Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
CANDYNS napisał(a):
JEST I 2-GI ZĄBEK 🙂 CZYLI MAMY 2 ZĄBKI W CIĄGU JEDNEGO DNIA 🙂 JAK NARAZIE TO MAŁY CIERPI-WIDAĆ ZE GO BOLI ALE GORĄCZKI NIE MIAŁ.ZAPOBIEGAWCZO PODAŁAM MU LEKI NA USMIERZENIE BÓLU ZJADŁ BUTELKĘDOCIUMKAŁ CYCUSIA I ZOBACZYMY CO JUTRO. 🙂 NARAZIE IDE SIE WYKĄPAĆ I ŻYCZĘ MIŁEGO WIECZORKU :*

o Wy to chyba hurtownię jakąś macie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
ja właśnie kończę ściągać i do wyra gnam i mam nadzieję, że pobudek w nocy żadnych nie będzie 🥴 i tego Wam też życzę... dobranoc 🙂

PS.
No nie zapytałam Aga jak Maciuś się czuje?

I ciekawe jak Dorianek, bo coś Dori dziś milcząca? 🥴


co do pobudek, to u nas już jedna była... 🤢 Maciek usnął o 19.30, a od 22.40 już był głodny i jadł z zamkniętymi oczami...

a co do tego jak się czuję, wydaje mi się, że musi go ta nóżka troszkę boleć. bo bywa tak, że śmieje się, bawi a nagle zaczyna przeraźliwie płakać... i wtedy nic nie pomaga. po prostu tam jest rana, ona się goi i jego to może swędzi... no nie wiem, takie jest moje wytłumaczenie na to wszystko. na kontrolę jedziemy 20 kwietnia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
CANDYNS napisał(a):
JEST I 2-GI ZĄBEK 🙂 CZYLI MAMY 2 ZĄBKI W CIĄGU JEDNEGO DNIA 🙂 JAK NARAZIE TO MAŁY CIERPI-WIDAĆ ZE GO BOLI ALE GORĄCZKI NIE MIAŁ.ZAPOBIEGAWCZO PODAŁAM MU LEKI NA USMIERZENIE BÓLU ZJADŁ BUTELKĘDOCIUMKAŁ CYCUSIA I ZOBACZYMY CO JUTRO. 🙂 NARAZIE IDE SIE WYKĄPAĆ I ŻYCZĘ MIŁEGO WIECZORKU :*

o Wy to chyba hurtownię jakąś macie 😁


no super, 2 ząbki w ciągu jednego dnia 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
wczoraj moj leniuszek pierwszy raz przekrecił sie z brzuszka na plecki!!!!! 😁 zrobila to tak szybko, że zdazylam zauwazyć tylko moment jak już byla prawie na plecach. ale skubana zrobila to tylko raz, kladłam ja potem na brzuch, ale juz sie nie przekrecila wiecej

super 🤪 u nas też już śmiga... czasem z taką lekkością jakby to od urodzenia robiła, a czasem się tak przy tym napoci 😁 a w ogóle to zauważyłam, że na brzuszku jak leży to już nie na łokciach się opiera, ale na dłoniach, a jak położy głowę na płasko to podnosi tyłek do góry 😮 czy to ma czemuś służyć???


nasz Juleczek tez juz dupke unosi i kolanka pod siebie daje, tak jakby chcial juz zasuwac na czterech, hihi!! 🙂 moze to wstep do raczkowania tak wyglada??

super fotki, zgadzam sie z przedmowczyniami!!
wanilia - a Weronika w avatarze jak laleczka doslownie!!!

Dorianna - odezawij sie co u Was, mam nadzieje ze wszystko ok

ja wlasnie skonczylam wypelniac nasze pity, masakra. dowiedzialam sie przy okazji ze odpis za nasze grudniowe maluszki przysluguje nam w wysokosci pelnego miesiaca, a nie tylko 6 dni jakby to bylo w naszym wypadku 🙂)

Candyns witamy po dlugiej przerwie i gratulujemy 2 zabkow - szalenstwo!! 😉

A gdzie sie podziala novam ja sie pytam?!?!?

i wiecie co? zarazilam sie katarem od Juliuszka. i w sumie sie ciesze bo przynajmniej dostanie ode mnie gotowe przeciwciala: 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
meliska napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
wczoraj moj leniuszek pierwszy raz przekrecił sie z brzuszka na plecki!!!!! 😁 zrobila to tak szybko, że zdazylam zauwazyć tylko moment jak już byla prawie na plecach. ale skubana zrobila to tylko raz, kladłam ja potem na brzuch, ale juz sie nie przekrecila wiecej

super 🤪 u nas też już śmiga... czasem z taką lekkością jakby to od urodzenia robiła, a czasem się tak przy tym napoci 😁 a w ogóle to zauważyłam, że na brzuszku jak leży to już nie na łokciach się opiera, ale na dłoniach, a jak położy głowę na płasko to podnosi tyłek do góry 😮 czy to ma czemuś służyć???

tak 🙂) moj tez tak robi... i pytalam rehabilitantki i to zaczątek do pelzania bo nasz nabrzuchu sie zaczyna powoli przemieszczac... odpucha kreci i w sumie do przodu lub do tylu sunie:P
pammat podziwiam za aerobik
wanilia Weronisia to małe cudenko nasze zebate 😜
holi łeee ty to laska jestes ale fakt ja tez inaczej sobie ciebie wyobrazalam:p a PAn chrzestny to chyba niejedna by sie nim z checia zaopiekowala:P
meliska moj przy jabuszku mial jeszcze gorsza minke ale za to marchew z jablkiem jest niami 🙂
Aniqa1111 Kalinka z moniem w buzi to tylko calowac po pulosach
Ulka heheheh zajefajne foto z gazetka;D
marika321 no ladna waga moj miesiac starszy a ma 7100 :P
coq pampersy u nas do wyboru do koloru ja sprobowalam rosmanoskie i tescowe i jedne i drugie sa super 🙂)) wiec pampres na noc a na dzien jak to maz mowi zamienniki :P
aaagaaa super foteczki i maciejki i wasze 🙂
candys no faktyczne hurtownia zabkow
beatka wam tez zabalka gratulujemy z Kuba
Dorianka co z Toba...
NOVA i GUGA brzuszkowe forumowiczki chociaz kropki stawiac:P
ufff forum nadrobione chyba nikogo nie pominelam co? 😉 jak tak to opierniczyc za nieuwazne czytanie:P

a u nas malego wykapalismy wczoraj wczesniej bo o 20 o 20:30 poszly 2 cyce o 22 dobilam 100mlbutli i dwa cyce i.... spal do 5;20 ;D masakra jaka radosc... chyba zmiana planu i tyeraz kapanie wczesniej ale za to o 22-23 dobijamy jedzonko;p tatus mega wyspany dziekowal zonie landie rano ze w koncu przespal cala noc hihih
no poza tym to nie wiem czy z lekkim kaszelkiem i katarem moge sciagac pokarm malemu do zamrazarki na ten rezonans a czasu coraz mniej 😞((
dziewczyny czy ktorac z was lezala w szpitalu z za mala iloscia wod plodowych? bo moja przyjaciolka wczoraj dostala skierowanie i dzis juz ja polozyli.. jest w 37 tygodniu... i tak sie martwie o nia... a maluszek ma tylko 2400...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Agami ja miałam wody w dolnej granicy normy i co za tym idzie mały brzuch. dlatego Weronika miała chyba ta nóżkę odkształconą.... będą to kontrolować i jakby co rozwiążą ciąże - w końcu to już 37 tydz, na pewno będzie dobrze 🙂Twoja koleżanka tez ma mały brzuszek?

no wlasnie duzy brzuch ma... sliczny taki ksztaltny... i wczoraj nagle na wizycie sie okazalo ze za malo wod i do szpitala....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂 i sie pytam gdzie to słońce co to je wczoraj zapowiadali 😠

U nas nocka oki, Jula wstała po 6 jak małżon wrócił z pracy, wiec udało mi sie podwójnie... dostałam gotowego, przebranego bobasa wprost do cyca i jeszcze ponynałysmy do 8 🤪 ale o 8 wypad z wyra 😜

Agami u nas tez przód, tył, wokół własnej osi, juz nie ma takiej opcji, ze na sofie ja zostawiam, ba nawet dochodze do wniosku, ze kocyki, które mam sa przymałe, bo non stop jakies kończyny na gołej podłodze laduja 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
wanilia napisał(a):
Agami ja miałam wody w dolnej granicy normy i co za tym idzie mały brzuch. dlatego Weronika miała chyba ta nóżkę odkształconą.... będą to kontrolować i jakby co rozwiążą ciąże - w końcu to już 37 tydz, na pewno będzie dobrze 🙂Twoja koleżanka tez ma mały brzuszek?

no wlasnie duzy brzuch ma... sliczny taki ksztaltny... i wczoraj nagle na wizycie sie okazalo ze za malo wod i do szpitala....

nie martw sie... tak jak Wanilia napisała w razie W rozwiaza, 37 tydz to juz donoszona ciaza, fakt, ze dzidzia maleńka, ale mamusia podkarmi i zobaczysz, ze jeszcze Twojego Kube scignie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
ta moja się chyba jakoś wolniej rozwija.... 😞 a obiecałam sobie że nie będę porównywać 🤨 😞

Widzisz kazde dziecko jest inne... moj Kuba tez dzis dopiero pierwszy raz samodzielnie sie bujnał z brzucha na plecy 🙂 a tu pisza dziewczyny ktorych dzieciaczki sa mlodsze ze juz dawno to robia... Twoja ma zabki a u nas w wiekszosci chyba o zebach nie ma mowy jeszcze 🙂 jedne czytaja ksiazeczki gazetki a inne slicznie w dwiet raczki lapia a inne na brzucholku slicznie leza i sie podpieraja... 😉 to małe kochane indywidualnosci sa 🙂)) spokojnie ja na poczatku sie nakrecalam ze wasze dzieci tyle juz potrafia.. ale widze ze mlody goni goni itez zaczyna coraz wiecej umiec ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No tak, tylko że Weronika ani się nie przekręca, ani specjalnie dobrze nie chwyta zabawek, ani na brzuszku nie szaleje - wyleży minutkę i koniec. Zaczynam się trochę martwić...a zęby to żadne osiągnięcie rozwojowe szczerze mówiąc, myżlę że nawet ją opóźniają bo zamiast się uczyć nowych rzeczy to ciągle te łapki w buzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
No tak, tylko że Weronika ani się nie przekręca, ani specjalnie dobrze nie chwyta zabawek, ani na brzuszku nie szaleje - wyleży minutkę i koniec. Zaczynam się trochę martwić...a zęby to żadne osiągnięcie rozwojowe szczerze mówiąc, myżlę że nawet ją opóźniają bo zamiast się uczyć nowych rzeczy to ciągle te łapki w buzi...

misiek na brzuchu juz lezy ale szybko sie meczy i glowa w koc :P nie plac ze ale tez dlugo sie nie utrzyma chyba ze na przeciwko jest lusterko jak na rehabilitacji to wtedy mu idzie... przewroty tylko z pleckow na boki dzis dopiero z brzucha sie kulnal i nie wiem czy to niechacy nie bylo... a zabawki zeby chwytal to ja mu wkladalam on wyrzucalk ja wkladalam i tak w kolko az sam chyba zajarzyl o co chodzi... a rece w buzi to moj ma ciagle nawet na rehabilitacji juz to zaczyna przeszkadzac bo nie dosc ze caly mokjry to ona chce z nim cwiczyc lezenie na brzuszku albo w polsiadzie na boku podparty na rece a on od razu reke w buzie ;/ i jej koszulke i moja koszulke, pieluche i wszystrko co sie da...nie przejmuj sie wanilka ewentualnie zapytaj na wizycie pediatry.... ale mi rehabilitantka mowial ze nasze dzieci nie musza sie jeszcze samodzielnie swiadomie przekrecac i na to maja czas do 6 m-ca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...