Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
helol, nas z chustowego spaceru przegonil deszcz...buuuu i teraz siedzimy w domu....

Wiecie co, nie wiedzialam ze az taki sentyment mnie ogarnie jak wejde na grudnioweczki na brzuszku. i to dzieki Wam dziewczyny!!! Te 9 miesiecy to najcudowiejszy czas w moim zyciu, nie licząc samych narodzin i pozniejszych chwil z Juliuszkiem oczywiscie 🙂)) Mam nadzieje ze jeszcze sie spotkamy na brzuszku!! 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
chloe napisał(a):
helol, nas z chustowego spaceru przegonil deszcz...buuuu i teraz siedzimy w domu....

Wiecie co, nie wiedzialam ze az taki sentyment mnie ogarnie jak wejde na grudnioweczki na brzuszku. i to dzieki Wam dziewczyny!!! Te 9 miesiecy to najcudowiejszy czas w moim zyciu, nie licząc samych narodzin i pozniejszych chwil z Juliuszkiem oczywiscie 🙂)) Mam nadzieje ze jeszcze sie spotkamy na brzuszku!! 🙂)

To ja też tam musze zajrzeć w końcu. Ale nie wydaje mi się że wrócę na brzuszek - w myśl zasady że nic dwa razy się nie zdarza 😉 Wolalabym drugą ciążę z Wami na mamusiach spędzić. Ale kto wie ile jeszcze to forum wytrzyma...Zauważyłyście że nikt do nas nie dołączył na mamusiach? 🤔 Zapraszamy jeśli są tu podczytujące mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
piekne te zdjecia 🙂

hahaha Basienka a temperaturę wysoką masz? 😜 Bo ja mimo całej matczynej miłości nie powiem żeby moje dziecko się pieknie prezentowało na tej drugiej fotce 😁


rano mialam 36 😁 ale mi sie podobaja takie zdjecia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
piekne te zdjecia 🙂

hahaha Basienka a temperaturę wysoką masz? 😜 Bo ja mimo całej matczynej miłości nie powiem żeby moje dziecko się pieknie prezentowało na tej drugiej fotce 😁


rano mialam 36 😁 ale mi sie podobaja takie zdjecia 🙂

Ja chyba też skoro takie cudaczne miny ląduja w folderze "do wywołania"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
chloe napisał(a):
helol, nas z chustowego spaceru przegonil deszcz...buuuu i teraz siedzimy w domu....

Wiecie co, nie wiedzialam ze az taki sentyment mnie ogarnie jak wejde na grudnioweczki na brzuszku. i to dzieki Wam dziewczyny!!! Te 9 miesiecy to najcudowiejszy czas w moim zyciu, nie licząc samych narodzin i pozniejszych chwil z Juliuszkiem oczywiscie 🙂)) Mam nadzieje ze jeszcze sie spotkamy na brzuszku!! 🙂)

To ja też tam musze zajrzeć w końcu. Ale nie wydaje mi się że wrócę na brzuszek - w myśl zasady że nic dwa razy się nie zdarza 😉 Wolalabym drugą ciążę z Wami na mamusiach spędzić. Ale kto wie ile jeszcze to forum wytrzyma...Zauważyłyście że nikt do nas nie dołączył na mamusiach? 🤔 Zapraszamy jeśli są tu podczytujące mamusie


tez nieraz o tym mysle, ile jeszcze tu posiedzimy... ale jak narazie nie zapowiada sie na rychly koniec 😉)) w sumie jak bylam w ciazy, nie sodziewalam sie az takiej frekwencji naszej na mamusiach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestesmy po bioderkach. Yasmine darla sie niesamowicie jak ja pani wziela, no ale jak na nia przystalo 😎 Potem kazala nam zaczekac na korytarzu, az po jakis 15 minutach wyszla i ze za tydzien mamy przyjechac po przeswietlenie 😮 wiec nic nie wiem.

Wanilia zdjecia fajne, a to drugie - tez takie miewamy 😜
A Ty nosisz w elastycznej, jak dlugo jeszcze mozesz, do ilu jest kilogramow?

Candys witaj. Gratuluje zabka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Noszę w elastycznej bo mi taką koleżanka pozyczyła. Z tego co pamiętam to jakoś do 10-12 kg. Póki co nie spiesze się z kupnem tkanej bo nie wiem czy latem będę miała ochotę na chustonoszenie jak się gorąco zrobi - jednak grzeje ten materiał i bliskość ciał 😉 Tak więc póki co mam tą a potem będę myśleć - jak Weronika zacznie chodzić to się pewnie chustowanie skończy, jakoś mam wrazenie że będzie wolała tuptać 🙂
To tam u Was się prześwietla? u nas tylko usg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Noszę w elastycznej bo mi taką koleżanka pozyczyła. Z tego co pamiętam to jakoś do 10-12 kg. Póki co nie spiesze się z kupnem tkanej bo nie wiem czy latem będę miała ochotę na chustonoszenie jak się gorąco zrobi - jednak grzeje ten materiał i bliskość ciał 😉 Tak więc póki co mam tą a potem będę myśleć - jak Weronika zacznie chodzić to się pewnie chustowanie skończy, jakoś mam wrazenie że będzie wolała tuptać 🙂
To tam u Was się prześwietla? u nas tylko usg


No faktycznie moze sie nie oplacac juz tkanej kupowac. Ja mam nadzieje, ze Mala bedzie chciala byc noszona i potem.
Tak tu robia przeswietlenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no było co nadrabiac 🙂

u nas dzis ciepło a my po szczepieniu mały właśnie spi na zew. 😜

deserki w rossmanie sa w promocji kup 2 a 3 gratis wiec nakupiłam...... 🤪 🤪 🤪 ale jeszcze poczekaja 🙂

coq mleko bebilon wg mnie taka ma konsystencje jak moje 🙂

meliska i wanilia śliczne zdjęcia 🙂

zmykam do małego

ps. ja tam nie mam zamiaru opuszczać tego forum 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pammat mąż był na chrzcinach, przyjechał w Wielki Czwartek, chrzciny były w poniedziałek. a wyjechał w środę 🙂

Agami Maciek też ostatnio dziwnie się budzi w nocy... nie wiem co jest grane 😮

coq my mieliśmy kiedyś mleko Bebilon ale przeciwko wzdęciom i ono było gęste, a normalny Bebilon czy hipoalergiczny jest rzadki

Wanilia spacerowe zdjęcie super 🙂 no to kto robił? a Weronisia ślicznaaaaaa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Dzieki dziewczyny za odpowiedz w sprawie mleka. Moja teraz migiem oproznia butelke jak ma to rzadkie. A teraz sie tak zastanawiam czy do Polski targac ze soba to Guigoz bo wiem, ze je i nie uczula czy kupowac cos w Polsce? Jakie sa ceny u nas? Najlepiej to byloby wrocic do samej piersi. 🥴


Bebilon 800g kosztuje ok 43zł
a wcześniej kupowałam Bebilon hipoalergiczny i za puszkę 400g płaciłam 30-32 złote

ale postanowiłam powoli przechodzić na normalny Bebilon, jeszcze nawet jednego opakowania nie zużyliśmy, ale te buteleczki co mamy ich dużo też mamy normalnego Bebilonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dzieki dziewczyny za odpowiedz w sprawie mleka. Moja teraz migiem oproznia butelke jak ma to rzadkie. A teraz sie tak zastanawiam czy do Polski targac ze soba to Guigoz bo wiem, ze je i nie uczula czy kupowac cos w Polsce? Jakie sa ceny u nas? Najlepiej to byloby wrocic do samej piersi. 🥴


Bebilon 800g kosztuje ok 43zł
a wcześniej kupowałam Bebilon hipoalergiczny i za puszkę 400g płaciłam 30-32 złote

ale postanowiłam powoli przechodzić na normalny Bebilon, jeszcze nawet jednego opakowania nie zużyliśmy, ale te buteleczki co mamy ich dużo też mamy normalnego Bebilonu


Dzieki Aga. Ja place okolo 15 euro wiec oplacaloby mi sie w Polsce kupowac, no ale boje sie, ze ja np. uczuli i bede kupowac wszystkie mozliwe. Nie wiem.
A jeszcze ceny papmersow, bo musze sie jakos finansowo nastawic.

Wogole, poza tym ze brakuje mi normalnych sklepow, gdzie sie wchodzi i mowi " dzien dobry poprosze..." to brakuje mi straszliwie Rossmanna. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Dzieki dziewczyny za odpowiedz w sprawie mleka. Moja teraz migiem oproznia butelke jak ma to rzadkie. A teraz sie tak zastanawiam czy do Polski targac ze soba to Guigoz bo wiem, ze je i nie uczula czy kupowac cos w Polsce? Jakie sa ceny u nas? Najlepiej to byloby wrocic do samej piersi. 🥴


Bebilon 800g kosztuje ok 43zł
a wcześniej kupowałam Bebilon hipoalergiczny i za puszkę 400g płaciłam 30-32 złote

ale postanowiłam powoli przechodzić na normalny Bebilon, jeszcze nawet jednego opakowania nie zużyliśmy, ale te buteleczki co mamy ich dużo też mamy normalnego Bebilonu


Dzieki Aga. Ja place okolo 15 euro wiec oplacaloby mi sie w Polsce kupowac, no ale boje sie, ze ja np. uczuli i bede kupowac wszystkie mozliwe. Nie wiem.
A jeszcze ceny papmersow, bo musze sie jakos finansowo nastawic.

Wogole, poza tym ze brakuje mi normalnych sklepow, gdzie sie wchodzi i mowi " dzien dobry poprosze..." to brakuje mi straszliwie Rossmanna. 🤨


jeżeli chodzi o pampersy to ja zawsze na jakiejś promocji gdzieś kupuję.
i tak, na promocji można kupić Huggiesy za 45groszy za sztukę, pampersy za 55groszy za sztukę. A bardzo dobre są pieluszki z Biedronki DADA, i one kosztują 29zł za chyba 64 sztuki (mówię o 3)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
meliska napisał(a):
[... wiecie, że ja już rozpoznaję nasze dzieciaki, mogłabym się nawet pokusić o udział w konkursie czyje to dziecko 😉

To niech któraś da @, powysyłamy foty, potem się wstawi i Cię przetestujemy 😜

ok... ale będzie obciach jak nikogo nie rozpoznam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...