Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
no heja.... dorwalam sie do kompa... od wczoraj jestem na l4... z czego wczoraj do 17 przesiedzialam w przychodniach.... dostalam silniejsze leki na kregoslup... skierowanie na lasery, ćwiczenia i masaze,.,,, dzis na 12 mam drugi masaz.... oczywiscie platne bo na kase chorych zaopisy na 20.01.2014;/ wiec trzeba placic.....
czytam was codziennie.... tylko nienawidze pisac z komorki....
co do zabawek....to zainwestowalam troszke w kube w tym tyg kupilam puzle 2,3,4,6 elementowe, ksiazeczki naklejanko-malowanki, ksiazke z puzlami w srodku.... polecam serie bo rewelacja kuba uklada szybko 🙂 literki podkradlam od Wanilki i tez cwiczymy 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hahaha doczytalam .... no ladne... ze niby ja małżona mecze? 🙂)) nie da rady... ja mam problem z podniesieniem sie z wyra... wiec o meczeniu nie ma mowy 🙂))
musze wam nagrac kube jaki on jest zlosliwiec.... jak na niego nakrzycze to staje w koncie po czym po 2 minutach wybiega i wywala mi wszystkie zabawki na srodek pokoju i krzyczy " kuba nie zbiera... mama pozbiera" i przy tym placze....
wie cnie tylko baby wredne 🙂))
ogolnie dre sie jak maluje mi mazakami...poza wyznaczonym kartonem i stolem....no i wannna.... no i wczoraj maz go wykapal bo mamusia jak to synus mowi "niepodziala" i wylezli z wanny maz go w reczniku niesie na wyroko w sypialni kladzie a kuba do mnie "nie majujemy w pokoiku mamusi.... mamusia bedzie krzyczec i ryczec.... nu nu" po czym otwiera mazaka takiego do malowania w wannie zaczyna malowac po poscieli i sie drze "bedzie plama, mama pierze" z radosnym usmiechem.... i powiedzcie ze nie robi tego celowo 😞(( moja nowa fioletowo rozowa posciel ma teraz niebieskiego orła wielkosci dziecka;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
hahaha doczytalam .... no ladne... ze niby ja małżona mecze? 🙂)) nie da rady... ja mam problem z podniesieniem sie z wyra... wiec o meczeniu nie ma mowy 🙂))
musze wam nagrac kube jaki on jest zlosliwiec.... jak na niego nakrzycze to staje w koncie po czym po 2 minutach wybiega i wywala mi wszystkie zabawki na srodek pokoju i krzyczy " kuba nie zbiera... mama pozbiera" i przy tym placze....
wie cnie tylko baby wredne 🙂))
ogolnie dre sie jak maluje mi mazakami...poza wyznaczonym kartonem i stolem....no i wannna.... no i wczoraj maz go wykapal bo mamusia jak to synus mowi "niepodziala" i wylezli z wanny maz go w reczniku niesie na wyroko w sypialni kladzie a kuba do mnie "nie majujemy w pokoiku mamusi.... mamusia bedzie krzyczec i ryczec.... nu nu" po czym otwiera mazaka takiego do malowania w wannie zaczyna malowac po poscieli i sie drze "bedzie plama, mama pierze" z radosnym usmiechem.... i powiedzcie ze nie robi tego celowo 😞(( moja nowa fioletowo rozowa posciel ma teraz niebieskiego orła wielkosci dziecka;/


taa, lekki poziom w hard w wredności 😉 😜 a widzisz, przynajmniej jeszcze skomentuje, albo uzasadni dlaczego psoci 🙂 😁 a Kalina to tylko w oczkach ma te diabliki 😉
dziewczyny, czy wy tez macie taki problem z biciem? Tzn, kalina mnie trzaska (tylko mnie, nikogo innego nie rusza), a ja co chwila dostaje od niej albo z liscia, albo gdziekolwiek. Juz tak jest od jakis 2-3 mcy i jej nie przechodzi. Milion razy jej tlumaczylam, ze mnie boli, ze mi smutno, ze nie wolno...nic, jak grochem o sciane. zeby ona to w złosci robila...ale nie, potrafi ni z tego ni z owego podejsc i mnie walnac, a potem ucieka. Przyznam, ze juz mi sie nerwy na to kończa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny jestem nieprzytomna...zamiast lepiej jest gorzej a kryzys dopiero przede mną, wczoraj między 15 a 17 zasypiałam na siedząco 😞 Na spacer nawet nie próbuję wychodzic bo gardlo mi chyba eksploduje...
Z dobrych wieści to udało się zorganizowac fenoterol, poki co 160 tabltek 🙃 Napisałam wczoraj na forum majowym i dziewczyny poszukały po znajomych. I jest mi tak jakoś lekko na duszy że udało się wspólnymi siłami komuś pomóc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dziewczyny jestem nieprzytomna...zamiast lepiej jest gorzej a kryzys dopiero przede mną, wczoraj między 15 a 17 zasypiałam na siedząco 😞 Na spacer nawet nie próbuję wychodzic bo gardlo mi chyba eksploduje...
Z dobrych wieści to udało się zorganizowac fenoterol, poki co 160 tabltek 🙃 Napisałam wczoraj na forum majowym i dziewczyny poszukały po znajomych. I jest mi tak jakoś lekko na duszy że udało się wspólnymi siłami komuś pomóc


fajnie, że sie udało 🙂
a ty do lekarza sie nie wybierasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dziewczyny jestem nieprzytomna...zamiast lepiej jest gorzej a kryzys dopiero przede mną, wczoraj między 15 a 17 zasypiałam na siedząco 😞 Na spacer nawet nie próbuję wychodzic bo gardlo mi chyba eksploduje...
Z dobrych wieści to udało się zorganizowac fenoterol, poki co 160 tabltek 🙃 Napisałam wczoraj na forum majowym i dziewczyny poszukały po znajomych. I jest mi tak jakoś lekko na duszy że udało się wspólnymi siłami komuś pomóc


fajnie, że sie udało 🙂
a ty do lekarza sie nie wybierasz?

A po co? Muszę przechorowac i tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Dziewczyny jestem nieprzytomna...zamiast lepiej jest gorzej a kryzys dopiero przede mną, wczoraj między 15 a 17 zasypiałam na siedząco 😞 Na spacer nawet nie próbuję wychodzic bo gardlo mi chyba eksploduje...
Z dobrych wieści to udało się zorganizowac fenoterol, poki co 160 tabltek 🙃 Napisałam wczoraj na forum majowym i dziewczyny poszukały po znajomych. I jest mi tak jakoś lekko na duszy że udało się wspólnymi siłami komuś pomóc


fajnie, że sie udało 🙂
a ty do lekarza sie nie wybierasz?

A po co? Muszę przechorowac i tyle...

widac lubisz sie meczyc 😜 ja to od razu gnam do doktora, co by mi ulzył w udrece 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no tak wypoczne w koncu od tej gonitwy... mam fajnego pana masazyste obiecal do soboty postawic mnie na nogi.... l4 mam do wtorku wlacznie wiec tydzien... no i czas na forum w koncu bedzie...
wanila ja tez o ten lek pytalam ale u nas nikt tego nie uzywal... fajnie ze udalo sie zalatwic..
aniqa Kuba trzaskal mnie dobre 3 miesiace ale.... i tu moze mnie nie pochwalicie ale zaczelam mu oddawac.. tzn nie ze go bilam czy cos... ale dostawal po paluchah u lapek za lanie mnie i do konta... bo tak jak pisalas tlumaczenie i proszenie wywolywalo wiekszy entuzjazm i bil mnie i mame moja jeszcze mocniej... a teraz mowi "kuba bije mame" to ja od razu mama zbije kube.... i podnosi reke ale nie uderza juz tylko tak w powietrzu mi przed buzia macha.... ale prawda jest taka ze chyba ma ochote walnac... no i teraz zaczal bic nianie;/
no kuba z mowa wymiata... za to nocnik najlepiej pasuje na glowe;/ bo siusiu jak posadze ja czy niania to zrobi i pod warunkiem ze nie ma pampera tylko te gatki z tetrowa pielucha ceratkowe... ale sam nie zawola... a kupe celowo ucieka do konta i wali 🙂 po czym kladzie sie na lozku mowi "mama przemieni bo kuba smierdzi" i przynosi husteczki pampera zadziera nogi do gory i czeka co mnie przyprawia o niezly nerw.. bo skoro wie... to nie rozumiem czemu nie wola 😞(( i jeszcze w trakcie przebierania mowi " kuba kupe nie pampersa tylko KIBELA" a rzeczywiscie i tak pampers pełny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe wiesz Aniqa mnie na poczatku tez to bawilo i bylam dumna ze tak potrafi ladnie powiazac fakty.... ale jak zaczal robic na zlosc...i tak gadac i robi to dosc czesto to mam ochote normalnie go rozszarpac..... bo z poscieli plamy nie zeszly .... pokoj duzy wygala jak bysmy meiszkali to 10 lat a nie 3 miesiace;/ wiec czarna rozpacz....do tego on sam jest tak poobijany ze wstyd mi do lekarza z nim isc... ale co ja poradze ze on zamiast chodzic to biega i jak mowie nie biegaj to on " tak tak pojajutku (czytaj pomalutku)" i goni dalej... 😞 sa momenty ze wolalam okres gdy mniej gadal... bo teraz ze wszystki co powiem negocjuje....pytam co bedzie jadl.. to mowi ze chleb i pajuje (parówke) a jak zrobie to on ze kaszke.... jak w nerwach spytalam ostatnio a to kto zje... to on z radosnym usmiechem mowi ze mamusia i tatuc (czytaj tatus) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
Aniqa może to i mało wychowawcze a teraz wiszą nad nami groźby zabrania dzieci za bicie ale u mnie już dawno by mała dostała po łapach jakby mnie uderzyła w twarz.oczywiście do niczego nie namawiam,bo pewnie mozna JAKIMŚ sposobem oduczyć dzieci bicia z tym że ja tego sposobu nie znam.
sos śmietanowy...ja to bym pewnie ze śmietany zrobiła :P
Aga Kuba to faktycznie mały terrorysta!!zabierz mu flamastry i koniec. skoro rozumie i mówi tak wiele to zabierz i wytłumacz,że jak będzie grzeczny to dostanie.jak już następnego dnia będzie grzeczny to mu daj ale powiedz że tylko na godzinkę.dlaczego zapyta albo powie daj to odpowiedz że dlatego tak krótko bo pomalował pościel i sie nie uprała.i tak ze 2 dni,żeby zrozumiał.albo dłużej.zmięknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haha aniqa jak zobaczyłam pytanie cchciałam powiedzieć zapytaj asie a tu się asia sama odzywa. No jak pisała asia ja też po lapkach... Asia a mazaki schowane wytłumaczyłam i ddostaje tylko do kąpieli a później oddaje... 😉 napisałam wam ttylko jaki to terrorysta 😉 ale ogólnie raczej grzeczny rogi wiecZorem wychodzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haha aniqa jak zobaczyłam pytanie cchciałam powiedzieć zapytaj asie a tu się asia sama odzywa. No jak pisała asia ja też po lapkach... Asia a mazaki schowane wytłumaczyłam i ddostaje tylko do kąpieli a później oddaje... 😉 napisałam wam ttylko jaki to terrorysta 😉 ale ogólnie raczej grzeczny rogi wiecZorem wychodzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haha aniqa jak zobaczyłam pytanie cchciałam powiedzieć zapytaj asie a tu się asia sama odzywa. No jak pisała asia ja też po lapkach... Asia a mazaki schowane wytłumaczyłam i ddostaje tylko do kąpieli a później oddaje... 😉 napisałam wam ttylko jaki to terrorysta 😉 ale ogólnie raczej grzeczny rogi wiecZorem wychodzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...