Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
witam,

byliśmy dzisiaj u lekarki z Maćkiem, no i zapalenie krtani jak i u mnie, chrypi strasznie. dostał antybiotyk i parę innych leków...
lekarka była zafascynowana gadatliwością Maćka 🙂 mówił do niej "ciocia" i cały czas coś mówił, pokazywał "lampa", "bum bum", "miau" (kot)

aaa, no i ostatnio całkiem nieźle wychodzą mu zdania 😁 dzisiaj na przykład dwa nowe:
- moja mama ma oko 😁
- bum bum kojo (koło) ma 🙂

no i nasze ulubione "kaja beee" (kawa be) - bo jak my pijemy kawę to on też chce 😉

za gratulacje dziękuję 🙂 dzisiaj dałam kolejny kredyt i zrobiłam nowy wniosek, i jutro kolejną umowę muszę przygotować 🙂

Wanilia dobrze, że masz czas dla siebie 😁

Holi Eluś jest ślicznym chłopcem 🙂

Coq, Rita dziewczynki jak zawsze piękne! 🙂

Aniqa jak sytuacja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sutuacja bez zmian. dalej nie gadamy, nie spimy, nic nie robimy...niech sie w dupe ugryzie idiota. kumpela dzwonila, jutro idziemy na impreze do miasta 😉 wrocimy taxi, wiec bedziemy pic, juhuuuu 🙂 odchamie sie
kurde, chcialam zdjecia przerzucic na kompa, ale telefon w pracy zostawilam 😠

Aga, to co ty piszesz, to jest dla mnie totalna abstrakcja z tymi zdaniami Maćka 😮
aha, wiecie, ze Kalina ciagle jak widzi ten strupek na nożce to ryczy 😁 no co za hipochondryk maly 🙂

aaa, zapomnialabym - zdjecia słodkie, a Yasmine rzeczywiście chyba mocno urosła ostatnio, do kruszynek w kazdym razie już napewno nie należy 😉

no dobra koncze, bo bateria mi pada. dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dZIEŃ DOBRY 🙂oo, caps....
Miałam wstać wcześniej ale Hubcio po walce z bakami przysypiał i tak się ślicznie uśmiechał że nie miałam serca go zostawić 🙂
Aniqa Tobie zyczę udanej imprezy a Basience oczywiście cudownego urlopu 🙂
Cherry no właśnie, skrobnij coś bo nie wierzę że nie zaglądasz 😜
Aaagaaa Maciej rzeczywiście to mistrz mowy - dla mnie szok 😁 No i dobrze że się w pracy rozkręcasz
Zdjęcia dzieci prześliczne a Ty Holi rzeczywiście musisz nam częściej Elusia pokazywać 🙂 🙂 Zdziwiło mnie bo Yasmine na zdjęciu wygląda tak "dorosło" a nasza Majka co wymiata rozwojem w porownaniu z nią, w tym piasku jak dzidziuś taki 🙂 Oczywiście nie mam tu nic złego na myśli, mam wrażenie że to kwestia perspektywy, sytuacji i ubioru 🙂
Coq kupiłaś krem dla Yasmine? Jeśli nie to proszę o adres na prv, tylko szybko i bez dyskusji 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Beata kataterki windi juz zakupione, oby okazały się skuteczne bo wczoraj wieczorem znów wrzask i prężenie - to chyba jednak mogą być kolki 😞 Jak się dziś powtórzy to spróbuje odgazowywać
to możesz
mu dać kropelki chociaż na noc spróbuj.....wiem że na początku człowiek się broni żeby żadnych lekó nie aplikować dziecku ale ulżysz mu kochana 😘
a to nic złego simeticon przelatuje przez układ pokarmowy i nie wchłania się do organizmu ja przy pełnej kolce dawałam po 7 kropli do każdego jedzenia ale moja siostrzenica "jechała" czały czas po 10 kropli ...u nas tez był czas paru dni że też musiałam podawać po 10 ....
Kolka u nas przeszła dokładnie jak miał 2 miesiące i 2 tygodnie ale dała po d... 🤔
a i u nas była taka wieczorna codzień od ok 17.....zaczynała się jazda .....krople całkiem jej nie zlikwidowały ale duzo pomogły bo espumisan to u nas była strata czasu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Wanilia kremu jeszcze nie kupilam, ale w poniedzialek mam zamiar, wiec adresu Ci nie podam 😜 no chyba ze kartke z wakacji chcesz mi przeslac 😉
Rita brudne dziecko podobno szczesliwe dziecko 😉
Haha racja, ze nasza elokwentna Majcia na znacznie mlodsza wyglada na zdjeciu, ale tu prawda, ze to kwestia ubrania dzicka, ujecia go i moze tez pozy jaka przyjmie 😉
Mnie to zdjecie strasznie sdziwilo,bo Jasmina na taka dorosla juz wyglada 🤔
Aniqa baw sie dobrze!!!!
Basia wypoczywaj na urlipie!!!!
Aga widac, ze Maja i Maciej w czolowce mowcow sa wsod dzieci grudniowych 😆 Dla mnie to cos niewyobrazalnego, zeby Jasmina miala slowa skladac, jak ona tu za bardzo pojedynczych nie wymawia. Ja to sie ciesze ostatnio, ze co rano mudzi mnie "mama" 🙂 na co jej odpowiadam "slucham cie Jasminko", a ten trzpiot sie smieje 😉
Moj maz wczoraj padl po kursie o 19.30 i spal do 3. A jak sie obudzil tak juz wstal i rozpoczal dzien 😁 A z kursu tez wraca czesto zdenerwowany, wiec na szczescie jeszcze tylko tydzien.

Wczoraj dostalam telefon w sprawie pracy... Szkoda, ze akurat stamtad sie odezwali, bo sensu to raczej nie ma. Na polski rynek wchodzi francuska marka Celio, ktora produkuje ciuchy dla facetow. Znalazlam ich oferty pracy na francuskich stonach, wiec powiedzialam mezowi, bo mi sie rzucil w oczy jakis ciuch z tej marki jaki akurat mial na sobie, a on mi na to postuluj. No i wczoraj zadzwonila babka z Paryza, pogadalam z nia i kolejna rozmowe mialabym miec z kims z filii z Clermont. ... sprawa jest dosc prosta, postulowalam na stanowisko starszego sprzedawcy, gdyby placili mi francuska pensje super 😎 na polskiej pensji w Warszawie nie mielibysmy co jesc chyba 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a Maja ostatnio zaczeła wszystko zdrobniale nazywać-takie to smieszne bo ze mama to mamuś i tata -tatuś to ok ale jest jeszcze babuś,dziadziuś, no i reszta rodzinki oczywiście i najlepsze ostatnio się obudziła i pierwsze co to : mamuś choćć plepu (do sklepu) a ze widziała że ja dalej siedze to dodała MAMUŚ DADA!! DADA!! DAAADUŚ heheh jest też OPA-OPUŚ itd
wgle ludzi na miescie zaczepia,macha zagaduje i ostatnio z moją mamą na podwórku się goniła i podeszła do bramy i zaczeła machac do przechodniów i jedna duża kobieta podeszła do niej do bramy i jej cześć dała i zagadywa ją po niemiecku oczywiście a Maja do niej po chwili " papa" i pomachała a kobita NEIN ICH NICHT DEINE PAPA -sikałam hehehe no i podeszłam i wytłumaczyłam kobiecie że "papa to po polsku cześć a nie tata hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Rita no pensja raczej polska, w koncu z tego tez zysk maja.
A u nas typ papa podobnie, Jasmina raczej nie kuma, ze tak tate po fracusku powinna nazywac i papa to dla niej pozegnanie 😉


u Mai to samo -najgorsze jak tak ludzi zaczepia i Adam sie smieje ze ja kiedys od jakiejś kobitki w pysk dostane jak bedzie szla z facetem a Maja do niego "papa" buahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Rita no pensja raczej polska, w koncu z tego tez zysk maja.
A u nas typ papa podobnie, Jasmina raczej nie kuma, ze tak tate po fracusku powinna nazywac i papa to dla niej pozegnanie 😉


u Mai to samo -najgorsze jak tak ludzi zaczepia i Adam sie smieje ze ja kiedys od jakiejś kobitki w pysk dostane jak bedzie szla z facetem a Maja do niego "papa" buahahahaha




😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...