Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
Dziewczyny to jest syn mojej koleżanki który ma prawie 5 m-cy
jestem w szoku, bo to chyba szybko na wstawanie co nie?
[IMG]http://i43.tinypic.com/ixxcb7.jpg[/IMG]
zdjęcie oczywiście dodaję za jej pozwoleniem 🙂


yyyyyy....no normalne to to nie st. wlasnie o tym wczoraj tez mowila rehabilitantka, zeby broń Boże nie stawiac dzieci na nogi, jak jeszce nie sa do tego gotowe!!!maly ma gwarantowana w przyszłości skolioze niestety 🤨

Fajny maluszek, ale to prawda, ze na 5 miesiac to chodzenie za szybko.
Moich znajomych mala, nie raczkowal tylko odrazu w wieku 8 miesiecy zaczela chodzic za reke i przy meblach. Mysle, ze jak dziecko samo wstaje i chce chodzic to jest ok, ale nic na sile, bo tak jak piszesz Aniqa problemy murowane... A na chodzenie jeszcze bedzie czas tak po 10 miesiacu zycia mysle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kuku! 🙂

Po spacerze 🙂 Gwiazda na spacerze nie spi 😮 ale tez nie placze, wcina paluchy i patrzy 🙃
Dzisiaj troche pochmurno, ale 19 st. wiec cieplutko 😆 No ale z tego co widzialam w prognozie to pogoda ma sie zepsuc, szkoda.

Asia Milenka to slodka dziewczynka i nawet duza 🙂
Kasia ten chlopiec mnie zadziwia 😮 on tak niby sam stoi?!
Pam a Tobie nie za dobrze z tymi dziadkami? 😎

Moje dziecko od trzech dni nie placze, spedza czas sama ze soba 🙂 tylko pod wieczor troche pomarudzi no i tradycyjnie strzela sobie drzemki do polnocy, dopiero potem usypia na dobre. Moze dzis usnie wczesniej, bo prawie nic nie spala w ciagu dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
hej hej hej 🙂

ja dzisiaj znowu byłam z zaproszeniami na chrzciny u wujka jednego i drugiego z rodzinką 🙂

Maciejos coś dzisiaj marudny, nie chce z nikim gadać, a jak się go zostawi samego to śmieje się, gada 😁 widocznie, znudziło mu się nasze towarzystwo 😜 i non stop ręce w buzi, wyjmie się jedną, to wkłada drugą 🙃

byłam dzisiaj na zakupach, kupiłam Małemu bluzeczkę z długim rękawem z napisem "Synek Mamusi. Bardzo kocham swoją mamusię" 😁 chyba tak 🙃 🙃 🙃 i sobie 2 bluzki 😁 i jeszcze swojej chrześnicy bluzeczkę z długim i krótkim rękawkiem, piękne po prostu!!! 😁

jeśli chodzi o spanie w nocy, to dzisiaj od 19.00 do 3.30 a potem od 3.45 do 6.30 😁 super po prostu 🤪 🤪 🤪

a w dzień kilka drzemek, niedługich raczej, takie 20minutowe, teraz właśnie zjadł i usnął 🙂

Moj tez ma ciagle rece w buzi i to nie wazne czy przed jedzeniem czy po, kryzie je i jest przy tym caly osliniony, czasami wklada tek gleboko, az ma odruch wymiotny, a jak mu wyciagam rece to sie wkurza. To moga byc zeby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
hej hej hej 🙂

ja dzisiaj znowu byłam z zaproszeniami na chrzciny u wujka jednego i drugiego z rodzinką 🙂

Maciejos coś dzisiaj marudny, nie chce z nikim gadać, a jak się go zostawi samego to śmieje się, gada 😁 widocznie, znudziło mu się nasze towarzystwo 😜 i non stop ręce w buzi, wyjmie się jedną, to wkłada drugą 🙃

byłam dzisiaj na zakupach, kupiłam Małemu bluzeczkę z długim rękawem z napisem "Synek Mamusi. Bardzo kocham swoją mamusię" 😁 chyba tak 🙃 🙃 🙃 i sobie 2 bluzki 😁 i jeszcze swojej chrześnicy bluzeczkę z długim i krótkim rękawkiem, piękne po prostu!!! 😁

jeśli chodzi o spanie w nocy, to dzisiaj od 19.00 do 3.30 a potem od 3.45 do 6.30 😁 super po prostu 🤪 🤪 🤪

a w dzień kilka drzemek, niedługich raczej, takie 20minutowe, teraz właśnie zjadł i usnął 🙂

Moj tez ma ciagle rece w buzi i to nie wazne czy przed jedzeniem czy po, kryzie je i jest przy tym caly osliniony, czasami wklada tek gleboko, az ma odruch wymiotny, a jak mu wyciagam rece to sie wkurza. To moga byc zeby?


niekoniecznie zeby, poprostu ok. 3m-ca dzieci dzieci na potege pchaja piastki do buzi. kalina ma identycznie, tez tak pcha paluchy,ze co chwile sie krztusi i jakby chciala zwymiotowac.czasami nawet trzyma sutka jeszcze w buzi i probuje piastke jeszcze obok wepchnac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
dorianna napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
hej hej hej 🙂

ja dzisiaj znowu byłam z zaproszeniami na chrzciny u wujka jednego i drugiego z rodzinką 🙂

Maciejos coś dzisiaj marudny, nie chce z nikim gadać, a jak się go zostawi samego to śmieje się, gada 😁 widocznie, znudziło mu się nasze towarzystwo 😜 i non stop ręce w buzi, wyjmie się jedną, to wkłada drugą 🙃

byłam dzisiaj na zakupach, kupiłam Małemu bluzeczkę z długim rękawem z napisem "Synek Mamusi. Bardzo kocham swoją mamusię" 😁 chyba tak 🙃 🙃 🙃 i sobie 2 bluzki 😁 i jeszcze swojej chrześnicy bluzeczkę z długim i krótkim rękawkiem, piękne po prostu!!! 😁

jeśli chodzi o spanie w nocy, to dzisiaj od 19.00 do 3.30 a potem od 3.45 do 6.30 😁 super po prostu 🤪 🤪 🤪

a w dzień kilka drzemek, niedługich raczej, takie 20minutowe, teraz właśnie zjadł i usnął 🙂

Moj tez ma ciagle rece w buzi i to nie wazne czy przed jedzeniem czy po, kryzie je i jest przy tym caly osliniony, czasami wklada tek gleboko, az ma odruch wymiotny, a jak mu wyciagam rece to sie wkurza. To moga byc zeby?


niekoniecznie zeby, poprostu ok. 3m-ca dzieci dzieci na potege pchaja piastki do buzi. kalina ma identycznie, tez tak pcha paluchy,ze co chwile sie krztusi i jakby chciala zwymiotowac.czasami nawet trzyma sutka jeszcze w buzi i probuje piastke jeszcze obok wepchnac 🙂

nasz tez pcha a ledwo co ma 2 miesiace 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
Dzien dobry, my dzis totalnie zarobieni, a jutro tesciowie pierwszy raz do malego przyjezdzaja i sprzatanie...wiadomo, do tego wszystkie psy w miescie chyba dzis sie pochorowaly, masakra!

aa, znalezione w necie:

😁

dobre 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Hejka 🙂
Julka dzisiaj 4 godziny na powietrzu 🤪 pojechałyśmy do mojej mamy... godzina drogi, później 2 godziny dogorywania na balkonie i godzina drogi powrotnej... powrót z oczami szeroko otwartymi 😉

Aniqa
odebrałaś w końcu te wyniki?? i jak??


jeszcze nie odebrałam. w poniedzialek pojde, o ile nie zapomne 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór, a zarazem dobranoc chyba bo padam na cysterny 😜

Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządalu no bo w sumie u grudniówek musi być gites co nie 😎

Kajtek śpi, a ja jeszcze przed moczeniem zadka muszę na inspekcję na górę leźć bo dzisiaj elektrycy czadu dali i robotę przyspieszyli 🤪 no i mam nadzieję, że będę chwalić a nie opierdzielać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
hej hej hej 🙂

ja dzisiaj znowu byłam z zaproszeniami na chrzciny u wujka jednego i drugiego z rodzinką 🙂

Maciejos coś dzisiaj marudny, nie chce z nikim gadać, a jak się go zostawi samego to śmieje się, gada 😁 widocznie, znudziło mu się nasze towarzystwo 😜 i non stop ręce w buzi, wyjmie się jedną, to wkłada drugą 🙃

byłam dzisiaj na zakupach, kupiłam Małemu bluzeczkę z długim rękawem z napisem "Synek Mamusi. Bardzo kocham swoją mamusię" 😁 chyba tak 🙃 🙃 🙃 i sobie 2 bluzki 😁 i jeszcze swojej chrześnicy bluzeczkę z długim i krótkim rękawkiem, piękne po prostu!!! 😁

jeśli chodzi o spanie w nocy, to dzisiaj od 19.00 do 3.30 a potem od 3.45 do 6.30 😁 super po prostu 🤪 🤪 🤪

a w dzień kilka drzemek, niedługich raczej, takie 20minutowe, teraz właśnie zjadł i usnął 🙂

Moj tez ma ciagle rece w buzi i to nie wazne czy przed jedzeniem czy po, kryzie je i jest przy tym caly osliniony, czasami wklada tek gleboko, az ma odruch wymiotny, a jak mu wyciagam rece to sie wkurza. To moga byc zeby?

Moj ma dokladnie to samo i do tego widac mu takie biale na dziaslach tam gdzie powinny byc kly. Jak pytalam pediatry co to jest to powiedzial ze zabki powoli zaczynaja isc. Mowil ze jeszcze troche do wyjscia ale ze juz ida 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry wieczor tak pozatym

My dzis tez na dworze spedzalismy czas. Ladne sloneczko to i autko umylismy 🙂 Potem przyszla chrzestna malego pogadalismy o chrzcinach. Mam w nastepna Niedziele 🙂 Zamowilismy hotele na droge do Francji i spowrotem 🙂
23 Marca wyjazd na nartki do Francji 😁 juz nie moge sie doczekac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam kochane.my dzis na spacerku bylismy najpierw na 1.5 godz
Potem na godz. U nas dzis ladnie sloneczko swiecilo
Ale wiatr byl. U tesciow bylismy obiadek zjedlismy
Były racuchy mniam i rosół. A od godz maly spi
Ale jeszcze nie takim twardym snem. To koncze milej nockipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas to samo gryzienie wszystkiego co wpadnie do buzi... łapki, smoczek od butelki a nawet moje piersi ajjj a to boli 🤢 no i plus ta ślina która leci litrami. Jak była u nas na patronażu pani pediatra to powiedziała, że dziąsełka przygotowują się na ząbki, ale jeszcze trochę musimy poczekać, bo to lubi się niestety ciągnąć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Dzien dobry wieczor tak pozatym

My dzis tez na dworze spedzalismy czas. Ladne sloneczko to i autko umylismy 🙂 Potem przyszla chrzestna malego pogadalismy o chrzcinach. Mam w nastepna Niedziele 🙂 Zamowilismy hotele na droge do Francji i spowrotem 🙂
23 Marca wyjazd na nartki do Francji 😁 juz nie moge sie doczekac 🤪


łohoho, zazdroszcze!!!a co z Florkiem? bedziecie mieli jakas opiekunke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Dzien dobry wieczor tak pozatym

My dzis tez na dworze spedzalismy czas. Ladne sloneczko to i autko umylismy 🙂 Potem przyszla chrzestna malego pogadalismy o chrzcinach. Mam w nastepna Niedziele 🙂 Zamowilismy hotele na droge do Francji i spowrotem 🙂
23 Marca wyjazd na nartki do Francji 😁 juz nie moge sie doczekac 🤪


łohoho, zazdroszcze!!!a co z Florkiem? bedziecie mieli jakas opiekunke?

Jedziemy z nim i z moimi rodzicami. Opieka nad nim bedziemy sie zmieniac. Jedna osoba zostaje z malym a 3 jezdza na nartkach. Jedziemy na tydzien wiec nie bedzie z tym problemu. Pewnie sie okaze ze moja kondycja jest najgorsza wiec pojezdze jeden dzien a potem z maly bede chodzic na spacerki 🙂 W zeszlym roku bylo super na dole bylo 24 stopnie i piekne sloneczko a na gorze snieg. Cudowna pogoda 🤪
Noclegi mamy tam i spowrotem w polowie drogi wiec Florek powinien dac rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Dzien dobry wieczor tak pozatym

My dzis tez na dworze spedzalismy czas. Ladne sloneczko to i autko umylismy 🙂 Potem przyszla chrzestna malego pogadalismy o chrzcinach. Mam w nastepna Niedziele 🙂 Zamowilismy hotele na droge do Francji i spowrotem 🙂
23 Marca wyjazd na nartki do Francji 😁 juz nie moge sie doczekac 🤪


łohoho, zazdroszcze!!!a co z Florkiem? bedziecie mieli jakas opiekunke?

Jedziemy z nim i z moimi rodzicami. Opieka nad nim bedziemy sie zmieniac. Jedna osoba zostaje z malym a 3 jezdza na nartkach. Jedziemy na tydzien wiec nie bedzie z tym problemu. Pewnie sie okaze ze moja kondycja jest najgorsza wiec pojezdze jeden dzien a potem z maly bede chodzic na spacerki 🙂 W zeszlym roku bylo super na dole bylo 24 stopnie i piekne sloneczko a na gorze snieg. Cudowna pogoda 🤪
Noclegi mamy tam i spowrotem w polowie drogi wiec Florek powinien dac rade 🙂


super!!! 🙂 ja też zazdroszczę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...