Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej kochane!!! BASIA fajnie taki wyjazd superowy!!! Mój mały się tak samo ślini i daje łapki do buzi i wszystko inne!!! Dziś już byłam z nim na spacerku właśnie przed chwilką wróciłam i fajnie bo jeszcze mi śpi ale to już nie długo bo już 3 godzina pójdzie jak nie jadł!!! hehe Obiadek zrobił mój mąż a ja właśnie gotuje ziemniaki!!! Babcia do nas na obiad przyjedzie!!! Jutro zaczynam zaś odwiedziny u koleżanek hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
beata26 napisał(a):

Pytanie pewnie dziwne,ale gdzie dodajecie fotki i jak to zrobic?

ja wrzucam na swoj serwer, bo na imageshack trzeba sie teraz logowac 🤨


a jak je ogladac, bo np. Holi mowila,ze Kasia wrzucila zdjecie Awada. Ciemna jestem ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
beata26 napisał(a):
chloe napisał(a):
beata26 napisał(a):

Pytanie pewnie dziwne,ale gdzie dodajecie fotki i jak to zrobic?

ja wrzucam na swoj serwer, bo na imageshack trzeba sie teraz logowac 🤨


a jak je ogladac, bo np. Holi mowila,ze Kasia wrzucila zdjecie Awada. Ciemna jestem ☺️


Holi chyba pisala o nowym zdjeciu avatarowym Awada. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
holi32 napisał(a):
kochane niedziela jak niedziela!!!! Siedzę w domku po spacerku!! Zaraz jakaś herbatka i na dobre i na złe oglądać będę!!!


No wlasnie! niedziela jak niedziela zazwyczaj nudna i spiaca. A u mnie jeszcze mzawka i generanie buro co oczywiscie odbija sie na zachowaniu Yasminy 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq juz rozumiem. Przez te nie przespane noce coraz bardziej przestaje kontaktowac 🤢 🤢
U nas tez szaro, buro i ciagle pada deszcz. A ja przesunelam wyro na przeciwlegla sciane, powiesilam zbiorcza rame na zdjecia na scianie i powiesilam serce wiklinowe w sypialni, a takze obraz Aniola Stroza(, ktory miala jeszcze moja babcia)u Sary w pokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam z zaświatów... mi nie działało forum 2 dni... raz tylko udalo sie zalogowac i pisalam dlugiego posta i sie skasowal i napisalam tylko dobranoc...
u nas hmmm od 3 dni maly marudny... pytalam swojej dentyski i chyba zeby ida.. tak jak wasze dzieci slini sie pcha wszystko do buzi juz od dobrego miesiaca i dziaselka sie zrobily takie pofalowane wyglada jak by sie zabki pod spodem ksztaltowaly... masc kupilam...od dzis smarujemy...
no poza tym kryzys laktacyjny .. w cyckach pustynia a maly nie chce pic modyfikowanego... juz 3 mleko otworzylam kupne roznego rodzaju i od razu wymioty.. i lezy obok pustego cyca i poplakuje i sie wkurza... walcze laktatorem, tabletki kolezanka mi dala z kopru i anyzu, pije herbatki i duzo wody i sahara... mam nadzieje ze minie... w tym tygodniu mialam mase stresu.. w srode obrona w czwartek mega klotnia z tesciowa.. piatek przeplakany caly i moze to sie na malym odbilo ze on placzliwy.. no i na mnie ze mleka brak...nie bede wam pisac o co poszlo bo nie bede zanudzac ale ryczalam 2 dni jak bobr 😞((
no poza tym od piatku bylam u moich rodzicow z malym.. w sobote maz dojechal do nas.. dopiero wrocilismy... wyprasowalam 2 suszarki ciuchow kuby i koszul meza a teraz chwila na forum bo na szczescie juz dziala.....i zaraz pewno maly sie obudzi.... mam nadzieje ze mleka troszke jednak naszlo...bo wczoraj po kapieli tragedia byla...
milej koncowki niedzieli wam zycze w razie by mi znowu forum nie dzialalo... buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agami wspolczuje 😞 nie mialam mleka jeden wieczor i plakac mi sie chcialo i cala zestresowana bylam. A twoj Kubus w dodatku nie chce modyfikowanego. Zycze Ci zeby jak najszybciej ruszyla produkcja mleka i zeby sie biedaczek najadl do syta.
Wspolczuje tez samopoczucia po spieciu z tesciowa - niestety konflikty sa czesto nieuniknione 🥴

U mnie po trzech dniach miodem plynacych, dziecko dzis marudne i nic jej nie pasuje, poderzewam, ze to pogoda wiec czekam na slonce. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...