Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):

no widzisz jaki los niesprawiedliwy...mleka pełno, a wszystko w zlewie laduje. 300ml to tak normalnie, raz po nocy (8godz) wyciagnelam 430 z obu 😲


A u mnie kryzys, to naprawde niesprawiedliwe... sto razy leiej miec trochę za mało mleka niż mieć go w nadmiarze i nie móc dziecku dać... 😞 ale przetrwacie to jakoś, buziaki dla Was 😘 A jak mąż, poprawił się?

si, robilam badania, wzwb i c wykluczone. wiec juz sie nie boi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Pammat fajnie, że już wszyscy razem jesteście 🙂 ja dni odliczam... jeszcze 12...


hahaha to ja odliczam do rozlaki z malzonem...67 😁

Coq jest czysciutki 🙂 zazyl prysznica 😜




ja też już pachnąca 😁


To sobie pachniemy! ach!

to ja jeszcze śmierdze 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
aaagaaa Maciek naprawde długi się wydaje na tym zdjęciu 🙂 Czapeczki śliczne, ja poluje na allegro na taką:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/czapkax.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6751/czapkax.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


pięknaaaa 🤪 🤪 🤪

rzeczywiscie bardzo ładna. chyba mnie zainspirowałąs i poszukam podobnej 🙂 a podasz linka? licytujesz czy kup teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Pammat fajnie, że już wszyscy razem jesteście 🙂 ja dni odliczam... jeszcze 12...


hahaha to ja odliczam do rozlaki z malzonem...67 😁

Coq jest czysciutki 🙂 zazyl prysznica 😜




ja też już pachnąca 😁


To sobie pachniemy! ach!

to ja jeszcze śmierdze 😁 😁 😁

ja też sierdziocham jeszcze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Spacer dziś ok... 2 godziny spała w wózku i później jeszcze godzinę buja się w gondolce na huśtawce na tarasie... także jestem w szoku 🤪

Weroniczka, Yasminka, Maciuś i Konsti super, super, super 🤪

Pam u nas piżamka poszła już do wora próżniowego, bo już ciężko Julę było do niej wciskać 😜

Aniqa to naprawdę niesprawiedliwe 😞 szczególnie, że karmienie tak ważne było dla Ciebie 😞
Wiesz co ja jak miałam na początku nawał to popijałam napar z szałwii i on trochę hamował, może spróbuj... a to już tak definitywnie koniec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
wanilia napisał(a):
aaagaaa Maciek naprawde długi się wydaje na tym zdjęciu 🙂 Czapeczki śliczne, ja poluje na allegro na taką:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/czapkax.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/6751/czapkax.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


pięknaaaa 🤪 🤪 🤪

rzeczywiscie bardzo ładna. chyba mnie zainspirowałąs i poszukam podobnej 🙂 a podasz linka? licytujesz czy kup teraz?

Hihi, mam zamiar licytować używaną więc proszę sobie odpuścić ta czapę i mi w drogę nie wchodzić 😁 ale jak znajdziesz takie nowe do kupienia to ja też jestem chętna 😉 firma cocodrillo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
asiadudzika napisał(a):
moja Jula Shreka ogląda na tvnHD, po raz enty go już ogląda 🙃 a ja przeglądam strony o esperalu...i chlebek mi się piecze. dobranoc

hehe mój małżon też... chyba są na podobnym poziomie 😁


hihihih 🙃 uśmiałam się 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przed spacerkiem odgrzałam porcyjkę mleka i pić nie chciała, pluła i się krzywiła, no to zrobiłam modyfikowane i wciągnęła migiem 😮 😮 o żesz ku***
I oczywiście myślówa... wczoraj jadłam łososia nadziewanego szpinakiem z czosnkiem... może to zmieniło smak mleka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
Aniqa1111 pytałam się ciebie parę postów wczesniej jak ty to robisz że masz tyle mleka ja max 170 ml wycisnę bierzesz coś na laktację jesz cos czy jak..

nic wlasnie, najwidoczniej taka mam nature...herbatek nie pije, wody tez nie za duzo, jem normalnie. ale wydaje mi sie ze przez odtatnie dwa tyg. sciagalam laktatorem i chyba tym sobie ja jeszcze napedzilam, bo sciagam tak dlugo az przestalo leciec. a wiadomo, ze wtedy organizm wiecej produkuje, zeby nadrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
pammat napisał(a):
Aniqa1111 pytałam się ciebie parę postów wczesniej jak ty to robisz że masz tyle mleka ja max 170 ml wycisnę bierzesz coś na laktację jesz cos czy jak..

nic wlasnie, najwidoczniej taka mam nature...herbatek nie pije, wody tez nie za duzo, jem normalnie. ale wydaje mi sie ze przez odtatnie dwa tyg. sciagalam laktatorem i chyba tym sobie ja jeszcze napedzilam, bo sciagam tak dlugo az przestalo leciec. a wiadomo, ze wtedy organizm wiecej produkuje, zeby nadrobic

no popatrz normalnie szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Witam 🙂

Spacer dziś ok... 2 godziny spała w wózku i później jeszcze godzinę buja się w gondolce na huśtawce na tarasie... także jestem w szoku 🤪

Weroniczka, Yasminka, Maciuś i Konsti super, super, super 🤪

Pam u nas piżamka poszła już do wora próżniowego, bo już ciężko Julę było do niej wciskać 😜

Aniqa to naprawdę niesprawiedliwe 😞 szczególnie, że karmienie tak ważne było dla Ciebie 😞
Wiesz co ja jak miałam na początku nawał to popijałam napar z szałwii i on trochę hamował, może spróbuj... a to już tak definitywnie koniec?

najprawdopodobniej tak, znowu dostalam końska dawke lekow na tarczyce i dalej nie wiadomo co z watroba. dowiem sie dopiero 12 kwietnia, a nie wiem czy jest sens meczyc sie do tego czasu (jakby ktos dal mi pewnosc ze po tym czasie bede mogla karmic, to napewno bym wytrwala), bo zapowiada sie ze te tabsy bede dluuuugo brala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ech meliska ja nie wiem co z tymi naszymi dzieciaczkami i ich upodopaniami żywieniowymi 😲 ja chciałam dzis podac Werci moje mleko w butelce i oczywiście za cholere pic nie chciała. nie dostawała butli od kiedy popsuł mi się laktator no i zonk, odzwyczaiła się 🥴 a teraz mam elektryczny i juz zamarzyłam o piwku kiedyś wieczorem a tu dupa.....no nic, będę próbować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
A ja właśnie ściągnęłam z jednego cyca 160 ml 🤪 fakt, że nie ruszany gdzieś z 6 godzin, bo przed spacerkiem butlę wypiła, a po spacerku tego drugiego opędzlowała... i teraz ciekawa jestem czy wypije czy nie... jak nie to wytarmoszę tego mojego smyka 😜


a u mnie coraz mniej mleka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja w nocy robiłam Maćkowi butelkę, bo zjadł ode mnie i płakał, że głodny, więc z nim do kuchni i robiliśmy mleko, zrobiłam mu 90ml... a jak zeszliśmy do sypialni to zjadł 5ml 🤢 byłam wściekła, i mówię do niego "Kolego tak to nie będzie, już więcej ci nie zrobię mleka", a on wtedy tak się do mnie uśmiechnął, że w momencie nerwy mi przeszły 🙂 🙂 🙂

dzisiaj też płakał w leżaczku jak ja wieszałam firankę w kuchni. i prosiłam i mówiłam do niego, żeby nie płakał, że jestem obok, że zaraz go wezmę. i nic, nadal płakał. więc zeszłam ze stołka i podeszłam do niego, a on tak się uśmiechnął do mnie że aż łzy w oczach miałam. i powiedziałam mu, że bardzo go kocham, a jego uśmiech stał się wtedy jeszcze piękniejszy. i tak patrzył na mnie, i się tak cudownie do mnie uśmiechał, a mi łzy leciały po policzkach... i tak sobie myślałam jakie to szczęście mieć takiego bobasa... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Aniqa wyprzytulałabym Cię teraz... niestety jesteś za daleko, to mogę tylko wirtualnie. ale mocno Cię przytulam 😘 😘 😘

😘 dziekuje. czytam forum o zakonczeniu laktacji i tam niektore babki takie rzeczy wypisuja...szkoda gadac, jedna pisze, ze musi przestac karmic, bo zbliza sie sylwester (to jakis stary post) i ona chce wypic alkohol, bo bez alkoholu nie umie sie bawic (a jej dziecko ma dopiero 3 tygodnie). nie potrafie czegos takiego zrozumiec!!!!!

wow 😮 😮 😮 no niezła laska 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
meliska napisał(a):
A ja właśnie ściągnęłam z jednego cyca 160 ml 🤪 fakt, że nie ruszany gdzieś z 6 godzin, bo przed spacerkiem butlę wypiła, a po spacerku tego drugiego opędzlowała... i teraz ciekawa jestem czy wypije czy nie... jak nie to wytarmoszę tego mojego smyka 😜


a u mnie coraz mniej mleka...

no ja wcześniej jak z 2 tyle zebrałam to aż pod sufit skakałam... ja zawsze wieczorem ściągam...dziś wyjątkowo wcześniej, bo przerwa za długa była i jeszcze w nocy wstaję... za dnia zawsze przed spacerkiem jej daję z butelki, bo ona ma tak, że cyc i od razu śpi, więc nie wiem czy już pojadła czy po prostu śpi i żeby mieć pewność, że na 2 godzinki mogę śmiało wyjść to wolę mieć nad tym kontrolę, a jak mam jakieś nadprogramowe porcje to zamrażam.
Ja codziennie wypijam 1 herbatkę laktacyjną i wieczorem wciągam Bavarię jabłkową lub brzoskwiniową, bo smaku piwska nie lubię 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...