Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
zAMÓWIŁAM KSIĄZKI : 220 ZŁ 😮 😮 😮 Ale w tym 3 na prezenty, reszta dla Werki. Dodam że jeszcze nie mam wszystkich które upatrzyłam 😜 Jak dojdą będę Wam opinie pisać co się sprawdziło 🙂
Aniqa ciekawa jestem jak sobie Kalinka radzi z nawlekanką : u nas kurz zbiera bo Weronika nie daje rady 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Coq inspiracja dla Ciebie bo wiem że sama szyjesz.....
http://allegro.pl/paluszkowe-pacynki-krol-zaba-zabawa-w-teatr-goki-i3647843187.html
Wanilia zdrówka 😘 😘 😘


Dzien dobry 🙂

Inspiracja sie przyda, bo jesli mamy maszyna jest na chodzie to mam zamiar cos szyc i chcialam wlasnie pacynki do teatru - taki prezent hand made wymyslilam na urodziny mojej siostrzenicy, do tego ksiazka, jakas sukienka...
Wanilia no pieniadze nie male...mnie pewnie tez troche na ksiazki zejdzie, bo uwazam, ze to zawsze trafiony prezent szczegolnie dla dzieci. Na szczescie szfowa czyli moja najstarsza siostra zarzadzila, ze prezenty na Gwiadke tylko dla maluchow.
Zdrowka Tobie, oby rozeszlo sie po kosciach.

Poszlam wczoraj po polnocy spac, a dzis o 6 pobudka 🤢
Jasmina jak tylko wylazla z lozka od razu zasiadla do pociagu i tablicy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):

Jasmina jak tylko wylazla z lozka od razu zasiadla do pociagu i tablicy 😉

😁 😁 😁 super
A Werka śpi 😮 nawet weszłam zeby ja obudzic ale spojrzałam i żal mi się zrobiło, jak chce to niech śpi, powalczymy wieczorem 😜


tzn że Werka w dzień nie spi i do nocy szaleje......?? że chcesz ją budzić.... 🤔

Coq superowo że prezenty udane 🤪brawo mamuśka 😎 😎 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
wanilia napisał(a):
coquelicot napisał(a):

Jasmina jak tylko wylazla z lozka od razu zasiadla do pociagu i tablicy 😉

😁 😁 😁 super
A Werka śpi 😮 nawet weszłam zeby ja obudzic ale spojrzałam i żal mi się zrobiło, jak chce to niech śpi, powalczymy wieczorem 😜


tzn że Werka w dzień nie spi i do nocy szaleje......?? że chcesz ją budzić.... 🤔

Coq superowo że prezenty udane 🤪brawo mamuśka 😎 😎 😎

Weronika ma drzemke zwykle ok 13 ale dzis to chyb bedzie bez 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej.
Coq tak to było do poprzedniego postu. tablica fajna ale ja to bym ja Julce kupiła a nie Milce...Julka sie teraz w zerówce uczy literek.ma tablice taką do pisania kredą ale sypie się z tego i ona jakoś tak srednio chętnie po niej pisze...a takie przyczepiane na magnes literki to fajne.mogłaby słowa składać. jak to sie nazywa? poszukam na allegro.
Wanilia podziw dla Werki.no Miszczunio 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no w końcu mogę do Was napisać...

dzień dobry tak w ogóle 🙂

cały czas Was czytałam, zaraz sobie przypomnę to pokomentuję 🙂 z Maćkiem już lepiej, dzwoniłam wczoraj do lekarki i bez antybiotyku się chyba obejdziemy, co mnie bardzo cieszy 🙂
ale ze mną coś nie tak... przed chwilą byłam w łazience umyć ręce, zaglądam w lustro a tam cała szyja i dekolt w czerwonych kropkach, takie jakby uczulenie, i podniosłam bluzkę i brzuch też tak wygląda... i sama nie wiem od czego to jest... no i chyba w pracy tak jeszcze nie było...

dzisiaj byłam na pierwszą zmianę, zamieniłam się z koleżanką. bo i jej i mi pasowało. więc na szczęście już jestem w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z tego co pamiętam to:

Wanilia Weronika powala! po prostu rewelacja 🙂 a Hubercik słodziutki! 🙂 a jaki już duży! 🙂

a Maciek od wczoraj mówi na mnie "mamusia" 😁

co do prezentów to jestem na etapie oglądania i szukania 🙂 myślę, że Maćkowi na Gwiazdkę kupimy fotelik taki mały, żeby miał swoje miejsce w salonie, takie fajne są ala welur, coś takiego 🙂

my zamiast tablicy drewnianej mamy folię tablicową naklejoną na ścianę w pokoju Maćka, super sprawa! 🙂 a teraz zamówiłam mu tą tablicę magnetyczno-kredową co Marika kiedyś wrzucała, to na Mikołajki dostanie 🙂

Coq bardzo fajna sie wydaje ta tablica 🙂

Marika Maciek też ma takie książeczki z naklejkami dla 2-latka 🙂 3 różne, malowanki, zgadywanki i coś jeszcze 🙂 lubi to 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Polozylam Jasmine spac i chyba pierwsza usnelam 🤢 i tak jest za kazdym razem, wystarcza moment, zebym odplynela...a tekie dziwne mi sie to kiedys wydawalo, ze siostry ida ulozyc do snu dzieci i wychodza po godzinie, zeby tylko zeby umyc i dalej do wyrka 😜

Aniqa z tymi zdolnosciami manualnymi bym nie przesadzala 😉 a czy umiem szyc, chce sie dopiero przekonac i nie powiem, ze urzadzaloby mnie to 🙂
Asia tablica jest marki Rik&Rok, ale to produkcja Auchan, wiec moze tam znajdziesz, ja nigdy w polskim Auchan nie bylam, wiec nie wiem czy produkty tej marki sa sprzedawane i u nas.
A wyrazow to Julka raczej sobie za duzo nie pouklada, bo litery i liczby sa pojedyncze 😉 Z kredy tez sie sypie...moglaby spodobac jej sie tablica na flamastry, ale wiadomo, ze na takiej tablicy pisze sie zupelnie inaczej, troche poslizgowo. Wydaje mi sie, ze jesli nie sprawdzilaby sie do pisania to i tak moze ucieszyc, mala Milke tez 🙂 ... choc ona jest przeznaczona la dzieci powyzej 3 roku zycia.
Aga ciesze sie, ze z Mackiem lepiej. 🙂 Za to Ty teraz... 🤢
Agami jak po wizycie u lekarza z kregoslupem?
Basia a Ciebie wcielo, czy mialo Cie nie byc, cos pominelam?

Czy odnosicie wrazenie, ze wasze dzieci robia cos czasami zlosliwie...nie chodzi juz o postawienie na swoim tylko o takie "powiedzialas nie, a jeszcze raz tak zrobie i spojrze ci w oczy i jeszcze raz i wiem, ze jestem niegrzeczna/y..." bo ja wlasnie mysle, ze Jasmina tak ma 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):


Czy odnosicie wrazenie, ze wasze dzieci robia cos czasami zlosliwie...nie chodzi juz o postawienie na swoim tylko o takie "powiedzialas nie, a jeszcze raz tak zrobie i spojrze ci w oczy i jeszcze raz i wiem, ze jestem niegrzeczna/y..." bo ja wlasnie mysle, ze Jasmina tak ma 😮


ooooo, TAKKK, TAKKK, TAAAAAKKKKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a dzisiejszy dzień to bylo mistrzostwo!!!!mam wrazenie, ze ona bedzie taka wredna baba 🤢 😉 naprawde. Bylam z nia dzisiaj sama caly dzien w dom, bo padalo od rana i przyznam, ze mnie totalnie rozlzyla na łopatki swoim zachowaniem. Ja nie wiem po kim ona to ma, ja bylam grzeczna jako dziecko, malzon podobno też, a nasze dziecko to czort maly. Dobrze, ze juz spi.
poza tym nabila sobie dzisiaj 2 mega guzy na glowie 🤢 jeden z tylu podczas zabawy, a potem z rozpedu w futryne wyrżnela i czolo załatwione.
Ale sie dzisiaj naspiewalam Sto lat! opowiadalam Kalinie, ze bedzi miala urodzinki i goscie beda jej spiewac sto lat! tak jej sie spodobalo, ze zaspiewalam to dzisiaj chyba ze 100 razy. i na topie jest jeszcze Lulajże Jezuniu 😁 tak jej sie podoba, ze bierze tego swojego teletubisia Dipsy (ten ulubiony), tuli go i spiewa lulaj lulaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Z tą złośliwościa nie jest u nas tak źle ale to może z tego wynika pół dnia u babci pół u nas....nie ma za wiele czasu by się nudzić....bo wiadomo że jak jest się cały dzień w domu z dzieckiem a trzeba jeszcze coś zrobić to czasem może mu się nudzić....a u nas wpada do domu i do swoich zabawek leci bo nie widział ich od wczoraj....i tak w kółko... 😉 dzień jak codzień..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahahaha rowalilas mnie Aniqa ta wredna baba 😁
Marika pewnie cos w tym jest, moje dziewcze dzien w dzien ze mna 🤢 a ja z nia 🤢 😁 A wystarczy, ze tata wroci, albo wstanie w poludnie jak w nocy pracowal a Mala od razu inna, biega skacze, mowi cos, przytula sie do nogi taty, potem do nogi mamy... itd. tylko, ze my nie mozemy ze soba rozmawiac, bo wtedy zandarm zaczyna krzyczec 😎
Dzisiaj przestawiala krzeslo kolo zlewu i zaczela na nim skakac, ale tak solidnie, moment po tym jak przestala sasiad tez solidnie zapukal mi w podloge 🤢 Glizda zeszla z krzesla i zaczela bigac, oczywiscie tak, ze sasiad nie mogl tego nie uslyszec... i co ja proszilam, zeby juz przestala, to ona z jeszcze wieksza zawzietoscia. 🤢 ... i takich przykladow z dnia dzisiejszego byloby sporo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
(to tak a propo kreatywności dzieci).
kupiłam sobie buty ale nie takie jak chciałam,choć sama nie wiedziałam jak chce ale coś chyba miałam na myśli... w każdym bądź razie mam i sie nie rozlecą,bo teraźniejsze już prawie zeszły ☺️ buty muszą być całe a nie rozpadnięte 😎 ( czytam i stwierdzam iż jest to tekst tygodnia,haha 😁 😁 )
chyba muszę sie wziąć za robotę... 😜

tak Asia tekst tygodnia 😉... moja Julka ostatnio w kościele dziewczynce, która w ławce siedziała wsadziła prawie paluch do dziury w bucie... myślałam, że matka się ze wstydu spali... ale uwierzcie, że i mi było mega głupio ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq nawet ta tablica fajnie wygląda 🙂... a co najważniejsze niewielkich rozmiarów i jeszcze się składa 🙂
A my jutro kupujemy takie LEGO
Wanilia zdrówka 😘 i na recenzję książek czekam ofkors 😉
Agaa Wam też zdrówka 😘 dobrze, że Maciek wybronił się przed antybiotykiem... mamuśka też wydobrzeje 😉
Aniqa wredna baba 🙃... no to już są 2 😁
Jula dziś zaliczyła żłobek pełne 8 godzin... rodzice oboje w pracy na jednej zmianie... z rana był dramat, a jak matka po dziecko przyszła to dziecko spało w najlepsze, ale dziś była pierwsza z pierwszych... żłobek od 6:30, a tatuś już 6:25 wartował 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale jestem wypompowana...Werka dzis drzemki nie miala i padla pol h temu a Hubert wyje w lozeczku ale ja juz nie mam sily...w ciagu dnia zasypialam na siedzaca, Werka miesieczny limit bajek wyrobila 🥴 mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej bo drugiego takiego dnia moge nie przezyc - do poludnia bylo jeszcze ok a potem mnie sieklo.
Werka na zlosc mi robi jak jest zmeczona, poza tym nie jest chyba typem wrednej baby 😁 nawet zabawki braciszkowi przynosi ostatnio 😲 do tej pory raczej mu wyrywala wszystko z rak...
Meliska lego fajne, szkoda ze ja juz splukana 😉 w necie jest tez ulotka z biedry, beda m.in. reczniki z puchatkiem,mickey itd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Meliska dzieci są szczere do bólu... 🤢tak apropo tych butów ......

Pokazałam M filmik Werki 🙂 na co M......Misiek..do nauki! 😁 oczywiście taki joke... 😉 😜

Coq ano właśnie .....nigdy nie rozumiałam siostry jak będąc przed 30 moŻna iść spać o 21......ajjjj jak to życie weryfikuje nasz punkt widzenia......no i priorytety nie te......hahaaaa

Agaa zdrówka!!

A Agami gdzie.....??? Czyżby już dopadła męża.......hmmmm 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...