Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzień dobry 🙂

Wanilia to dobrze, że nic się Werce nie stało... ale to prawda, trzeba mieć oczy dookoła głowy. my dzisiaj rano zrobiliśmy bardzo poważny błąd... ale nic się nie stało na szczęście. no ale u góry każdy balkon był otwarty, a my barierek nie mamy na balkonach. no a pokoje pootwierane, żeby trochę ochłodzić w domu. byliśmy wszyscy na dole. bramka zamknięta ale tylko na górny zamek, który Maciek umie otworzyć, a M. mi życzenia akurat składał w kuchni 😉 no a Maciek skorzystał z okazji i do góry wszedł. i nagle M. mówi: gdzie Maciek? pobiegł za nim a on już był na korytarzu u góry... tak niewiele brakowało, żeby wszedł do któregoś z pokoi... a tam drzwi balkonowe otwarte.... masakra jak sobie pomyślę...

i w końcu zdecydowaliśmy się jakie chcemy barierki i musimy je zamówić po weekendzie.

a teraz M. w pracy i całą sobotę sama, miała przyjechać moja siostra, ale coś nie tak z samochodem jej się stało. w ogóle rozstała się z chłopakiem... 3 lata byli razem... no i ryczy non stop, jeszcze na dodatek razem mieszkają, on ma się wyprowadzić. a to on z nią zerwał. 😞

Marika dobrze, że przyjęłaś tą pracę 🙂

Agami zdrówka dla Kubusia 😘

widzę, że Wy ostro na szczepienia uderzacie... my mieliśmy umówione na wczoraj, ale z racji, że Maciek dopiero w środę zakończył antybiotyk to jeszcze zaczekamy, ok 2 tyg. po antybiotyku myślę, że pójdziemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzień dobry,
przyłączam się do życzeń - wszystkiego najlepszego dla Was dziewczyny!!! 😘
DZiękuję za odpowiedź w sprawie sandałków, Weronika tez ma crocsy ale śmiga w nich w sumie tylko w domu po kąpieli - jakoś nie mam przekonania do nich jako obuwia codziennego...Myślę o sandałkach z deichmanna ale musiałabym po nie jechać bo u siebie nie mam sklepu 🥴
http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/dziewczece/buty-dzieciece/00006001150352/sanda%C5%82y%20dzieci%C4%99ce.prod?r=5&c=3&filter_brand=all&filter_color=%5BLjava.lang.String;@1307d864&filter_heel=all&filter_padding=all&filter_size=%5BLjava.lang.String;@680f96fe&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=dziewczece/buty-dzieciece/buty-dzieciece-sandaly
A wczoraj Weronika zdjęła buta w wózku i wyrzuciła 😠 Buty kosztowały 140zł i miały starczyć do jesieni więc jak debil chodziłam i szukałam tego buta, myślałam że mi nogi w d..e wejdą i ducha wyzionę w tym upale ale całe szczęcie znalazłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Chloe napisała mi wiadomość na brzuszku że mamusie jej nie działają 😞 Była na usg połówkowym, Jagienka pokazała że między nogami nic jej nie wyrosło, rośnie zdrowo i waży już ponad pół kilo 🤪 Oczywiście macie pozdrowienia.

Panie Adminie - jest Pan w stanie znaleźć przyczynę dlaczego Chloe nie może się zalogować na mamusiach? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo 🙂
Agaa wszystkiego naj... 😘 pasma sukcesów w życiu osobistym, bo w zawodowym widzę się powodzi 😉
I naszym najmłodszym mężatkom... Rita, Pammat cobyście razem do 100-tki ze sobą wytrzymali i aby mężowie wasi o tym dniu zawsze pamiętali 😉... bo mój niekoniecznie 😜
Sandałki mamy dokładnie takie... może jakieś szykowne nie są, ale dla mnie najważniejsze, że stopa do nich wchodzi 😉 i klapki też mamy, ale albo na taras albo na działkę
Kubusiowi zdrówka 😘
Julce oprócz kataru jeszcze lekki kaszel doszedł... i w związku z tym pytanie... jakie podajecie syropy przy kaszlu, bo moje dziecko kaszle pierwszy raz i nie chcę, żeby się coś z tego rozwinęło 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia dzięki za info od Chloe oby szybko przyszła na mamusie do nas!!!Super że Jagienka ma się dobrze!!!
Fajne te butki dziewczyny co pokazujecie!!!
Nasz mały ma też crocsy i dziś w nich był spoko lubi je i ma sandałki zabudowane z przewiewem i spoko są lubi je!!!
My dziś na prażonkach byliśmy u znajomych fajnie było a teraz już umyta i zaraz spać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejmoja mama dzisiaj w szpitalu wyladowala 😞 wczoraj zaczal ja bolec brzuch, dzisiaj rano do rodzinnego i stamtad od razu do szpitala - zpalenie wyrostka - jest juz po zabiegu. jutro podobno ma wychodzic juz. z tego tez tytulu poklocilam sie z moja siostra, wyszlo na to, ze ona ta cudowna corka, a ja ja ta okropna...bylam dzisiaj caly dzien w pracy, Kalina u niani, a ta o 19 dzwoni do mnie z watami, czemu nie pojechalam do szpitala do mamy. to jej mowie, ze przeciez dzwonilam, siostra miala jej wszystkie rzeczy przywiezc, i tak lezala mama i jakis przeciwbolowe pyle dostala, wiec nie bylo potrzeby zebym jeszce ja tam przyjeżdzala...jak mnie opieprzyla!ze mam mame gdzies, ze jest mi potrzebna tylko do pilnowania dziecka, a tak to mam ja gdzies 🤢 🤢 nosz kur***ale sie wkurzylam wtedy. jestem zla i jest mi przykro

Wanilia, bardzo fajne te sandalki, ale cena zdeczko mnie zbila z tropu 😜
Meliska, a te sandalki co ma Jula to jej pieta nie wypaduje? tez Kalinie mierzylam takie bez zabudowanej piety, ale jak chodzila to pieta na boki jej wychodzila. kupilam zabudowane wlasnie, zeby pieta stabilnie w nich siedziala

Aga - wszystkiego najlepszego!
Rita, Pammat - pierwszy rok za Wami, teraz juz z górki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Możesz dać sinecod kropelki - kupisz bez recepty


Zależy od kaszlu sinecod jest na suchy jest przeciwkaszlowy,ale jak ma mokry to trzeba krople flagamina podawać 3x tak do 16 a na noc jakby był dokuczliwy to można dac sinecod

U nas młody jak zaczynał kaszel to właśnie tak wstrzymał a flagamina rozrzedzi i łatwo odkrztusi ważne by nie zaległo na oskrzelach.....

Jagienka cudnie rośnie 🙂

Kubusiowi zdrowia 🙂

I sto lat na rocznicę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/kdqk.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6164/kdqk.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/23/qdef.jpg/][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9593/qdef.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Możesz dać sinecod kropelki - kupisz bez recepty


Zależy od kaszlu sinecod jest na suchy jest przeciwkaszlowy,ale jak ma mokry to trzeba krople flagamina podawać 3x tak do 16 a na noc jakby był dokuczliwy to można dac sinecod



Hmmm, nam o w aptece sprzedali jako "uniwersalne""....
Z syropów wykrztuśnych jest też flavamed i wiem że mamy dają syrop prawoślazowy ale ja nie podawała jeszcze. U nas super zadziałał sinecod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa dobrze że to tylko wyrostek i że juz po operacji. A siostra....ech, szkoda słów na te siostry 😜
Co do sandałków to ja się przymierzałam do tych z CCC które zdaje się że ma Kalinka ale nie bylo rozmiaru a inne były strasznie twarde 🥴 Elefanteny fakt nie są najtańsze ale i tak kosztują mniej niż emele czy superfity które kupowalismy do tej pory. Ale skąd te ceny nie mogę pojąć 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia u nas w przypadku kaszlu mokrego kazała nam dawać flagamine w kroplach dla dzieci do 16 a wieczór sinecod by mógł spokojnie spać 🙂to było w lutym jak był chory i przy ostatnim katarku tak też dawałam i nie było żadnych problemów z oskrzelami do tej pory żadnych zapaleń nie mielismy 🙂 więc polecam 😉

U mnie pada....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Aniqa szybkiego powrotu do zdrowia dla mamy Twojej 🙂 a z siostrami to tak zawsze jest 😉
Wanilia zdjęcia dzieciaczków piękne a Hubuś coraz bardziej do siostrzyczki podobny 🙂

za wszystkie życzenia dziękujemy 😘
gadu mi doniosło że dziś urodziny Beatki
Beata spełnienia marzeń kochana 😘 wielkiej cukierni i pociechy z rodzinki

a my wczoraj najpierw na zakupach bylismy: kupilismy Majci zestaw małego muzyka saksofon,gitarkę i tamburynek, kredki nowe i kolorowanki ,wózek dla lalek i lale sobie wybrała akurat ubraną tak jak Majcia hehe i szał na ten wózek jest ogromny-nawet spać z nim chciała he i musieliśmy wynieść do kuchni żeby nie widziała
a potem to juz było romantycznie,romantycznie i romantycznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry wieczór 😉
Ja dziś nieprzytomna... posiedziałam wczoraj do 1-wszej na winku z sąsiadkami i dziś zdycham 🤢 a Julka spała sama w domku piętro niżej... spoko miałam ze sobą nianię 😉
Beata najlepszego 😘
Aniqa jakoś nie zauważyłam, żeby pięta wylatywała... najważniejsze, że Julka z chęcią je zakłada, bo przy przymierzaniu niektórych sandałków to aż płakała, bo chyba ją uciskały 😮
Wanilia słodkie masz dzieciaczki 🙂
Moja to taki cwaniak rośnie... normalnie masakra... wyczaiła już, że jak sobie krzesło przysunie to da się wejść dosłownie wszędzie 😮 chyba będę musiała zamontować półki pod samym sufitem 😮 Poza tym muszę drzwi w pokojach na klucze zamykać, bo sobie sama otwiera, włazi tam i grzebie jak nie przypilnuję... ostatnio pościągała wszystkie książki z regału w sypialni, do których umiała sięgnąć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...