Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Wanilia ile.dajesz kropli???

Ja dziś młodemu rozłożyłam basen u mojej mamy w ogródku i mieliśmy niezłą frajde 🙂 🤪

8
My też się dziś basenowałyśmy 🙃 Niestety zamiast zdjęc dostałam od koleżanki pusta płytę...A chyba fajne foty będą bo basenik malutki a siedziały w nim we dwie : Werka z trochę młodsza koleżanką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hejka kochane!!! upał dziś na całego!!!
Mały nasz w basenie się nie lubi kąpać nie chce boi się!!!
Dziś byliśmy u mojej siostry na działce spoko było ale upalisko!!!!
Rita też tak myślę że im krótsze te mini tym większy ruch w aptece może by był !!!
Wanilia mówisz że uruchomiłaś już Werce basenik to super!!!
Ciesze się że Hubcio trochę lepiej po tych waszych sposobach oby mu szybko przeszło!!!
POzdrawiam dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja
a u mnie wcale dzisiaj upału nie bylo, wiatr byl duży i ogolnie malo przyjemnie.
ja pierdziele, ja chce inna prace!!!!masakra, z dnia na dzien coraz bardziejh mnie wkurza!!!! oby do konca wakacji udalo mi sie cos znaleźć!
dziewczyny, dajecie dzieciom ogórki konserwowe? Bo kalinie dalam kilka dni temu gryza i ona mi teraz spokoju nie daje, otwiera lodówke co chwile i paluszkiem pokazuje, ze chce ogórka ze sloika. to jest w zaprawie octowej, mozna juz dawac takie rzeczy czy nie bardzo?
a w piatek zapowiedziala sie sie moja kuzynka z trzema córkami (3, 2,1 lat) 😮 i Kalina do tego...Matko, co to bedzie 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej hej 😁

Wanilia na fotki czekamy z niecierpliwością 🙂

my jeszcze basenu nie wyjęliśmy. najpierw niech Maciek całkiem wyzdrowieje.

Marika co do zmian to ten tydzień cały tak mam. a co do dalszych tygodni to nie wiem. bo z osób pracujących na sali, do tej pory były 5 osoby plus dochodzące zawsze jakieś osoby, to zawsze dwie na pierwszą zmianę od 7 do 15, dwie na drugą zmianę 10.15 - 18.15. a jedna osoba od 7.30 do 15.30. myślę, że jak te 4 osoby są sobie przypisane to jak z urlopów powracają, to ja pewnie będę 7.30 - 15.30. no ale mogę się mylić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
heja
a u mnie wcale dzisiaj upału nie bylo, wiatr byl duży i ogolnie malo przyjemnie.
ja pierdziele, ja chce inna prace!!!!masakra, z dnia na dzien coraz bardziejh mnie wkurza!!!! oby do konca wakacji udalo mi sie cos znaleźć!
dziewczyny, dajecie dzieciom ogórki konserwowe? Bo kalinie dalam kilka dni temu gryza i ona mi teraz spokoju nie daje, otwiera lodówke co chwile i paluszkiem pokazuje, ze chce ogórka ze sloika. to jest w zaprawie octowej, mozna juz dawac takie rzeczy czy nie bardzo?
a w piatek zapowiedziala sie sie moja kuzynka z trzema córkami (3, 2,1 lat) 😮 i Kalina do tego...Matko, co to bedzie 😲


co do ogórka to ja nie wiem...

a ta kuzynka to tak sama z siebie chciała tak dzieci po sobie??? masakra jak dla mnie jak sobie pomyślę, że miałabym teraz takich trzech Maćków 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też chciałam napisać ze kuzynka twardzielka 🙂 😉

Co do lodów jak jemy galkowe to raz mu tak przekrecilam tubką po moim lodzie żeby mu tak lekko pomoczyć i już drugim razem sam zaczął przykładać wafelka i kręcić 😉 więc odrobinę lodów daję tyle tylko że my rzadko galkowe jemy w sumie może ze 4 razy w tym roku 😉

Ogórki konserwowe to nie wiem nie lubię 😉 ja tylko kiszone 🙂

Wanilia spróbuj po 10 kropli jak ulży mu choć trochę to możesz wtedy zmniejszyć... 😉 nie pamiętam ale na ulotce chyba nawet o 15 pisało.....u nas w każdym razie było widać różnicę i dawkowanie też zmienne było......oby szybko przeszło......, 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
heja
a u mnie wcale dzisiaj upału nie bylo, wiatr byl duży i ogolnie malo przyjemnie.
ja pierdziele, ja chce inna prace!!!!masakra, z dnia na dzien coraz bardziejh mnie wkurza!!!! oby do konca wakacji udalo mi sie cos znaleźć!
dziewczyny, dajecie dzieciom ogórki konserwowe? Bo kalinie dalam kilka dni temu gryza i ona mi teraz spokoju nie daje, otwiera lodówke co chwile i paluszkiem pokazuje, ze chce ogórka ze sloika. to jest w zaprawie octowej, mozna juz dawac takie rzeczy czy nie bardzo?
a w piatek zapowiedziala sie sie moja kuzynka z trzema córkami (3, 2,1 lat) 😮 i Kalina do tego...Matko, co to bedzie 😲


co do ogórka to ja nie wiem...

a ta kuzynka to tak sama z siebie chciała tak dzieci po sobie??? masakra jak dla mnie jak sobie pomyślę, że miałabym teraz takich trzech Maćków 😜

dwie pierwsze tak, ale trzecia już nie 😜 😜 😜 zaszla w ciaze po 3m-cach od urodzenia drugiej...a ma dopiero 26 lat 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my ogórków w occie jeszcze nie dawaliśmy ale korniszony to Majcia uwielbia
lody to tez właśnie jak u Mariki -adam nakłada jej troszkę na wafelek

Maja jeszcze nie śpi i nie wiem czy bardziej mnie ona denerwuje teraz że nie śpi czy Adam że jej bajki opowiada -cytuje

"dawno dawno temu żyła sobie piękna księżniczka która była szczęśliwa bo miała w huj kasy i nie musiała do roboty chodzić"

🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
my ogórków w occie jeszcze nie dawaliśmy ale korniszony to Majcia uwielbia
lody to tez właśnie jak u Mariki -adam nakłada jej troszkę na wafelek

Maja jeszcze nie śpi i nie wiem czy bardziej mnie ona denerwuje teraz że nie śpi czy Adam że jej bajki opowiada -cytuje

"dawno dawno temu żyła sobie piękna księżniczka która była szczęśliwa bo miała w huj kasy i nie musiała do roboty chodzić"

🤢

🤢 no chyba bardziej ten duzy człowiek by mnie denerwował niz ten maly 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
my ogórków w occie jeszcze nie dawaliśmy ale korniszony to Majcia uwielbia
lody to tez właśnie jak u Mariki -adam nakłada jej troszkę na wafelek

Maja jeszcze nie śpi i nie wiem czy bardziej mnie ona denerwuje teraz że nie śpi czy Adam że jej bajki opowiada -cytuje

"dawno dawno temu żyła sobie piękna księżniczka która była szczęśliwa bo miała w huj kasy i nie musiała do roboty chodzić"

🤢



Rita korniszony to są ogórki w zalewie z octem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry

Basenik. No nie w tym roku, nie ma gdzie, nie ma jak. Nie wiem czy wogole uda sie gdzies Jasminie zamoczyc pupe jak tylko w wanniece domowej.
Lody. Nie mialam jeszcze dylematu czy dawac i raczej miec nie bede.
Ogorki. Probowalam tylko swiezego dawac i Jasmina strasznie pluje. Wogle z warzyw jadlaby tylko chyba fasolke szparagowa 🤢

U mnie w nocy ledwo wyteymac sie dalo. Teraz jest cieplo, ale niebo cos chmurami sie zaciagnelo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Rita napisał(a):
my ogórków w occie jeszcze nie dawaliśmy ale korniszony to Majcia uwielbia
lody to tez właśnie jak u Mariki -adam nakłada jej troszkę na wafelek

Maja jeszcze nie śpi i nie wiem czy bardziej mnie ona denerwuje teraz że nie śpi czy Adam że jej bajki opowiada -cytuje

"dawno dawno temu żyła sobie piękna księżniczka która była szczęśliwa bo miała w huj kasy i nie musiała do roboty chodzić"

🤢



Rita korniszony to są ogórki w zalewie z octem 😉


hahahahahaha dobra jestem 😜 chodziło mi o kiszone ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
ale mielismy noc 😞 Maja budziła sie co chwila z płaczem, nie chciała powiedzieć czemu płacze wiem tylko ze nic ją nie bolało, może coś jej sie śniło ale całą noc? katar dostała wczoraj wieczorem ale zawsze sobie nieźle radziła więc to raczej tez nie to -nie wiem co jej było 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry

Basenik. No nie w tym roku, nie ma gdzie, nie ma jak. Nie wiem czy wogole uda sie gdzies Jasminie zamoczyc pupe jak tylko w wanniece domowej.
Lody. Nie mialam jeszcze dylematu czy dawac i raczej miec nie bede.
Ogorki. Probowalam tylko swiezego dawac i Jasmina strasznie pluje. Wogle z warzyw jadlaby tylko chyba fasolke szparagowa 🤢

U mnie w nocy ledwo wyteymac sie dalo. Teraz jest cieplo, ale niebo cos chmurami sie zaciagnelo.



Coq u nas Michał też strasznie pluł ogórkami podejsć było chyba z 5 😉dopóki nie skosztował mizeri i teraz uwielbia mizerię więc mu robię z jogurtem naturlanym nie mogę mu teraz dawać mizeri do obiadu bo tylko to by jadł więc jak już zje mięsko /rybę i troszkę ziemniaków to wtedy dostaje mizerie kroję krubsze plasterki na 4 i wsuwa ją sam widelcem..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a jak u Was ze śniadaniami/kolacjami?
Maja czasami zje parówkę albo plaster szynki,płatki jak juz to na sucho, kaszke i to wsio, tak ze dostaje 2 obiady bo żadnego chlebka,jajecznicy-nic nie chce -chociaz ostatnio troszke jajecznicy zjadla
ostatnio zaczełam jej przemycac co sie da do zup bo zupy wszystkie lubi tak ze siekam ser,kroje drobno chleb itd i w zupie zje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
a jak u Was ze śniadaniami/kolacjami?
Maja czasami zje parówkę albo plaster szynki,płatki jak juz to na sucho, kaszke i to wsio, tak ze dostaje 2 obiady bo żadnego chlebka,jajecznicy-nic nie chce -chociaz ostatnio troszke jajecznicy zjadla
ostatnio zaczełam jej przemycac co sie da do zup bo zupy wszystkie lubi tak ze siekam ser,kroje drobno chleb itd i w zupie zje



u nas wygląda to tak że ok
6.30-7 mleko 240ml
9 śniadanko kanpaka z zółtym serem/ wędliną /almette/ jajecznice ostatnio nie ...
ale chlebek w jajku moczony upieczony na patelni przechodzi 😉
parówek nie daję bo uważam że skoro je chetnie i mieso i wędliny to jest to zbędny element w naszej diecie....
lub poprostu jogurt jak nie chce jesc chleba
12.00 zupa
15 drugie danie
18 kanapka/jogurt/deserek lub tylko owoce to już zalezy co było na śniadanie i ile zjadł drugiego dania....
ok 20 mleko 240 ml

w między czasie czasem jakis biszkopt, jabłko, arbuz czeresnie 🙂....truskawki 😎zależy na co mamy sezon 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dzien dobry

Basenik. No nie w tym roku, nie ma gdzie, nie ma jak. Nie wiem czy wogole uda sie gdzies Jasminie zamoczyc pupe jak tylko w wanniece domowej.
Lody. Nie mialam jeszcze dylematu czy dawac i raczej miec nie bede.
Ogorki. Probowalam tylko swiezego dawac i Jasmina strasznie pluje. Wogle z warzyw jadlaby tylko chyba fasolke szparagowa 🤢

U mnie w nocy ledwo wyteymac sie dalo. Teraz jest cieplo, ale niebo cos chmurami sie zaciagnelo.



Coq u nas Michał też strasznie pluł ogórkami podejsć było chyba z 5 😉dopóki nie skosztował mizeri i teraz uwielbia mizerię więc mu robię z jogurtem naturlanym nie mogę mu teraz dawać mizeri do obiadu bo tylko to by jadł więc jak już zje mięsko /rybę i troszkę ziemniaków to wtedy dostaje mizerie kroję krubsze plasterki na 4 i wsuwa ją sam widelcem..


Tez probowalam i nie przeszlo. Z reszta jak cos jest w sosie na bazie jogurtu lub majonezu to tez Jasmina tym pluje. Generalnie lubi bardzo malo rzeczy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
a jak u Was ze śniadaniami/kolacjami?
Maja czasami zje parówkę albo plaster szynki,płatki jak juz to na sucho, kaszke i to wsio, tak ze dostaje 2 obiady bo żadnego chlebka,jajecznicy-nic nie chce -chociaz ostatnio troszke jajecznicy zjadla
ostatnio zaczełam jej przemycac co sie da do zup bo zupy wszystkie lubi tak ze siekam ser,kroje drobno chleb itd i w zupie zje


U nas z jedzeniem jest bardzo roznie, jak napisalam Jasmina lubi niewiele rzeczy. Najchetniej jadlaby tylko jogurty, suchy chleb, fasolke szparagowa i owoce 🤢 Cos takiego jak kanapka nie istnieje,bo chleb moze byc ewentualnie z maslem. Miesa prawie w ogole nie ma w jadlospisie. Nie wiem czy cos jej odmieni, bo patrzac na to co je uwazam, ze jest kiepsko odzywiana...

A Rita zapomnoalam. Tak jak twoj maz wiele plusow lapal tak za ta "bajke" ma minusa. U nas to pol biedy Jasmina by nic z tego nie zrozumiala, ale Maja...
A, no i zabijas mnie stwierdzeniem "nie chciala powiedziec dlaczego placze" 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
a jak u Was ze śniadaniami/kolacjami?
Maja czasami zje parówkę albo plaster szynki,płatki jak juz to na sucho, kaszke i to wsio, tak ze dostaje 2 obiady bo żadnego chlebka,jajecznicy-nic nie chce -chociaz ostatnio troszke jajecznicy zjadla
ostatnio zaczełam jej przemycac co sie da do zup bo zupy wszystkie lubi tak ze siekam ser,kroje drobno chleb itd i w zupie zje


U nas z jedzeniem jest bardzo roznie, jak napisalam Jasmina lubi niewiele rzeczy. Najchetniej jadlaby tylko jogurty, suchy chleb, fasolke szparagowa i owoce 🤢 Cos takiego jak kanapka nie istnieje,bo chleb moze byc ewentualnie z maslem. Miesa prawie w ogole nie ma w jadlospisie. Nie wiem czy cos jej odmieni, bo patrzac na to co je uwazam, ze jest kiepsko odzywiana...

A Rita zapomnoalam. Tak jak twoj maz wiele plusow lapal tak za ta "bajke" ma minusa. U nas to pol biedy Jasmina by nic z tego nie zrozumiala, ale Maja...
A, no i zabijas mnie stwierdzeniem "nie chciala powiedziec dlaczego placze" 🤔




hahaha 🙃 😁 🙃 Coq bo to takie oczywiste że dziecko mówi ..... 🤔 😜 🙃

zapomniałam dodać....że takie proste stwierdzenie a innym robi się tak- 😮 😮 😮 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...