Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Rita napisał(a):
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
Aniqa mi mój też ostatnio boczki wypomniał choć ważę 54 kg 😮 swoją drogą ciekawa jestem jak Twój małżon, ale mojemu daleko do ideału... od narodzin Julki przytył z 15 kg... tego nie widzi 😠



hahahahaaa no nie i on boczki 54 kg wypomnia..... 😮 😮 😮 😮 😮 jakie boczki ??? Ty to lepiej M zapytaj kiedy ma rozwiązanie jak tyle przybrał....??? 😜 😜 😜 😜



hehe tacy sa faceci drzazgę w czyimś oku od razu dostrzegą ale belki w swoim nie widzą 😉

a w ogóle Rita to jest efekt jojo po diecie Ducana 😉 właśnie a jak Twój M? mój nim w ciążę zaszłam schudł ponad 20 kg i jeszcze jak do porodu szłam to wyglądał świetnie... i wszystko diabli wzięli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Bo wiecie my z kaszki zrezygnowaliśmy w tamtym tygodniu i na normalne śniadania się przerzuciliśmy... moja ok 5-6 pije mleko, robię 180 ml i czasem nawet połowy nie wypije, później była kaszka ok 200 ml na gęsto, a teraz robię 3 kanapki połówki i nie zjada mi tego wszystkiego... ale widzę, że Wasze dzieci wcale nie zjadają więcej, więc chyba spoko


my kaszek nie używamy już żadnych....ani kleików czyste mleko na noc i rano raczej znika choć się zdarza że zostanie nawet większe pół 😉 ale się tym nie przejmuje ogólnie je ładnie ... 😜
wczoraj np zupa nie.... ziemniaki nie.... tylko kotlecik i marchewka 😜 ale nie wciskam nic nie to nie..... 😉 w końcu duzy chłopak wiadomo może mieć smaki .....
za to namiętnie pożera owoce winogrona, jabłka, banany, pomarańcze..... 😉 i te puszkowe też ananasy brzoskwinie ale to raczej przy okazji jakiegoś placka....mu się dostanie....... bo wiadomo pływają w cukrze 😜 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Rita napisał(a):
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
Aniqa mi mój też ostatnio boczki wypomniał choć ważę 54 kg 😮 swoją drogą ciekawa jestem jak Twój małżon, ale mojemu daleko do ideału... od narodzin Julki przytył z 15 kg... tego nie widzi 😠



hahahahaaa no nie i on boczki 54 kg wypomnia..... 😮 😮 😮 😮 😮 jakie boczki ??? Ty to lepiej M zapytaj kiedy ma rozwiązanie jak tyle przybrał....??? 😜 😜 😜 😜



hehe tacy sa faceci drzazgę w czyimś oku od razu dostrzegą ale belki w swoim nie widzą 😉

a w ogóle Rita to jest efekt jojo po diecie Ducana 😉 właśnie a jak Twój M? mój nim w ciążę zaszłam schudł ponad 20 kg i jeszcze jak do porodu szłam to wyglądał świetnie... i wszystko diabli wzięli 🤢


u nas dokładnie to samo, jojo go dopadło i waży teraz więcej niż przed dietą , teraz jak w PL byliśmy to znowu oświadczył że idzie na diete ale ja mu zakazałam i powiedziałam że może iść na diete ale najpierw wszystkie wyniki mi pokaże bo ta dieta fakt jest baaardzo skuteczna ale też i niebezpieczna dlatego jak zrobi badania i bedzie wszystko ok to znowu idzie na diete ale tym razem bedziemy musieli pilnowac zeby sie stosowal juz po diecie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
za to ja przybrałam 6 kg po tym jak odstawiłam tabletki anty -byłam taka szczęśliwa aż sobie test zrobiłam bo nie wieżyłam że tak przytyłam, ale jak tata trafił pierwszy raz do szpitala tydzien przed naszym wyjazdem to raz dwa wszystkie nadkilogramy straciłam i znowu waże 45 ale mam jeszcze tutaj 2 opakowania tabsów to bede brała i moze jak znowu je odstawie to uda mi sie przytyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
meliska napisał(a):
Rita napisał(a):
marika321 napisał(a):
meliska napisał(a):
Aniqa mi mój też ostatnio boczki wypomniał choć ważę 54 kg 😮 swoją drogą ciekawa jestem jak Twój małżon, ale mojemu daleko do ideału... od narodzin Julki przytył z 15 kg... tego nie widzi 😠



hahahahaaa no nie i on boczki 54 kg wypomnia..... 😮 😮 😮 😮 😮 jakie boczki ??? Ty to lepiej M zapytaj kiedy ma rozwiązanie jak tyle przybrał....??? 😜 😜 😜 😜



hehe tacy sa faceci drzazgę w czyimś oku od razu dostrzegą ale belki w swoim nie widzą 😉

a w ogóle Rita to jest efekt jojo po diecie Ducana 😉 właśnie a jak Twój M? mój nim w ciążę zaszłam schudł ponad 20 kg i jeszcze jak do porodu szłam to wyglądał świetnie... i wszystko diabli wzięli 🤢


u nas dokładnie to samo, jojo go dopadło i waży teraz więcej niż przed dietą , teraz jak w PL byliśmy to znowu oświadczył że idzie na diete ale ja mu zakazałam i powiedzia tymałam że może iść na diete ale najpierw wszystkie wyniki mi pokaże bo ta dieta fakt jest baaardzo skuteczna ale też i niebezpieczna dlatego jak zrobi badania i bedzie wszystko ok to znowu idzie na diete ale tym razem bedziemy musieli pilnowac zeby sie stosowal juz po diecie

u nas właściwie do teraz są proteinowe czwartki, ale poza tym żre wszystko... czekoladki też są mniam 😜 Dieta faktycznie szkodliwa, M nawet do neurologa trafił, bo mu ręce non stop drętwiały i lekarz kazał przerwać dietę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
Wrosilam bylo super.
Swieta zielone u mojej stostry.
Na nartkach pojezdzilam pomimo choroby Florka.
Florek od wtorku popoludnia zaczal wymiotowac i miec rozwolnienie, ktore trwalo az do Niedzieli (wiekszosc pobytu we Francji). Dopiero jak zmienilismy wode oraz zaczal jesc tylko kleik ryzowy z biszkoptami przestal miec rozwolnienie. Wyglada na to ze albo mial jakiegos wirusa albo jest bardzo wrazliwy na wode Francuska.

Wiecej przygod nie bylo. Postaram sie pozniej wstawic pare zdjec.
A co tam u Was? Jak tam brzuszki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka witamy 🙂 Na fotki czekam z niecierpliwością 🙂 Tak myślałam że już po urlopie i się dziś odezwiesz
Weronika własnie przysypia (mam prznajmniej taka nadzieję) więc zabieram się tradycyjnie za podłogi 🥴
I miałam jeszcze napisać ze od paru nocy Weronika budzi się ok 24-1 i wymusza żeby ją do łóżka zabrać....Drze się tak że chyba wszyscy sąsiedzi niewyspani chodzą 😜 Z nami śpi ładnie do rana, my gorzej a zwłaszcza ja bo kładzie się na mnie a mnie się na wymioty zbiera od dodatkowego obciązenia 🤔Wczoraj próbowałam ją przetrzymać ale wytrzymałam max 20 min, w końcu wyjełam szczebelki....A dzis odkryłam trójkę na wylocie i aż mi głupio bo wychodzi na to że te pobudki to od zebów a nie z cwaniactwa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!
Rita fajnie że już szczęśliwie w domku jesteście !!!Ja myślałam że twój tata już po operacji a tu dopiero termin czyli nie jest tak bardzo źle!!!Bo moja babcia już była w krytycznym stanie!!!
Także nie martw się!!! Będzie przystojniak taki ogolony!!hehe
Wanilia mówisz że Weronice ząbek 3 się przebija i dlatego może się tak budzi i cwaniaczy jak ty to nazwałaś!!Wiem jak musi się w 3 ciężko spać a jeszcze ty z Hubciem w brzuszku!!!
Meliska hejka !!!
Mój mały zjada ok 5 lub 6 mleko 180ml a potem po 8 je albo kromke albo parówke albo jajko i do drzemki ok 12 dostaje 140 ml mleka musi mieć a zupa ok 14 czy 15
Właśnie ja jem zupę mały śpi i o 15 do roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basieńka hejo 🙂 dobrze, że cało dotarliście, ino szkoda, że Florek się pochorował 😞
Jeszcze apropo moich boczków... sama się ich brzydzę ☺️ ale wieczorem zaczynam z nimi walkę 😉 to może się jeszcze umówmy, że nie jemy słodyczy 😉 bo sama nie mam motywacji ☺️
My po spacerku na rowerku... ale mi się zrymowało 😜 mamusia tanioszkę zaliczyła ( 4 pary krótkich spodenek dla Julci... jupi... chyba będzie lato? )... Julka z tatusiem w tym czasie ganiała gołębie po rynku 😁
Umówiłam na jutro Julkę do lekarza... wczoraj zauważyłam... ba nie ja, prababcia Juci... że za uchem ma jakąś gulkę 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiecie co ja boczków nie mam, taka wychodzona raczej 😜 ale jakoś też jak na siebie patrzę to nie jestem zadowolona, żadnego mięśnia i odnoszę wrażenie, że się starzeję 😞 że skóra jakaś taka wiotka 🥴 I już długo obiecuję sobie, ze zacznę jogę.

Wstyd się przyznać, ale ja jeszcze z rowerkiem nie byłam na zewnątrz, a taką panikę siałam, że go nie mamy. Ale mój mąż cały czas się uczy, a na pierwszy raz chce wyjść z nim, bo nie wiem jak Jaśmina będzie się zachowywać. Meliska dzięki za ostrzeżenie, moja jak po domu jeździ też czasami zwiesi szpyty, więc chyba mogę się tego spodziewać i na dworze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haa dlatego ja polecałam rowerek z podnóżkiem 😜 wiem ile moja siostra butów u córek straciła..... 😜

Meliska z tymi słodyczami hmmmm postaram się......ale pomału.....bo zaczynam 6 W nie jem po 18....więc nie chce obiecywać że slodkiego nie tkne.....bo żebym za szybko się nie poddała ........za dużo postanowien na raz....napewno nie przejdzie......
Coq,Rita braku boczkow zazdraszczam oficjalnie 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika my to szczepienie zaliczylismy też dopiero tydzien temu
Basienka witamy i na fotki czekam również

wiecie jaka beka-mama moja dzwoni że dostałam list-pobieraczek.pl wzywa do ostatecznej zapłaty i mi sądem grozi buahahahahaha poczytałam sobie o tym w necie bo nawet nie wiedziałam co to ten pobieraczek i kazalam mamie wywalić list do kosza-jeleni szukają!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika ni niby z podnóżkiem lepiej by było, ale mnie te rowerki zdawały się takie za bardzo niemowlęce.
Zapomniałam właśnie powitać Basię 🙂 Mam nadzieję, ze to nie przez naszą francuską wodę Florek się rozchorował 🥴

Moja Mała dziś drzemkę zaliczyła w wózku, w gondoli 😎 Stoi w niej pokoju jako spacerowy, chciała do niego wejść , to ją wsadziłam i odchyliłam, tak ,że gondola od razu powstaje, a ona usnęła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basiu witamy witamy 🙂

Meliska no wiem, że mama złota kobieta... bo sama przez nas imprezę straciła 😉 no ale my za to się wybawiliśmy i za nią chyba 😁 a za 2 tygodnie powtórka 🙂 i znajomi też się powtórzą, bo z klasy jednej 🙂

Rita za tatę Twojego trzymam kciuki, na pewno wszystko będzie dobrze! 😘

Nova 😘 😘 😘

a ja wrzucę Wam zdjęcie łazienki, jak w niej dokładnie posprzątam, bo z lustrem to aż inaczej wygląda, bo wcześniej goły tynk w tym miejscu był, nawet bez gładzi... 🙂 mam nadzieję, że uda mi się to zrobić w najbliższym czasie 😉

bo z pracy mam teraz mnóstwo nauki, muszę zdać egzamin z prania pieniędzy, a do egzaminu mnóstwo do nauczenia się...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hmmm, my mamy rower z podnóżkiem tylko Werka nie jest łaskawa z niego korzystać i butami trze o koło 🥴 Także widac nieważne jak - ważne żeby buty zniszczyć 😜
Aaagaaa egzamin z prania pieniędzy? 🙃
Chloe co tam u Ciebie?
Holi ja to nawet nie wiedziałam że urlop miałaś 😉
Beata żyjecie?
Widzę że się ostro bierzecie za diety i ćwiczenia 🤔 Aniqa, Asia - jak Wam idzie?
Nasz popołudniowy spacer trwał prawie 3 godziny bo po drodze zaliczyc musiałam aptekę, market, plac zabaw i częśc parku dla psa. W efekcie tak mnie rozbolało biodro że się wieczorem popłakałam z bólu 🤨 Są oczywiście i dobre strony - M jak zobaczył jak kuśtykam to sam z siebie w kuchni posprzątał a teraz do Biedronki po pieluchy poleciał żebym ja jutro się nie musiała tam kulać
I jeszcze co do szczepienia: to po roku czyli MMR? Werka zaszczepiona tym jakieś dwa miesiące temu a jutro idę po recepte na mleko i będę się umawiać na to przypominające
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...