Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dobra Misio śpi 😉
No więc i do mnie dziś zawitały małe promyki słońca !!!!!!!!co prawda dopiero ok 17.30 ale cóż za piękny powiew optymizmu!!!!! 🙂

Pani pogodynka na każdym prawie kanale obiecuje wiosnę od 10 powyżej 10 😉 YUPII w końcu 😉

Ja przyznaję się bez bicia ☺️ że dziś ja miałam 2 drzemki......Misio jedną 😉 ☺️

Asia postanowiłam wesprzeć Cie w 6 Wedera i dołączam do Ciebie 😉 może to nas zmobilizuje do ćwiczenia 😉 a Ciebie do częstego zagladania na forum 😉 może się któraś dołączy????? Razniej razem i będziemy się pilnować!!!!hahaaaa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):

Asia postanowiłam wesprzeć Cie w 6 Wedera i dołączam do Ciebie 😉 może to nas zmobilizuje do ćwiczenia 😉 a Ciebie do częstego zagladania na forum 😉 może się któraś dołączy????? Razniej razem i będziemy się pilnować!!!!hahaaaa 😉

Może ja? 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Mały śpi od 20.20 także czas dla nas ale bardzo szybko leci!!!
Coq mała świtna jak sobie leży i grzecznie ogląda!!!
Agaaa super że zabawa weselna udana i super że Maciejka już lepiej ale szkoda że nadal gorączka!!!
WAnilka ty i 6 Weidera heheh dobre!!!
Kochane ja jutro do pracy URLOP się skończył oj jak mi się nie chce iść do tej pracy wkurzać się na te idiotki stare tylko wariują i zabierają wręcz wyrywają pacjentów dajcie spokój!!!
Marika u mnie dziś słońce też zawitało na chwilkę tak po 17 ekstra a jak mówisz że temp ma być pow 10 stopni huraaaaaa
DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tam sie na 6 wadera nie porywam, zaczynam swiczenia Ewy Chodakowskiej, na facebooku jest jej funpage i zestawy cwiczen i zdecia lasek przed i po cwiczeniach.
wanilia, moze szczypiorem nie bylam, ale przy wzroscie 172 wazylam 59kg, jak sie poznalismy....teraz nie urosłam, ale mam wiecej o 17kg ☺️ wiec roznica niestety widoczna, no ale co zrobi, obraczka na palcu 😉 chociaz przyznam, ze to boli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje stonki dopiero poległy 😮 😮 😮...na dodatek w salonie 😮 Musiałam łóżko rozłożyć żeby w spokoju Jurka obejrzeć 😎 Spokoju nie było i nawet komp prawie na podłodze wylądował bo młody tak bardzo go zapragnął 😠 No ale na szczęście zatrzymywać i cofać można hehe 😎

Jejjjj dziewczyny tak piszecie o tej zmianie ciała po ciąży...
Przykro mi strasznie, że co niektóre tak źle się czują ze sobą 😞 ...no i jeszcze faceci tacy zgryźliwi...wrrrr 😠
Cholera tak się ciało zmienia różnie, że nie mamy na to wpływu 😞 Po Oli moja skóra na brzuchu doszła do siebie (no powiedzmy prawie w 90% ) po ok. 3 latach !!!!!
Cycki niestety już na zawsze zostały "poszarpane" przez rozstępy 😞
No życie cholera nooooo 🥴
Teraz też na cuda nie liczę...wiek, drugie dziecko...żylaków nie miałam ale do tej pory całe łydki mam w popękanych naczynkach i siniakach 😞 ...a o cellulicie na udach i powyżej nie wspomnę 😜
Ale przynajmniej facetów macie przy sobie hehehe 😜
Chociaż i ja nie będę narzekać bo ja mam takiego jednego, choć jeszcze małego 😉 co kocha mimo wszystko 🤪

Hmm...chyba czas na spanie 🙂

Bardzo dobrych nocek Wam wszystkim życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita rozumiem, że wolałabyś zostać na miejscu, ale tak jak mówią nic tym nie pomożesz. Tata już po operacji? jak się czuje? Buziole dla Was 😘
Aga jak Maciuś? Widzisz jak mama się super zachowała, że z wnusiem została... a tak ostatnio na nią psioczyłaś... grożę Ci paluszkiem ti ti ti 😉
Wanilia butki fajne... też marzą nam się balerinki... a wiosna chyba tuż, tuż... ach jakie słoneczko 🤪
Chloe jak się czujecie... Ty i Julek?
Agami trafiła się Wam superaśna niania 🙂 i jak to robisz, że doba taka długa... mi zawsze kilka godzin brakuje 😁
Coq Julka ostatnio też z drzemki z płaczem wstaje i w tym paskudnym humorze za żadne skarby na nocniczku nie chce siedzieć 😮
Marika toś potańcowała 😉 a pochwal się butami, bo też przymierzam się do zakupu jakiś na obcasiku, a jak takie wygodne to ja też chcę 😉
NovaM no posrane masz z tym "świątecznym tatusiem" 🤢
Aniqa mi mój też ostatnio boczki wypomniał choć ważę 54 kg 😮 swoją drogą ciekawa jestem jak Twój małżon, ale mojemu daleko do ideału... od narodzin Julki przytył z 15 kg... tego nie widzi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry -my już w Bremen, podróż mielismy spoko,ja z Majcią polowe drogi przespałysmy
tatuś w szpitalu,jeszcze z nim nie rozmawiałam bo nie wolno do niego dzwonić i sam ma zadzwonic jak bedzie mogl, na razie jakies badania jeszcze ma miec i wtedy lekarze ustala date operacji, tak myślimy że koło czwartku -siostra powiedziała mi przez tel ze dostał maszynki i musi ogolić nogi,ręce i klatke piersiową no i oczywiście wąsy i brode -nie wyobrażam go sobie ogolonego bo zawsze miał busz na twarzy 🙂

jak tylko te kurze ogarne to nadrobie forum tzn jeszcze raz przeczytam zaległosci ale ZE ZROZUMIENIEM bo tak to zawsze na prędka i polowy nie ogarniałam

fotki zarąbiste Kubusia i Jaśminki
i dzięki za wszystkie miłe słowa 😘 ja to nadwrażliwiec jestem i wszystko zawsze tak bardzo przezywam że szok

zostaniemy tytaj teraz 5 tygodni i mam nadz że miną szybko-już postanowiłam rewolucje w domu zrobić -zajmę się porządkami w każdej szczelinie żeby czymś głowe zająć i bedzie git 🙂

ale najwazniejsze to musze córkę moją naprawić- tak sie zmieniła przez te 2 tyg że szok, jestem taka zła ,to że brój sie zrobił to normalne po wizycie w pl,zawsze ją tam rozpieszczą i potem dokazuje i chce wszystko na wole ale karmili ją slodyczami i ona nic poza mlekiem i zupami (dosłownie nic) nie chce jeść -bo po co skoro nie zje chlebka a babcia da ciasteczko wrrrr

zdrówka dla chorusków 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Aniqa mi mój też ostatnio boczki wypomniał choć ważę 54 kg 😮 swoją drogą ciekawa jestem jak Twój małżon, ale mojemu daleko do ideału... od narodzin Julki przytył z 15 kg... tego nie widzi 😠



hahahahaaa no nie i on boczki 54 kg wypomnia..... 😮 😮 😮 😮 😮 jakie boczki ??? Ty to lepiej M zapytaj kiedy ma rozwiązanie jak tyle przybrał....??? 😜 😜 😜 😜

co do butów pochwalę się jak mi się uda fotę wstawić bo nie kupione w żadnej sieciówce..... tylko w małym butiku po drugiej stronie mojej pracy 😜 skórzane a za 135 zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
Aniqa mi mój też ostatnio boczki wypomniał choć ważę 54 kg 😮 swoją drogą ciekawa jestem jak Twój małżon, ale mojemu daleko do ideału... od narodzin Julki przytył z 15 kg... tego nie widzi 😠



hahahahaaa no nie i on boczki 54 kg wypomnia..... 😮 😮 😮 😮 😮 jakie boczki ??? Ty to lepiej M zapytaj kiedy ma rozwiązanie jak tyle przybrał....??? 😜 😜 😜 😜



hehe tacy sa faceci drzazgę w czyimś oku od razu dostrzegą ale belki w swoim nie widzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
dzień dobry -my już w Bremen, podróż mielismy spoko,ja z Majcią polowe drogi przespałysmy
tatuś w szpitalu,jeszcze z nim nie rozmawiałam bo nie wolno do niego dzwonić i sam ma zadzwonic jak bedzie mogl, na razie jakies badania jeszcze ma miec i wtedy lekarze ustala date operacji, tak myślimy że koło czwartku -siostra powiedziała mi przez tel ze dostał maszynki i musi ogolić nogi,ręce i klatke piersiową no i oczywiście wąsy i brode -nie wyobrażam go sobie ogolonego bo zawsze miał busz na twarzy 🙂



i znowu Rita piąteczka..... 😉bo mój tata też z tych brodatych.....szczerze to dla mnie był szok jak go zobaczyłam po ....ale ja wtedy gówniara byłam....i nie wiedziałam że np nie będzie miał brody 😜 😜 😜 Rita będzie dobrze !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Rita napisał(a):
dzień dobry -my już w Bremen, podróż mielismy spoko,ja z Majcią polowe drogi przespałysmy
tatuś w szpitalu,jeszcze z nim nie rozmawiałam bo nie wolno do niego dzwonić i sam ma zadzwonic jak bedzie mogl, na razie jakies badania jeszcze ma miec i wtedy lekarze ustala date operacji, tak myślimy że koło czwartku -siostra powiedziała mi przez tel ze dostał maszynki i musi ogolić nogi,ręce i klatke piersiową no i oczywiście wąsy i brode -nie wyobrażam go sobie ogolonego bo zawsze miał busz na twarzy 🙂



i znowu Rita piąteczka..... 😉bo mój tata też z tych brodatych.....szczerze to dla mnie był szok jak go zobaczyłam po ....ale ja wtedy gówniara byłam....i nie wiedziałam że np nie będzie miał brody 😜 😜 😜 Rita będzie dobrze !!!



🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bo wiecie my z kaszki zrezygnowaliśmy w tamtym tygodniu i na normalne śniadania się przerzuciliśmy... moja ok 5-6 pije mleko, robię 180 ml i czasem nawet połowy nie wypije, później była kaszka ok 200 ml na gęsto, a teraz robię 3 kanapki połówki i nie zjada mi tego wszystkiego... ale widzę, że Wasze dzieci wcale nie zjadają więcej, więc chyba spoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...