Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wczoraj moj leniuszek pierwszy raz przekrecił sie z brzuszka na plecki!!!!! 😁 zrobila to tak szybko, że zdazylam zauwazyć tylko moment jak już byla prawie na plecach. ale skubana zrobila to tylko raz, kladłam ja potem na brzuch, ale juz sie nie przekrecila wiecej


No to brawo!!Zobaczysz bedzie teraz sie przewracac coraz czesciej.
A nasze brzuszkowanie jutro bedzie oceniac lekarz, zobaczymy co na to powie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wczoraj moj leniuszek pierwszy raz przekrecił sie z brzuszka na plecki!!!!! 😁 zrobila to tak szybko, że zdazylam zauwazyć tylko moment jak już byla prawie na plecach. ale skubana zrobila to tylko raz, kladłam ja potem na brzuch, ale juz sie nie przekrecila wiecej


super 🙂 u nas dzisiaj jak położyłam Maćka na brzuszku to od razu raz dwa trzy i na plecki, i taka zabawa była ponad 10 razy 😁 a jaki był przy tym szczęśliwy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
Aniqa mowisz ze twoja ksiazki czyta? z mojej tak mi sie dzis chcialo smiac z 5 min tą gazetkę czytała, czyba sprawdzała co po ile


Hahaha dobre 😁 😁

A tak à propos czytania, to jak kiedys probowalam cos Yasmine czytac to byl placz 😮
Ale teraz slucha niesamowicie, nawet jak jej ilustacje pokazuje i opowiadam historie, czasami paluszki do buzi i slucha. Piekne to, nie moglam sie doczekac wlasnie czytania bajek. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haha Ula no Karolinka to wymiata... a jaka powaga, ale ja myślała, że to będzie raczej gazeta z biedronki 😜

Holi i Aga no jakie eleganckie mamusie z przystojniakami 🙂 A ja też Cię Holi jakoś inaczej z brzuszka zapamiętałam i byłam pewna że okulary nosisz, no ojciec chrzestny przystojniacha, ale Twój mężuś też 😉

Aniqa a Kalinka to widzę, że opiekunki już ma... pięknotka nasza 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mały na szczepieniu dziś rozpaczał.... 🤨

ale później na dworze spał do 17.30 i póki co wszystko lux 🙂 i mam nadzieje ze tak zostanie waga z dziś 6900 i pani doktor mówi że duży 😮

wanilia
cudo avatar
ulka a mała z tą gazetą wygląda bosko 🙃

no i piękne zdjęcia z chrzcin laski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
mały na szczepieniu dziś rozpaczał.... 🤨

ale później na dworze spał do 17.30 i póki co wszystko lux 🙂 i mam nadzieje ze tak zostanie waga z dziś 6900 i pani doktor mówi że duży 😮

wanilia
cudo avatar
ulka a mała z tą gazetą wygląda bosko 🙃

no i piękne zdjęcia z chrzcin laski 🙂


Nasz podszywany Grudniowek juz tak duzo wazy? 🤪 Zgadzam sie z pania doktor :duzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i po aerobiku 🤪 wszystkie mięśnie czuje 🙃
wanilia Weronisia na avatarku jest cud miód!
holi będę miała chwilkę to dodam nowe zdjęcie Konsti 🙂 holi wyglądasz ślicznie na zdjęciach!
meliska ładną Julka mine strzeliła przy jabuszku 🤪
Aniqa1111 Kalinka kochana i mosiu w buzi na pierwszym planie 😁
Ulka a jak trzymała tą gazete ale się naśmiałam 😁
marika321 życzę żeby malutki zniósł dobrze szczepienie 😘
coq 😘
Co do pampersów to ja kupiłam 2 dni temu w kauflandzie za 24,99 sleep & play jeszcze taniej niż w biedrące 🤪 to kupiłam od razu 3 paki 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
mały na szczepieniu dziś rozpaczał.... 🤨

ale później na dworze spał do 17.30 i póki co wszystko lux 🙂 i mam nadzieje ze tak zostanie waga z dziś 6900 i pani doktor mówi że duży 😮

wanilia
cudo avatar
ulka a mała z tą gazetą wygląda bosko 🙃

no i piękne zdjęcia z chrzcin laski 🙂

spoko, moja jak milala 3 m-ce to miala 7450g, wiec jeszcze wieksza byla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wczoraj moj leniuszek pierwszy raz przekrecił sie z brzuszka na plecki!!!!! 😁 zrobila to tak szybko, że zdazylam zauwazyć tylko moment jak już byla prawie na plecach. ale skubana zrobila to tylko raz, kladłam ja potem na brzuch, ale juz sie nie przekrecila wiecej

super 🤪 u nas też już śmiga... czasem z taką lekkością jakby to od urodzenia robiła, a czasem się tak przy tym napoci 😁 a w ogóle to zauważyłam, że na brzuszku jak leży to już nie na łokciach się opiera, ale na dłoniach, a jak położy głowę na płasko to podnosi tyłek do góry 😮 czy to ma czemuś służyć???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...