Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Co do Biedronki - wyprałam dziś czerwone body z Biedry i oczywiście okazało się że farbują. Całe szczęście się tego spodziewałam i to pierwsze pranie ręcznie zrobilam.
My juz po rehabilitacji - następna dopiero we wtorek 🙂 rehabilitantka jest zadowolona z Weroniki, asymetrii juz prawie nie widać ( tez to zauważyłam), dlonie częściej otwarte, problemem jest nadal prawy bark - to on blokuje rozwoj "fikołkow". Niestety mój diabełek w trakcie ćwiczeń nadal wyje jakby ją na wolnym ogniu przypiekali 😲
Niekapek robi furrorę - młoda wypiła już dziś prawie 150 ml soczku a jak się skończył to zrobiła aferę 😁 Leży sobie w wózku i ciągnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej-my po spacerku się meldujemy uff ale skwar,Maja to by sobie jesze pospacerowała ale cwana bo sobie wygodnie leży i ma parasolkę a mnie się mózg gotuje
Wanilia Weronisia cudowna 😘
Agami uff 😘
a ja muszę się pochwalić moją córką-nauczyła się 2 rzeczy -jak sie do niej język wyciągnie to zaraz też wystawia i pluje i..... wczoraj udało jej się kilka razy czyściutko wymówić NIE niby przypadkiem a dzisiaj od rana woła NIE NIE NIE masakra jakaś jaki ma śliczny głosik -Adam mi nie wierzył ale jak sam usłyszał to prawie się poryczał 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
A to nasz dzisiejszy mały sukces : niekapek zaakceptowany przy pierwszym podejściu 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/827/sam1933m.jpg/][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/1865/sam1933m.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Wanilia czy ta maskotka w paski to biedronka??? my mamy taką samą od maty-mówimy na nią MUCHA bo tak łatwiej małej tłumaczyć i to jej ulubiona zabawka 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
hej-my po spacerku się meldujemy uff ale skwar,Maja to by sobie jesze pospacerowała ale cwana bo sobie wygodnie leży i ma parasolkę a mnie się mózg gotuje
Wanilia Weronisia cudowna 😘
Agami uff 😘
a ja muszę się pochwalić moją córką-nauczyła się 2 rzeczy -jak sie do niej język wyciągnie to zaraz też wystawia i pluje i..... wczoraj udało jej się kilka razy czyściutko wymówić NIE niby przypadkiem a dzisiaj od rana woła NIE NIE NIE masakra jakaś jaki ma śliczny głosik -Adam mi nie wierzył ale jak sam usłyszał to prawie się poryczał 🤪

Super 😁 a podobno pierwsze slowo to MAMA, a tu jednak sie okazuje ze NIE 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wrócilimy ze szczepienia, 2 klucia, troche plakala, ale nie bylo najgorzej. teraz oby nie bylo goraczki. poza tym wszystko dobrze. Uwaga, Kalinowe wymiary:
wzrost: 74cm
waga: ...............9,6kg......... 🙃 brak mi słów, ile to moje dziecie waży 😉
ale najwazniejsze, że zdrowa. poza tym pierwszy raz uslyszlam od lekarza pogląd, że ten problem z przewrotami może wynikać z jej dużej wagi 😮no dziwne, bo przewaznie jak czytalam to pisano ze to nie ma wpływu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wrócilimy ze szczepienia, 2 klucia, troche plakala, ale nie bylo najgorzej. teraz oby nie bylo goraczki. poza tym wszystko dobrze. Uwaga, Kalinowe wymiary:
wzrost: 74cm
waga: ...............9,6kg......... 🙃 brak mi słów, ile to moje dziecie waży 😉
ale najwazniejsze, że zdrowa. poza tym pierwszy raz uslyszlam od lekarza pogląd, że ten problem z przewrotami może wynikać z jej dużej wagi 😮no dziwne, bo przewaznie jak czytalam to pisano ze to nie ma wpływu

mi się wydaje że jednak ma-takie małe chucherko zawsze szybciej udźwignie swoje ciałko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka84 napisał(a):
Rita napisał(a):
hej-my po spacerku się meldujemy uff ale skwar,Maja to by sobie jesze pospacerowała ale cwana bo sobie wygodnie leży i ma parasolkę a mnie się mózg gotuje
Wanilia Weronisia cudowna 😘
Agami uff 😘
a ja muszę się pochwalić moją córką-nauczyła się 2 rzeczy -jak sie do niej język wyciągnie to zaraz też wystawia i pluje i..... wczoraj udało jej się kilka razy czyściutko wymówić NIE niby przypadkiem a dzisiaj od rana woła NIE NIE NIE masakra jakaś jaki ma śliczny głosik -Adam mi nie wierzył ale jak sam usłyszał to prawie się poryczał 🤪

Super 😁 a podobno pierwsze slowo to MAMA, a tu jednak sie okazuje ze NIE 🤪

od rana zastanawiałam się czy sie tym pochwalić bo myslałam że nikt mi nie uwierzy ale juz nie mogłam się powstrzymać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
hah moja tez ciagle mowi "nie" ale tylko w trakcie marudzenia jakiegos jak ją ubierałam wczoraj po kąpieli to było marudzenie takie bliskie płaczu nienienienienie ale zeby az takie wyrazne to nie bylo 🙃 pozatym czasem mowi "ania" haha

hmm body z bieronki mam zielone jeszcze i mi nie farbuje. ale rozowe musze jeszcze sprawdzic...bo jeszcze nie prane

hehehe hmm ciekawe co za Ania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć laseczki 🙂

Maciek jak na złość, zjadł i poszedł spać... a tu niedługo mieliśmy się już kąpać... zepsuł plany trochę 😉

Rita super 🙂 buziak dla Majci 😘
Agami dobrze, że z Kubusiem już lepiej 🙂
Aniqa oby objawów poszczepiennych nie było 🙂

ooo, właśnie się obudził 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agami napisał(a):
Rita napisał(a):
dziewczyny zmieniałyście już smoczki w butelkach na trójeczki""?

ja zatrzymalam sie na etapie smoczkow poczatkowych eheheh tylko ze u mnie jak wlasnie sprawdzialm sa 0-6 sa... i te do butelek i te uspokajajace z nuka sa 0-6

ja miałam pierwsze 0-3 teraz mam 2 ale nie wiem czy są do 6ciu czy dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka napisał(a):
moja dzis ma etap gryzienia wszytskiego chyba zab bardzo blisko bo sie strasznie denerwuje tym gryzeniem i marudzi jak jej zle zabawki podaje wiec dalam smoczka haha i go gryzla myslalam ze odgryzie wiec chyba juz tuz tuz
i tak to czasem lezy jak kłoda a jak sie na nia nie patrze to zawsze cos sobie zrobi no i dzis lezy na łozku daleko od brzegu i ja siedzialam obok tylko ze patrzylam sie gdzies indziej chwile. no i sie patrze a ta lezy juz na brzuchu klatka na łozku a nogi jej zwisaja nad podłoga no zawał z miejsca mialam bo majta tymi nogami i sie probuje chyba wdrapac ... ale by mi dzis spadla....

o jaaa Ulka pewnie miałaś serce w gardle-moja teściowa zawsze ze mnie kpi że ja panikuje i na sekunde małej samej nie zostawie,że jak ona jej pilonwała to sobie poszła kury i psy nakarmić a malutka sobie grzecznie w domu leżała 🤔 i że jak ją na chwile zostawie to normalne-a jestem pewna że jak by małej coś sie stało a ja bym tłumaczyła że tylko na sekundke wyszłam to teściowa jak i wszyscy inni zaraz by na mnie wsiedli że dziecko same zostawiłam 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
więc i my się pochwalimy naszym ząbalkiem 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/341/img0033n.jpg/][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/4520/img0033n.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


o mamuniu!!!!! woooow 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita faktycznie mamy takie same biedrony - tyle ze nasza bardziej się upasła 😁 Wydaje mi się czy Majcia ma grzywke podcięta?
Marika ząbek jak talala 🙂 U nas najpierw lewy wyszedł
Ja smoczek juz kupiłam - rozmiar 6-18 i do butelek też mam na zmianę. Nie wiem tylko czy się teraz przydadzą skoro młoda z niekapkiem rządzi 🙃 Chociaz w sumie mleko nadal z butli będzie piła.
Ja na sucho prób nie robiłam, nie martwilam się że się Weronika zadławi, raczej ze nie będzie umiała trzymać i ciągnąć. Raz się zakrztusila trochę ale przy butelce też się przecież zdarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...