Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Chloe jak tylko go zobaczyłam to się zakochałam 🙂)) narazie się boimy on nas my jego i ucieka ale dałam mu dziś spokój niech się chłopak klimatyzuje 😉)) a jak Julek z nimi? Bo się boję czy Kuba go męczył nie będzie narazie klatka na wysokości blatu to stoi i ciągle Gufiii....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Coś u mnie ostatnio na bakier z czasem 🤔
Przede wszystkim super że się Julka przez śnieg do króliczej nory dokopała i gifta znalazła 😁 A wygląda jak zwykle super 🙂
Zdjęcie Elusia mnie trochę zaskoczyło bo mam wrażenie że się zmienił chłopak, może dlatego że dawo nic Holi nie wstawiałaś. Tak więc w międzyczasie Eligiusz wydoroslał ale na urodzie nic nie stracił 🙃
Co do wizyty to wszystko ok tylko tradycyjnie wyszło że Hubert większy niż powinien być i USG wyliczyło mi termin porodu na 28 kwietnia 😁 A waży rzekomo 2600g 😲 i ma dużą głowę 🙃 Ten termin to raczej przesadzony ale w pierwszym tygodniu maja kto wie co się będzie działo 😉 Szyjka skrócona - 2,6cm ale zamknięta, brzuch się stawia - mam w miarę możliwości odpoczywać . Ale gin sam powiedział że zdaje sobie sprawę z tego że to truizm 😜 Następna wizyta za 3 tyg, mam nadzieję że wtedy się okaże że nie mam w brzuchu wielkoluda bo z Weroniką tez tak bylo że w pewnym momencie bardzo przybrała na wadze i gin twierdził nawet że do 4kg do porodu może dojść a ona sobie zwolniła na finiszu i urodziła się 3300g 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Po kąpieli widzę dobre wieści... aż miło było na czyścioszka czytać 😁 to Ci miał być tyci tyci Hubcio... a się okazuje, że to już całkiem pokaźnych rozmiarów Hubert 🤪 i może już nawet w tym miesiącu do nas zawita 🤪... no oczywiście niech siedzi jak najdłużej, bo gdzie mu będzie lepiej 😉
To teraz już się pożegnam na serio, bo rano trza wstać... do jutra 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór 🙂

wczorajszy dzień zleciał na odwiedzinach, najpierw u nas byli, potem my byliśmy, potem znowu u nas i później znowu my 😁 także czasu nie było w ogóle...

a dzisiaj jak przyszłam z pracy to jakoś to trzeba było zrobić i to, siostra moja zostaje cały tydzień i była trochę, potem kąpiel Maćka. a potem to tak dobrze mi się gadało z M. że szkoda mi było komputer włączać. a teraz już w łóżku jestem, M. w łazience więc mam chwilę 😉
ale kuchnia woła o pomstę do nieba 😜 ale mój kochany mąż powiedział, że on rano wszystko posprząta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami - Julek uwielbia prosiaki. Nie martw sie one sa bardzo szybkie takze spokojnie ucoekna przed raczkami malucha 🙂 Julek uwielba je karmic ogorkiem zielonym, one tez to uwielbiaja 🙂 Kupcie swince domek i wstawcie do klatki, takie zwierzatko musi miec kryjowke, szczegolnie ze w domu pewnie ruch 🙂 U nas w dzien swinki maja otwarta klatke i sobie same wychodza, ale jak sie czegos wystrasza to zaraz czmych do budki.

Aniqa - spoko, zaraz zeobie suwaczek, nie chcialam Wam tu spamowac 😉 a teraz to 11 tc, mdloci nadal, dzisiaj szczegolnie sielne, mam ich juz dosc, masakra. Bobas rosnie, brzuchol tez, jest juz ogromny, jak w 5tym miesiacu conajmniej!!!

wanilia - -Tobie tez tak szybko brzuch rosl w drugiej ciazy? i w ogole gratuluje wizyty!! 2600 to kawa czlowieka!!! 🙂

a Julek w ogole znow kaszle...no ale tesciowe tez chyrlali i nie wiem czy nie od nich sie zarazil. a nie rpzyznali sie jak jechalismy ze chorzy 😠 no ale tak czy tak bylo spoko, wypoczelismy , objedlismy sie ze ło 🙂 mam tylko nadzieje ze nic powaznego z tego kaszlu nie bedzie, byl suhy teraz juz mokry... ech, nie lubie jak moje dziecko jest chore, a to juz drugi raz w tym miesiacu i jednoczesnie drugi raz w zyciu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry ....

bardzo się cieszę że ożywienie na forum 😉

Wanilia gratuluję 2600 słodkości !!!! mhhhh ale musi być słodkie to jego tancowanie w brzuchu ...... 🙃 🙃 🙃 🙃 CUDNOSCI ..... 😉

Chloe jakie spamowanie ......bardzo sie cieszymy że wszystko idzie jak powinno i czekamy na realcję z każdego kopniaczka na które teraz czekamy... 😜 🙃 🙃 🙃

ooooo teraz czekamy na kopniaczki maleństwa Chloe , na płeć dzidzia i rozwój sytuacji u Wanili 😉 ale chyba lepiej Hubcio poczekaj do maja....jak będziesz większy będziesz mógł robić grille urodzinowe ....śnieżkami na urodziny to lepiej u siostrzyczki się baw 😜



Świnka fajna 😉 choć ja się przyznaję że wolę pieski a z mniejszych zwierząt króliczki lub chomiki .... 😉świnki ostatnie w kolejce.... 😜 😜 😜 ale przed kotami ...tych nie za bardzo lubię.... 😜 hahhaaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
co do rozwoju Michałka tez mnie bardzo zaskakuje 🙂 aktualnie jest bardzo całuśny i wszystkim daje cześć 🙂 jak idziemy do domu od rodziców biegnie daje dziadziowi czesc i buziaka babci też 🙂 superowy jest wystarczy że biorę buty ten biegnie i się żegna dziadkowi aż łzy staneły w oczach jak to widzał że sam z siebie....tak robi 😉 😎

z sypialni też zaczyna sam przychodzić 🙃 z uśmiechem na twarzy 🙂 a u mamy ma wyciągnięte szczebelki w łóżeczku to też już całkiem świadomie z nich korzysta 😉

ooooo rosną te nasze skarbusie.... ahhhh tylko doczekać się nie można by w końcu była prawdziwa wiosna u mnie wczoraj było spoko 🤪 a dzis wstaje.... 😞zasypało .... 😮i sypie dalej 😠 no rozpacz..... 🤔 😮 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello 🙂
kurde Świnia!! ja już tyle czasu marzę o śwince morskiej...dla dzieci jak dla dzieci ale dla mnie ☺️ ja właśnie świnki chyba lubię najbardziej 🙃 miałam wszystko po kolei z tych małych futrzastych i świnka nadal wygrywa.
Wanilia może Hubert urodzi się w urodziny mojej Julki 🙂 27 kwietnia moje dziecię obchodzi 6 urodziny 🙂 nie wierze że już 6 lat jest na tym świecie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane ja i mój M nadal katary mamy mały psika ale jakoś się trzyma oby go nie złapało!!!
Wanilia cieszę się że tak mówisz o Eligiuszku!!!
Fajnie że z Hubciem wszystko ok zadziwia tu wszystkich na forum!!! 2600 waży powiadasz to miło mieć takiego mężczyznę w sobie hehe obstawiam termin porodu na 14 maj to urodziny mojego M apropos CO MU KUPIĆ Na PREZENT!!!!
ASIAaa miło że już z nami piszesz mówisz że Julcia twa ma już 6 lat tak fakt czas leci!!!
Agami powiadasz że Kubulkowi podoba się świnka myślę że Kuba ze świnką szybko się zaprzyjaźni i nie zrobi jej krzywdy!!!
MELISKA i ANIAQA wasze dzieciaki powiadacie coraz mądrzejsze super!!!
MARIKA ja też wolę pieski ale świnka też może być u kogoś oczywiscie!!
Mówisz że Michaś już zjada tyle rzeczy sam jejku a ja nadal karmię małego mojego on się jakoś nie kwapi do jedzenia sam!!!
Dziś jadę odwiedzić babcię pierwszy raz po operacji już nie psikam to pojadę choć warunki pogodowe DRAMAT !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,
u mnie snieg z deszczem od rana 🥴 Słońca oczywiście zero...
Marika, Asia ja bym chyba chciała urodzić w weekend majowy 😎
Chloe wybrzuszyło mnie szybciej ale to raczej były wzdęcia niż ciążowy brzuszek 😁 Zaraz się pewnie dziewczyny o zdjęcia upomną...a ja tego krótkiego posta 20 min piszę...
Zapomniałam się pochwalić - w ostatnim miesiącu nie przybrałam nic na wadze czyli od poczatku ciąży +7kg 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZien Dobry 🙂
Dwa dni sie zabieram za pisanie i zawsze cos mi przerwie 🤨
Wanilia pod koniec kwietnia kazda Twoja nieobecnosc bedziemy przezywaly 😜
Chloe masz przeczucia co do plci dziecka?
Holioj dlugo ukrywalas takiego przystojniaka 😆
Aska hellol 😉
Marika 😘 za pamiec
A poza tym ukladaja kostke u mnie na całej ulicy i chodniku i halasuja nam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🤪wanilia napisał(a):
Dzień dobry,
u mnie snieg z deszczem od rana 🥴 Słońca oczywiście zero...
Marika, Asia ja bym chyba chciała urodzić w weekend majowy 😎
Chloe wybrzuszyło mnie szybciej ale to raczej były wzdęcia niż ciążowy brzuszek 😁 Zaraz się pewnie dziewczyny o zdjęcia upomną...a ja tego krótkiego posta 20 min piszę...
Zapomniałam się pochwalić - w ostatnim miesiącu nie przybrałam nic na wadze czyli od poczatku ciąży +7kg 😉



wow....wow tylko 7 chyba te gonitwy za Werką tak dobrze dzialają 😉 najważniejsze że młody pięknie rośnie 😉 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):

A poza tym ukladaja kostke u mnie na całej ulicy i chodniku i halasuja nam 😞


ciesz się że nie masz naje.....tego białego puchu...tak jak my....


NOVA sciskam i całuję ta pogoda to każdego wykańcza ......i dobija.....a ojciec ...młodego na barana i niech szuruje na spacer niech zobaczy że nie ma lekko ..... 😜
no i napisz jak Kajtuś na TATĘ zareagował..... 😜 😉

a jak pada śnieg to wyslij go po zakupy 3 paki pieluch mleko i same cięzkie rzeczy.....niech sobie radzi.... 😎 😜 przedzierając sie przez zaspy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...