Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Zdrowka wszystkim choruskom
Z Majcią juz lepiej,jeszcze troche pokasluje ale zdrowieje i to jedyny powod do radosci u mnie
Imprez jutrzejszych zycze szmpańskich 🙂 wybawcie sie dziewczyny za nas wszystke
Nova 😘

A Rite czeka jutro horror psychiczny wiec prosze trzymac kciuki co bym jakos rade dala bo łzy sie strumieniami będą lały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzieki Meliska 🤪

Adam robi przeglad auta na trase i za jakąs godzine jedziemy do moich rodzicow a w nocy albo rano wyjezdzamy, cala rodzina stwierdzila łącznie z tatą i Adamem ze musze jechac bo w niczym tu nie pomoge a tylko bede sie z malą gniotla u siostry w pokoju bo jak bym tu na wsi zostala to tez bez sensu bo prawka nie mam a na to zadupie autobus zaden nie jezdzi , w domu u rodzicow do 17 nikogo nie bedzie bo albo w pracy albo w szkole i w sumie tylko bym przeszkadzala -bez sensu!
A wiec wyganiają mnie a przeciez jutro tatko do szpitala na operacje jedzie i jak ja mam jechac?
Zwariuje ze zmartwienia w tym bremen-do dupy to wszystko!!!!!!!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry, chociaż raczej dobry nie jest...

po 2 w nocy Maciek, który już spał z nami, zaczął coś się budzić... i po prostu parzył. a temperatura 40,4 😲 od razu Ibum, zimne okłady których sobie nie dał położyć. no i zeszło do 39. a potem powoli schodziło w dół. rano 36,6... no i myślałam, że już koniec. a tu ok 9 wydawał mi się ciepły taki, mierzę temperaturę a tu 39,5... znowu dostał Ibum i teraz spadło do 38,4... i nie wiem co robić. żadnych innych objawów nie ma, nawet z tą gorączką się ładnie bawi...

żaden z prywatnych lekarzy u których zdarzyło nam się być z Maćkiem akurat dzisiaj nie odbiera telefonów, babka jedna która zawsze odbiera, napisała mi smsa, że jest za granicą... i lipa...

na pogotowie nie chcę jechać...

i jeszcze dzisiaj to wesele mamy, i prawdopodobnie mama moja zostanie z Maćkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,
Aaagaa moze to rzeczywiście trzydniówka? Bo zeby do tej pory chyba maciejowi raczej be problemu wychodziły? No chyba że piątki już??? 🤔 😲 Podobno sa paskudne...Pewnie nienajlepiej bedziesz sie na weselu bawić 🤨
Rita wydaje mi się że dobrze że wracasz z Adamem - rodzina ma rację, tu na miejscu nic nie pomżesz. A skoro mówią że masz jechać to znaczy że przekonani że operacja przebiegnie bez zarzutu - i słusznie. Zreszta jak Holi babcia tak szybko doszła do siebie to co dopiero Twój tata - jest jednak pewnie sporo młodszy. Uszy do góry 😘
Marika i jak, jakas mała czarna się znalazła?
NovaM przyłączam się do forumowego uścisku 😘 😘 😘

A my dziś Werce buty kupiliśmy na wiosnę ciepłą która podobno ma kiedyś nadejść 😜 Cherry dała cynk że w Oławie sie sklep wyprzedaje i wróciliśmy z Emelkami kupionymi za pół ceny czyli 80 zł 🙂 http://www.emel.com.pl/prod.php?idg=33&id=4803&idp=4803&s=&type=&kword= Jeszcze są za duże ale Weronika spokojnie w nich chodziła po sklepie a za miesiąc - półtora będą jak znalazł. Zastanawiałam sie jeszcze czy nie kupić kolejnych półbucików ale jak tu celować z rozmiarem żeby na jesień były? 🤔 Takie superfity były po 120 zł - Wrocławska cena razy 2.... http://www.zdrowybucik.pl/?97,9-00333-71-trzewik-skorzany-(359)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
Aga zrobiłaś A6W i jestes gruba?????? no ja Ci mówię że jesteś boska!! dzień 5 zaliczony mam... Milenka w nocy tak spała,ze chodzę jak zombiak. o 4 poszłam spać a mała z temperaturą i kaszle i ja nie wiem co mam teraz zrobić.mamy podobną sytuację z dzieciakami...teraz podobno grypa z wysoka gorączką panuje.proponuje czopki,żeby dziecku żołądek odpoczął.
śpi sobie teraz kochaniątko...a ja podobnie też mam problem z doborem stroju na chrzciny ☺️ ach...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga -wspolczuje, wiem co czujesz, Julek mial przez 4 dni 38, a od dzisiaj 39, bylismy drugi raz u lekarza no i niestety z kataru zrobilo siezapalenie ucha 😞 dostal antybiotyk, ale nie mam zadnych watpliwosci zeby go podac bo on juz jest tak wymeczony tym wszystkim ze ledwo przytomny.... 😞
a mdlosci...czasem o nich zapominam , ale dzisiaj rano myslalam ze pobiegne zygac!! no ale skonczylo sie na glebokich wdechach.. mam juz dosc, no i oczywiscie
Julek mnie zazazil...
Porazka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Wszystkim chorym dzieciaczkom zdrówka!!! Biedaczki moje kochane!!!Grypa niebezpieczne!!!
Wanilia super butki ładne te z Emla te kremowe!!!
Marika mówisz że imprezka służbowa męża super!!!
My dziś dzionek normalny!!!
Bylam dziś rano u babci spoko posiedzialy my ogladalam z nia serial bylo spoko słaba jest ogólnie ale ok!!!
Rita nie martw się będzie dobrze!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
no co sie dzieje, że wszyscy choruja znowu?? masakra!!!
Nova, ściskam mocno, dzielna kobito! 😘
Kaluńka przed 21 zasneła, świeto normalnie, wczoraj do 23 slyszalam jak gada w lozeczku.
AAAAA....Kalina nigdy nie mowila tata" - jak ma powiedziec tata, to mowi mama 😁 a jak teraz sie jej zapyta, "Kalinka jak robi "kaczuszka" to mówi "tata". haha beka, bo do M. tata w zyciu nie powiedziala, ale na kaczuszke owszem. pomieszanie pojec 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

hej Wam..
wchodze... nadrabiam i co czytam.... ze urzednicy sa beee:PPP no i sie zgadzam... mimo ze nie powinnam tak pisac to duzo ludzi ktorzy pracuja w Uesach to pracuja bo musza bo zostali tam jak byli mloidzi a teraz innej pracy nie znajda i strasza biednych podatnikow.... ale ja taka nie jestem eheh prawda Nova? 😉))hii
nova nosek w gore bedzie dobrze malenka
Ritka ja tez uwazam ze bedzie napewno dobrze.... a jak masz tam sama siedziec i sie zamartwiac to lepiej w domu i byc w kontakcie z rodzina....telefonuj chocby po 10 razy dziennie bedziesz spokojniejsza
Marika szaleje na imprezce..... aga na wesele poszlas???? ja nie wiem czy bym poszla jak by mi mlody tak goraczkowal... on ostatnio tak goraczkowal a pozniej po 3 dniach sie z tego wirosowka zrobila i tez do 40 stopni.... nurofen nie czesciej niz co 6 godzin ale mozna np po godzinie jak urosnie dac cos paracetamolo pochodnego.... paracetamol alebo odpowiednik jakis.... i 5 ml mozna dawac jesli to nie forte
chloe jak Julek? wspolczuje zapalenia uycha my juz to przerabialismy i antybiotyk byl... zadzialal dopiero po 3 dniach a tak to na nurofenie jechalismy...
chloe ratuj... moja swinka... tzn Gufek ma na uszkach takie suche jak by sie luszczylo i na pleckach ma dwa strupki.... dzis dopiero zauwazylam bo on dziki i ciezko go zlapac ale dzis jakos sie dal ponosic i wyczulam i sie boje co to.... bo swinki z hodowli czesto mozna kupic chore i ja sie boje czy wsio z nim ok... jak mu pomoc?
holi a ty aptekarka jestes czy mi sie wydawalo:P podsun jakis lek na zabki bo ja zwariuje... juz jak zombie chodze 😞((( codzinnie mnie w pracy glowa boli i leki na migrene ida w ruch bo jestem porpstu nie dospana przemeczona 😞((
coq zyjesz????
Basia gdzie jest ? bo zgubilam watek?
Meliska dopiero zauwazylam jaki masz cudny avatar... i Jula ganiajaca zajca po zaspach jest mega....
Wanilka a ty brzuszek masz super/... jak ja ci zazdroszcze.... chcialabym ale teraz nbiestety nie mozemy.... i przyznam sie wam.... we wtorek test robilam bo myslalam ze ..... no ale negatywny... niby biore tabsy ale bylam 7 dni na antybiotyku a augmentin oslabia dzialanie lekow anty no i sie balam ze moze cos...
poza tym u nas ok. Niania super sie sprawdzila.... opiekuje sie kubusiem... robi mu raczuszki nalesniczki zupki gotuje.. prasuje... nawet ostatnio nasze ciuszki przeciagnela.... w piatek zabrala misiaka na sale zabaw i foto mms wyslala mi hihih... jestem spokojna... no i maly ja pokochal.. caluje ja na dowidzenia i tuli....
my dzis u mojej mamy... mam odespac... mama spi z kuba a ja w drugim pokoju z mezem wiec korzystam z okazji i pisze do was 🙂))
stesknilam sie za wami... i podziwiam was za to forum... ja nie wiem jak to robicie ze macie czas... bo moja doba powinna 72 trwac;/ a nie 48...
poza tym to mamy na maj zaproszenie na komunie i na wrzesien na wesele w bieszczady :PP i nie wiem jak finansowo to da sie ogarnac.... chyba nici z wakacji w tym roku....
hmmm mysle czy nie zapomnialam o kims i teraz nie moge sobie przypomniec bo pisalam nie z kartki dzis bo ciemno w pokoju i chyba skleroza... wiec zycze slodkich snow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no w końcu ktos porzadnego posta walnął 😁 😁 😁 Agami oklask, bo dlugo tu tak nie bylo 😉
a powiedz, niania, to kto? ZNACZY JAKAS STARSZA BABKA, CZY DZIEWCZYNA MLODA?
my za dwa tygodnie na chcrzciny idziemy, a za miesiac na komunie i tez troche kasy pojdzie...
a zaczelam cwiczyc i po 5 minutach malzon przyszedl 😠 😠 😠 i dalej nie ćwiczylam, bo sie wstydze ☺️ 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O.Aniqa wiedziealam o Tobie zapomniałam 🙂 ja tak przy mężu ćwicze i jakjem ciasto to mu często mówi że d***pa rośnie to mówię moja sprawa 🙂) i chodZę na ta timbalamanie mimoże słyszę od męża Że szkoda kasy bo i tak się objadam...ale chodZę bo ri czas dla mnie... Jedyny jaki mam... W tym tyg idę 3 razy bo w pn odpracowuje nieobecność że środy... W środę zajęcia normalne a w sobotę idę na maraton bachaty 😉)))
A niania koło 45-50 i kuba to 6 dziecko jakie bawi 😉)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa a ja ci oklaskami zachętę do ćwicZen wysyłam a męŻa się nie wstydz on kocha cię i nawet jak być miAła200 kg kochal by tak samo 😉)) a ty super laska jesteś i nie masz czego się wstydzić 🙂)) ja waże 62 kg mam 163cm imega faldki na brzuchu rozstepy na posladk i daje radę 😉)) może w sukienki nie wskocze ale dobrze mi z sama sobą 😉))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Aniqa a ja ci oklaskami zachętę do ćwicZen wysyłam a męŻa się nie wstydz on kocha cię i nawet jak być miAła200 kg kochal by tak samo 😉)) a ty super laska jesteś i nie masz czego się wstydzić 🙂)) ja waże 62 kg mam 163cm imega faldki na brzuchu rozstepy na posladk i daje radę 😉)) może w sukienki nie wskocze ale dobrze mi z sama sobą 😉))

no to ja ci zazdroszcze samopoczucia..ja sie czuje fatalnie w swoim ciele...a do tego nie znasz moego meza, on ma fisia na punkcie szczuplych bab, i juz czasami watpie w jego uczucia, tak sie na mnie krytycznie patrzy i takie komentarze w moja strone puscza, ze zyc sie odechciewa. udaje ze nie slysze, bo co mam robic???..dlatego sie przy nim nie rozbieram, a seks to tylko po ciemku. Bosh, jak ja bym chciala miec w sobie taka motywacje, zeby stosowac jakas diete i cwiczyc regularnie, ale mimo ze tak mi ze soba źle, to nie potrafie sie zmotywowac do systematycznosci. ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczyny 🙂

Wiem, że się cały tydzień nie odezwałam i nie mam na to jakiegoś specjalnego wytłumaczenia...jakoś tak wyszło. ☺️
Oczywiście u mnie komputer ograniczony, bo Jaśmina... O Noddym mogłaby jakąś książkę napisać. 😜
Tak jak pisałam niedziela świąteczna w milczeniu u nas przebiegła...podobnie poniedziałek, a po nim wtorek i środa, czwartek 🙃 Dopiero wieczorem w czwartek zadzwoniłam do męża,bo mi jakiegoś depresyjnego sms'a wysłał więc musiałam się przekonać czy wszystko ok...no i wtedy dopiero sobie wszystko wyjaśniliśmy.Także cisza u nas na cale 5 dni zapanowała, ale o dziwo jakoś mnie to w ogóle nie wzruszało i nie irytowało, tym razem nie popuściłam.
W dodatku sypiamy kiepsko, bo Jaśmina się często budzi, a jak męczą ją zęby (bo czwórki nadal w natarciu) to popłakuje... mężowi współczuje, bo za tydzień ma egzaminy, codziennie się uczy więc po takich nocach nie sposób wstać wcześnie, a jak wstaje to i tak z bólem głowy.
Pogoda u mnie wciąż przeplata...raz jest ciepło, słonecznie, że aż w wiosennej kurtce za gorąco, a dziś np. zimno jak w grudniu czy styczniu 4 stopnie. Pozytywne jest to, że prognozy przewidują od przyszłego weekendu około 17-20 stopni 🙂
Chciałam Was pytać jak się zachowują wasze dzieci po drzemce. U nas jest ostatnio koszmar, rzadko zdarza się, że Mała wstanie w dobrym humorze, godzinę muszę z nią siedzieć, b inaczej płacz i rzucanie się na podłogę...Rano czasami jest podobnie 🤢
Wanilia brzuszek oczywiście piękny 🙂 cieszę się, że z Hubertem wszystko w porządku. Butki śliczne i cena świetna 🙂
Meliska szkoda, że Jula zająca w śniegu musiała szukać 😁 oczywiście nie wygląda ona dla mnie nawet na półtoraroczne dziecko 😉
Asia życzę, abyś dotrwała w tej twojej walce o mięśnie do końca!
Agami bardzo dobrze, że gadulstwem męża się nie przejmujesz i robisz swoje 😉 Świetnie, że niania nadal się spisuje na medal.
Nova niedobrze, że musisz taki ciężki okres przechodzić. 🥴 Życzę abyś twardo w końcu stanęła na nogi z radością w sercu!!!
Aga baw się dobrze na weselu. Macieja szkoda, że taką temperaturę złapał 🥴 A o bólu nóg w czasie ich wzrostu też pierwszy raz słyszę.
Chloe dla twojego Julka również całusy zdrowia posyłam 😘
Rita rozumiem, że twoja Maja już ma się lepiej. Rozumiem twój niepokój o tatę...bądź dobrej myśli...wszystko z pewnością dobrze się skończy. 😘
Marika czy ja coś do Ciebie miałam? No dziękuję za wywoływanie 😉
Aniqa a jak Ciebie mąż krępuje to zamknij się winnym pokoju i ćwicz.
Holi cieszę się, że z babcią coraz lepiej.

Nie wiem czy kogoś nie pominęłam...
Dobrej nocy życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
Agami....Coq....wielkie brawa za długie posty 🙂

Coq wywoływałam Cie bo widziałam że jesteś aktywna na fb.....ale pomyślałam odforumowało ją...... 😞 trudno damy jej czas 😜

Aga jak tam Macius????na moje oko trzydniowka jak brak innych objawów to spokojnie poczekaj i mierz temp i tak jak dziewczyny pisały ibum i paracetamol na zmianę 😉 u nas tak było sobota ,niedziela,poniedziałek gorączka wtorek jak ręką odjął a w środę wyszła drobna wysypka 😉

I jeszcze .... 🙂
Rita sciskam i Ciebie bardzo mocno napewno będzie wszystko dobrze!!!!! Pisałam Ci już że mój tata żyje pełnią życia a miał to dawno i medycyna też już zrobiła wielki krok do przodu ....no i widzisz że babcia Holi już seriale z wnusią ogląda 😉 będzie dobrze !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My na imprezie posiedzielismy do 1 a później zwijka bo wiadomo rano o 7 tupot małych stopek... 😉 i nie ma wyproś.....
z małym siedzieli tesciowie u mnie ale poradzili sobie bez problemu 🙂 przed 20 kąpiel i po 20 mleko u.mnie w łóżku i odwrócił się tyłkiem do babci i kimono 😉 mój mały....już duży... 😉 synek 😜 😉


Wanilia mała czarna się znalazła więc fajnie że nie musiałam nic kupować.....nie lubię tak na siłę....ale przynajmniej buty zarobiłam....i to bardzo wygodne do 1 w nich tańcowałam..... 😉 a wiadomo przy Misiu raczej w niskie inwestuje....a te bardzo wysokie....do pracy się czasem przydadząą... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem najwcześniej wstajacą mamą 🤢 😮

Coq przypomniało mi się....
Co do humorow to u nas tak było że po 2 drzemce młody wstawał nie w sosie....było tak jak mówisz tylko rączki.....więc wtedy chciałam mu wyeliminować 2 drzemkę bo był po niej jeszcze gorszy.....niż przed 😜 ale mu przeszło i teraz znowu śpi drugi raz.....chyba przez tą pogodę.....bo nie zawsze ale często ......jednak skoro humory przeszły to mu pozwalam spać.....tym bardziej że nie ma to wpływu na nocne spanie..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...