Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
DZiewczyny to ogłaszam konkurs na rozeznanie w grudniowych dzieciaczkach. wysyłajcie mi zdjęcia na adres [email protected], potem je wstawię i zobaczymy czy meliska ( i reszta też) rozpoznają które dziecie czyje 😁 a żeby było trudniej to prosze tu na forum nie pisać że wysłałyście, nie będzie wiadomo których dzieci brakuje 😜

widzę, że z grubej rury na mnie haha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
meliska napisał(a):
wanilia napisał(a):
DZiewczyny to ogłaszam konkurs na rozeznanie w grudniowych dzieciaczkach. wysyłajcie mi zdjęcia na adres [email protected], potem je wstawię i zobaczymy czy meliska ( i reszta też) rozpoznają które dziecie czyje 😁 a żeby było trudniej to prosze tu na forum nie pisać że wysłałyście, nie będzie wiadomo których dzieci brakuje 😜

widzę, że z grubej rury na mnie haha 😜

a zdjecie terazniejsze ma byc czy np z przed miesiaca zeby trudniej bylo;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilka i Ty się tak nie przejmuj, wiadomo, że nasze dzieciaki w różnym tempie się rozwijają... moja od początku taka silna była, przynajmniej wg mojej mamy, bo ja doświadczenia żadnego nie mam, a ona twierdziła, że to nieprawdopodobne, żeby takie maleństwo tak główkę trzymało, a np kuzyn Julki 4 dni starszy jeszcze mu główkę przytrzymują przy noszeniu... także wszystko w swoim czasie 🙂 maja za to niewiele gada, a Wy tu czasem piszecie, że gaduły takie macie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
meliska napisał(a):
wanilia napisał(a):
DZiewczyny to ogłaszam konkurs na rozeznanie w grudniowych dzieciaczkach. wysyłajcie mi zdjęcia na adres [email protected], potem je wstawię i zobaczymy czy meliska ( i reszta też) rozpoznają które dziecie czyje 😁 a żeby było trudniej to prosze tu na forum nie pisać że wysłałyście, nie będzie wiadomo których dzieci brakuje 😜

widzę, że z grubej rury na mnie haha 😜

a zdjecie terazniejsze ma byc czy np z przed miesiaca zeby trudniej bylo;p

i Ty Agami przeciwko mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, no i wywolaliscie mnie do tablicy;-)))

Tak wiec, u nas byla zmiana antybiotyku przedwczoraj, bo nie byl trafiony i z antybilgramu wyszlo co innego, oby teraz sie udalo. Maly ogolnie w dobrym samopoczuciu, mama tez sie trzyma, tylko umieram z nodow, nawet TV nie mam i ciagle spac mi sie chce, ale damy rade:-)
Narazie to nawet nie pytam kiedy wychodzimy najważniejsze zeby pozbyc sie bakterii...

Co do umiejetnosci Dorianka to umie sie juz kulac na boki, bawic sie zabawka, jak lezy na brzuszku to probuje podnosic sie na dloniach, wczoraj smakowal bananka i mu smakowalo, wiecej jak wyjdziemy ze szpitala:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
Witam, no i wywolaliscie mnie do tablicy;-)))

Tak wiec, u nas byla zmiana antybiotyku przedwczoraj, bo nie byl trafiony i z antybilgramu wyszlo co innego, oby teraz sie udalo. Maly ogolnie w dobrym samopoczuciu, mama tez sie trzyma, tylko umieram z nodow, nawet TV nie mam i ciagle spac mi sie chce, ale damy rade:-)
Narazie to nawet nie pytam kiedy wychodzimy najważniejsze zeby pozbyc sie bakterii...

Co do umiejetnosci Dorianka to umie sie juz kulac na boki, bawic sie zabawka, jak lezy na brzuszku to probuje podnosic sie na dloniach, wczoraj smakowal bananka i mu smakowalo, wiecej jak wyjdziemy ze szpitala:-)

Dori to walczcie z tymi mikrobami i do domku wracajcie 😘 bo nam tam zwiędniesz z nudów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
meliska po odbiór bo ze swojego złota robilismy kupic sie nie oplacalo a zrobili takie same 🙂


E to fajny pomysl 🙂
Mnie tesiowa kupowala, bo taki maja zwyczaj, pierscionek i obraczke 😜 to sobie z bialego zlota wybralam.

No nic ja sie musze powili zbierac, a Yasmine spi jak na zlosc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
halo, bylam u endokrynologa dzisiaj no i jak sie spodziewalam nie pozwolila mi jeszcze karmic 🤢 tego sie podziewalam, wynik sie co prawda poprawil, zmniejszyla mi dawke leku, ale mimo wszystko jeszcze jest ona za wysoka na karmienie. nastepna wizyte mam za 3 tyg. i powiedziala ze moze wtedy sie uda karmic, jak bedzie dalej tak sie wynik poprawial. za 3 tyg. bedzie juz 2 m-ce jak nie karmie, nie wiem cy jest sens to dalej trzymac, bo moze sie okazac, ze pozwoli mi karmic, a Kalina nie bedzie chciala cyca...ehhh
Wanilia - ja tez mam glupi nawyk porownywania naszych dzieci...kalina jedna z najstarszych, a tez mi sie wydaje ze jakby wolniej lapie niektore rzecy, co prawda raz jej sie udalo przekrecic, ale od tej pory cisza, mało gada, przez jakis czas fajnie piszczala, a teraz nie piszczy. ale na szczescie, kazde dziecko jest inne i na wszystko przyjdzie czas 🙂 🙂 🙂
aha, czy wsze dzici tez jakos wiecej spia w dzien? bo kalina od jakiegos tygodnia chce co chwile spac, wytrzyma max 3 godz i spac. kiedys tak nie miala, potrafila caly dzien nie spac. tak sie zastanawiam, czy to jakis skok rozwojowy moze byc czy co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniqa1111 moj to co jakies 1,5 godz spi chociaz 15 minut -szybka regeneracja 😜i od nowa zabawa 😉
no ciekawe czy Kalinka się jeszcze złapie cyca.....ale może akurat 😉 w najgorszym wypadku możesz jej ściągać 🙂

wanilia a kiedy rozstrzygnięcie konkursu 🙂????
meliska -drżyj 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane moje!!!
Agami piękny KUBUS ładnie je marcheweczkę!!!
Wanilia nie martw się Weronika zacznie wszystko robić na raz i nawet nie dasz rady tego ogarnąć heheh
Meliska twoja JULECZKA to przee pieronek mały!!!
PAMMM super że już obrączki macie cieszę się że przygotowania idą pełną parą!!!
ANIQA myślę że jak za 3 tyg będziesz miała wizytę i lekarz pozwoli karmić to ja bym juŻ nie karmiła bo Kalinika pewnie cycusia już nie będzie chciała
DORI super że mały ma się dobrze a ja trzymam kciuki żeby wam szybko zleciało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my dziś po 2 spacerku!!! Fajna pogoda dziś była!!!
Wiecie mój mały zrobił dziś kupę 5 dni nie robił ale wiecie jak płakał jak robił i zrobił taką twardą plastelinę biedaczek
co do spania to jak ja z moim na polę wychodze to spacerek trwa 3 godz bo on tyle mi śpi a w domu to śpi tak z 2 razy po 1 godz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Co do spania to Weronika tez ostatnio więcej w ciągu dnia sypia, nawet o tym pisałam.
Zdjęcia zamieszczę jak będzie ich przynajmniej 10 😜 I miejcie dziewczyny litość dla meliski, żeby rozpoznać dzieciaczki dobrze gdyby jednak było widać twarz 😁

a ile juz jest? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do spania to u mnie po 3godzinach jest drzemka. Jak wczesnie Yasmine wstanie to tylko troche pochodzimy, dostaje mleko i spi. A potem w dzien dwie drzemki.

Wanilia bylas u lekarza?

Przekroczylysmy 6 kg 🤪 Och, jak sie ciesze!! 🙂 Mala wazy 6130 g i mierzy 63 cm. 🙂 Czyli mamy juz 10 cm wiecej.
Szczepienie poszlo jak zawsze, tylko placz przy kluciu i szybko sie uspokoila. A cale badanie byla grzeczna niesamowicie, patrzyla na mnie, na lekarza i nic ja nie obchodzily te wiginania nog, nacoski na brzuch i inne grzebania w uszach.
Za miesiac jeszcze jedno szczepienie, w zwiazku z tym, ze bedziemy podrozowac przepisal nam szczepionke przeciwko gruzlicy.
No i zaproponowal rozszezenie diety. Skoro lekarz zaproponowal to poslucham, ale jakos sie nie ciesze, chcialam jeszcze poczekac. Musze sie zastanowic co jej dac, gotowe, czy sameu zrobic, i jak juz dojrzeje to bedziemy jesc. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
wanilia napisał(a):
Co do spania to Weronika tez ostatnio więcej w ciągu dnia sypia, nawet o tym pisałam.
Zdjęcia zamieszczę jak będzie ich przynajmniej 10 😜 I miejcie dziewczyny litość dla meliski, żeby rozpoznać dzieciaczki dobrze gdyby jednak było widać twarz 😁

a ile juz jest? 😜

wlasnie?
spoko, meliska, bedziemy ci kibicowac 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chloe napisał(a):
agami napisał(a):
wanilia napisał(a):
Co do spania to Weronika tez ostatnio więcej w ciągu dnia sypia, nawet o tym pisałam.
Zdjęcia zamieszczę jak będzie ich przynajmniej 10 😜 I miejcie dziewczyny litość dla meliski, żeby rozpoznać dzieciaczki dobrze gdyby jednak było widać twarz 😁

a ile juz jest? 😜

wlasnie?
spoko, meliska, bedziemy ci kibicowac 🙂)

co tam wanila ty nie podawaj odpowiedzi... i jak meliska odpowie to my tez sie pobawimy i same zobaczymy na ile sie juz znamy:p i jak meliska i te co wyslaly odpowiedza to sie wyniki poda hehehe.. a meliska ty swoja tez wyslij tylko nie w czapce z daszkiem hihihihi;D
i wiesz ja zawsze za Toba nigdy przeciwko;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...