Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
My juz tez po spacerku - przywiozłysmy chyba z 10kg zakupów 😮 Ale mam zapas mięsa no i w warzywniaku tez zaszalałam. Tyle że z powrotem ledwo wózek dopchałam 😉 Weronika po samodzielnym jedzeniu kaszki cała była do mycia i przebierania więc chyba sobie jednak odpuszczę ta naukę samodzielności i będziemy walczyć po porodzie jak dojdę do siebie...
Meliska to czekamy na wyniki krwi. A powiedz mi Wy juz byliście na tym szczepieniu przypominającym? Bo ja nas mialam wczoraj umówić ale oczywiście jak byłam w przychodni to nie było "pani ktora się tym zajmuje" 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
My juz tez po spacerku - przywiozłysmy chyba z 10kg zakupów 😮 Ale mam zapas mięsa no i w warzywniaku tez zaszalałam. Tyle że z powrotem ledwo wózek dopchałam 😉 Weronika po samodzielnym jedzeniu kaszki cała była do mycia i przebierania więc chyba sobie jednak odpuszczę ta naukę samodzielności i będziemy walczyć po porodzie jak dojdę do siebie...
Meliska to czekamy na wyniki krwi. A powiedz mi Wy juz byliście na tym szczepieniu przypominającym? Bo ja nas mialam wczoraj umówić ale oczywiście jak byłam w przychodni to nie było "pani ktora się tym zajmuje" 🤔


ja na szczepienie umówiłam się tydzien temu bo ciągle coś im wypadało i w końcu przy chyba czwartej próbie pani mi mówi proszę zadzwonić się zarejestrować w przyszłym tyg....a ja juz na upartego to proszę mnie już zapisać bo to sczepienie miało być juz 3 mieisące temu....potem mamy mieć jeszcze pneumokoki i przypominające.... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Brawo dla dzielnej Julki nikt nie wątpił że ona twardziel 😉

i trzymamy zaciśnięte kciuki choć wiadomo że wszystko będzie ok z wynikami ..... 😎 😘

Wanilia to Cię poniosło na zakupach.....dobrze że teraz mieszkasz niziutko 😉 😉


Coq u Was widzę że też dziś mega szaleństwo!!!! pobudka przed 10.... 🤔 😜


u mnie 12 stopni i jest pieknie wiosennie !!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪

Nova skarbie co u Was??? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas jakiegoś skoku w mowie nie ma dalej podstawa mama, tata, dada,baba itp..... i zwierzątka 😉 😜 za to pieknie poszedł w komunikację niewerbalną....wszystkim daje cześć robi papa
np. chce iść spać bierze mnie za rękę robi papa tatusiowi daje cześć i nadsatwia czólko do całowania 😉
czasem z zaskoczenia to robi ......śmiesznie to wygląda 🙂 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My już po obiedzie, zaraz ruszamy w teren.

Wanilia 10 kg zakupów? Dobrze,że nie mieszkasz na piętrze.
Marika pragnę zaznaczyć, że o 5 budzi mnie sąsiadka, a o 6 zaczyna skomleć jej pies, więc ja muszę dospać choćby do 9. 🙂 A wiadomo, że my wcześnie spać nie chodzimy.

Jaśmina pięknie operuje słowem "nie" 😜 Zaczęła też ostatnio mówić "ce" "nie ce". No i jak coś pokazuje to mówi "ta ta". Ze zwierząt krowa rządzi 😉 potrafi jeszcze węża, tygrysa, z psem i kotem kombinuje 😉. No i również robi i mówi "pa pa".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przysnęlo mi się 🥴 A tyle miałam zrobic w trakcie drzemki Weroniki...
A zakupy, hmm, zaraz sie podliczę:
jabłka ponad 3kg, marchew 1kg, pieczarki 0,5 kg, 4 banany tez pewnie jakieś 0,5 kg
karkówka 1,5kg , filet z indyka 1 kg , udka z kurczaka 1kg i schab ponad kg - razem daje chyba dyszkę 😉 Wieczorem poporcjuję, poszykuję, pomarynuję, pomrożę co na potem i na chwilę mam spokój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Przysnęlo mi się 🥴 A tyle miałam zrobic w trakcie drzemki Weroniki...
A zakupy, hmm, zaraz sie podliczę:
jabłka ponad 3kg, marchew 1kg, pieczarki 0,5 kg, 4 banany tez pewnie jakieś 0,5 kg
karkówka 1,5kg , filet z indyka 1 kg , udka z kurczaka 1kg i schab ponad kg - razem daje chyba dyszkę 😉 Wieczorem poporcjuję, poszykuję, pomarynuję, pomrożę co na potem i na chwilę mam spokój



ja wczoraj też kupiłam mięska Misiowi i z filetu z indyka powstały pulpeciki w sosie koperkowym, sosik spagheti dla Misia i kotleciki mielone upieczone 😉 to takie awaryjne dania co muszą być w zamrażarce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Uciekam do domu po obiedzie spacerek!!!! ale się cieszę w taką pogodę 🙃 achhhhhh rozkosznie 😉

przyjemności 🙂
Ja dzis na obiadek robię kotleciki z ziemniaka, marchewki, brokuła i dorsza obtoczone w sezamie i zapieczone w piekarniku 🙂
A ja Werka zje to tez uderzamy do parku wypróbowac zestaw do piaskownicy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂 przyszłam z pracy, Maciek śpi 🙂 więc chwila relaxu 🙂 zaraz coś na obiad muszę wykombinować, ale tylko dla siebie, bo dla Maćka mam, a M. w pracy...

cieplutko dzisiaj, chociaż niekoniecznie słonecznie, tylko kilka razy słońce wybiło się zza chmur. no ale przyjemnie bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska no to dobrze, że okazało się, że to nic poważnego. badania na pewno wyjdą dobre 🙂

a co do spacerów to tego mi brakuje odkąd poszłam do pracy bo sobie spacerowaliśmy z Maciulkiem do południa i potem po południu, a teraz zostaje jeden spacer... jak wstanie i zje to pójdziemy na spacerek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simanko
kurcze mnie nie ma calymi dniami w domu bo--sasiedzi obok i na dole maja remont, obok 3 wiartarki udarowe bo kują podloge i sciany a na dole facet rury wymienia!
i zabieram Karolcie o 7 rano z domu do babci bo sie boi a huk w domu ze dorosly nie moze wytrzymaci przychodze z nia jak juz robotnicy pojda i tak codzien takze nie wiem co sie dzieje ogolnie..ale sasiedzi wszyscy przychodza i przepraszaja bo wszyscy sa starzy i na emeryturach tylko my mlode malzenstwo z dzieckiem
wiec pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pospałyśmy troche i tel mnie obudził-siostra dzwoniła że tatko zakupiony ma gorset i zadowolony bo o połowe ból mniejsze i nawet wstał z łózka 🙂
moja dzidzia dopiero dostała nurofen bo goraczkę ma wgle katar jej taki wrócił że z fridą sie nie rozstajemy buuu
ale ładnie mi dziś je tak że mam nadz że apetyt jej wraca

Julcia dzielna dziewczynka-a te węzły to pewnie własnie od choroby-bedzie git 🙂
Jaśminka zarąbiście wygląda na spacerkach -my w domu gnijemy
Wanilia w dupsko powinnaś dostac za dźwiganie tylu kg oj oj 😜

co to ja jeszcze miałam pisać 🥴
Maja z mową świetnie sobie radzi -wszystkich słów nie jestem w stanie wypisać bo sporo tego ale z nowości to zaczeła składać po 2-3 słowa tak że u nas rozmowa już na wysokim poziomie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa meliska tez mieliscie gulkę za uchem?
bo moja dostala po sczepieniu na rozyczke za uchem i zaraz siadlam w internet i wyczytalam ze to wezel wiec nie szlam nawet do dr..i zapomnialam wam tez napisac..
i mamy wezla pod lewa pacha powiekszonego i jeszcze nie znikł po szczepieniu na gruzlice i za prawym uchem po szczepieniu na rozyczke.. na szczescie za uchem malutka az musze sprawdzic czy jeszcze jest!!
no ale kurna juz nam raczek brakuje i stron do szczepien.sie wnerwiam na te szczepienia..bo w lewa juz nam nie wolno szczepic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita Majcia dalej chora czy jeszcze raz chora? 😞
Zapomniałam napisać, że strasznie zazdroszczę Ci tych rowerów. Tu nie ma czegoś takiego jak wystawka 🥴
Ulka matko! masz szczęście, że masz gdzie iść z Karolinką....U mnie da dni około 15 sąsiad za ścianą wiercił, bo ktoś się wprowadził i po prostu nie do wytrzymania, a Mała też płaczem reagowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita cieszę się że z Tatą coraz lepiej!!!
Jeśli będzie ok to po tyg go wypuszczą albo zaproponują sanatorium jak mojej babci!!!
Hehehe
Zyczę zdrówka Majci !!!
Agaaaa mówisz że deszcz zaczął padać oj szkoda u nas mały zaliczył spacer z tatusiem bo ja w pracy!!!
Ulka witamy oj współczuję tego remontu mój mały też strasznie się boi wiercenia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...