaczone... Eluś nam to wynagrodził... cudeńko nasze 🙂
Marika no leże i kwicze 😁 rozwaliłaś mnie z tym czasem 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...