Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wanilia rozumiem, że brak u Ciebie entuzjazmu...tyle czasu to by mogli odwiedzić wnuczka...

no ale mój teść ma do nas 2,5km, w domu mieszkamy już pół roku a jego jeszcze nie była...
teściowa za granicą i jak przyjedzie to też nie zawsze ma czas do nas zajrzeć, wczoraj przyjechała, dzisiaj zajrzała, a Maciek do niej mówił "ciocia" 😮
czekałam na pochwałę moich firanek i zasłonek, no ale się nie doczekałam... 🤢

Marika u nas też dzisiaj ciepluteńko 😁

Coq piękne zdjęcie macie 😘

Beata na ból ucha jest dobry jakiś kwiatek, nie pamiętam nazwy, wkłada się go do ucha i przestaje boleć... mi zawsze pomaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wanilia 6 tygodni, 150 km? I Ty karkowke robisz? parowki trzeba zagrzac i tyle 😜 Nie dziwie sie, ze entuzjazm umiarkowany 😉
Aga dziekuje 🙂
Beata super, ze do Polski wypad sobie robicie 😉
Tak o tych oknach piszecie...tez mam brudne. W kuchni umylam w zeszlym tygodniu chyba-wystarczy, ze raz popada i okno jest tak zachlapane, ze mycia nie widac 🤔 wiec daje sobie luz 😜 Zreszta na 5 okien w dwoch mam caly czas zamkniete okiennice to i brudu nie widac 😁
Moj maz dzis sam robil kolacje 🙃 hohoho Zachcialo mu sie bourka, to robil, mielismy niby razem, ale Jasmina musiala dupsko wymoczyc, po tym jak zasmrodzila pieluche wiec ja bylam lekko zajeta. A teraz pobiegl z kolegami sie podzielic.
Z drugiego spaceru ledwo sie dzis przywloklam tak mnie nogi bolaly 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziecko moje wlaśnie usnelo, wiec ide dupsko wymoczyc, nogi ogolic itp.
ale jestem padnieta, caly dzien sprzatałam - prałam firanki, które Kalina tuz po powieszeniu wybrudziła mi od masła. cudownie 😠
Kurde, wiecie, moj teść ma kury i one przewaznie zamkniete sa, ostatni mowilam,zeby ich na podwórko nie wypuszczac, bo Kalina przeciez chodzi po podwórku. dzisiaj skosilismy trawe, chwasty powyrywane, jakos tak ładnie...a patrze przez ono, ze kury wypuszczone...no chyba mnie kurwica zaraz strzeli, przeciez wszystko zasmrodzone bedzie 😠 😠 😠 😠
niektórym to mózgu brakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Maja tez ma jedne takie butki których nie chce nosić-nie wiem o co jej chodzi z nimi 🤨
u nas dzis wietrznie
Wanilia na beagla zdecydowaliśmy się juz jesienia i duzo czytałam też o tym jakie zadziory z nich są jak są młode ale po naszym małym yorku stwierdziłam ze gorzej byc nie może i skoro poradziłam sobie z nim to już z każdym hehehe
moje dziecko zjadło na śniadanie jajecznice 🤪 włączyłam jej ulubiona bajkę i była tak zapatrzona że nie widziała co jej do dziobka wkładam i jadła 🤪
Aniqa kury hmm znam ten ból -teściowie też wypuszczaja kury i trzeba uważać by w mine nie wdepnąć -jestem ciekawa czy jak sie do nowego domu wyprowadzą to czy zabiorą je ze sobą 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moje dziecko ma już niezłe poczucie humoru: siedziała w łózeczku i jak sie jej znudziło to zaczęła "tatuś " wołać i weszłam ja do pokoju a ona "tatuś?" a ja do niej - co? ja jestem tatuś? a ona w śmiech i mówi "tak" to ja do niej - to Maja jest CIOCIA!! a ona w jeszcze większy smiech po czym podniosła z poduszki smoczek ( duduś) i mówi : duduś-PAN i mało się nie rozsypała ze śmiechu, no myślałam ze się zsikam 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
moje dziecko ma już niezłe poczucie humoru: siedziała w łózeczku i jak sie jej znudziło to zaczęła "tatuś " wołać i weszłam ja do pokoju a ona "tatuś?" a ja do niej - co? ja jestem tatuś? a ona w śmiech i mówi "tak" to ja do niej - to Maja jest CIOCIA!! a ona w jeszcze większy smiech po czym podniosła z poduszki smoczek ( duduś) i mówi : duduś-PAN i mało się nie rozsypała ze śmiechu, no myślałam ze się zsikam 😁 😁 😁 😁


Zadziwia mnie rozwoj twojej corki 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
moje dziecko ma już niezłe poczucie humoru: siedziała w łózeczku i jak sie jej znudziło to zaczęła "tatuś " wołać i weszłam ja do pokoju a ona "tatuś?" a ja do niej - co? ja jestem tatuś? a ona w śmiech i mówi "tak" to ja do niej - to Maja jest CIOCIA!! a ona w jeszcze większy smiech po czym podniosła z poduszki smoczek ( duduś) i mówi : duduś-PAN i mało się nie rozsypała ze śmiechu, no myślałam ze się zsikam 😁 😁 😁 😁


Zadziwia mnie rozwoj twojej corki 🤔


mnie tez hehe -mi ją chyba w szpitalu podmienili 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
moje dziecko ma już niezłe poczucie humoru: siedziała w łózeczku i jak sie jej znudziło to zaczęła "tatuś " wołać i weszłam ja do pokoju a ona "tatuś?" a ja do niej - co? ja jestem tatuś? a ona w śmiech i mówi "tak" to ja do niej - to Maja jest CIOCIA!! a ona w jeszcze większy smiech po czym podniosła z poduszki smoczek ( duduś) i mówi : duduś-PAN i mało się nie rozsypała ze śmiechu, no myślałam ze się zsikam 😁 😁 😁 😁


Zadziwia mnie rozwoj twojej corki 🤔


mnie tez hehe -mi ją chyba w szpitalu podmienili 😉


Przyznaj sie lepiej, ze Ty studia na Harvardzie skonczylas 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Rita napisał(a):
moje dziecko ma już niezłe poczucie humoru: siedziała w łózeczku i jak sie jej znudziło to zaczęła "tatuś " wołać i weszłam ja do pokoju a ona "tatuś?" a ja do niej - co? ja jestem tatuś? a ona w śmiech i mówi "tak" to ja do niej - to Maja jest CIOCIA!! a ona w jeszcze większy smiech po czym podniosła z poduszki smoczek ( duduś) i mówi : duduś-PAN i mało się nie rozsypała ze śmiechu, no myślałam ze się zsikam 😁 😁 😁 😁


Zadziwia mnie rozwoj twojej corki 🤔


mnie tez hehe -mi ją chyba w szpitalu podmienili 😉


Przyznaj sie lepiej, ze Ty studia na Harvardzie skonczylas 😎


ja robiłam LO 6 lat 😁 no ale z urlopem dziekańskim hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My jak wyszliśmy po 15 na drugi spacer to.wrócilismy do domu po 14 posiedziałam chwilę pod blokiem potem sklep potem spacer takimi trasami że śświeciło na mnie nie na Misia i po drodze huśtawka w cieniu zaliczona 😉 jogurcik a w drodze powrotnej plac zabaw 🙂 Misio pływał na piasku z innymi dziećmi 😉 bo nowy piasek przywieźli taki ładny czysciutki 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...