Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
chloe napisał(a):
mamy wstepna decyzje o kredycie, jest pozytywna!!!!! 🙂))))))))))))))))))))))))))))))


🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
fajnie

my o kredyt bedziemy sie starac dopiero w 2015 roku, wtedy tez zamierzamy ruszyc z budowa

my tez mielismy takie plany ale juz nie moglismy wytrzymac i przyspieszylismy dzialania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):

Chloe, sliczny brzuszek!!!! 🙂 który to miesiąć? szósty?

dokladnie sam poczatek szostego miesiaca 🙂))

a moje dziecko wlasnie wstalo, poszlo prosto do kuchni, otworzylo lodowke, wyciagnelo truskawki, siadlo i je 😮
.

hehe 😉 😉 zachcianke mial, to co sie bedzie matki pytal czy może 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Wrocilismy do zimnej Holandii. W Toruniu ponad 30st i zar z jasnego nieba a tu przywital nas deszcz i 12stopni.
Dziekuje za zyczenia urodzinowe 😘 😘 😘 😘 Coz juz ostatnie 20te 😜
Chloe brzuszek super 🙂
Wanilia Ty chyba jestes bardzo zorganizowana,co? Swietnie sobie dajesz rade ze wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beatka wypoczęci po urlopie? a ja po kilku latach wróce do NL już sie doczekać nie moge
Adama kuzyn z Kanady chce nas jestenia jak sie sezon skonczy odwiedzić i sprawdzał połączenia lotnicze i najblizej nas ma loty do amsterdamu tak ze bedziemy go z lotniska w amsterdamie odbierać 🙂
Wanilia no to super wieści 🙂
Holi oby kierowniczka super babka byla dla Was

a ja pospałam troche 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
Beatka wypoczęci po urlopie? a ja po kilku latach wróce do NL już sie doczekać nie moge
Adama kuzyn z Kanady chce nas jestenia jak sie sezon skonczy odwiedzić i sprawdzał połączenia lotnicze i najblizej nas ma loty do amsterdamu tak ze bedziemy go z lotniska w amsterdamie odbierać 🙂
Wanilia no to super wieści 🙂
Holi oby kierowniczka super babka byla dla Was

Wypoczelam to ja i Sarka, bo Grzesiek zalatwial mechanikow dla brata 😜
Od nas do Amsterdamu jest troche km, ale zapraszamy 🙂

a ja pospałam troche 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Chloe piękny brzuszek!!! i super, że decyzja o kredycie pozytywna! 🙂

Wanilia dobrze, że wizyta udana 🙂

widzę, że szał budowlany się zaczyna 😁

a ja dzisiaj sprzątam. bo jutro mamy mszę w 3 rocznicę ślubu. rodzice moi zamówili. no i po mszy zaprosimy tych którzy mieli ochotę na nią przyjść do domu na kawkę i ciasto 🙂 opiekunka Maćka upiecze mi placek na jutro, dzisiaj zrobiła wafle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
My dopiero wróciłyśmy od babci... jutro wyjeżdża 😞
Zazdraszczamy Wam tych budów... pozytywnie oczywiście... kredytów już mniej 😜
U mnie pada...

u mnie też i na jutro to samo zapowiadają 🥴 Ale Werka zadowolona, wytaplała się dzis cała w kałuży 😉 Ja się trochę mniej cieszyłam...Rozbierałam ja w korytarzu a ciuchy do prania od razu, caluśkie mokre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja chyba nie napisałam, że tatuś z Julką w poniedziałek do lekarza poszedł, bo nas ten kaszel niepokoił... ale spoko oskrzela czyste... a na kaszel dała Stodal.
Jak Wasze dzieci radzą sobie z syropami, bo moja dość chętnie pije je z łyżeczki 😮 kilka razy dziennie i to dość sporo tego jest... wit.C, wapno, lipomal, stodal... i do tego jeszcze tantum verde do pryskania gardełka i też chętnie otwiera buziolka 😮 Pamiętam ile moja sis się nakombinowała, żeby syropy w herbatkach przemycić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane dzieciakom wszystkim zdrowia życze!!!!
Nasz Eluś coś też dziś psika i chyba leje mu się z noska dalam mu osscilococinum zobaczy się!!!
Kochane dzięki kierowniczka spoko ale reszta dziewczyn mi gra tak na nerwach że się pracować nie da ale cóż jak narazie muszę!!!
Wanilka no powiem ci że mój mały uwielbia też taplać się w kałużach a mnie to mniej cieszy ehehehe!!!
Rita niech spoczywa w pokoju rybulka biedaczka!!!I tak długo była z wami !!!
Agaaa wszystkiego naj na 3 rocznice ślubu my mamy we wrzesniu 5 rocznice!!!!!
Beatka mówisz że wróciłaś do zimnej Holandi hehhe moja droga u nas jest to samo też zimno dziś rano 11 stopni a teraz 16 ale wieje!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane dzieciakom wszystkim zdrowia życze!!!!
Nasz Eluś coś też dziś psika i chyba leje mu się z noska dalam mu osscilococinum zobaczy się!!!
Kochane dzięki kierowniczka spoko ale reszta dziewczyn mi gra tak na nerwach że się pracować nie da ale cóż jak narazie muszę!!!
Wanilka no powiem ci że mój mały uwielbia też taplać się w kałużach a mnie to mniej cieszy ehehehe!!!
Rita niech spoczywa w pokoju rybulka biedaczka!!!I tak długo była z wami !!!
Agaaa wszystkiego naj na 3 rocznice ślubu my mamy we wrzesniu 5 rocznice!!!!!
Beatka mówisz że wróciłaś do zimnej Holandi hehhe moja droga u nas jest to samo też zimno dziś rano 11 stopni a teraz 16 ale wieje!!!1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dZiewczyny powielacie posty żeby zatuszować tą ciszę na forum? 😜
Marika jak po szczepieniu? Misiu dzielny był? 😎

Wyjelam dziś wkładkę z półbutów Werki i przymierzyłam do stopy i co???? Musze kupować nowe na już 🥴 JA nie zarobię na te buty 🤢 I teraz dylemat, kupować półbuty czy sandały? Pewnie jedno i drugie będzie potrzebne przy takim lecie w kratkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...