Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
aha od porodu bolą mnie jeszcze miesnie kegla! czy ktos tak ma? po zakonczeniu sikania czuje jak sie kurcza i jakbym miala zakwasy , ja pierdziele cosz ja tam wyprawialam na tym parciu, u mnie to była taka trauma ze zapomniałam naprawde, podobno jak człowiek szoku doznaje to potem nic nie pamieta.


Chyba czuje cos podobnego, ale bardzo delikatnie.
Kurna a ja nadal dupy nie ruszylam, zeby sobie polozna znalsc na te odnowe krocza 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
Ulka napisał(a):
kuźwa dopiero poszła koleżanka...
juz tak marudziłam , ze kąpiel, ze chce spac juz itd a ta siedziała i sziedziala caly dzien ja pierdziele myslalam ze nigdy nie pojdzie
tak mi sie mała rozryczała z tego zmeczenia ze pol godziny chyba wrzeszczała, ale wtedy kolezanka poszla bo jej chyba juz uszy spuchly! hahah

no a szef nie odbiera wiec trzeba bedzie go w poniedzialek odwiedzic
pewnie nie zdażyl kodeksu przeczytac

dzieki Basienka za pomysł, chyba najlepiej swoją firme, bo u kogos to sie czlowiek nigdy nie dorobi, a z tym klubem maluszka to dobra sprawa musi być bo i zaraz by sie chętne baby do pracy znalazły i dzieciaczki do opiekowania, i ja chyba lubie dzieci i chciałbym wiecej tylko zeby poród tak nie bolał! jeszcze go wspominam lub jak opowadam to płacze czaicie, mi jakas rysa na psychice została


a ja bym mogla jescze raz rodzić 😁 serio, dla mnie nie bylo tragedii, wiadomo bolało, ale nie bylo tak żle


ja też bym mogła rodzić jeszcze raz, bólu już nie pamiętam, pamiętam tylko to cudowne uczucie, kiedy położyli na mnie malutkiego człowieczka 🙂 🙂 🙂

dokladnie, ja tez bym mogla rodzic znowu, bo nagroda za to jest najlepsza na swiecie!! 🙂 a ze tam troche poboli... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
Konstancyjka zasypia właśnie 🙂 cwaniara się zrobiła od 3 dni po kąpieli walcze żeby poszła spać odpycha głowę o 180 stopni jak jest odwrócona do ściany i se kuka 😁
Właśnie wpadłam na pomysł że może zgłoszę się o dotację w Unii i otworzę żłobek u nas bo żadnego nie ma.. muszę poważnie pomyśleć nad tym 😎

Ja tez myslalam kiedys nad przedszkolem, ale tak jakos na razie odlozylam te plany, bo w domu mam przedszkole z moimi chlopakami 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
Ulka napisał(a):
kuźwa dopiero poszła koleżanka...
juz tak marudziłam , ze kąpiel, ze chce spac juz itd a ta siedziała i sziedziala caly dzien ja pierdziele myslalam ze nigdy nie pojdzie
tak mi sie mała rozryczała z tego zmeczenia ze pol godziny chyba wrzeszczała, ale wtedy kolezanka poszla bo jej chyba juz uszy spuchly! hahah

no a szef nie odbiera wiec trzeba bedzie go w poniedzialek odwiedzic
pewnie nie zdażyl kodeksu przeczytac

dzieki Basienka za pomysł, chyba najlepiej swoją firme, bo u kogos to sie czlowiek nigdy nie dorobi, a z tym klubem maluszka to dobra sprawa musi być bo i zaraz by sie chętne baby do pracy znalazły i dzieciaczki do opiekowania, i ja chyba lubie dzieci i chciałbym wiecej tylko zeby poród tak nie bolał! jeszcze go wspominam lub jak opowadam to płacze czaicie, mi jakas rysa na psychice została


a ja bym mogla jescze raz rodzić 😁 serio, dla mnie nie bylo tragedii, wiadomo bolało, ale nie bylo tak żle


ja też bym mogła rodzić jeszcze raz, bólu już nie pamiętam, pamiętam tylko to cudowne uczucie, kiedy położyli na mnie malutkiego człowieczka 🙂 🙂 🙂

dokladnie, ja tez bym mogla rodzic znowu, bo nagroda za to jest najlepsza na swiecie!! 🙂 a ze tam troche poboli... 😜

A ja jakby co znowu bede miala cesarke. Nie bolalo ani troche. Troche tylko ciagnelo tam gdzie byly supelki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
dokładnie tak jak piszesz Aniqa1111 ja też mogę rodzić jeszcze raz trwało to 5h40min druga faza 50mi ale nie wspominam tego źle 🙂
ważyłam się dzisiaj z Konsti żeby zobaczyć ile ona waży i ma 5,500 g dużo ?

To zalezy jaka miala mase wyjsciowa, a 5,5 kg to moj maly osiagna w 7 tygodniu, a teraz nie wiem, ale cos ponad 6... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
pammat napisał(a):
dokładnie tak jak piszesz Aniqa1111 ja też mogę rodzić jeszcze raz trwało to 5h40min druga faza 50mi ale nie wspominam tego źle 🙂
ważyłam się dzisiaj z Konsti żeby zobaczyć ile ona waży i ma 5,500 g dużo ?

To zalezy jaka miala mase wyjsciowa, a 5,5 kg to moj maly osiagna w 7 tygodniu, a teraz nie wiem, ale cos ponad 6... 🙂


mysle, że 5,5kg to w sam raz 🙂
doriana, jesli w 7 tyg. mial 5,5kg, a teraz ponad miesiac poźniej tylko 6, to chyba malo dobrł, co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
Aniqa ! moja sie przewraca ale co z tego jak wcale nie gada, nie smieje sie na głos itd a przewraca sie dlatego ze codziennie lezy na brzuchu i głowe zadziera , ale dlatego tez myśle ze pokazałam jej ten ruch tzn jak leżała na brzuchu to czasem ja obróciłam, tak jak kiedys bedzie to robiła sama i sie jej moze zapamietało.. pozatym jestem rehabilitantem ahahah tylko nie od dzieci bo to trzeba sobie kurs zrobic a kasy nie mam haha wiem ze nigdy sie nie przyznalam i nikt nie wie ale nie czuje sie na siłach zeby doradzac innym , moze jak bede miec wieksze dosw zawodowe ☺️


Kalina zaledwie raz smiala sie na glos, jak jej nozki do brzuszka przyginalam i mowilam aguuu, a poza tym to też cichociemna 🙂 no ja od dzisiaj tez z nia cwicze to przewracanie na brzuszek i odwrotnie, mam nadzieje ze zalapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
a co do śmiania się w głos to Maciek bardzo często się tak śmieje, w ogóle naprawdę bardzo dużo i często sobie gaworzy. wczoraj mieliśmy gości to 1,5 godziny bez przerwy gadał i się śmiał 🙂


Ho ho ho nie tak predko 😜 On jeszcze chyba nie gaworzy. Nasze dzieci teraz tylko gluza 😁
http://www.babyboom.pl/dzieci_1_2/rozwoj/etapy_rozwoju_mowy_dziecka.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
oj tam nasze dzieci sa zdolne calymi zdaniami gadaja 🙂)
ehh wasze dzieci tez dzis tak placza??? tylko raczki raczki i ryk 😞 i nie wiem czy to nowe miejsce czy cos boli czy pogoda czy co? 😞


No no ma sie rozumiec Agami 😎
eh u mnie od dwoch dni jest cycus glancus 😁 Mala sama soba sie zajmuje i marudzi minimalnie 🙃 Dobrze wypadlo bo ja akurat chora i nie na silach.
Nic myje zabki i chyba spac ide, bo wlasnie dziecko moje poszlo spac...mam nadzieje, ze to tak juz do rana,a nie na godzine 🤢
milych nocek mamusie! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
a co do śmiania się w głos to Maciek bardzo często się tak śmieje, w ogóle naprawdę bardzo dużo i często sobie gaworzy. wczoraj mieliśmy gości to 1,5 godziny bez przerwy gadał i się śmiał 🙂


Ho ho ho nie tak predko 😜 On jeszcze chyba nie gaworzy. Nasze dzieci teraz tylko gluza 😁
http://www.babyboom.pl/dzieci_1_2/rozwoj/etapy_rozwoju_mowy_dziecka.html


no ja wiem... ale ten drugi wyraz bardzo mi się nie podoba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej lasencje 😘
Nova stawia przysłowiową "kropkę" i tym samym pada na ryjówkę bo zjechana jest jak koń po westernie 🤢
aaagaaa 6 Weidera to pikuś w porównaniu z dwoma ekipami remontowymi na piętrze i ludźmi którzy co chwilę mają do Ciebie akurat jakieś pytanie 🤔 ...nogi mam centralnie w gardle 🤔 ...jutro kolejny biegający po schodach dzień...

Ulka walcz o swoje jak lwica o małe 😎

Pam fajny pomysł więc działaj jak masz możliwości 😉

Aniqa fajnie, że wiesz już co i jak z Kalinką 🙂

Agami mój też tak ma od wczoraj, że jest cisza a nagle pisk i wrzask 😮

Cholercia ...a miała być tylko "kropka" 😉

Dobranoc dziewczyny maliny 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Konstancja smieje się co chwile oczy tylko otworzy to ma banana od ucha do ucha i śmieje się w głos 🙃 i mówi te swoje agu eee etc więc nieźle się naśmieje czasem 🤪
coq o co kaman z tym odnowieniem krocza ? 😮
dorianna no ty na razie masz mini przedszkole 😜
Aniqa1111 jak się urodziła 3010 po wyjsciu ze szpitala 2800 a jak miała 6 tygodni to 4190 na szczepieniu i dzisiaj 5,5 chyba dobrze 🙂
idę odciągnąć mleko coś jest chyba z ciśnieniem bo mnie głowa rozbolała a jak się nachylam to już w ogóle mnie łeb je*ie 🤢 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...